• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já bych se taky Cvali a Bubbli možná příští týden přidala do Déčka, ještě uvidím.

Jinak V. má taky rýmu, ale jinak dobrý, zítra jdeme na kardio a v pátek na alergologii, tak doufám, že nám neřeknou, že má astma :sweat_smile:

Jdu mrknout na to miminko, i když se bojím, co to se mnou udělá. Holky, vy by jste to takhle dávaly na koně, kdyby to mělo Vaše dítě??? Já teda asi ne :sweat_smile:
27. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky to je hrozný, chudinka malá, Poppy, jak to víš, že jí dávají 60 %? Ach jo, život je sviňa :frowning2:
27. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
je mi z toho fakt hrozně, už sem nic takovýho nedávejte. Mám sto chutí jít vzbudit V. a pomuchlat si ji. Jsem tak šťastná, že je zdravá, tohle si neumím vůbec představit, ale po takových zprávách mám pořád myšlenky na katastrofický scénáře :frowning2:
27. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
jsem vyčetla ve společným termínu kam chodí. Chtěla jsem se dozvědět co nejvíc :pensive:
27. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak jsme se přišouraly z Jiráskova z MC, honem vařím oběd, než se princezna vyhladovělá vzbudí!!!

To Déčko příští týdne rády zkusíme, přeci jen, v tom Jiráskově to je pro menší děti, takže to cvíčo B. moc nebaví, hernička je malá, takže za B. pořád běhám aby kočárem nepřejela miminka ležící na zemi. A ta skupina starších je zase až od 2let, tam už se vyrábí a maluje, to by jsme zas ještě nezvládly.Takže se pak Cvaldi domluvíme, já vůbec nevím kde to je. A pokud pojede i Meredith, tím líp :wink:

Jinak ty dávky ze spociálky to je fakt výsměch, nebo ten nápad, že po půl roce nezaměstnanosti budou lidi dělat veřejně prospěšný práce, to je fakt teda trapárna největší! V denšní době, kdy se všude propouští, práce není, lidi by chodili do práce rádi jen kdyby byla, tak vymyslej toto...
28. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak doufám,že budeme všichni fit a v uterý vyrazíme,holky jsem dlouho neviděla ,tak jsem zvědavá jak rostete,jinak v Déčku je herna ,u toho ten taneční sálek s nářadím ,balony,kruhy , a hned vedle je i malá válecí místnost s matracemi a polštáři,plyšáky,tam chodí děti moc rády,blbnou tam skákají na matracích,na herničce je klouzačka domeček malé gauče na kterých sedí mamky,ovál s balonky,odstrkovadla ,kočárky,houpačka ta velká plastová ,jak na ní mohou sedět tři a ostatní hračky,jinak nad hernou v patře jsou terárka se zvířectvem,je tam i velkej papouch ,ale hrozně řve a naše Viky se ho bojí :grinning: ,šatna je dole ,kočárky v pohodě,je to hlídaný ,paní tam sedí v recepci pořád,mužete mít sebou pro sebe pantofle,nebo bosy,na herně je koberec,na sálku jsou parkety,tak asi vše,tak uvidíte ,jak se vám tam bude líbit.My tam chodíme moc rádi,jo na jídlo je hned vedle jídelnička,nebo stoleček s židličkama i na herničce,sociálka ,nočníky ,taky hned vedle.Jen někdy se nás sejde dost,lepší je to,když je nás mín,ale je velkej zájem,takže to jinak asi nejde,to už jsme naše věková kategorie rozdělená na pul,na pondělí a uterý :unamused: chodí tam děti od 15 měs.do 2 let asi tři čtyři jsou starší ,ale nejsou zralý chodit ještě stěma od 2 apul ,tak chodí s námi.Když děti nechtějí cvičit nenutí se,klidně si mužete odejít na hernu,nebo je nechat jen koukat,nebo běhat kolem,Viky někdy cvičí pěkně ,někdy ji to taky nebaví,spíš pak to nářadí,říkanky něco dělá,někdy jen pozoruje,ale to asi tak všechny uplně v pohodě.Tak se těšíme,jdu žehlit Viky zařezává :slight_smile:
28. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak marodíme náběh na angínu, sice bez teplot, ale nic moc teda :confounded: My chodíme do MC tady a taky pro děti od 1 roku do tří a malování , tanečky atd.... nás bavěj, s těma miminkama nám, všem teda už nedovolili, právě z důvodu, že s těma miminkama ležejí na zemi dělají cviky, masáže atd........
28. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
jejda ,tak at jste brzo fit,my už dobrý,rýma je ,ale už jí to ani nedráždí při ležení na kašel,tak snad to je za námi,říkají,že epidemie propukla ,tak snad se nám to vyhne :angry: malování nás baví doma,ale v kolektivu,spíš ty říkanky a blbnutí s dětma :grinning: doma maluje hodně a vydrží u toho,ještě nečmáráme na zdi,tak maminka toleruje hodně barevný pastelky,ale běda jak zamíří na zed,zbyde ji obyčka :grinning:
28. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jejda, Dorot, tak at jste fit!!! Angína je protivnost! :frowning2:

Cvaldi, to zní dobře, už se těšíme!!!! :wink:

A já jdu pakovat věci, za chvíli odjíždíme do Dvora a zítra do práce... Tak se tu mějte!
28. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
V. mi začíná kašlat, tak jsme to asi někde chytly, tak jdu dát sirup a snad se to zlepší :wink:
28. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak nás taky zasáhla epidemie chřipky, V. kašle a stoupá jí horečka, má už 37.8, dr. říkala, že prý mají až 40., takže srážet a sráže. Měly jsme mít dneska sraz s holkama z bazénu, ale my bohužel asi nedorazíme a já se tak těšila, ach jo :frowning2:
29. led 2009 v 09:14  • Odpověz
:confused: :confused: Teda Mer já to tušila, jak jsi včera psala, že kašle, nám to začalo taky kašlem, teploty nemá, ale antibiotika na krk máme. V noci nespala, plakala seděla v postýlce a kašlala, tak šla ke mně, vysáli jsme co se dalo a nakonec se uibrečela u mě v náručí v sedě usnula, zvedli jsme polštáře a spinkala do rána, teď spinká, ale kašel jí bere dost :frowning2:
29. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
No co je toto??? že to tu nechám zavřít? :angry: :grinning:
30. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Snad už je všem marodům líp :wink: U nás nic moc teda :frowning2:
30. led 2009 v 10:04  • Odpověz
u nás taky nic moc, noc dobrá, ale ráno zas 38. :frowning2:
30. led 2009 v 11:59  • Odpověz
A. nedá spát kašel, až se dáví. Teď šla spinkat tak jsem zvědavá, včera spinkala asi 45minut po O a pak vytuhla kolem 18h na 30 minut.
30. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj marodi,tak my už jsme o.k,jen rýmka trochu ještě otravuje,kašlala tři dny,když lehla,ale to už jí to ustupovalo,jak to šlo dolu tak jí to dráždilo,ted už dobrý,přes den nekašlala vubec,jen ,když venku lítala na studeným vzduchu :unamused: teploty jsme neměli.Tak se brzy uzdravte,já Vám chci hlavně písnout Mer a Bubli,že v uterý není cvíčko,jsou jarní prázdniny :frowning2: jinak Dorot ty třidny ji teda taky ve spánku dráždil ten kašel,dávala jsem SINECOD NA UTIŠENÍ,zabírá a nechá je vyspat,dávala jsem ho kolem 17-18,aby zabral,mám to vyzkoušené už od starších a fakt nám to zabíralo vždy.Stačilo fakt 15-20 kapek ty tři dny a bylo to v pohodě,nemí se teda kombinovat se sirupama na vykašlávání HEDELIX atd.
30. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojda Polanko!
Tak jsem dnes byla v Penaku na nákupu.Potkali jsme se tam s Frog.A musím říct jak jsou nějký lidi neohlduplný.Nějaká paní to byla síla tam tak strašně kašlala ale to bylo stašný a ani si nezakryla hubu.Upně to vypadalo jako když to dělá schválně jsem jí chtěla říct že má ruce.V pohodíčce si chodila mezi regálama sem tam a pořát eh eh eh.
30. led 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Iv, to jsi měla, bych ji teda něco řekla, hlavně teď, když je epidemie :unamused:

Marodům přejem brzké uzdravení :slight_smile: Já můžu doporučit Stodal, zabral rychle a dá se kombinovat s Ditustatem, takže se neužívá jedno a to samý dokola.

Pokud někdo bude chtít, tak Hopsáček je ve čtvrtek otevřen :dizzy_face:

Zítra se jdem vymáchat do bazénu s Poppyškou, chtěla jsem s ní jít do loutkového divadla, ale vzhledem k tomu, že je tam tak malý prostor a řádí chřipky, tak raději volíme bazén a spojíme to s komorou. No, snad nenastydnem :sweat_smile:

V neděli slavíme svátek Poppyšky, tak jdu něco vyrábět, teda vím co... :grinning:
30. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj polanko!

koukám, nemoci u váš řádí, tak at se vám všem udělá lépe!!! My naštěstí odoláváme, ale u našich jsou všichni nemocní, tak nevím jestli jsme něco nechytly, i když jsme obě zatím v poho. A Sinecod doporučujeme i my, fakt rychle zabral.

Poppy, já bych do Hopsáčku šla, ale ve čtvrtek jedu do práce... :frowning2: V kolik jdete zítra do bazénu? zatím nemáme plán, tak kdyby jsme náhodou chtěli jet taky... Jdete i s tatkou?

Já byla dnes dopolko v Polance na VZP a bylo tam fakt mraky lidí, mají "akci" zvanou Novoroční balíček a na všechno přispívají dvojnásobek - tzn, na očko dřív 500,- teď 1000,- (ale jen do konce ledna), tak si to tam lidi byli na poslední chvíli vyřídit. čekala jsme tam s Bárou 1,5hodiny!!!! To teda bylo něco, fakt... Ale B. to docela zvládla, chodila sem a tam a ukazovala na "paní" a "pán" a "děti" tak tam tu frontu docela bavila :grinning:
30. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky cholky.Jj potkala jsem se tam s Ivanky,lidí hafo..cesta do penny,nákup a cesta zpět 1,5 hodiny a to bydlíme 5 min od penáče.To je tak když se jde na nákup pěšky.Vzala jsem si radši batoh,páč jsem potřebovala donýst dom vajíčka ve stavu celém :grinning: a taky abych měla volné ruce na toho našeho draka.Furt mi někam utíká,hledá ptáčky..celou cestu si sedala na bobek,koukala do roští a říkala:kde je??Pak se zase k někomu rozeběhla a v klidku by snad nastoupila do cizího auta..Na lidi co cestou něco mlsaj,hladově kouká jak kdyby týden nejedla a říka:mňam mňam :grinning: ..je to rošťanda.
Jinak musím konstatovat,že jsem pokořila hranici 20kg.Musím si koupit ňáký kalhoty,páč mi ty co mám nějak padaj..ne že by to nebylo příjemný,že vypadám trochu líp,to zas jako jo :wink: ..Dřív jsem řešila v čem půjdu ven,páč mi bylo vše malý a tedka zas nasr... stojím u otevřený skříně a řeším v čem půjdu ven,páč mi všechno fakt padá.Minule jsem měla v jedný ruce nákup,v druhý dešník a loktem jsem si přidržovala gatě,jinak bych měla nohavice uplně mokrý jak mi lezli dolů.No hlavně aby mi to vydrželo.Svoje návyky držím pořád stejně,véča kolem půl sedmé nejdýl a pak jen ovoce nebo mrkev atd..jen mě podlední dobou občas chytá pěkně mlsná,jako tedka když malá vyžaduje gumový medvídky,což byla a asi pořád ještě je moje droga,ale zatím jsem jí snědla jen jeden..ale ten pocit,když jsem ho žužlala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Frog, tak to jsi fakt dobrá, 20 kg, tý jo, to musím být už vidět, co? A co teda jako dodržuješ? Nejíš pečivo atd, nebo jen že nežereš večer? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já s V. bez kočárku jít nikam nemůžu, minule jsem chtěla jít na poštu, což je cca 1 km, bez kočárku, ale vzala jsem pro jistotu golfky a ještě že jsem je měla, ona chodí pořád na druhou stranu a zastavuje se a chce se pak nosit, no prostě bez kočáru nikam ani ránu. :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Téda Frog, tak to moc moc gratuluji :confused: :dizzy_face: :grinning: Doufám, že tě poznám, až tě potkám :grinning:
Já stále stejně, nejde to nějak, bo žeru sladkééé :cry:

My bez kočáru taky chodíme, třeba minulý týden nám "výlet" na poštu, do Billy a na malý pokec s kámoškou vydali na tři a půl hodiny, ale ušla to bruška. Jsem hodně tolerantní, takže když se postaví k výloze a čučí, tak čučím taky a říkáme si co tam je :grinning:
V DMdrogerii si čekání na kasu zkrátila tím, že si vytáhla nestřeženém okamžiku testry rtěnek a pomalovala si obličej :pensive: a po utření který bylo dost namáhavý si šla očuchat testry voňavek na který dosáhla a lidem říkala Dobly dobly, no asi hold bude po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tý jo Frog taky máš můj obdiv!Jsi fakt dodbá,dobrá,dobrá!
30. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jj určo mě poznáte,páč kozinky mám furt stejný,no možná o číslo menší a placatější :slight_smile: :angry: ..Hlavně nejsem zpevněná,rolletic jsem neabsolvovala ani nepamatuju a tedka maj v časech kdy já chci plno,takže až za týden snad,no a v Polance začne od února cvičení se zaměřením na problémové partie,tak v úterý tam zajdu a uvidíme.Zkoušela jsem něco doma,ale 4 lehy sedy a Rob mi musel masírovat záda jak mě bolely..Já jím všechno,kromě bílého pečiva a pokud si ho chci vyjímečně dát,jako že čerstvoučky chléb(rohlík ne),tak jedině ke snídani..Sladkosti jen když mě to přepadne a bud jsou to bebe sušenky nebo muslli tyčinky,ty mám naštěstí ráda nebo jsem si minule koupila v raciolce naproti Amuletu celozrnný koláč atd..prostě už nemlsám denně cca 2 fidorky,margotku atd..jen nějak neumím jíst 5 krát denně,to musím ještě zmáknout a minule v práci jsem byla ráda že jsem zhltla oběd a pak až véču..ta práce mi to asi kazila vždycky..No a taky uvidíme až vysadím meridii.Ale doufám že pokud budu držet jídelníček jako tedka,občas se trochu pohnu a nebudu hřešit,tak snad tolik toho nahoru už nepůjde..
30. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Frog seš fakt dobrá.A moc ti to sluší to je fakt!I když mě jsi nikdy tlustá nepřišla!
30. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
Frog, tak to se nějak moc neomezuješ, jak to, že ti to jde tak dolů? Myslíš, že je to tou meridií?
30. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jj Mer určitě je to tím,ale já jsem se fakticky cpala sladkostma a bylo mi jedno,jestli je rano nebo noc,jestli jsem právě dojedla třeba oběd..Taky jsem večeřela pravidelně mezi 20-21.00 a klidně dva krajíce chleba pěkně obložený.A hlavně jsem pila jen džusy.Sice naředěný,ale to jedno,ty cukry v nich jsem do sebe stejně dostala.Tedka si džus dám jen vyjímečně když je to nějakej fakt mňamkovej,tak jednu skleničku a dost.Piju vodu,pak ten Hannasaki čaj(odbourává tuky),ten pravidelně dva půlitříky denně,zelený čaj,ovocné-ale nesladím,ale to jsem nesladila nikdy,nechutná mi to.Myslím,že meridie mi hodně pomohla,ale ta vůle přestat žrát a začít jíst jako člověk má hlavní podíl..
30. led 2009 ve 23:04  • Odpověz
holky tohle je krásný:http://www.youtube.com/watch?v=PtR4jxybC_U&feature=related
30. led 2009 ve 23:27  • Odpověz
ta meridie je je ale na předpis, ne?
ta holčička je nádherná, už jsem to viděla několikrát :slight_smile:
31. led 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.