• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Krásná koukám!!! :wink:
2. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Párek:slight_smile:), A. říká šaáááám a mašooo a chce jíst šamáááá a hlavně to její " mamííí de šéééš?" :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Jo, papik a kepuč :grinning: je to nomalnini mami:slight_smile: mňam mňam bobííík, hlásí pokaždý když jdem kdekoliv u chladících vitrín v obchodě, nebo ajš ajš pinví - a tancuje jak tučňák. Hlavně, že má v pokladničce 2kg peněz (jsme to hodili na váhu, kolik tam je neíme, bo není plná ještě) tak prej že si koupí PAPIK A KEPUČ!!!!!!!

díky, takhle to nevynikne, jinak je to fakt moc hezký ve skutečnosti. Asi jsme navnadili Ivanky i kámošku Helču, že si to nechají taky udělat:slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Moooc pěkná fotka!!!! :wink:
2. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Bubbli my máme Panasonic DMC-TZ2 a kamoska si tedka koupila TZ5E-TA.Panasonic má nej optiku Leica,takže pokud foták na delší dobu,tak určitě uváženě vybírat a hlavně zkoušet a ještě co je super u těhlech foťáku je to,že maj širokoúhlý obraz,takže když chceš fotit nebo točit víc věcí,lidí vedle sebe,tak nemusíš couvat dozadu aby se ti tam všechno vešlo.V Polance na hlavní štráse je Prodejna Kodak a tam je hodnej a moc ochotnej pán a fakt tomu rozumí a poradí.My ho vybíraly asi čtvrt roku.Jasně že jsou tedka lepší,ale my jsme spokojený,myslím že má vše co potřebujeme :wink:
No a s tím udržením váhy,budu se snažit,je mi jasný že to nebude jednoduchý,musím se začít hýbat,však to jdu zítra omrknout a písnu vám,jak jsem si zacvičila :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Frog, no ten vypadá dobře. Měla jsem přes Vánoce Nikon D-80 a Olympus SP 550, no ten Nikon naprostá bomba, ale foták za 15tisíc použitej, no nejsem blázen, ale ten Olympus mě nadchl, něco takovýho by se mi líbilo....Každopádně musím oběhnout nějaký obchody a poptat se co kde mají... Díky za tip.
2. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Bubbli, nevím, jestli náhodou není obecně známo, že Olympus není nic extra. Skorošvára tomu dost rozumí, dost fotí, i několik soutěží vyhrál a měl i ocenění a výstavu a vím, že říkal, že Olympus nic moc.
My totiž máme Olympus a fakt katastrofa, taky bych chtěla zrcadlovku a trochu ostřejší obraz :rolling_eyes:
2. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
No já právě nevím, nemám moc zkušenosti,ten starej byl Nikon a ke konci (3roky po koupi!!!!) už dost zlobil a fotil strašně, ale zas ta zrcadlovka Nikon D-80, to je fatk profi foťák, perfektní, ale to bych já neužila. Tenhle Olympus 550 mi přišel jako zlatá střední cesta. No musím ještě doooouho přemýšlet!!!!
2. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Olympusy fakt nic moc,už jsem to taky od pár lidiček slyšela.Stav se v tom obchodě a pokud budeš mít štěstí a bude tam ten chlap,je malej s pupíkem :slight_smile: ,tak ten ti poradí,stačí mu říct co od fotáku chceš :wink:
2. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojda holky, moc vás zdravíme do Polanky.
U nás co začal nový rok, tak jsou samý novinky, nekojím, jsme téměř měsíc odstavený, už jsem myslela, že to bude na doživotí :grinning: , ale Honys to zvládnul v poho, zdatně odplínováváme, až tak, že na noc a ven už plínu odmítá, ale já si nelajznu :wink: no a co nekojíme, tak spíme celé noce a jíme velice zdatně, ba bych řekla, že tlačí na co přijde :grinning: , takže novinek spousta, jo a já jsem začala více pracovat, takže nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě že mám zlatou maminku :slight_smile:
jo a už opět hubnu :wink: , jako každé jaro.... no nic, holky jak u vás??? Chodí sem ještě slonik???
2. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj Lennis, že se taky ukážeš! :wink: No koukám spousta novinek, to je dobře! Slonik sem ještě chodi, ale ted maji nějaký problém s PC, tak má omluvenku :wink:
2. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak já zavítám častějc :grinning:
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky, tak hlásím, že PC funguje a konečně jsem Vás taky trochu dočetla, uf.
U nás se snažíme taky pomalu odstavovat, no uvidíme. Jak jste to udělali, Lennis? Nechal si to nějak vysvětlit, nebo to přišlo samo? U nás totiž vešekrá snaha omezit kojení dopadla přesně naopak - přicucla se a chtěla furt pít. tak jsem tomu zatím nechala volný průběh :wink: Teď se chystáme na oslavu svátku :slight_smile:. A dodatečně gratulujeme oslavenkyni poppyšce!
3. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
a velikánská gratulace a obdiv FROG!
3. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
no jo, foťák, to taky furt řeším, máme pět let starej Kodak, ale už pěkně blbne, taky mu dávám :grinning: teď mi přišel emailem leták, že v Zefyru mají slevy - a fakt docela zajímavý - třeba ze 6 na 3tis., ale nesrovnávala jsem to s cenama na internetu. Taky vybírám a nevím co, hlavně kdybych měla s optikou, tak s tím ani nebudu umět dělat :frowning2: musím si říct někomu o minikurz :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
sršni, já se rozhodla z minuty na minutu, že už mu prostě nedám a hotovo, vždy se chvíli vztekal, ale já mu vysvětlovala, že je mlíko už jen ve flašce a že mama už nemá, pochopil to brzy, fakt, já zírala, na to jakej to byl kozomil, to je až neuvěřitelný. První noc usínal s tátou a táta ho v noci konejšil, až ráno přilezl ke mně a chtěl prso, tak jsem mu řekla, že máme jen ve flašce a hotovo, chvíli byl naštvanej, ale byl rád, že je u mně, tak usnul, já se toho taky bála, ale vše proběhlo v klidu - relativně. Hlavně se musíš rozhodnout ty sama uvnitř, že už prostě nedáš, já to taky 2x zkoušela, ale byla jsem ještě nalomená, pak to na mně přišlo a rozhodla jsem se a bylo po mlíku:slight_smile:20 měs je dost i na mně :grinning:
3. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky,já teda tenhle problém neměla,páč mlíko došlo brzo,ale myslím že má lennis pravdu,prostě si musíš říct nedám,páč jakmile řekneš nedám není a při kňourání kozinu teda radši vytáhneš tak ta nezbeda si to zapamatuje a bude vědět že sice říkáš není,ale přitom stejně je,takže si to vydupe.Moje kamarádka ve 20 měs. řekla není a hotovo,malá řvala skoro celý den,vymrzovala,vztekala se,ale Älča nepolevila..Bud flaška nebo nic.Druhý den už to bylo lepší a během 3 dnů pohoda a to je pořád s ní,nemůže nikam odejít,páč tatík maká od rana do večera a babí bydlí na Moravě,takže si to pěkně užila,ale nepolevila a výsledek stál za to :wink: ..
Se mi to kecá co,ale jinak to fakt asi nejde..
3. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Nooo to je dost sršničkovi už zas jedou :grinning: Lennis ty taky teda :angry: :grinning: koukej načuhovat i k nám, pak nemáme přehled o ženichovi, víš co je tu bab :grinning:
3. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Teda :angry: já mám rozjetý 4 diskuze a tady nikdo :grinning: Foťák má myslím vybranej Lumix, nevím abych nekecala, nebo canon, když on m ěl vybraný snad všechno :grinning:
3. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
taky jsem ve 13ti měsících řekla dost a hotovo, nepolevila jsem, sice teď když mě vidí bez podprsenky, tak příjde a jako že pije a tlemí se tomu a hlásí p-to, p-to:slight_smile: Prostě neee, kousala a dělala si srandu, když jsem na ni sykla, že to jako fakt bolí. Přesně jak píše Frog, nepolevit a nevytáhnout kozu ani za nic, neb si pak myslí, že si člověk dělá prču. No a to je se vším. Když řeknu nedělej to, nebo dostaneš, tak pak dostane, sice jen jako aby věděla, ale aby mi přerostla přes hlavu to nedovolím. H. je stále v práci a já bych takhle brzy někde vysela :sweat_smile:

Děkujeme ještě jednou za gratulace k svátku:slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
já jsem tu:slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
Já taky :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
čusík Frogy:slight_smile:

co děláte odpolko?
3. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
odpolko musím uvařit na zítra neb od 18.00 valím cvičit :slight_smile:
Taaaaaaaaaaaak a teď se z toho zblázním, hlavně nepsat někam něco :grinning: No my skončili brzo, ale já bych sama od sebe skončila stejně tak v 6. měsících. Teď se mi akorát ve vaně směje, sice nevím čemu, když nikde nic, ale budiž :grinning:
autor
Dorota teda jede, se nedivím, že nestíhá:slight_smile: Jo a víte o tom, že měla předevčírem Polanka 1.rok?????? :grinning:
autor
My jdem ven s Ivanky, tak jestli se nechcete přidat:slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
tak třeba se právě směje tomu nic :grinning:
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
když by mi to vyšlo písnu smsku ju :wink:
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
včera jsem četla diskuzi, co tehdá založila Frog na volný, o kozenkách, tak prej podle testu se velký kozenky poznaj, když pod nimi udržíš tužku, no já si do včerejška myslela, jak mám velký a nic, tužky padaly a já teda čučela, že podle testu je mám malý :confused: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.