• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
my topíme v krbovkách dřívím,máme krbovky s výměníkem a na to napojený topení,takže máme krásně teploučko,někdy až moc,pořád větrám,je to fajn,jen musíme nosit dříví a uklízet bordel u krbovek :confounded: ,ale vyplatí se to,když jsme topili jen elektrickýma přímotopama,tak to byl mazec :confused: za elektriku nám vždycky vracejí,jen za vodu vždy doplácíme :angry:
11. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
jo a každopádně si nech chutnat, jsem zapoměla :pensive: :sweat_smile:

jo a ještě k tamtý diskuzi, tak tam to je trochu mrtvý, že? takový nic moc, neživo :sweat_smile:
11. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
salko,to je fakt masakr fujjjjjjjjjjjjj :cry:
11. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
já jsem moc moc zvědavá na letošní vyučtování, předpokládám, že budem opět doplácet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
nám už přišlo v pátek,řekla bych,že dřív než loni :confused:
11. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
no ,kdybysme museli kupovat dříví,tak by to taky zas moc výhodný nebylo,ale myslíám ,že pořád levnější než elektrika,máme ,ale les ,proto se nám to fakt takhle vyplatí,jen ta práce no něco za něco :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
co vám přišlo? Elektrika? My už dostali vyučtování plynu, elektriku zatím ne, taky ji čekám každým dnem. Naši na Plh. měli vyučtování asi před třemi týdny :confused:
11. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
a hlavně je to takový domácí, prostě krb - rodina, paráda. Já bych to brala hned, ale tady sousedi by se asi divili :grinning: až by letěli do povětří :grinning:
11. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
dorot, doufám, že se ti neslepily prsty a nebo nejsi nasr.ná :grinning:
11. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
jdu dělat véču,tatí s Johnym mučí Cvalíka,doufám,že se nepočurá,dnes uspěšně chodíme na nočník-konečně si dala říct,ale není každý den posvícení,po spaní ,nebo ,když přijdem z venku to cchodíme pravidelně,ale jinak to je bída :unamused:
11. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
elektrika
11. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
z krbovek to je hlavně uplně jiný teplo,každej kdo k nám přijde říká ,že máme hrozný teplo,kdo na to není zvyklej :grinning: letímmm,hezký večer všem
11. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
Dorot,žiješ,nebo tě z toho SALKA kleplo a nebo si v sedmým nebi? :grinning:
11. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
Poppy živě si u vás dovedu ty krbovky představit paní Černá by byla opravdu černá :slight_smile: :grinning:
11. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
Jééé nejsem, tady úřaduje teď pan manžel :grinning: Salko se stále vaří až zkaramelizuje, tak to budu mít tak ke zprávám, zas abych si nespálila hubu :grinning: Nám chodí v říjnu myslím :wink: My vytváříme s A. máme barevný papíry a děláme srdíčka veliký a A. na ně maluje na jedno jsem obtáhla její ruku a mám památku do deníčku :wink:
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
A taky nám dávaj kriminálku, tak jistě chápete, že jako FBI sedíme a hádáme kdo je vrah :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdu pustit manžela, k tý diskuzi vedle, je to tam trochu mrtvý, tak tam občas zajde za mě paní inkognito :wink: :grinning: Aby měla víc příspěvků a pokecat, když je tady mrtvo :wink: Tak zatím :wink: Něco napište, aby jsem pak nehledala Polanku na 22straně v regionech jo?
11. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
Cvali a ty krbkovky máte na elektriku? My chceme taky krbovky, ale pořád nevíme jaký. Naši je mají taky s výměníkem na elketriku, takže když se podělá elektrika, nemůže se topit v topení ani v krbu, což je teda na h...o.
11. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Nějak se nám to tady zaseklo?
11. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky..tak jsem sama samotinká,muž v rachotě,malá spinká a já bych měla žehlit,ale tááááák mě po tom včerejšku bolej stehna a břicho,že radši jen sedím na gauči a čučim na telku..jo jo,2 roky flákání,tak tedka trpím :grinning: ..dneska mi přišla výpata z fakultky,to jsme byla překvapená.5 služeb a docela slušný penízky :slight_smile:..
11. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Přeji krásné slunečné ráno Polanko!Za oknem to vypadá krásně ale ven se mě moc nechce!
12. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky chtěla jsem se zeptat co jste holkám kupovali k prvním narozeninám.A nebo co jim přinesla rodina?Je na kočárek v roce brzo máme počkat do vánoc.Přece jen máte ty holčiny už větší tak prosím o radu?díky
12. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
my právě přišly z venku, je tam - 10, šílená kosa, ale krásně :wink:

Iv, my kupovali panenku, různé hračky, oblečení, jo a pískoviště dostala. :wink:
12. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj POlanko krásné dopoledne,, tak A. přinesl Ježíšek kuchyˇmku dárek nad dárky a vůbec nebylo brzo, vaří a vaří a my si dáváme kávu-jako :grinning: pak dřevěný puzzle, panenku choou chou od 1 roku ta se směje ale jen decentně , oblečení, doma domeček na hraní, telefonky domácí, interaktivní kostku z Quelle na ní je bludiště, tabulka na malování křídama, atd......
12. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
jj, taky máme domácí telefonky, ale dali jsme je do šuplete, protože se do toho zamotá a musí se ty šňůry tahat po místrnostech, takže na prd. Lepší jsou určitě vysílačky
12. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Ona má telefon v pokojíčku a my za sedačkou v obýváku :slight_smile: Vysílačky jo, ale nestojej 100,- jako telefonky. Právě jsem vyžehlila asi 1m hromadu prádla, umyla nové parapety a utřela prach, mám splníno, ještě peču chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
dobré ránko všem,co to je za učast :angry: :grinning: my máme ty vysílačky ještě po Honzíkovi adocela mají dosah a ted už jsou i za dobrou cenu.Iv,my kupovali kočárek až na vánoce,takže skoro v roce a pul,ale v létě už drandila se starým po Míše na chalupě,ale pokud jí koupíte nějakej ten menší,někdo začíná i stěma golfkama stojí asi 150,- a uvidíš jestliuž se jí to bude zamlouvat :slight_smile: jinak my kupovali odrážedlo autíčko ,takový to pro ty nejmenší,pak kyblík s těma plastovýma tvarama,co dse do něj hází a kroužky na tyči,to jí hrozně v tom roce bavilo skládat a stan.
13. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
jo a ty kelímky co se skládají na sebe v tom roce je to na tu manuální zručnost dobrý :slight_smile: koukni na hračky od FISCHER PRICE,NENÍ TO DRAHÝ A FAKT TO MAJÍ HEZKY UDĚLANÝ,KRÁSNĚ ZAOBLENÝ BEZBEČNÝ
13. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Nazdar bazar Polanko :wink: Tak já mám za účast omluvenku, včera migréna jak prase a dnes ráno znovu, teď už to je lepší, byli jsme u kamarádky, co má stejně starou holčičku jako A. tak si holky vyhráli, A. dostala oběd a pak nás tety odvezla dom a A. spí. Já vypila dvě kafe, takže asi budu dneska strašit nejmíň do půlnoci :confounded: :grinning: Od Fisher Price máme mluvící hrnec a supeeeer, ještě nějaký hračky, ale hrnec doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
jj,my máme mluvící želvu,odsrkovadlo,tu pyramidu,kbelík,kelímky ,hračky do vody,hrací kousátka a jsem taky spokojená a ted se chystám na tu housenku s říkadlama 10.3 má svátek,my včera pokračovali v podlahách,takže měla Viky pracovní den :grinning: ,jen ji tatí naštval,že si na to tentokrát vzal přímočarku a ta dělá velkej rámus a to se pracantovi nelíbilo :grinning: říkala mu tatí řízy inou :dizzy_face: Dorot ,o tom hrnci taky přemýšlím,asi to navrhnu babí :grinning:
13. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.