• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hodím do alba naší novou pracovní sílu :grinning:
5. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, co děláte s mrňatama v tomhle hnusným počasí? Já když vyčerpám všechno - procházky, hračky, knížky atd., tak fakt nevím doma už co s ní. Dneska se teda super nudíme. Nemáte nějaký tip na nějaké hry nebo zábavu nebo není na to nějaká diskuze?
5. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
Co děláme? Táta koupil A. meltu tak já si dala v klidu kafíčko a A. svůj šálek melty, jinak běží telka :pensive: :grinning: A pekly jsme a dopoledne jsme byly na nákupu. JInak co děláme, já háčkuju, A. si hraje, kreslí, nebo čte a když ne to tak uklízí, to chodí se smetákem a lopatkou a je důležitá jak stehno :grinning: Ubrouskama na pedel utíráme všechno, to jí baví :wink: stolek, podlahu atd................ A. jde na karneval za berunu tak háčkuju čepici a tykadla :grinning: prodávaj kostým bez křídel :confused: co to je co? :grinning: Křídla budu dodělávat ale šaty jsou super za 200,- ale super :wink:
5. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Teda to je pracantka, ale nejvíc mě stejně dostává v tý helmě :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
jukni,přidala jsem galeje
5. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
A nekecala jim do toho moc? mě se zdá, že jo :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
my máme z kožešinky bílý a hnědý overal s ocasem čelenku na vlasy jse pošila kožešinkou taky a přišila uši a nad botičky kožešinku ,no nic moc ,ale jde to,příští rok se polepšíme :grinning:
5. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
jo,chjapí delej,chjapí řízy :grinning:
5. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
jako chlapi,onamluví hodně ,ale někdy to jsou teda výrazy :grinning:
5. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
ted šli s tátou ven,přijeli z lyžovačky nás nechali doma ,ale my tu měli teda Froginky,tak to bylo o.k :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
tak my jsme od rána do 18.00 sami doma, takže táta mi ji nezabaví, až potom a to už jde skoro spát. Dorot to si takhle celý den sama hraje? V. si teda taky hraje chvilkama sama, ale pořád za mnou chodí a musím dělat něco s ní. Hrát si, číst si, malovat si, samotnou jí to nebaví...
5. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
ty šaty a ta čepka jsou fakt super,tak já jdu něco robit,dokud jsou venku,probudila se a hned tatini-tatínek,tento týden nemám šanci ,tatí má DV :angry:
5. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Mer, Viky se zabaví taky hodně sama,ale má taky den,že chce vše dělat semnou,ale je fakt,když si vymyslí činnost,tak o ní třeba hodinku nevím,samo ,že zavolá a chce ,abych se podívala,nebo třeba sedím opodál ,nebo poletuju po bytě a stačí,když mě slyší.Tak Frog dnes zkoušela malé ty rollupky a oni by museli mít už 92,ta nám teda byla dost velká a to byla ještě nedávno naše Viky obr proti Frogince,ale ta naše jepice zlobí s jídlem :angry:
5. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
tak já nevím jak jí naučit hrát si sama....občas jo, hlavně když je krtek, tak o ní třeba hodinu nevím, ale nechci jí celý den pouštět krtka.

V. má pořád vel. 80, teda nevím jak to bude u toho Topolina, ale jiank body 86 co máme doma na ní ještě visej. :grinning:
5. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojda holky, koukám, že řešíte hraní, tak to přijde, Honys si začal hrát až teď, pro nás je tedy zatím zlomový rok 2009 v mnoha směrech :wink:
začal milovat pohádky, takže je chce furt, pokud nechci, aby si je pouštěl (na to nás již nepotřebuje :unamused: ), tak chodíme ven, začínáme malovat, modelína se ještě nechytla, chystáme se na vodovky, ale dnes jsme byli 2x venku, dokonce mi začal spát v kočáru, teprve teď si užívám usínání dítěte bez 20min řevu při usínání :sweat_smile: , jako tomu bývalo, když byl mimi. Co nekojíme, tak samý zlepšení :wink: .
Taťku máme v práci, ještě nedorazil a HOnys tlačí na nočníku :grinning: :grinning: :grinning: , chtěla jsem jít na aqua aerobic, nejen že nikdo nechtěl jít se mnou, i to hlídání bych zajistila, ale přijela mi teta tam od vás, od Červenýho K. a tak na to prdím, to je tedy vidím jako velikou nevýhodu ukončení kojeí :angry: , začla jezdit opět pravidelně :confounded: :confounded: :confounded: , v sob jdeme plesat, tak se těším, že vyrazíme mezi lidi, navíc jdeme s mýma kolegama z práce, tak se konečně budeme bavit i o jiných věcech než dětech a nočníkách, taky to někdy potřebujete?? Total změnit lidi na pokec?
5. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
taky chceme jít na karneval, poraďte mi něco na kluka,?? Myslela jsem piráta nebo tak něco :grinning:
5. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Mer u topolina je 74 80,ale nám to je už krátký,těle by to bylo ,ale rukávy,nebo nohavice jsou krátký,Viky měří :confused: 85 cm.LENNIS,já pořád ještě kojím je nám 18 měs.,ale nemužu si stěžovat usínáme i spíme odmala dobře,tak to chci ještě do léta vydržet,není velkej závislák,tak snad to nebude problém.Náš Honzík ,když byl prcek tak chodil za kovboje,nebo piráta :slight_smile:
5. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
cvalíku, tak já si to hodný spící dítě užívám až teď :wink: , taky jsem to chtěla vydržet přes zimu, ale měla jsem toho plný zuby a už mně jen dudal a mlíka jsem už moc neměla. Pro mně to byla neskutečná úlevy, jen ty prsa mi nějak zmizely :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Topolino vypadá dobře, už jsem to lustrovala, my teď máme hader, že to padá ze skříně ven, za poslední rok se mu velikost moc nezměnila, já teď občas nakupuju na laclíkovi nebo brumlovi, do IP vám můžu poslat web adre.
5. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
jj taky sem vytrácejí a já teda od 12 týdne kojím jen z jednoho a nečekala jsem,že to vydržím tak dlouho,teda ,že jí to bude stačit :grinning: ,od té 80 vel. do 92 to vydrží dost dlouho ,to rostou myslím pomaleji a jsou drobnější,než byli jako batolata,ason já to tak měla u všech třech :wink: ,takže my ted vvyrostli ze 74 na délku,jinak ještě bychom nosit mohli :grinning: ,tak si dělám trochu zásobu oblečení na jaro a léto :wink: a Topolino mě zaujalo,hlavně kvalitou a příznivou cenou.CHodím občas holkám pomáhat do práce a je fakt relax,takže tě chápu,letím máme doma dnes jedináčka ,jsou s tatí ve vaně ,tak jen nakukuju a jdem si to užívat ,ikdyž Viky tento týden preferuje tatíčka,tatí kde seš,nic jinýho neslyším :angry: :grinning: hezký večer všem
5. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
lennis web pošli ,juknu,dokud mě drží nakupovací mánie :grinning:
5. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Mer asi takhle, A. jsem celou dobu zvykala na to, že maminka není otrok a chce mít třeba aspoň půl hoďky pro sebe, takže když vidím, že si hraje chvíli, tak jdu odpočívat já,nebo si číst v tom přilítne to vím na stopro, ale i kdyby ležela na zemi vztekala se a řvala, třeba stokrát za sebou jí řeknu NE, teď odpočívám já. Funguje to :wink: Lennis na karneval pto kluka? Třeba policajt, pirát, kuchař, klaun ten by byl super!!!!!!!!!!!!!!!
5. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Lenni,pošli mi to taky do IP, prosím.

Dorot, jako není to zas tak hrozný, ale třeba dneska jo. Jinak ze sebe otroka rozhodně taky nedělám a dělat nebudu. Kolikrát přijde už po stý s knížkou a když už toho mám fakt plný zuby, tak řeknu prostě teď ne a taky brečí, ale nechám ji být.
5. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj, se těším zítra na to Topolino,Ale mám taky obavu že utratíme víc než chceme... Nalákala jsem i ségru, tak třeba uděláme paní kšeft :grinning:

Mer, taky už občas nevím co doma dělat,ale mám daný stranou takový hry jako mozaiku (takový ty hříbečky který se strkaj do tý destičky s dírkama), nebo zvířátkový lotto, nebo takový navlíkací dílky, navlíká se to na šňůrku, no prostě to s čím si Bára nemůže hrát sama, no a to ji pak každá tahle věc taky na hodinku zabaví a to vytahuju fakt jen občas když už mě nabaví si s ní číst, nebo když si nechce hrát sama.

Dorot, kafíčko - meltu taky B. pije, když máme navštěvu tak j imusím udělat do jejího hrníčku s krtečkem "kafééééé", a pak si sedne snáma na svoji židličku ke stolu a pije. a je moooc důležitá :grinning:

Vikča je teda pracant, to koukám! V létě budem dělat taky podlahu na chodbě, tak když bude mít v pracovním diáři volno tak může dorazit :grinning:

No a z Adušky je už taky slečna!!! Tý brdo, ty holky se ted tak měněj, rostou z nich takový hezký VLASATÝ princezny!!! No a maminku má teda moooc šikovnou, takový pěkný věcičky umí vyrobit!!! :wink:

Já jsem před chvíli dorazila z práce, B. jsme přivezla spíci, tak jsem ji jen přenesla do pelechu. Táta přijede z práce o půl jedenáctý a za chvíli dorazí ségra se spícím Matýskem, toho taky jen přendá do postýlky, abychom zítra mohli vyrazit do toho Kostelce :dizzy_face: .
5. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
no právě já žádnou mozaiku ani nic jinýho nemám, tak budu muset asi koupit :sweat_smile:

Já jedu za chvíli pro MM a další kamarády na chlastačku, dělám odvoz, slaví mímo, včera se narodil kámošce kluk, od rána rodila a v sedm večer se rozhodli pro císaře, prý jí šel nějak krevní obraz dolů či co a že to bylo docela hustý, tak jsem zvědavá až mi povypráví, chudák, si musela užít...
5. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
teda Dorot, ta vaše princezna je teda veliká :grinning: :grinning: :grinning: , taky vložím nějaký fotky :sunglasses:
5. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Lennis vlož ať máme konečně zase nějakýho chlapa, tady je přebuchtíno :grinning: Mer včera tu byla kámoška a já vypadala jak přemletá a převálcovaná, jak byla A. nemocná, protivná, tak jsem toho měla plný vinty, musela se mě leknout, přišla neohlášeně :grinning: Já bílá, votrávená, nenamalovaná, rozcuchaná, div že ne v pyžamu :grinning: :grinning: Dnes už jsem v poho, jsou dny, kdy toho mám fakt dost :frowning2: Ale je jich málo :grinning:
5. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
lennis,Honzík je teda chlapák,Já jsem zvědavá na malou Bublinku holky jsou o třidny ,ale vždy jsme vypadaly o tři měsíce starší,ted mi zas připadá,že mladší děti jsou starší než my,teda aspon vzrustem :grinning: holky at dobře pořídíte v Kostelci,Lenka ted nakoupila domu věci na ty naše princezny ,co jsou za super ceny a ví ,že se jí to prodá,ale většinu věcí si u ní musíte objednat ,ale ,když to pak vyzkoušíte a nesedí to nemusíte si to od ní brát,to není problém ,je sní fakt dobré obchodování ,super ženská má tříletou SÁRU :slight_smile: a je sní fakt dobrá domluva :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Dorot a kdo tyto dny nemá že? :grinning: :wink:
6. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
tak jsme zpět, nakoupily jsme. Já mám za 1000 kč 6 věcí. Koupila jsem legínky, šatičky, bílé triko s dlouhým rukávem, dva svetříky a tuničku. Koupila bych ještě některé věci, ale byly moc veliké. Sárinku jsme viděly, holky si s ní hrály u ní v pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: Ceny fakt dobrý, za týden má mít nové zboží, tak zase asi pojedeme. :wink:
6. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.