• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
jj, písni:slight_smile: vyrazíme asi kolem třetí:slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Vás naštvu hodně, když tam ty tužky udržím? :grinning: :grinning: Lepidlem :grinning:
3. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ty woe, to mě nenapadlo :grinning:
3. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
No podle toho jestli tam udržíš tužku se taky pozná jak pevný jsou..no já kdybych tu tužku nevyndala,tak jí tam mám ještě tedka :grinning: ..prostě košíčky H nemůžou držet nahoře..
3. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Frog, kam jdeš na to cvíčo?
3. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
jo jo, to je mi jasný, že nesmím polevit, já to ještě nezkoušela, protože jsem nebyla vniřně přesvědčená, ale teď už jsem, dneska dobrý :slight_smile: je u babi a dědy
spíš mě zajímá, kdy se Vám přestalo dělat mlíko a jestli jste na to něco braly?
3. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
já jsem nebrala nic, samo to odešlo... kamsi... Ale ještě po 14dnech jsem měla, už jsem ji nedala a samo se ztratilo. Kojila jsem jen v noci, tak jsem ho neměla tolik. Dva měsíce trvá, než se srovnají hormony, aspoň u mě to tak bylo. Díky tomu jsem i zhubla, no spíš mě to nastartovalo a pomohlo to, co jsem pro to udělala :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
To přesvědčení sebe samu je asi nejdůležitější, tak přeju pevný nervy a vůle aby vydržela :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
no snad to zvládneme dobře, já už se s tím smířila, že jsem pro ní udělala dost :slight_smile: teda ne že bych pro ní nechtěla dělat nic dobrýho, ale teď zase v jiné oblasti :slight_smile:
no, slibuju si od toho, že konečně to hubnutí trochu naběhne, zatím to je na dvě věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
jak sem Frog házela ten odkaz, tak dobrý, ale my doma máme povinnej jinej - princezna naběhne k počítači a začne volat holčičku, zpívat! a my musíme pustit tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=3x5maWLxmT4&feature=related :grinning:

bubbli, ty teď s hubnutím moc neblbni! Na to máš dost času příští rok a obzvlášť, když ty jsi nikdy nebyla tlustá :wink:
3. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
3. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
tak určitě vypadala Natalia Oreiro když byla malá :grinning:
3. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
,před cahojda,tak obdiv Lennis ,že už přestali kojit a ohodlání Srsničce,já ještě odolávám ,ale v létě to chci taky ukončit,zatím mě to nijak neomezuje,tak to nehrotím,ale každý to říká ,nechce to polevit a mlíko opravdu schovat :grinning: ,myslím,že to pujde,měla období,že chtěla pít dvakrát za noc,tak jsem několikrát řekla,že mlíčko spinká a dobrý otočila se vzala plínu a spala dál,ted se budí až ráno kolem 5-6,doufám,že až jí odstavím ,nebude vyžadovat sunar v 5 :angry: Tak už jsme vymysleli masku na karneval ,bybí ušila jako body z kožešinky já čelenku s ušima a na nožky jako ponožky z kožešiny a bude to bílá kočička,tak snad se v tom nechá aspon vyfotit :grinning: před chvílí jsme se vrátili z Deštného z lyžovačky ,tam kousek zimy ještě je :unamused: na Šerlichu je to ,jako v pohádce,ujedeš pár kilometru a čvachta,Mer,mě teda nepřipadá to TOPOLINO VUBEC DRAHÉ ,V POROVNÁNÍ S JINÝMA ZNAČKAMA.Třeba ty rollupky a ta bunda 2v1,já levnější a tak hezký nikde neviděla :frowning2: ,zrovna zítra dopo jedu pro věci mám toho hodně ,tak ,aby to ve čtvrtek netáhla autobusem do Polanky,hlavně pro Míšu ta bunda je velká.Dřív jsem hodně nakupovala na MMB,ale ted už mi ty věci ve větších velikostech přijdou dost zničený a Dorot máš pravdu ,že Topolino má hodně jednostranné barvy,ružové ,fialové,nebo zas naopak klukovské,já to už ale ted neřeším,protože to prodávám ,ale chápu tě ,že myslíš do budoucna,já to měla při prvním taky tak :wink: správná praktická ženská :grinning:
3. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
ooo,co to,už nevidím či co :grinning: jo a stím kojením ,je fakt,že nejhorší je to odhodlání a přesvědčení sama sebe ,stím se teda stotožnuji,to bude u mě větší problém než u cvrčka :grinning:
3. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
jaký Topolino, jsem mimo
3. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
lennis Topolino německá značka oblečení,koukni na tyto stránky a posud sama,mě ceny přijdou super,protože to je fakt kvalita,mě to vyhovuje moc,koukni a uvidíš rozměry ti paní napíše ,pokud budeš něco chtít ,tak stačí jen vzkaz a hned ti je písne Lenka B.(coollk) ID 20325
3. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Jako kam se má dát ta tužka???? to jako fakt nechápu :sweat_smile: :angry: :frowning2: :confused: :fearful:

Jé, Poppy, já jsem se taky dnes chystala do Polanky, ale byla jsem s B. a s Rodym venku, šli jsme pěšmo, a nějak jsme to protáhli, vrátili jsme se značně ušlapaný skoro po třech hodinách, tak do Polanky se mi už nechtělo, škoda, mohly jsme se potkat! :wink:

Tak si představte, že Petrův nejlepší kamarád má přítelkyni, a ta otěhotněla úplně nastejno jako já, termín měla o necelý týden dřív, tak jsme z toho měli všichni hroznou radost, že budeme mít děti nastejno, no a ona v neděli potratila.... Je mi to tak líto, ach jo. Ty první tři měsíce jsou asi opravdu nevyzpytatelný... :cry:
3. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
bubbli, to je děs :frowning2: :cry: hlavně se opatrujte
3. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
a teď z jinýho soudku - už Ti trošku roste bříško?
3. únor 2009 v 17:04  • Odpověz
no myslím že ještě neroste, ale některý kalhoty mě začínají trošinku tlačit. ale vidět ještě nic není. :wink:
3. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Bubbli ahojda!

tu tužku si strčíš na ležmo pod prsa :grinning:

No vidíš, jsme se mohly potkat, tak určitě jste to neměli naplánované naposledy, že? :wink:
3. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
ta kámoška, to je smutný :pensive:
3. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
tak mě žádný hubnutí po kojení nenaběhlo, spíš naopak, začala jsem ještě tlousnout. Já brala na zastavení laktace prášky, protože jsem měla mlíka na rozdávání a bylo mě po nich pěkně blbě :frowning2:

Bubbli, to je škoda, já měla taky strach první tři měsíce.

Cvali, něco mi přijde drahý něco je levný, třeba ty tepláčky i trička nějaký jsou levný, psala jsem tý paní, líbí se mi tam ta vestička s tím bílým tričkem s dlouhým rukávem, tak psala, at se přijedu jeden večer mrknout na všechno do Kostelce a že to můžu i vyzkoušet, nechcete jet někdo se mnou?
3. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
jejda moje známá taky asi před měsícem potratila ,ale byla asi v 9 týdnu.Bublinky v uterý nám snad to cvíčo vyjde ,pak se ještě ozveme.Hlavně se opatruj a Bublinka at ti pomáhá :grinning: ,naše treperenda ,ted pořád něco uklízí ,zametá,utírá sekýruje všechny,nejvíc psa :unamused: ,dnes jsme ráno byli u dr.,nechtěli jsme se tam zdržovat ,páč jsme frčeli lyžovat,ale hérečka musela všechno vypovídat :grinning: ,váží 10990gměří 85 cm,prý hodně dlouhá a mohla by vážit víc na svou výšku ,ale jinak moč vše o.k jo jak umí říct snad všechno,nešlo jí jen Honzík,tak říká Johny,Johny haje gol a zobí,mamiší ,tatiny ižuje ,Vity sánuje kopce.Doktorka zní byla hotová,mamiší,tatiny maminka ,tatínek,takhle ted tvoří zdrobněliny :grinning: je to sranda,chlapi pokládali plovoučku,držela jim to ,když řezali a říká chjapí honem :grinning: Honza říkal,takhle malá a už nás všechny srovná do latě. :grinning:
3. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
tu vestičku máme koukni na její stránky oblíbení zákazníčci ,máme tam fotky ,ted tam jdu přihodit další,a tepláčky body,mikiny mám ve fotáku dám to později,máme toho od ní už hodně,dnes mi říkala sestra u dr.,že dcera od ní taky bere zboží.
3. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
pošlu jí to emailem a ona to tam dá,tak třeba to tam dnes bude,manžestrová tunika rolák body,tepláčky máme ty prouhaté,krásnej matroš ,pak ty bežovo ružové ,ted jak tam má odkaz na novou kolekci ,tak ještě tu fialovou mikču,tu už mi dá zítra a za 237,-,je nádherná ,jinak už mám tu zelenou s ružovým ,pasuje k obojím tepláčkum a mikči mají aplikaci i na zádech.Když vidím mikči s kapucou jinde a je to čistá bavlna a tak pěkné ,takk jsou teda dražší,samozřejmě ne u tamanu :grinning:
3. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
vestičku s trikem máme 86 a je to trošku větší ,má zahnutej rukáv
3. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
já tam jedu Mer zítra dopo,ale se všema dětma ,Míša tam má bundu,tuniku,Honzík triko a Viky asi 5 věcí.Už jsem sní domluvená na 10-11 jsem zvědavá na ty rollupky za 257,-mám dané stranou 86 i 92 nevím co jí bude,ona je ted střízlík.ale tu bundu 2v1 jsem jí vzala 92,mikči tepláčky máme 86 a je to větší
3. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
punčošky ty packy za 157,- máme už 3 86-92 jsou super,nevycapujou se
3. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
Mer, já bych se jela podívat. kdy jedeš?
3. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.