• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dělostřelecký, střelecký boožýe a my jdem 21. na karneval na střelák nestřílí se tu nějak moc? :grinning:
6. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Lipí tam máme nevl. babičku :wink:
hlídání máme all inclusive :grinning: :grinning: :grinning: navíc ráno po akci si pro něj chodí děda, abychom se dospali, no prostě se vším všudy, babí zatím vaří :grinning: , to je moje heslo, jaký si to uděláš, takový to máš :grinning: hlavně mám zlatý rodiče, co milujou našeho loupežníka a je to jejich výplň důchodu :wink:
Vstáváme pááá
6. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
jdu se chystat na nehejtky, tak krásný odpolko :grinning:
6. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
tak za prvý - co babička???
za druhý - lístky nepotřebujete, my je taky nemáme :sweat_smile:
za třetí - na rychlo? to je až zítra :grinning:
za čtvrtý - než půjdeš, tak si ty punčochy můžeš nasadit u nás, kdybyste spali u bráchy :grinning:

no a na druhou Nell se zadělávat fakt nebude, ač by to určo vyšlo, pže budou plodný dny..., ne ne ne, mám tu HA a tu chci žrát i kdyby měli trakaře padat, jeden drak mi stačí :grinning:
6. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Dorot, tak to je fakt pedel, střelecký, dělostřelecký, na Střelák - jé, tam to může být supe, kdy že to je??? 21.?
6. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ne fakt to nejde, no 21.2 tak přijeďte taky!!! My jdeme ještě s jedněma, ale nic se nerezervuje vstup myslím v maskách 15 bez 30,- Tak jdu bez :grinning: Loučím se my pijeme kávu A. svoji meltu z hrníčku s Františkem a je důležitá jak pargraf :grinning:
6. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
Cvali, velikost 80 a 86, jinak 92 strašně veliká a něco bychom vzali i 80 ale nebylo. Jo, akorát jedno tričko máme myslím 92, protože jsem to chtěla jako šatičky, tuniku k legínkám.

Dorot, jaká Simča??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Srsničce juniorce vše nej k svátečku :slight_smile:
7. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
I my se přidáváme k přání všeho nej k dnešnímu svátku malé Sršničce:slight_smile:
7. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
¨vše nej dnešní oslavenkyni i od nás!!!! :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
Sršničce vše nej !!!!!!!! Poppy tak jsem se včera naprala i za tebe hlavní chod, ,míchaný nápoj dvě palačinky se šlehačkou a horkým ovocem. A byla hodná ani nebrečela a nevzpomněla si na mě :cry: :cry: :grinning:
7. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Dorot, já si myslím, že jsi si narvala pupek i za mě, pže mám pupek jak za celý tejden neee. Musím si vzít stahovačky:slight_smile: :grinning:
7. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
i od nás malé Sršničce vše nej !!

Poppy, ježíš co je to za foto??? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

My máme dnes mrňku od rána u babí, až do zítřka do večera, já dnes měla uklízecí, vařící, myla jsem auto, vařila na dva dny, vysávala, stírala....jsem k.o. a jdu dadat :grinning:
7. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
Teda Poppy to jsme si snad nezasloužili nééééé???? :grinning:
7. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
Užijte si plesování!!!!

Jakou měly holky reakci na Priorix? Nám ji očkovala doktorka před 14dny, připlatila jsem si tu pětistovku aby neměla horečku a reakci, ale od včerejšího oběda má B. 39,5 - 40°, na ruce okolo vpichu ošklivou vyrážku kolem dokola, v noci nespí, kňourá, celý den na mě visí, v puse má afty tak ani jíst nechce... Teplotu srazím vždycky tak na dvě hodiny a pak úplně hicuje... Volala jsem doktorce, tak prý to je k tomu očkování, i když po Priorixu to nebývá. Jak to snážely vaše holčiny? Ted večer měla 38,8, ale už usnula, tak snad to bude ráno dobrý. Taky bych se už docela ráda vyspala :sweat_smile:
7. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky, děkujeme za přáníčka :dizzy_face: až bude chvilka, hodím nějakou fotečku.
7. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Srsniččce malé vše nej :slight_smile:
Bubbli my měly Priorix taky,ten za těch asi 530 kč..a reakce žádnááč jsme púředtím měly chřipajznu,takže jsme si to asi vybraly,ale vím že někdo reakce měl,dokonce myslím že i poppynkovic to byly.
7. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
My neměly taky žádnou reakci, ale měly jsme tu dražší vakcínu i s těma neštovicema. :wink:

Jdu makat na baráček, tak se loučím :grinning:
8. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

snad se mě nebojíte???? :grinning:

Já jsem KO, jej, jak závidím všem vyspalým :sweat_smile: A to nás to naše zlatíčko nechalo vyspat do 9:45!!!

Áno, tak tak, N. taky měla reakci asi po 11 dnech, ale vyrážku neměla :confused: to ne, jen nachlazení jakoby :rolling_eyes:
8. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojda,tak my reakci měli po 10dnech ,ale jen rýmu,jinak o.k,mě doktorka říkala ,že reakce muže být,ale ne v takové míře jako u obyč. očkování :wink: v květnu jdeme na přeočkování.Tak dnes razíme na karneval,jsem na kočičku zvědavá :grinning: užijte si neděli
8. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
my dneska razíme na oslavičku neteřinky - 1.rok :dizzy_face: se těším, ale musíme pěšmo, pže nám táta odjel autem do práce. Ten nečas mě s.re, tady to vypadá jak kdyby měl být štědrý den :rolling_eyes: A to dnes mělo být ještě teplo, ne? Včera jsme byli na prochajdě a to bylo jak na jaře a dnes toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
já nevím, co bych N. oblékla, kdyby jsme šly na karneval. Nemáme nic, manuálně šikovná nejsem, přiznávám (si nepřišiju ani knoflík a co max zvládnu je pletení :grinning: ) ale napadlo mě, že bych asi vyrazila taky do půjčovny, tady v Pol. je u Rybárny, stále to inzerují v Echu. Nebyla jste tam nekterá???
8. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
bysme mohly jít v pyžamu, nebo za cyklistku:slight_smile:
V hraboši na Plh. jsem viděla super obleček na karneval pro dospělé, měli tam krávu, ale dokonalou, overal s ceckama, čepičkou a no prostě super. Měli dva kousky, tak nějaký super kámošky by v tom mohly dokonale zapařit. Velikost asi na 180cm vyskokou postavu. No přiznávám, že jsem se musela tlemit. Jeden stál asi 180,- což není moc. Na mmb jsem to taky sjížeděla a ty ceny teda nechápu. Kostým berušky použitej třeba i za 3sta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
o pujčovně na Rybárně jsem taky četla ,ale už jsme začali vytvářet tu kočičku,tak možná příští rok,ted jsme měli jen takovej fakt jednoduchej,ale vydržela v něm ,dokonce i s čelenkou na hlavě ,hodím fotečky,mám tam i Srsničku malou ,ta byla užasná víla s motýlíma tykadlama,no ty nejmenší děti měli takový jednoduchý kostýmky,ale některý fakt povedený,holky byly ze začátku vykulený ,ale pak už v pohodě lítaly trsaly,soutěže je teda nebraly,odešli jsme dřív ,my byli s babí a Srsničkovi taky ještě něco měli,ale bylo to fajn,holky uchvátilo vystoupení malých břišních tanečnic :slight_smile: .
8. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
dobré ránko.vstávám a beruška ještě chrupe,šla včera ve 21 :confused: Bublinky,jak zítra cvíčo,my jdeme,kdyžtak se ozvěte.Hezký sluníčkový den všem :slight_smile:
9. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojda všem, Jak to děláte že vám ještě mrňavky spinkají??? My už jsme od půl sedmé na nohou!!!

Cvaldi, zítra pojedem, jestli pojede i Mer tak ta snad bude vědět kde to je, jinak ti napíšu a někde se sejdem abychom tam došly spolu. Ju?
9. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko polanko, včera jsme byli ve vašem City :wink: Nakoupili jsme u špitálu A. všechno super punčošky, pyžama, ..................... bylo toho dost :wink: Tak A. měla včera rekord šla spát ve 23.45 mazec ale zase odpoledne spala do 15.45 tak co bychom chtěli že, když ty nákupy jíé tak vyčerpali, všude chodila sama :wink:
9. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Dorot, taky bych potřebovala pro B. pyžamko, jaký tam mají? Bavlněný? Nebo ty teplejší jakoby froté? A za kolik penízek?:
9. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.