• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo super,bacha ,já už jsem na tom závislá,Frog včera viděla ,jakou už máme kupu a to v tom nebyla kombinéza setíky čepice a rukavice a punčocháče :grinning: ,pokud byste chtěli někdy něco vyzvednout ,tady v Polance,když mi vozí ve čtvrtek zboží,když jede na Němčinu,tak to není problém,je to v 18 a to bývám doma,ale to bychom se vždy aktuálně domluvily :wink: mě ted přiveze další věci ve čtvrtek až to dovalí z Německa :grinning:
6. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Mer,jakou jste brali velikost
6. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky, tak na karneval půjdeme za kovboje, stavila jsem se v jednom sekáči zde, kde půjčují kostýmy na děti, půjčovný 70Kč a vypadalo to fakt dobře, klobouk, vesta, kalhoty, košile :grinning: , tak mám radost, že nemusím nic vymejšlet, pochodili jsme město a jdu na domácnost, trochu dát do pucu :unamused: , tak zatím
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Lennis tak to je super cena!! Kovboj taky dobrý ještě nezapomeňte na kolty proklatě nízko :grinning:
6. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
pistoli ještě teda nevlastníme, ale aut asi 200!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
chodíme s autama a mašinkama i do postýlky :wink: :wink: :wink: medvědi atd jsou u nás bez šance!!!
6. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Auta :grinning: kovboj spíš koňa sebou táhněte :grinning: Tak my máme v posteli, medvěda, králíka a psa z Ikey toho huňáčka, s tím bych nejradši spala já :confounded: ale potvora nepůjčí a nepůjčí :grinning:
6. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
leni,tak kovboj u nás vedl dlouho,do školky na karneval jedině za kovboje,takže každý rok fotky z karnevalu stejný :grinning: ,pak to byl pirát,ted už chodí za pubertáka,ale všude :grinning: :grinning: :grinning: ,u Viktorky ted vedou panenky,plyšáky tak okrajově,spíš ,když chce mít stan ,nebo postýlku uplně narvanou :grinning: chrupeme ,pak razíme na n¨ákupy,dnes nebudou tak velký,páč jsme v neděli nakoupili mega nákup v HK A kupodivu i dost zbylo,což mě překvapilo,na to,že jsou všici celý týden doma :confused:
6. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
já vyrazím na nehejtky, páč zítra jdeme tančit :slight_smile: , tak Honys pošupajdí k babí :sunglasses:
6. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Nehejtky na ty jdu za 14 dní, A. maže taky dnes k babí a my si uděláme hezký večer po sto letech půjdem na véču bez dračice :grinning:
6. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
wau, to bych taky hned šla. Pořádně nacpi břuch :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
nazdárek :slight_smile:

Leni, kam zítra razíte tančit? My jdem totiž taky :grinning: Včera jsem si koupila nové šatičky :grinning: :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jsem si těch diskuzí vzala nějak moc, nestíhám :grinning: To si nacpu a vím co si dám, krůtí steak na brusinkové omáčce a navrch horké maliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jéééé jejejeje poppynkovi jdou za kultůůůrou :grinning:
6. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já bych šla taky tančit, ale to budu asi jen doma :confounded: :grinning: Na ples nemáme s kým když maj všechny bbbeeeeejby :cry:
6. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
No jasan, asi po sto letech :dizzy_face: Né, naposled jsem tam byla těhu, tak se docela těším :grinning: Loni to jsem byla jak velrybka, tak to jsem byla doma, pže pohled na mě byl opravdu k pláči. Letos jsem chtěla vyrazit v 7/8 kalhotech a tunice, ale pak jsem zkusila koktejlky a téda, já byla nadšená, tak už proto, že půjdu jak slušoň, tak se těším :grinning: Na Valentýna je MM v práci, má službu navíc, pže jako na to tam musí jako šéf dohlédnout, takže to spojíme se zítřejším výletem na kopec :grinning: a týden na to taky razíme narvat pupek. Jen nevíme kam tady v Polance, jak to všude všechno známe, tak žádný novinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dorot, tak se pořádně nacpi, taky bych si dala malinky, mňam mňam mňam :grinning:
6. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Tak pojďte s námi :grinning:

Spát můžete u bráchy :grinning:
6. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
a neříkej že by nebyla pedel :grinning:
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
No to si piš, že si ho narvu i za tebe si ty maliny dám :grinning: Musím se taky vyfiknout to nejde že? Asi si vezmu kraťasy a tuničku s rolákem a navrch kabát a jsem jak mafián, já tohle obléčo moc nenosím spíš tepláky, ale to nejde že ne? :grinning: Koktejlky a co s hlavou? myslím účes?
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
U bráchy jo? Bych měla po silonkách dřív než bych vyšla :grinning: no možná ne ale maj dva psi :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
To by byla, měli jste říct dřív :frowning2: Já mám krásný šaty troje a jsou mi na H a velký H :angry: když jdu do pedele :grinning:
6. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
A my jsme mohli jít na ples to teda mohli a tam co jsme chodili vždycky kdybychom se domluvili mohla jít i Simča ta už tam byla taky :wink:
6. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
A kam jdete přímo do Polanky? Kdybych se vytratila, tak se vzbudila prioncezna, ale dočtu si to :grinning:
6. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
jdeme do Josefova, kolegové z mojí práce nám sehnali lístek, tak jdem taky a za 14dní na škodováckej :grinning:
6. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Do Josefova? Tam to je nebezpečný ne?
6. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Lennis ty budeš vyplesaná :wink: Vy chodíte ale pořád někam ne, to není problém s hlídáním u vás.
6. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
S hlavou nic, jen si to stáhu, ulíznu do culíku, ještě projdu dneska město a když narazím na nějkou třiptivou gumičku, tak bude moje. Ty šatky jsou fakt super, černý, dlouhý pod kolena, na tělo....no sexy, hladký, matroš natahovací jakoby satén, ale není to satén - laik, si to domysli co to asi je a no a přes to jsou šikmo dvě štrasový nebo jakoby zirkonový pásky, no jako by našitý všitý či co a kolem krku taky, takže si vezmu jen naušnice a prstýnek s kamenem a ty vlasy slíznu, nasadím 5ti centimetrový podpatky, punčochy a razíme :grinning: Jo a do ruky psaníčko ze stejnýho matroše co jsou šaty, na telefon, rtěnku, pudr a peníze to stačí :grinning: Se ti vyfotím, ju? Zítra :wink:

No tak přijeďte, to by už nešlo???? Proooč??? By byla fakt pedel, hlavně by manža byl i nadšen, ples je totiž střeleckýýý, ale střílet se nebude :grinning:
6. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
My jdem na Lipí.

Do Josefova razí kámoška taky :grinning:
6. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
poppy, my jdem taky na nějaký dělostřelecký či co???
6. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ježiši to bude u poppynů náběh na druhou Nell, už to vidím :grinning: Střelecký, booože, asi by nám neměl kdo hlídat A. a nemáme lístky a za 3. takhle narychlo :confused: 4. kde spát
6. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
tenhle je jen střelecký, tak to máte něco navíc :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.