• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy, ležmo pod prsa? To jako jde? :sweat_smile: No do Polanky určitě ještě pojedu, a pak dám vědět :wink: . Dnes by jsme jely stejně bez kočáru, zapomněla jsem P. říct at nám ho vyndá z jeho auta...
3. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
já si myslím, že je na každým, aby posoudil jestli je určitá značka drahá či nikoliv, ale rozhodně to není potřeba nikomu nutit, že to je levný. Mě se třeba líbí jen pár věcí, ne vše, taky bych něco koupila, ale ne celý šatník, mě se líbí víc stylů a značek. Nemusím mít N. jak ze žurnálu, pže je to čuňátko, přiznávám a nejsem ta, co má po ruce bryndák, takže bych stejně koupila jen pár věcí. Ale něco je fakt hezký, mě se třeba moc líbí rifliky co jsou teď z nové kolekce, ty ani nevím jestli paní má, ale na MMB už jsou na objednání.
3. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
U nás třeba teď momentálně frčí Dora, takže když perem bundu s Dorou, tak stojí u pračky a pozoruje, aby se ji něco nestalo. Mě se třeba líbí v Nextovým bombrovi, ale Dora je Dora, chce tu, tak ji nebudu nutit něco jiného :grinning:
3. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojda!Tak já si myslím že pro takovíhle prtata je zbytečné kupovat značkové oblečení stajně ze všeho hned vyrostou.Ale je to každýho věc.Já například nic moc nenakupuju spoustu věcí mám půjčených od skoro švagrové po klukoj a jak to Ivče sluší.A třeba bundu na zimu má po malé Poppynce a jak jsem spokojený.A až vyroste tak jí budu kupovat oblečení na který budeme mít a nebudu koukat jestli to je značka nebo ne hlavně aby jí to slušelo a splnilo učel ke kterému to je určené.Já jsem nikdy žádnou značku neměla a taky žiju.A rozhodně nekoukám po lidech jestli maj něco značkového nebo ne.Nejdůležitější je jaký ten člověk je a né co má na sobě!
3. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Jej, Iv, ty mě dojímáš :grinning: ta poslední věta... :grinning:
3. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
Cvali, tu mikinku růžovou s kapucou chci taky, něco se mi tam hodně líbí, něco vůbec a je dobrý, že to můžeš vidět v reálu. Zas se bojím, že když tam pojedu, tak tam nechám 3 litry, což teda fakt nechci, my skoro všechno máme, ale já když to pak vidím, tak neodolám :grinning: Drží mě pak nad vodou jen to, že to zas za pár měsíců prodám :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Bubbli, tak já ji napíšu a dám vědět, tak to bychom mohli i dopoledne. Zítra teda nemůžu, můžu ve čtvrtek, ale ty zas ne, a v pátek taky nemůžu. Zítra bych mohla teda večer nebo nějak později odpoledne.
3. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
My s Dorou též, ale jen sukýnku, tričko , mě se to líbí, ale co kluk v Doře na tričku? :grinning: U nás vede Hasič Sam :grinning: objednali jsme mikinu a chtěla ještě tepláky, ale ty máme :wink: Kdybych měla jen jedno dítě a nechtěla další, je růůůůžová až na zádech :wink: Bubbli kamarádky je mi líto :pensive:
3. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
Jasně ,že drahý značkový věci jsou pro prckové luxus a člověk pořídí pár kousku k vánocum ,narozkám...,já nakupovala doposud na MMB,nebo jiných bazárcích,ale ted jak už je větší mi přijde,že v bazárcích nemužu nic kloudnýho sehnat a dětit nemáme bohužel pokom a jak říká Mer něco je dražší něco levný,podle toho tam taky vybírám :slight_smile: na bazárcích nakupuji ráda,ale nemám moc ráda tamanský,nebo mám vždy smulu,že koupím nějakej šunt :unamused: Mer,já tam mám ted zboží za 2000,-ale mám to trochu do zásoby,tak pak si dám zas na chvíli pokoj.Je fakt,že já to pak hned taky prodávám ,když je nám to malý a jak toho máme hodně ,tak to není zničené,tak to prodám dobře :wink:
3. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
Iv, my taky dědíme oblečky a jsme spokojené. ale kdybych měla prachy tak bych si ji taky vyfikla, to jo :wink: . I když mě je pak líto ji nějaký drahý oblečení dávat, aby si to nezničila, takže my jsme spíš na obyčejnější a praktické. :dizzy_face: Ale ted bych něco potřebovala, tak třeba pořídím u paní.
3. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
já třeba nepreferuju žádnou značku,koupím co se mi líbí,to Topolino mě zaujalo,hlavně kvalitou,koupím si triko i u tamanu ,pokud mi je ,líbí se mi a je to kvalitní materiál,ale je fakt,že na sobě ráda ušetřím a koupím kvalitní oblečení dětem
3. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
to já kupuju co se mi teď líbí - prostě teď nosí, co se líbí mně, protože to moc dlouho trvat nebude a začne si vymručovat, co chce nosit a co ne, tak si to chci ještě užít, dokud se nebrání :grinning: :grinning: a musím se přiznat, že jsem taky ulítla (ne ulítlá!) na nový věci značkový, ale prodávat to nechci, pořád doufám, že budeme mít druhou slečnu :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
a vždycky jsem si říkala, jak můžou ženský kupovat nový nexty, no, a už je chápu :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
já bych taky nakupovala, až bych brečela že už nechcííí, ale mě se líbí víc stylů a ty má každá značka jiný, třeba dneska měla N. na sobě dlouhou sukni, tuniku a jak ji to slušelo, do sportovního stylu to mělo daleko, spíš vypadla jako velká slečna :grinning: Tuhle zas byla jako kluk, měla na sobě rifliky černý a oranžový triko s nápisem. U ťamanů teda nekupuju, nemám štěstí a smůlu na to, že by to stejně nic nevydrželo. Já chodím do hrabošku a jsem spokojená, sice tam jsem skoro furt, takže si nový zboží ohlídám a myslím si, že pár kousků je je fakt povedených. Včera jsem ji tam zrovna koupila bílý rolák, nový, za 30,- a ještě k tomu dobrá značka, ne zrovna z nejlevnějších. Takže u nás asi tak. Krom toho se tam s nikým o nic nervu, osahám si to a je to origoš kousek, který tam je jen jeden. Občas si tam najdu u něco pro sebe :dizzy_face: A značky jako je Miss sixty ... tak k tom není co dodat...
3. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
mužu říct,že ,když jsem měla PRVNÍ DÍTĚ stavěli jsme byt,zařizovali se,tak jsme si vystačili s málem a navlíkla jsem Míše coko-li,ale taky toho oblečení tolik nebylo,jako ted ,řekla bych ,že si to ted s cvalíkem víc užívám a baví mě to nakupovat a většinou neodolám,když to vidím a nemyslím si ,že to zas přeháním,když to vidím třeba v plavku ,nebo cvíču,jak si to oblíkání dětí užívají i jiné mamky a někdy teda i hodně výstřední oblečky a drahé,tak myslím,že u nás je to takové normál,ikdyž je fakt,že každej to má jinak :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak já to střídám něco od ťamanů a když někam jedeme i k babičkám tak lepší hadry, nebo dám katě od ťamana a triko lepší. zas na MMB porovnávám ceny, jestli nový nevyjde líp, než onošený. Třeba jsem jí koupila Umbro soupravu za 400,- a jak frajeřila :grinning:
3. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
jo popy hraboš je hraboš mám to taky ráda,ale nemám moc času a většinou smulu,že už je všechno hezký fuč,ted mě zrovna oslovilo tohle a vyhovuje mi to,že to nemusím nikde schánět,stačí mi ty nakupovací manévry s velkýma :grinning:
3. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
jo kdybych měla prachy to bych taky nakupovala o sto šest.Na sebe nakupuju jedině u tamanů,ale já si tak moc nekupuju.A jasný až Ivča vyroste tak jí nebudu kupovat žádný šunty to ne.A já věci co mám po Ivče a jsou naše tak je schováván na druhý a když to bude kluk tak se to třeba bude hodit ségře.
3. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
ano, výborné, dokud neodmlouvá, tak je to super, taky si to užívám, ale už jsme ve stádiu, kdy se ptám, chceš tohle nebo tohle? Ale to jen, když jdem třeba do Hopsáčku, k našim, nebo si někam hrát.
3. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Já si v hraboši ukojím nakupovací potřebu, spíš uchylku, takže se vyžívám :grinning: Na sebe jsem si naposledy koupila v Takku, to jsou taky šunty, ale lepší, mě to stačí, dokud nejsem spokojená se svojí postavou, tak mě příjde líto dát třeba za rifle 2tis. A krom toho mám na sebe hadry - pár kousků co my jsou ještě malý asi 10tis ve skříni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
holky musím teda říct,že nejhorší je naučit si děti na značkový hadry,to máme doma a oni pak už nechtějí nosit nic jinýho,je fakt,že u nás jsou ted obzvlášt dohady o hadrech,vždycky jsme si při nakupování říkali,že jim dopřejem co my jsme třeba neměli a ono to snima rostlo a jak říká Srsnička chci si to užít,ikdyž vím,že si na sebe šiju další bič :grinning:
3. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
a je fakt, že co je N. na světě tak se s H. celkem slušně odbýváme, to je pravda, ale asi to je všude tak :sweat_smile:
3. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
já si zase počkám až bude něco vyřazovat Poppy a půjdu k ní nakupovat :slight_smile: :wink: :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
No, ony ty rozdíly budou pak nejhorší ve škole, teď to ještě jde, ale nedej bože, když by přišly s pláčem že jsou v očích ostatních socky, to by mě jako mámu celkem slušně vzalo.
3. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Iv, koukni na mmb
:wink:
3. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak já nevím, nám mamka řekla, že až si budem vydělávat můžem si kupovat hadry jaký budem chtít a na nějaký značky jsme prděli, je fakt, že ani teď nekupujem značkový pro sebe jen občas nějaký tričko, nebo když nám dá Ježíšek peníze na Vánoce. Člověk neví ale co mu řekne A. ve 13 :grinning: Já mám na MMB paní na hadry pro mě a pro A. a je to vyřízený :wink:
3. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Jo bubbli, ty botky botasky Peddy jsem taky dala mmb, tak na ně mrkni, ale myslím si, že by vám mohly být na jaře malé, zkus poměřit :dizzy_face:

No a samo, že slevička pro známé :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
tak to máš Dorot super, když máš stálé odběratele :grinning:
3. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Poppy vždyt jsi viděla co má Iv.věcí ne?Myslím si že nestrádá.A ten krásnej svetr od babi.A až jí bude malej tak zase uplete :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
tak pár dohadu vždycky proběhne ,ale zatím ještě poslechnou,no ono jim nic jinýho nezbyde,máme pádný argumenty :grinning: :grinning: :grinning: co teda preferuji u dětí kvalitní boty,vždycky dám raději mín za oblečení,ale boty pro prcky fakt kvalitní.
3. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.