• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jo tak ten klučina mě taky dostal, ach jo. Když si představíš, že večer předtím byl doma s rodiči a pak tohle. Já mám strach o N. už teď, nevím jak budu snášet, až začne chodit s nějakým klukem, až se bude chtít vdát, asi budu hrozná na toto, to vím jistě. Při představě, že by se mi měla odstěhovat někam za hranice mi stávají vlasy hrůzou.
27. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
No a já musím makat, chjo. Práce tak na hodinu a půl, tak doufám, že to stihnu než se Poppynka vzbudí.
27. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
Poppy moje babička tam léta pracovala jako vychovatelka, občas mě brala ssebou a není divu, že mamka výhružkami"že vás dám do děcáku!!" neuspěla :grinning: :grinning: Poppy na tebe leze nějaká depka ne? :confounded: Bodejť by ne venku hnusně :angry:
27. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
sem tam nakouknu, jdu stahovat, tak si to nechám otevřený :wink:
Tak čichačky, to by jste vrhaly jak o život, velice často se právě používají na zaváněcí něco :confounded: :grinning:
Já snad nepustím ani A. do školky, no stačí, jen jak mluvěj hajzlíci a pak co? V MC byl jeden smrad a ten bil děti, nenápadně, ale už nechodí protože to vyvrcholilo, když vzal chlapečka za vlasy a mrsknul s jeho hlavou o lavičku, chápete to 2,5 letej smrad 2 letýmu a maminka? NIC :angry: :angry:
27. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Budu nakukovat, máme uvařeno, jsme trochu nachcípaný, Di and to nechytnete :cry:
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ale jo, jsem cíťa. Včera N. chtěla koukat na miminka, tak jsme otevírali albíčka na hlavní stránce, tak jsme koukali na miminka jak rostou a tak, říkali co dělají a pak najednou fotka a ta mě sebrala tak, že jsem začala bulet a N. na mě nechápavě koukala. Pak jsem vyšmírovala tu holčinu kam přispívá a chtěla se dozvědět víc, tak to mi taky nedalo na tom, abych se usmála. Prostě mě to vzalo, i ted tu bulím a je mi to líto. Strašně. Jestli chceš vědět o co jde, tak to sem písnu, ale nechci kvůli bubblince zas plašit.
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Písni, bubblinka má zákaz to číst :wink: To si nemůžeme takhle ale všechno brát ženy, to by nešlo :confounded:
27. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Já taky koukala včera do albumů, ale ničeho jsem si tak nějak nevšimla :frowning2: Asi jsem to jen prolítla :confounded:
27. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Kuk do alba Feyra, je tam holčička Klárka, ve 13ti měsících na den přesně ji zjistili, že má leukémii, dnes nastupuje do Motola na 3. chemoterapii a doktoři ji dávají šanci 50 -60% :pensive: Album se jmenuje Klárka od půl roku. Je tam bez vlásků a komentář, tetky, onemocněla jsem leukémií. No a zase bulím :pensive:
27. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hplky, napište si to po IP, já to nechchi vědět!!! Některý osudy jsou strašně smutný :cry: :cry: :cry:
Poppy, já taky nechápu jakto že si okolí nevšimne že někomu zmizí 3měsíční dítě, co na to rodiče, kamarádi... to je divný. ale s těmi poláky máš pravdu, mají to sem blízko....
27. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Bubbli, jsme se tu sešli, promiň, nečti si to, prosím :pensive:
27. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jo, ale zas Poláci jsou hodně pobožný, tak snad sem nebudou putovat moc.

A byla tu mamka, dnes dostala papír, že ji po 14ti letech nepotřebují v práci a pro nadbytečnost se s ní rozloučili. No, krize je krize. Ještě že tohle mamku nevyvedlo z míry a čekala to. Ach jo. Ale tohle je proti tomu viz hore uplná prkotina. :confounded:
27. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak to jsme nějak asi přehlídla, je to hrozný, když tímhle hajzlem onemocní děti :pensive: Ale holt je to život, snad to dobře dopadne :wink: Poláci no nevím, myslím, že ty by tohle asi neee, ale nevíme, taky sem jezděj toooo a pak se choděj doma vyzpovídat :grinning: a takový jsou nejhorší :angry: S tou prací je to blbý teď všude, já co dělala rozházeli po celý fabrice lidi aby je nemuseli vyhodit, no machinace, některý šli to je jasný :pensive: Jsem říkala muži jo? Jak chtějí zavízt, že kdo nebude dělat půjde si po 6. měsících podpory odpracovat veřejně prospěšný práce, no to jsem zvědavá, jelikož do budoucna, bude makat asi každej druhej venku :grinning: jako fakt, to nemůžou takhle řešit, :angry:
27. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
no tak jsem se na to podívala, to je hrozný, já bych to asi nepřežila, taková hrozná nemoc... :cry: chudáci všichni, fakt...

No a s tou prací, to je taky bída, byla tu dnes dopolko ta Helena, jak byla na oslavě narozenin, no a její manžel je od nového roku taky bez prácce a to pracoval několik let ve firmě s počítačema a prostě museli omezit stavy, protože nový programy si nikdo nepořizuje, každý šetří kde se dá... Tak je z toho taky chudák hotová... Já se modlím aby Petr v tom slavným Karsitu vydržel, přeci jen, vyrábí se tam náhradní díly na auta.... ach jo
27. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Bubbli ty dostaneš na zadek :angry: Já na to koukla a není mi dvakrát dobře, ale musejí být silný a věřit, nic jinýho nezbývá :pensive:
27. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
To jo, holky, já na to prostě musím pořád myslet.

S tou prací, tak mamka s tím počítala, ale stejně, spíš to vzalo mě, než ji. Tady v Rub. není jedinej Polák, všechny vyházeli a každý měsíc budou propouštět po 6ti lidech. Mamce spíš bylo líto dvou paní, jedna 3roky před důchodem a druhá dvě malý děti. Ještě že nejsme mamce na krku, by ji asi šlehlo. Odstupný dostanou, ale bude velice velice směšný.
Mě nepřekvapuje to, že H. byl v lednu taky bez práce, už to byl drůhý rok ve stejnou dobu, prostě krize jak sviňa, jsem zvědavá, jestli na mě by vůbec zbylo koště venku. bych mohla třeba okopávat a zametat tady kruhák, bych si mohla mávat do oken :sunglasses:
27. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
A taky jsem se nasr.la a vyrazím na socku pro papíry a zkusím vytřískat něco ze státu. Mě to se.e, černý dostávaj a mě by to bodlo, bych si mohla chodit cvičit, na drink a kávičku :grinning: Samozřejmě bych N. něco koupila, to je jasný :grinning:
27. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Poppy :grinning: :grinning: ano to by byla ideální mateřská dovolená jak tomu říkají, káva, drink, no u mě cvičení :grinning: :grinning: :grinning: bych cípla dřív :grinning: No A. něco bych jí koupila asi lízátko :grinning: Jo a muž toho Pu.... z tý tvý story from kardio asi zná, on zná všechny :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jsem zas myslela jakej medvídek Pů, no došlo mi to tetko, došlo, ale dalo mi to, přeci jen jsem blondýna na MD :grinning:
Hele, já včera koupila N. bonbony, jo bonbony, ale BIO bez cukru, barviv a konzervantů. Pytlík stál 38,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a nechutnaj ji. Jinak máme místo bonbonů brusinky :grinning:
27. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Tak podle toho co jsem napsala o těch úžasných bonbonách za 38, tak neobsahujou vůbec nic :grinning:
27. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojda holky!
Poppy s tvojí mamkou je mě to moc líto :frowning2:
Ty bonbony neopsahujou ani chut co když Poppynce nechutnaj? :wink:
27. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Chutnaj nechutnaj, prostě chtěla bonbony, tak jsem ji je dopřála, ale asi ji je sežeru a dál pojedem na brusinkách. Jinak jsou jako v jogurtu, je jich tam asi 20 a už je NIKDY nekoupím :grinning:
A jak se máte holky? My razíme teď ven, s Leou a N. někam kamsi kde nejezdí auta, aby se mohly proběhnout obě :grinning:
Tak pa pa, já mám hotovo, tak můžem vyrazit :slight_smile:
27. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Člověk když si přečte nebo vidí něco takového např.Klárka tak si uvědomí jaký má vlastně štěstí.Strašně se modlím aby Ivanka byla zdravá a veselá jako je do ted a to asi každá máma si přeje!A ty mámi co týraj svoje dítě nebo je dokážou i zabít bych bez mylosti taky z...la.
Ted co mám Ivanku už si dokážu představit co asi mamka prožívala když jsem jezdila na vodu nebo jsem skákala padákem.Ivanka bude sedět doma na zatku s maminkou a tatínkem :wink:
27. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tý jo 38,- a ještě je blééé :confounded: My bonbonky jen medvídky, nebo takový želé ale ne moc, to spíš jednou za čas "koku" kinder :wink: jednu tyčku dává maminka, babičky ani nechci vědět :grinning: Di krmila A. tyčkama, ale ne slanýma ale tyčky to byli a jak papala :grinning: :grinning: Ještě dáváme sušený ovoce ale to je snad sladší než ty bonbony :confounded: Ahoj ivanky, máš pravdu už minule jsem psala na náš termín, že A nebude chodit na disco, ale může si chalana dovízt domů, já jim udělám kakao a můžou trsat v obýváku :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Dorot, to jistě bude A výskat blahem že ji dopřeješ takovýhle krásný odpoledne s kakaem, chalanem a maminkou za zádama :grinning: :grinning: :grinning: !

My se ted vrátily od mudry z 18.měsíční, píchla nám zrovna i Priorix a zítra mažu na pojišťovnu pro pětistovku za očko. Ze socky Poppynko vymlať co můžeš, nám nic dát nechtějí, tak na to kafíčko nemáme :frowning2: :frowning2: :frowning2: No možná máme, nebudu kecat :sweat_smile: , ale dát by mohli, neřádi!!!

B. trénuje ťapání, šla velkej kus cesty teďka pěšky, od září nemá na kočárek nárok, tak at si zvyká!Ale pěkně hnusně tam fouká, tak jsem ráda že jsme doma!
27. led 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky..taky tedka řešíme sociálku,jsou to k..vy..Já chodím do práce a Rob si vzal na malou OČR,ale tady v Polance mu to nechtěj uznat,že prý jsem na mateřský,takže nemá nárok,ale v jiných krajích,např. v Prdubkách to prý ale uznávaj,řekla nám to sekretářka od Roiba z práce,že prý to zjištovala..A dál nemám ani já,přestože makám nárok na OČR,jen na PN,protože od sociálky zabezpečený jsme rodičovským příspěvkem,takže další peníze od státu(OČR) prý nepotřebujeme..jenže neschopenku ti první tři dny nikdy nezaplatí a prostě je to celý na p...Nejvíc mě může vytočit že ty sv... kofolácky maj peněz jak šlupek a nikdo z nich nikdy nemakal a my žijeme od výplaty k výplatě a tedka bude ještě hůř,páč Rob bude každý 3. týden doma za 60%.. :frowning2: :unamused: :angry:
27. led 2009 v 17:20  • Odpověz
kuk,ta my rýmka lepší,chodíme hodně ven at ty baxcily vyženem,malá už má rýmku o hodně mín ,jen mě to ještě otravuje a zbytek celé rodiny,takže my jedeme ' frká celá rodina' :grinning: jinak Bubli,my teda taky fest chodíme pěšky,my ji teda nenutíme ,ona nutí nás :grinning: ,ale přijde doba ,kdy bude zase chtít jezdit jen na kočáru.Frogísku,je to mazec ta sociálka,my nemáme ani přídavky natož něco jinýho,jen jsem ted uplatnila co se dalo s těch balíčku od VZP,CVÍČO,PLAVKO,HELMY ,NA LYŽE I KOLA VŠEM ,KROM NÁS S TATKOU :grinning: jinak Frog ten nácvik na nočník je k ničemu pokud k tomu to děcko není připravené a samo nechce,dvě jsem měla v roce a pul bez plín a třetí stávkuje :slight_smile: my papáme gumové bombony s MÉDOU PU bez cukru barviv,ona ani nic sladkého baštit nechce,ale sama,ne ,že bych byla matka tyranka :grinning: jinak tyčky graham,normál sezamový ajedem neustále křupky,ale ochutná vše,ale je to vrchní vymrzovač v jídle,Míša teda taky byla ,tak jsem v klidu.Jinak my teda Míšu taky nechceme nikam moct pouštět,bojíme se o ni,ona teda zatím nemá tendence nikde vymetat ,ale čekáme,že to přijde a děsím se toho,když si ,ale vzpomenu co jsme vyváděli my,tak my to zas přijde sobecký vuči ní ,ale ten strach je fakt velkej a obzvlášt v téhle době.Honzéka zatím drží ten sport a doufám ,že ještě dlouho bude :grinning: Tak Srsničky jsou pořád asi bez PC,dnes jsme nebyli cvičit,tak jsme se ani neviděli.Bublnky doufám ,že příští týden nám to vyjde.Tak toliko od nás,doufám,že bude pochvala od Dorot,za obsáhlý příspěvek :grinning: hezký večer
27. led 2009 v 19:19  • Odpověz
Týýýý bláho dneska jedeme teda :grinning: :grinning: No pochvala samozřejmě všem :wink: Frog bohužel tady v tom kraji to tak je, švagruš chodí jen na pár hodin do práce i když by se jim hodilo víc :frowning2:
27. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.