• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Já koupila za 89,- dvě pyžama bavlněný s žirafkou a na MMB je maj přes 150,- tak jsem spokojená mají i teplejší froté a i overálky 92 což jsem docelůa čučela, nemohla jsem sehnat před Vánocema.
9. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
Overálky na spinkání nemůůže mít, protože si vykope nohy nahoru a zašprajcuje si je u zadečku, nebo si nacpe obě nohy do jedný nohavice a nemůže pak spát. Ale na pyžamka bych se jela docela kouknout.
9. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
zašprajcnuté nožky v overálku to je dobré ,to se nám dařilo,když jsme byli mimi,ted si je zase pořád svlíká,pak tady běhá nahatá a nechce se obléknout :angry: ,ppyžamka teda dobrá cena,pokud jsou 100 procent bavlna :wink: Bubli ,jj,večer mi ještě písni :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo tak bavlna by to měla, být na cedulce to je a vyndala jsem je tam z pytlíku a sahala tak dobrý, jsou stejný i jako v Polsku, taky cedulky jsou polský, stejně jako u bodýček za 89,- pak mám punčocháče za 39,- a ty jsem už kupovala a nevytahaj se jako ty krávy za 150,- s certifikátem na cedulce, ty se vytahali a nejdou nosit, jen na doma jako tepláčky(froté)Pak jsme nakoupili pro sebe já pásek, náprsenku a muž košili(ty kupuje jen tam-levné-pevné-vydrží-bavlna) Jsme spokojený, v Kik jsme se stvovali ale nic moc, navíc tam lítali polský děti mezi stojanama, tak jsem se sbalila a vypadla :angry: na to nemám nervy, bába přehrabuje pátý přes devátý, nevrací na stojany oblečení a děti lítaj jak praštěný.
9. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Poláci-normoš :rolling_eyes: ,tak na ty pyžamka juknu,ještě jsem tam nebyla,punčocháče máme z Topolina za 70,-a spokojenost,bodýčka mám z T.za 100,-,ale i to je myslím dobrá cena,jsou kvalitní :wink: punčocháče jsem u tamancu koupila jednou,ale děs,pořád se zatrhávali a moc silonu na muj vkus :grinning: no ,ale záleží asi na co narazíš :confused: mladá šla spát ve 13 jak vstávala ráno v 9.10 :slight_smile: ,jo a jen vylezu k nám na dvur,že se jdeme projít ,zajížděl nám do dvora nákladák se zbožím do truhlářství ,jak je u nás dole a bum zbořil nám bránu na spodní dvur,co máme garáže atd.,dal tam jedničku místo zpátečky,když chtěl zacouvat :grinning: ,volám manžovi at si to přijde vyřešit,páč jsem spěchala a on mimo Polanku jako na potvoru,tak jsem 45 min čekala na státní a 60 min na nehodovku,chlap měl auto firmy,tak to muselo přes policii-děs -den D,Jo a chlap byl ŘEK :grinning: JEŠTĚ ,ŽE Z NEHODOVKY PŘIJEL ZNÁMEJ :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Polanko!! Teda to je zase účast :grinning: Tak já nevím já mám asi na POláky a jejich zboží kliku nestěžuju si, kupujeme tam i boty a dobrý. Nakonec jsem zjistila, že i boty co jsem koupila tady v obuvi byli polský, no což, hlavně že vydrželi přes 5 let je mám :wink:
10. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky.Taky si na ně nemůžu stěžovat,naopak.Bodyčka jsou skvělý,pyžamka taky..
Právě jsem poobídkovala mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
no a já se neskutečně vytočila, protože se handrkuju s Vodafonem kvůli faktuře, kterou mi poslali a já s ní nesouhlasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokud neřeknu proč nesouhlasím s vyučtováním a že jim řeknu, že ani po tom, co to prošlo řízením na reklamačním, tak se semnou baví, jak s idiotem. A protože pár fíglů znám, jak je nas.at, tak se mi dnes podařilo nas.at dvě operátorky :grinning:
Nejdříve reklama jak prase, ať si navolíš na 4telefonní čísla volání na dva měsíce zdarma, tak tam volám, nahlásím, no a po 14ti dnech mi příjde sms od nich, že mám provoláno nad rámec volací jistiny a po dalším týdnu zjištění, že mi ta kráva, u který jsem si to aktivovala a hlásila ji telef. čísla a který semnou opakovala!!! mi tu službu neaktivovala, takže vešekrý moje hodinový hovory jsem si v domění že jsou zdarma, si vesele platila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a protože nejsem schopná provolat svůj tarif a najednou mám platit 2.5tis, tak fakt řádím jak černá ruka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneškem to jde na druhou reklamaci, tak doufám, že se dohodnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a paradox je ten, že argument, že si počkám na přeučtování a zaplatím pouze adekvátní částku, tak to je jak když píchám do hnízda, takže já to platit nebudu a nebudu a nechám si zablokovat číslo a klidně ať se pos.erou, kreténi. Nejsem záložna, abych jim strkala peníze do kampeličky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Proč já mám smůlu na takovýhle instituce :confounded: Onehdá to bylo UPC, teď toto, co bude příště??? A když už jsem zvítězila nad UPC, tak tohle musím taky zmáknout, ne??? :grinning:
10. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
zas dlouhý příspěvek jak prase a je v čudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak znova:

já jsem od žlutejch od nemocnice celkem spokojená, tenkrát jsem tam kupovala N. tepláky a to měla 2.měsíce a nosila je nekecám do 1.narozenin!! :grinning: Masakr. Ty rostly s ní :grinning:
No a tak jsem N. vytřídila věci, co je nositelný, co ji je a co je hrůza i na doma a není použitelný atd., tak jsem to vytřídila tak, že má pouze:
1x tepláky!!! :grinning:
2x elasťáky na doma
6x punčochy
2x rifle
1x pláťáky
4x bodýčka
6x triko s dlouhým
4x mikiny
3x bundu

masakr, co? musím dokoupit pomalu celej šatník :grinning: asi vyrazím do ČK :grinning:
10. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
tak kde jste??? :grinning:
10. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
OOOOOOOOOOO jak ti rozumím, moment taky napíšu příspěvek :grinning:
10. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
no to si počkám:slight_smile: :grinning:
10. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
tAKŽE, před Vánocemi jsem si pískala, jak nám všechno je a co dostane na Vánoce, že bude mít na jaro a léto, takže jsem ježíškům dala za úkol aby nakoupily co nejvíc jarního, letního. A běda mi běda, já též začala teď, když jsem zjistila(jakoby ze dne na den fakt nekecám!!!) že všechny bodýčka na spaní jí jsou krátký, kalhoty co měla od pyžam taky :confused: Jela jsem dál a zjistila, že nebudeme mít ani ty tepláky, je teda pravda co píše poppy, že měla dvoje co byli do 9 měsíců a táhly se táhly s ní až do teď, ale nemůžou se táhnout věčně že? :grinning: Takže souhlasím a doporučuji přerovnat šatník, aby jste nebyly stejně překvapené jako já :confused: :confused:
10. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Dorot, jsem si říkala, že bych taky mohla pozdravit holky v termínu :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
aj já, takže nejsem sama :grinning: No je to masakr, hlavně že už má novou tuniku na léto :grinning:
10. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
proč to neroste s nimi? stejně jsem byla schopná vybrat si z menších velikostí, ale teď už je to takový velikýýýý :rolling_eyes:

no a kde jsou ty časy, kdy jsem sem psala, že máme vše, nebylo to minulý týden??? Jediný co ji je a co nám do léta snad vydrží jsou plavky :grinning:
10. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jo přijď klidně na termín s tvojí fotkou v pase :grinning: to tě každej pozná, vlastně................... jsem to střevo :grinning:
10. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
Řekni Natalien, ať jde nakouknout na Ná reg. a napsat kestli něco ví o šátkování :wink:
10. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojda,Dorot,já myslela Poláci,že dělají bordel,jak si psala o tom KIKU,ZBOŽÍ DOCELA O.K,ale nakupovala jsem tam ,když byla V.malá,ted dlouho nic.Tak my jsme museli taky obnovit šatník,jsme moooc dlouhý,dnes ,když jsem viděla Bublinku a V.,tak jsem se teda o tom přesvědčila.Já vyřadila taky kupu oblečení,zas to frknu do bazárku ,ted se mi tam zase prodali věci za 600,-,hodím tam i lonský botičky.Ted ve čtvrtek bude mít bundu a to je tak základ jarního oblečení ukončen a mužu objednávat letní :angry: jo a to nepočítám botky,ted jsme koupili botasky na cvíčko ve SPORTISIMU a jsou na těch malých nožkách kouzelný,malých no 23 :confused: jakou mají vaše princezny velikost?
10. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
Jo aha, já myslela zboží :grinning: No bordel jo teda :confounded: Frog, co jsi měla k obídku, hoď inspiraci. jakou velikost? Zimní boty má 24 na tlustou ponožku, jarní uvidíme :wink:
10. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Dorot - splníno:slight_smile: hlavně nechci vypadat jak machr, jsem tam vpadla, jak tajfun :grinning:

My dnes měli jídelníček Haré Krišna :dizzy_face: červenou čočku a zeleninovou směs z cibule, mrkve, rajčete a kapusty :dizzy_face:

Já teda v Kiku byla minulý týden a nic jsem nevybrala, sháněla jsem něco pro neteřinku a nic, prostě na ty prťata se vybírá asi nějak lepšejc či co, nemáte ten pocit???
My nohu máme taky 23 :grinning:
Cvali, kam chodíš dávat věci do bazárku??? K Penny?
10. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Dorot,zimní máme taky 24,ale jedny kozajdy 23,no jak kterej výrobce,botasky 23 a má centimetr místo,tak uvidíme na jaře tipuju 24,věci dávám do bazárku u PENNY,jen ,ale takový tydražší věcičky,abych zas mohla kupovat jiné :grinning: to obyč ,nebo oprané rozdávám,něco jsem i zapujčila,třebas Frogince,ale ted už nás A.přerustá,tak bude mít smulečku :grinning:
10. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky,

my máme nohu 21, ale na jaře už budeme muset koupit určitě větší.

Dneska jsem byla u ťamanů, sháněla jsem tepláky do nemocnice, pořídila jsem dvoje a koukám do košíčku a normálně tam měli úplně stejný froté punčocháče, co jsem asi před 14 dny koupila v krámě u T. cca za 160 kč, tak tam za 120 - výrobce Poláci, ale úplně stejný, jo a v Sovičce je prý prodávají za 190 !!!! Tak ťamani už mají stejný věci jako v českých krámech, fakt super.

Jinak my máme oblečení, že nevíme co dřív nosit. Teď jsem jí nakoupila v tom Topolinu, objednala přes MMB vestu, sáčko, rifličky, svetr, no mám zas nakupovací mánii, doufám, že mě to brzo přejde... :grinning: :sweat_smile:

Jo a taky jsem u těch ťamanů koupila bílý bodyčko 100% bavlna za 100 kč, taky moc příjemný :wink: s dl.ruk.
10. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Mer, od nemocnice, nebo do nemocnice? :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky.Dorotko já už jsem sem tenhle receptík jednou dávala,to je ten tučnák na rajčatech s olivama,udělala jsme si toho,že to mám na 3 dny,páč tatulda tohle nejí..
Byla jsme si zas zacvičit a jsem taková vláčná do pelíšku.Cestou jsme jukla k ťamanů,,páč scháním kabelku a objevila jsme jednu naprosto úžasnou,tak pokud jí ještě v pátek budou mít tak si jí koupím..Taky si musím koupit nějaký ty kaťata a miláčkoi maličkost k valentinu,takže v pátek to mám celkem nabitý a to jdu ještě rolletikovat :slight_smile: .
Jinak Anička se tedka brutus posr....no to jsem už dlouho nezažila,komplet i pyžamko.Si říkám proč ještě nespinká a furt v té postýlce stojí.No já bych v tomhle taky sedět nechtěla :angry: .. :grinning: .Tak snad to byla jednorázovka.
Věcičky probírám postupně,tak po 3 měsících,takže tam nic malýho nemám,taky se něčeho zbavuju z bazíku u penny,ale většinu si nechávám..
10. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Mě koupil manžel taky kabelu a fakt super obr mega velkou červenovínovou v Kaufu za 300,- maj hezký :wink: Aha dávala to tuším, že jo ten recept :wink: Ježiši valentýn, to slavíte? :confused: :grinning:
10. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tam jsem taky koukala,maj tam docela výběr a pěkný kabely,ale víš co,mám v hlavně představu..prostě mě ta kabela musí zaujmout na první pohled a tuhle jsme uviděla a rvala jsem se k ní přes jednu ženskou,jako by mi jí snad měla ukrást :grinning: ,jen jsme sebou neměla tolik peněz.Ne že by tolik stála,ale potřebovala jsem ještě na nákup.. :frowning2:
10. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
Frog to znám přesně tohle byla ta moje, šli jsme od pokladny a uááááá a už jsem uvažovala k čemu bych ji využila :grinning:
10. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
Frog tebe to fakt chytlo co to hubnutí, tak abych tě pak poznala :wink: Hoď pak foto až budou viditelný výsledky, ale to už asi jsou co :wink: Tak vydrž prťka vydrž :wink:
10. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jj něco už vidět je :wink: .Docela mě to baví,cítím se líp,prý i vypadám líp :slight_smile: ..ještě sehnat ty plavky na moje prsínka a začnu plavat,ale asi si je nechám ušít..Šilas někdy plavky??Teda spíš jen podprdu..
10. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.