• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
já si myslím, že by Iv oblékla celou diskuzi Polanskou :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak boty to je o něčem jiném!Ty bych teda u tamanů nikdy nekoupila.Možná na písek a to bych si ještě 100krát rozmyslela.Boty ty musej být kvalitní.
3. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Já nemám odběratele, já jsem ten odběratel :confused: :grinning: :grinning: Tak boty, já koupila v obuvi a pak jsem zjistila, že mají ťamani jedny a ty samý tenisky :angry:
3. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
jj nejhorší to je ve škole a myslím ,že stěma ROZDÍLAMA JE TO ČÍM DÁL HORŠÍ A DĚTI URČITÝ VĚCI JEŠTĚ NECHÁPOU A CEJTĚJ SE MÉNĚCENNÝ.,takže jim koupíš stejně vše ikdyž stím nemusíš vnitřně souhlasit,tak se tu opatrujte jdu do vany.
3. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
rozdíli byli jsou a budou bohužel vždycky.Je pravda že by mě asi mrzelo kdyby moje dět ipřišli ze školy že se jím děti smějou.To bych nikdy nectěla.Ale myslím si že je spousta rodičů co prostě na to značkové oblečení nemaj.
3. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
A taky si myslím že to záleží na výchvě!Když rodiče od malička navlíkaj děti do super moderních značkovích věcí a tvrděj jim jak jsou in tak se to musí někde projevit.Nechci tím ale říct že musej lidi chodit jako drbani to ne.Já se taky ráda parádím a Ivču navlíknu do hezkého odlečení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Agoj cholky,tak jsem byla cvičit a bylo to super,jen ta dlouhá pauza(2,5 roku) je fakt znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem unavená a zítra mě bude bolet asi každej sval na těle.Jinak poppy cvičení je nahoře v Delvitě v posilovně,vzadu v salonku.Je tam i aerobic,pilates...Tohle je cvič. na problemat. partie,takže celé tělo :grinning: ..je to každý út+čt od 18.h a předcvičuje Jana-je 7 t po porodu a je to teda ďábel :slight_smile: ...já když si vzpomenu na sebe tou dobou,tak jsem byla ráda že zvládám doma,natož cvičit..
K tomu oblečení,taky oblíkám Aničku do toho co se mi líbí.Nakupuju v sekáčích u kung pao,mmb a mám občas něco podědíme..Taky se mi líbí některý značkový věci,ale moc jich nemáme a stejně jsou ze sekáče :wink: .Bála bych se že to poničí.Tedka má Timboktoo kombinezu z MMB a když venku letí,tak mám strach že sebou řízne a prodře jí.
3. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
Frog, tak to určitě předcvičuje ta, co mě trénovala v posilovně, byla těhotná a je to manželka od kámoše od nás, má holčičku Teu, ne? Teda ty jsi se dala do toho hubnutí, jsi fakt dobrá. Takže je to nějaký posilování?
3. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jo to by měla být ona.Je to posilování a je to docela záhul..
3. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahojky, děti jsou kruté a když našemu dítěti budou chtít ublížit (jako že budou :angry: ) najdou si vždycky nějaký důvodu, vůbec to nemusí být hadry :unamused:
a jinak přejeme dobré ránko, Polanko!
4. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
frogisku, ta paní je dobrá, 7t po porodu jsem byla ráda, že si můžu sednout na židli a že nemusím běhat :grinning:
4. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
teda ne že bych to měla tolik, ale jak mě všechno bolelo, když jsem šla ven, byla jsem ráda, že se můžu držet kočárku :confounded:
4. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
jé, kdepak dneska jste?
4. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,já jsem docela k.o...ráno jsem se vzbudila a dobrý,ale tedka mě začínaj bolet stehna,lýtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
4. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ráno Polanko!! Kdepak jsme, já uklízím a háčkuju :wink: Nějak mě to popadlo :grinning: Dneska přišlo oyžamko s Dorou a Hned jsem ho dala prát A. v něm chtěla zrovna lítat a pak jsem vybalila tričko s Hasičem Samem a byl konec" to či, to či" tak má na sobě tričko a ponožky s holčičkou, co nám paní zabalila zdarma :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Jak je u vás? Tady je hnus fuj :frowning2: Odpoledne přijde babi a tak budeme mít o zábavu postaráno, včera tatík vyndal A. z postýlky dvě šprincle, tak může sama zalízt a vylízt do postýlky, je to prča :grinning: Včera se najednou zvedla a říká" hají, tam!" vzala si podpaží psa, medvěda a ještě chtěla králíka mrskla je tou dírou do pelechu a vlezla tam za nima, ráno ta postýlka vypadala jak u prasátek :grinning: Rochniště :wink:
4. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
jé to je krásný dorotko :slight_smile:
frogísku, zkus protahovat a masírovat, to mi vždycky nejvíc pomohlo!
4. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
a hnus tu je taky, byla jsem před chvilkou venku, nic moc počasí a chudáci děti maj prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
Jj zkusím,ale je mi jasný že když tělo není zvyklý tak to bolet nějakou dobu bude..Venku je fakt humus,v kočárku Ančí být nechce a lítat se mi za ni dneska teda nechce.Navíc nám tady dělaj ve sklepě okna a zítra taky,takže rámus jako sv... :angry: :frowning2:
4. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahojda jo,jo,je to pravda,že děti jsou někdy kruté a ikdyž jsem byla vždy přesvědčená,že to nebudu dělat a kupovat jim značkový,proto ,aby se jim děti nesmáli,tak stejně ,když mi řeknou mami já bych to chtěla ,protože holky to mají,tak jí to koupím,ale ,ale musím říct,že se nám to často nestávalo,jsou oba rozumní a myslím,že nejsou rozmazlení a značkový jim koupím ráda,ale když na to zrovna máme a není potřeba investovat do něčeho duležitějšího a souhlasím s Ivčou ,že to je o výchově,ale mužu říct,že to mrzí hodně ,když ti dítě řekne,že by taky chtělo něco takovýho jako mají ostatní,ted už mají rozum,ale bylo to horší.Bubli,Mer koukněte tam v pátek na ty rollupky nádherně sedí a jsou kouzelný a za 257,-,když se ohrnou dolu jsou parádně dlouhý ,takže vydržej.Jo vzala jsem nakonec86,92 byla velká Dorot taky máme vyndané šprincle a spějí tam všechny nány,postýlka pořád rozrochněná :angry:
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
my máme oddělanou celou postranici :slight_smile: je to postýlka zasloužilá, po mne :grinning: a tou volnou stranou ji máme přisunutou k posteli - je to praktické, viděla jsem to u kamarádky :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Cvali, koukneme, jsem na to zvědavá, ale musím vybírat s rozvahou a rozumem, v podstatě nic nepotřebujeme, tak jen něco :grinning:

Sršni, taky V. má postýlku po mě, s tou oddělávací stranou, proč myslíš, že je to praktický dát to tou stranou ke zdi? A kdy asi dáte normální postel? Mě by teď V. určitě ještě spadla...

My dnes měly V. na hlídání u Bubblinek, V. celou cestu od nich a doma říkala Bávua (rozuměj Bára) a teď chrupe, dala jsem ji jen tak do postýlky, že by mohla usnout a podařilo se, snad mi usne večer :grinning:
4. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
Mer,Srsnička myslela tou oddělanou stranou k posteli,že to je praktické kvuli vstávání k prckovi myslím teda :grinning: já potřebovala mikči a tepláčky a ty rollupky Viky je dlouhá a ze všeho se mi vytáhla,ostatní věci jsem vzala na parádu :wink: ono to k sobě tak hezky pasuje třeba to upletové tričko za 207,-k těm rollupkám bomba a ta fialová mikča je podšitá stejnou látkou jako ty katata tak to je taky kouzelný,v kalhotech jsme jeli domu ,nechtěla je sundat,měla zrovna kozačky a vypadá to knim dobře,ještě jsem si zase vzala dvě aviváže ,myslím za 60 1 litr jsou hodně koncentrovaný a krásně voní,už ji mám potřetí.No uvidíš třeba se ti to nebude líbit,já jsem byla zatím spokojená se šemi věcmi a u těch tunik mi přijde praktický ,že to mužou mít ted větší jako šatky a pak ke kalhotum.
4. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
nevím co všechno z nabídky a v jakých velikostech má doma a co bude teprve objednávat,příští týden mi přiveze teprve pro malou tu bundičku na tu jsem zvědavá.My budeme dávat velkou postel v létě až jí budou dva,měli to i ty starší,je to asi ideální čas :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
však uvidíme, drogerii určitě brát nebudu, protože jak dělám to FM, tak teď mají taky výrobky pro domácnost, aviváže, osvěžovače atd., takže to mám za levno.

V. spí jinde než my, takže bych tu postel tak dát nemohla....

Paní jsem napsala, co chci vidět, tak říkala, že to připraví.
4. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
my chceme dávat větší postel do pokojíčku, pokojíček dostane k narozkám - snad to dopadne, čeká nás ještě moře práce a nakupování a zařizování :frowning2: ale snad to bude stát za to :dizzy_face:
4. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Polanko!!! A. spí zatím v postýlce v pokojíčku, postel zatím dávat nebudem, možná až za rok uvidíme, aby nespadla, v noci dost čaruje :wink: Něw fotos tak jukněte a chvalte jak jsem šikovná jo? čekám......................... :grinning:
5. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
Dorot super jsi šikulka,nebudeš to dělat na kšeft :wink: ,jinak A.je teda veliká,já myslela jak není naše hérečka veliká a dnes u nás byly Froginky a Adulka je teda kus ženský proti Vikče a velká Froginka fakt dost zahejbala stím hubnutím,dlouho jsme se neviděli,jak Léna tak dře :grinning: a je to na ní fakt znát :wink: viky moc necestuje ,tak myslím,že ta postel v létě bude ideální,ale Honzík nám padal dost,byl to taky cestovatel :slight_smile:
5. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
tý jo kam na ty nápady chodíš,sexy tnečnice IRMA mě teda nenapadla a proto jdeme na karneval jen za kočku :grinning:
5. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak plínkovanou taky hrajem přendávám si plíny z balíku do zásobníku,tak to jí baví ,když načínáme novej :grinning: je to zábava na dost dlouho-.,,ale pak mají plíny všechny panenky i medvědi,většinou jim chce i ubrouskama utírat pedel,tak to jí hned zatrhnu na začátku,páč mě vyčančá všechny ubrousky z krabičky
5. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.