• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo je,může jí brát skoro každej krom lidí se šedým zákalem myslím a samozřejmě silný kardiaci.Ale to by ti asi řekla.Ty o ní taky uvažuješ?? :wink:
31. led 2009 v 10:26  • Odpověz
ne, já teď ne, teď nemůžu, beru jiný léky a nechci to do toho míchat.
31. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky.Chtěla bych se vás zeptat,jestli byste někdo neměl zájem poslechnout si zcela nezávazně u vás doma přednášku včetně praktické ukázky o vysavači od firmy Vorwerk.Jedná se o výrobek vysoké kvality.Když mi ho skorošvagrina předvedla a já zjistila co všechno doma máme a to nejen na podlaze,tak do něj půjdem.Jde fakt jen o předvedení výrobku,nic závaznýho v tom není :slight_smile: :wink: .Kdyžtak písněte do ip.Páček
31. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahojda při sobotě,tak Frogísku,to jseš fakt dobrá,chce to fakt pevné odhodlání a výdrž :wink: jo,to byli časy ,když Andulka seděla v kočárku a byla ráda,že se veze vid?Neboj to ještě přijde :grinning: Frog,tak prsa šla určitě z kilama trochu dolu ne?Jinak v uterý není to cvíčo,ale v neděli 8.2 máme v Déčku karneval,nevím jestli pujdeme,chceme jet na lyže,ale nějak to vymyslíme,ale nevím co vymyslet prckovi za masku ,aby jí to v tom šlo trsat a nesundávala si to,pořád se ted svlíká a oblíká hérečka :slight_smile:
31. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
Frog, Vorwerk vysavač máme už cca 10 let a jsme s ním moc spokojeni, akorát tenkrát stál asi 60 tis, kolik stojí teď ??? :grinning:
31. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Dobré odpoledne, teda Frog 20kg? To seš dobrá tak holka vydrž a ať shodíš kolik si přeješ :wink: Tak na Vorwerk byl u nás pán cca PŘED 2 LETY, PŘEDVÁDĚL TO NA TAKOVÝM KOUSKU A FAKT SUPER, ale pak jsem mu ještě řekla, že když už je v tom vysávání ať to vezme celý :grinning: Tak vzal i sedačku :grinning: Kdybycvh měla prachy a fakt koberce všude tak do toho jdu, ale teď nemáme pomalu co vysávat a máme teď od našich novej na A. koberec v pokojíku :wink: Včera v Polance byla viděna paní poppy na kamenný štráse!!!!!! :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
No hej Dorot, že jsi nezařvala, já vidím sotva na dva metry :grinning:

Mě by se líbil V. líbil, ale protože to tu máme taky na hadr, tak by to byla zbytečná investice.
31. led 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
líbil by se mi, líbil :grinning: Jsem z toho bazénu asi unavená :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Ale zkušenost s ním mám, měli jsme ho v práci, jediná nevýhoda je, že je těžkej jak kráva, no ale zas nadupanej, to jo.
31. led 2009 v 17:22  • Odpověz
Já nee to FBI!!! :grinning: Prej jsi ho neviděla, šla s nějakou paní, slečnou :wink:
31. led 2009 v 17:24  • Odpověz
Na druhý straně, což by byla neetické vyřvávat :grinning:
31. led 2009 v 17:24  • Odpověz
Dnes jsme jeli kolem vaší vili vilekuli jeli jsme na Lipííííííííooooo :grinning: k babičce na oběd :wink: Koukala jsem jestli není v okně nějaká vlajka, či hadr a vůz u baráku, ale neviděla jsem nic :confused: :grinning:
31. led 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
no vlajku nemáme, ale kdybych věděla, že pojedete, tak bych nějakou splašila, no to je jasný :grinning: Taková veledůležitá FBI výprava, no co dodat :grinning: :grinning: :grinning:
Auto tu není od samého rána :confounded:
No neetické je sice řvát, ale pozdravit mohl :grinning: Tak že ho já zdravím teď virtuálně za ten včerejšek :grinning:
31. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Jo vyřídím!! Nevíte ženy, zda mají něco( pro děti , šusťákovky na jaro, vesty,......) u ťaman. u špitálu nebo v Kik? Dík :wink:
31. led 2009 v 17:43  • Odpověz
vorwerk je sice nadupanej ,ale jak píše Popy těžkej,to mě odradilo už před pár roky,když to byl hit,tchýně si ho koupila,už nám ho několikrát chtěla dát ,protože za dva roky zjistila ,že je fakt těžkej a koupila si jinej :unamused: já mám vodníka od ZELMERU vysávám sním i na sucho přes vodní filtr a jsem spokojená,pak mám od elektroluxu ke krbovkám ruční kombi s tyčí a muže se sundat a je zněj malej třeba na sedačku ,auto atd.U tamanu u nemocnice jsem ještě nikdy nebyla,tak nevím a v Kiku jsem byla snad jednou ,tak to ti neporadím :unamused: :slight_smile: rodinka vyrazila odvést babí ,tak mám relax a zítra jedeme plenit trošku do HK :grinning: Vyrazíme hned po obídku,tak už peču roládu,at mám na zítra strejčka,polévka nám zbyla odedneška kuřecí,já v neděli pak horko těžko stíhám oběd na 12 ,když opice malá zařezává do 9 a mě se teda taky dřív nechce :angry:
31. led 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak my vstáváme taky kolem 9h a vařím teda, tak máme kuře a brambor a polívku asi vynecháme, teď jsme měli každý den nějakou . A. stejně moc nejí dnes snědla 3 lžíce polívky a pak jen masíko brambory blééé no tak co s ní :confounded:
31. led 2009 v 17:59  • Odpověz
Já teď sháním Pro A. pyžamka a bodýčka jelikož strašně rychle vyrostla a nějak nám nestačí pyžamka!! Dostala k vánočkám, ale ty co měla před tím jsou jí krátký, nebo jsem dávala bodýčko a dupačky a to už fakt nejde :grinning:
31. led 2009 v 18:00  • Odpověz
A punčošky ty má jak Harpes, ty co dostala k vánocům má dlouhý takže vytažený a ty co měla má na doma na kšandách :grinning:
31. led 2009 v 18:03  • Odpověz
Viky má dost dlouhý tělo ,tak máme odmala problém s bodýčkama ,ale ted jsem jí nakoupila od té paní z Kostelce od TOPOLINA body roláky a body s krátkýma rukávama a ještě v minulé kolekci měla s dlouhým rukávem a ty máme na spaní a pyžamové kalhoty ,protože vrch od pyžama má pořád vylezlej :unamused: ,nakoupila jsem jí i tepláčky a mikči s kapuckou,moc hezký a super materiál,mužu říct,že ted na Viky nakupuju u ní i punčošky všechno.Dokonce jsem ted objednala z nové kolekce ,kterou už mi ted ve čtvrtek doveze i Míše kabát a tuniku a Honzíkovi triko s límečkem,zdají se mi dobré ceny za tu kvalitu minulý týden mi dovezla tašku věcí na Vikču,šla na němčinu já ji vše ozkoušela co k sobě pasuje a v klidu nakoupila ,pak jsem jí donesla prachy a zbytek věcí pro mě ideální nakupování,ted třeba z té jarní kolekce na prcky k sobě všechno tak pasuje jsem nadšená,ted se těším na tu bundičku 2v1 a rolupky to ted dovezla z Německa,musí vždy čekat až to dá Topolino do prodeje a pak pro to razí :wink: tak jdu nachystat véču ,čekám ,že každou chvíli dorazí :dizzy_face:
31. led 2009 v 18:11  • Odpověz
Já na to Topolino koukala, má Aduš bundu červenomodrou a právě teď už se mi moc Topolino nelíbí, že je to buď růžový, nebo fialový, já nechci zas až vyloženě holčičí, prostě unisex aby mi něco vydrželo na druhý no :confounded: A to je teď problém u všeho, zadám velikost třeba 92 a vyjedou mi buď hadry růžový, nebo modrý :confounded:
31. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Dorot, dáváš pyžamko? My dáváme bodyčko a navrch teplý overal a pod to ještě ponožky, ona spí odkopaná a v ložnici máme docela chladno, tak proto, taky bych jí chtěla dát pyžamko, ale to by byla bosa a ponožky by si svlíkla :grinning: :grinning: :grinning:

Mě teda Vorwerk těžkej nepřijde, je fakt super nadupanej a vysává se s ním krásně jednou rukou a nemusím u toho být shrbená jak u jiných :wink:

Taky jsem dnes vařila kuře a brambory, čočkovou polívku a na zítra mám uvařený buřtguláš pro chlapi na stavbu :grinning:
V. polívky poslední dobou taky ne, ale za to kuře s bramborem dneska měla už dvakrát, to miluje :grinning:

Cvali, tak to musíš dát za ty hadry majland, ty ceny mi zas tak levný nepřipadají, je pravda teda, že je to nový a kvalitní.
31. led 2009 v 19:31  • Odpověz
i když teď na to koukám a ceny opravdu docela dobrý, tričko 157, tepláčky taky, tak to jde... :sweat_smile: :wink:
31. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Aha, tak A. má v pokojíčku docela fajnááá, ponožky by si taky svlíkla, ty nedávám ani doma, má punčošky a bodýčko, nebo bodýčko bez rukávů a navrch tríčo. Já teď objednala pyžamko s Dorou dofialova, no aspoň něco za 170,- a tričko Hasič Sam, ten u nás frčí, žádná Bárbína, ale Hasič nebo |Bořek :grinning:
31. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Polanko!
Přejeme malé Poppynce všechno nej,nej,nej k svátečku.At dělá mamce a tatkovi jen samou radost!A je pořát tak veselá holčička!
2. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky,malé poppynce všechno nej nej,ať dělá jen samou radost :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
My se přidáváme s přáním malé Poppynce!!! Všeeeechno neeeej!!!!!!

Frog, 20kilo, to je teda bomba! Jsi dobrá, jsem zvědavá jak to hlavně bude až přestaneš užívat tu Meridii. Slyšela jsem že se tohrozně těžko udržuje, tak jsem zvědavá :sweat_smile: .

Vorwerk by se mi taky líbil, ale nemáme koberce, jen kousínek v obýváku pro Báru na hraní, a ten občas vydrbu spolu se sedačkou kartáčem, a vysávám takovým stařičkým vysavačem, zatím nám to tak stačí.

Chci si koupit foťák, tamtem mi dosloužil a nemám žádnej, ale fakt nevím jak se v tom mám vyznat a jakej pořídit???? Ach jo,, to zas bude rozhodování...
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Dnešní oslavenkyni přejeme vše nej k svátečku, pořádně to oslav princezno!!!!!!!!!!! Pozvi mamku aspoň na kafe jo :grinning: Bubbli foťák, to by ti mohl manžel vyprávět vybírá už skoro rok a pořád čeká až ten pravej zlevněj a když ho zlevněj, tak už má zas vybranej jinej :grinning:
2. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Dorot :grinning: to je taky prekérka :grinning: . No já mám pár tipů, ale když to pak prolistovávám na netu, tak se mi zalíbí jinej, no nevím, prostě....
2. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky, děkujeme za přání:slight_smile: Včera proběhla oslava, Poppyška pařila do šesti do večera, snědla vše co jsme v nestřeženým okamžiku nepostřehli, no užila si to náramě. Dortík se nám s taťkou povedl, bylo poznat co to je a Poppyška nadšeně ochutnávala náklad z mašinek:slight_smile: Dárky se líbili, dostala kuchyňku se zvuky a dřezem na vodu, navíc ještě nákupní košík s nádobím, pak koupací miminko se sprchou a rodinku Barbie - mámu, tátu Kena a dvě děti.

Bubbli, skorošvára má foťák od Lumixu, je teda trošku cenově vyšší, ale fotky paráda:slight_smile: Nechali jsme si z jeho fotky udělat obraz do obýváku a super. Když jsem nesla fotku na výrobu, tak pán říkal, že poznal, že to je vidět, že je to profi:slight_smile: A Lukeho potěšilo, když viděl svoji fotku (Poppynku) na obraze:slight_smile:

Dorot, na socce nic nedají, tak to kafe asi nebude :grinning: :grinning: :grinning: Jo a dnes našla v kapse u své bundy 10,- tak hlásila, že chce párek koupit :grinning:
2. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
na chvilku jsem hodila obraz do alba, tak kuk. Je to foceno telefonem :wink:
2. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.