• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ne nešila a ani bych nechtěla šít, protože se to hrozně táhne, jsem si vzopomněla napiš Diance a ta ti poradí paní na plavky, když tu byla, tak mi o ní říkala, ale pro mě ne, speciálně větší velikosti :wink: hrudník a tak
10. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
Poppy, do nemocnice :frowning2: :confounded:

Já si včera taky koupila obr velkou černou kabelu, jen do ruky :wink:

My Valentýna teda neslavíme :grinning:
11. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
bré ranko:slight_smile:

valentýn, jej to slavíte? My ne, jen tak symoblicky týden po skočíme na véču a bude za námi:slight_smile:
Kabelka, tak to je téma, který jsem řešila od léta do vánoc, nakonec mám jednu kabelu, ale nevím, jestli se mi ještě líbí. Chci novou, asi půjdu do šedé, pže ta se dá kombinovat jak s černýma, tak bílýma a i jinýma barevnýma botama. Na léto tu mám už připravenou tyrkysovou, ale ještě musím najít ty správný botky k ní:slight_smile:
Za chvilku razím do HK, jej jak mě se nechce, do toho počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hnus brutus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Frog, jukni kdyžtak na luxusnipradlo.cz tam jsem si objednávala plavky a super, mají tuším i větší velikosti a dokonce jsem v emailu objevila Valentýnský dárek 10% slevu :sunglasses:
11. únor 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Mer, V. jde do nemocnice??? :confused: :frowning2:
11. únor 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
tak nikam nejedu, N. se probudila protivná jak mraky a ještě se zvýšenou teplotou, takže jsme dnes doma a budeme se léčit :confounded:
11. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojda!
Jé, doufejme že se z toho malé Poppynce nevyklube nic víc... :frowning2:
O nás se pokoušela rýma, ale zažehnaly jsme to čajem s citronem a medem, B. ho pila dva dny a vypadá to že rýma je fuč, ťuk ťuk ťuk.
Včera v tom Déčku dobrýy, Baruša se vyřádila a spala dvě hodiny, což normálně nespí. takže k něčemu to přeci jen bylo.

Holky poraďte, my valentýna neslavíme, nikdy jsme neslavili, tak mám problém. Můj zamilovaný 20letý bratr potřebuje poradit co má dát své zamilovaní 18.leté přítelkyni???? Co poradit????
11. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Bubbli, co poradit bráchovi klasiku:slight_smile: Kytku, přání, večeři:slight_smile: Nebo něco třpitivýho?:slight_smile:

Jj, snad bude líp, apetit má, tak zatím dobrý. Koukáme na opičky v tričku, alias Televarité :grinning:
11. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Bára má taky puštěnou telku, ale stejně se tady věší na mě. a vždycky se tam jde podívat a přijde že "paní píá" jako že tam paní zpíva. :grinning:
11. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Mě tu N. hučí do ucha ňami, ňami. Přitom snídala, svačila, protože je "nemocná", tak jsem ji dala lenitlku a furt něco chce. Měla banán, mandarinku, chleba se sýrem, pribinku - mlsku s kočičkou (jako takovou tyčku) a chodí ke sporáku, kde dělám vývar, jako že ňami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě picne, takovej apetit :grinning:
11. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
já mám asi milion kabelek a moje máma asi 2 miliony :grinning: :grinning: :grinning: několik jsem jich prodala už přes mmb a chystám se zbavit dalších, nedá se to unosit a už se mi ani nelíběj.

Poppy, já jdu do nemocnice :confounded: Mám to všechno horší a horší, takže musím, jiná cesta už není :frowning2:

V. už hodinu mlátí do postýlky a nechce spát, takže ji vyndám a dám spát po obědě, chtěly jsem jít po o. ven, ale změna plánu. :sweat_smile: V. teď taky žere jak protržená :grinning: :grinning: :grinning: , ale furt takový křupky, banány, jablka atd. a když jí dám pořádný oběd, tak nic nechce :sweat_smile:
11. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojda!Mer to je mě moc líto že musíš do nemocnice.Přeji ti at jsi brzy fit!!!!
11. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Iv, díky :wink:
11. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mer to je mi líto, že musíš do nemocnice, ať jsi brzo O.K a doma :wink:
11. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mer,drž se,to bude v pohodě,držíme palečky :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Mer, tak jestli jdeš do nemocnice ty, tak to zvládneš určitě líp, než kdyby tam šla V. Samozřejmě je to hrůza, ale zas jestli ti bude líp a věříš-li tomu, že bude, tak určo to nějaký efekt mít bude. Hlavně měj toho pozitivního ducha, kterej je snad všelékem na všechno :dizzy_face: A krom toho, vždycky může být ještě hůř :wink:
11. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
jj, jasně, vždycyk může být hůř, i když já si teď myslím, že mi snad hůř už ani být nemůže. Ale vždycky si vzpomenu na moji kolegyni z práce, 28 let, 1,5 staré dítě, manžel, nový barák a zemřela na leukemii. Takže hůř může být fakt vždycky....
11. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Mer hlavně klid a pohodu!Ty máš krásný zdravý dítě,fajn manžu i ten baráček se už klube co bys chtěla víc.Hlavně at tě brzo vykuryrujou.A nemysli na nejhorší!
11. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Mer, to je fakt hrozný neštěstí :pensive:
11. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
S tou koleginí to je fakt masakt.
11. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Já zase včera ořvala 112 když tam byla ta reportáž o tom autobuse u Nažidel.
11. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
to jo, umřeli mi takhle tři kolegové, tahle holka, ta se mnou byla v kanclu, pak jeden kámoš 42 let, z ničeho nic a pak kámoš kolega francouz, 29 let se zabil na motorce, jo a pak vlastně ještě jeden 19 let taky na motorce, byla jsem během roku na třech pohřbech, mimo toho francouze, ten to měl ve Francii, fakt masakr :frowning2:
11. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
to je strašný, tak snad budeš mít ten letošek o něco lepší než loňský rok.

Já dnes četla včerejší blesk a tam byl pohřeb toho chlapečka, co ho zabil strom ve Zlíně. Hrozný. Těch neštěstí je fakt moc moc moc. Tý jo, ale 28 je hrozný, ještě když měla doma tak malé dítě :pensive:
Tady v Pol. je taky děcko, co ho vychovává babička. Maminka mu umřela, když mu bylo pár měsíců. Na kontrole po šestinedělí ji zjistili, že má rakovinu dělohy a už bylo pozdě. Před těhu nic nezjistili :cry:
11. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
holky nechcete se bavit o něčem pozityvnějším.
Třeba jak venku krásně chumelí! :wink:
11. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
tak to mi moc krásný nepřipadne :grinning: :grinning: :grinning: Já chcííí jarooooo :grinning:
11. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
Já taky :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Já taky jaro, léto a pak už nic, protože to zas bude zima, takže jaro a dlouhý léto a zas jaro :grinning: S těma nemocema je to hrozný no :confounded:
11. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
Jinak tady tak "krásně chumelí" až me to s... :grinning: Museli jsme dokoupit brikety, jelikož topíme elektrikou a dotápíme briketama, aby neměl ČEZ žně a my nedopláceli jak magoři , ale když muž přišel dom, dotáhl zimu na bundě bluééé :confounded:
11. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
Dostala jsem chuť na sladký, sice máme doma koláč, ale ještě víc sladký, tak si vařím Salko :grinning:
11. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
kuk,odvážili jsme se ven a kočár zachumelenej i s Cvalíkem,páč nechce slídu potvurka :grinning:
11. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
dorot, ty jsi čuně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sladký beru, ale uvařený salko je total lepidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uáááá, mě by se huba zkřížila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, to počasí je věčné téma, ale trochu o ničem, nemyslíte??? :grinning: :grinning: :grinning: My se neuvěřitelně masakrově šíleně nudíme.
Měla bych jednu dnešní posranou historku, ale jak madam vidí, že sedím u notesu, tak řve jak tur a žárlí na tu placku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.