• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jooo už :grinning: Přepošlu ti to :wink:
11. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
Jej tak proč myslíte, že mezi 16-17 končím s koněm? :grinning: To tu tajtrlíkujeme, tancujeme zpíváme aby nebyla protivná, ale jí pak šábne a řádí jak blázen :grinning: Sarah jen čekáme, kdy pojedeš, budeš rodit v Polance? No musíš tam pozdravovat :grinning: A poppy ti bude mávat hadrem :grinning:
11. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
Tak to nás je víc, kdo čekáme :slight_smile: :grinning: , a Polanka to jistí. Musím se pak hlavně nezapomenout zorientovat s Poppyným oknem :dizzy_face:
11. únor 2008 v 11:14  • Odpověz
frog,budu ve 14 u popy,manža musí za dědou do nemocnice,pá
11. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahojkýýýý, kde jste kdo???

Tak jak jsi dopadla Frogiku???
11. únor 2008 v 19:34  • Odpověz
ahojky,frog dopadla dobře ,šla jsem sní,protože cvalíki usnul :grinning: náhodou byla milá a zítra tam jde se záručákem,jsem natěšená na věcičky co jsem nakoupila,ta mikča adidas je užasná,a ty maskáče taky,no prostě super kup a užijeme je i příští rok jsko tříčtvrtáky a ty nextový tříštvrtáky taky bomba.
11. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
No, zato já moc nadšená nejsem, asi mi nebylo přáno, páč jedna nohavice u kalhot je kratší a vůbec Poppynce nesedí, tak je tam zítra nesu zpátky a budu doufat, že mi je paní za něco vymění. A hlavně jsem našla pidi dirku. :unamused:
11. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
Každopádně klobouk z dnešního nákupu vede :grinning:

Bože já jsem uchýl, musím koupit každou kravinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klobouk... :grinning: No, ale je sladkej, co???
11. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
tatí unešenej z maskáču,ještě jí prej musíme sehnat pirátku a bude to prej dokonalý :grinning: jdu na telku,čučíme na hádej kdo jsem a máme vínko,já teda jen skleničku,aby Vikča nevrávorala,jo vtý cukrárně bezva zašívárnička co?Jo tak myslím ,že se to vydařilo,už ,aby bylo krásně a mohli jsme piknikovat někde na trávě,vždy zvolíme jednu,která bude honit děti jo?
11. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jo, já pohyb potřebuju :pensive:
Když jsem koupala Poppynku, tak jsem si prohlížela svoje křivky a že bych byla nadšená to zrovna ne, spíš znechucená, takže já se hlásím dobrovolně :grinning:
11. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
jo to ti vymění,ty katata mají oboje vzadu gumu takže sní fakt porostou ,no jsem fakt nadšená a ta nextácká čepička je taky krásná,jo ten váš klobouček POPYNCE STRAŠNĚ SLUŠEL,MĚ ODEPSALA P. NA TU NEXT KŠILTOVEČKU,JE BÍLO RUŽOVÁ ,NO UŽASNÁ,UŽ SE MOC TĚŠÍM AŽ JI BUDE NOSIT,DOUFÁM ,ŽE JÍ BUDE A MĚŘILA JSEM DOBŘE :grinning:
11. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
hele to si pořid ten provaz co měli v jeslích stěma kroužkama :grinning:
11. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
hele popy dobrá fotečka :sunglasses: :grinning:
11. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
Děkuju, moje nebo Poppynky v ablbu???
11. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
nazdárek tety, tak jsme se dneska pěkně minuly :frowning2: když jsem viděla u Popinkovic domu tolik kočárů,šlápla jsem do pedálu,že na vás počkám v obchůdku a překvapím vás..paní povídám... za chvilku tu budete mít plno, paní, řítí se sem spousta mamin...a ona mi jen pověděla...tak jestli myslíte těch pět kočárků,nebo kolik jich bylo,tak ty před chvilkou odešly :confounded: tak jsem nám taky něco vybrala, nechali jste mi tam šatičky a hezký triičo s dl.rukávem..jestli se nám ta naše holka teda vůbec narodí,protože doktor říká..stále se nechystáme. :confounded:
jinak teda poppynkové,fota jsou originální!!!
11. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
Holky, děkuju za pochvalu :pensive:

No to je škoda, že jsme se minuly. Sarah, tys jela autem nebo pěškobusem?
11. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
Tu fotku v albu jsem malovala po večerech skoro 2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
ale je stará asi týden :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz
no co je to za dotaz? kdybych jela pěškobusem,asi bych nešlapala na pedál a rovnou zahla k vám dolů,neeee??? :confused: :confused: :confused: :confused: všimla jsem si vás až za odbočkou a nechtěla tam šašit při tom provozu :sunglasses:
11. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
aha, no a od zadku dolů je co, nožky s pedály, ne??? Sarah, pochop, jsem jen blondýna... :grinning:
11. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
nevymlouvej se,jooo? :wink:
11. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
se stydim :pensive:

Jukni na stránky porodnice, už tam jsou obě holky. Kristýnka od Montyka i naše Eli :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz
no to jsou teda princezny...Kristýnka teda pěknej cvalda :slight_smile:
11. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
no škoda ,že jsme se se sarah minuly,mohlo nás bejt víc :grinning: ,no ,ale ono to bude co nevidět,jo sarah mě dr říkal měsíc ,že pojedem,že jsem otevřená,no a prd a vořech :grinning: takže nezoufej :wink:
11. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
no pěkný holky skoro jako my 3810g,taky žádný ořezávátka :grinning:
11. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
ahojky, tak my jsme nepřibraly, ale už se rozjedla, tak to snad bude OK. Hlásím absenci do konce týdne. A na výpravu k Vydrýskovi se taky musím někdy vydat! Zatím dobrou!
11. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
holky, koukněte, jak má růst bříško v těhu:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=79229&vReferer=¨ :zipper_mouth:
11. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz
sarah mám užasný šatičky z CA CVALÍK je měl jen dvakrát ,hodím je do albíčka jak bude čas,tak juknije to 68 :wink:
11. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz
to co má paní ve 29tt mám já normálně :angry: :frowning2: :unamused: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful:
11. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
ahoj srsničky zrovna jsem na vás myslela jak jste dopadly ,hlavně ,že už nehubete pá a dobrou :wink:
11. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.