• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Mluvící želvu taky máme, znám tu písničku nazpamět a A. furt počítá :grinning:
13. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
nazdárek všem,

tak Iv, kdyby jsme měli kamna, tak paní Černá by byla opravdu černá a nebo by vůbec nebyla... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak N. dostala na 1. narozeny - stan, kostičky, houpacího koníka, knížky, bazének s kuličkama, labyrint, různý kostičky do sebe vkládací a do vody kelímky se sítkem, no a víc si nevzpomenu :sweat_smile:

Já si jdu udělat 3. kávičku a jdu pracovati něco. Zítra se chystáme na karneval, tak jsem zvědavá, jak se bude Poppyšce líbit kostým, kterej maminka vybrala :grinning:
13. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Mě se líbí ta housenka jako knížka - mají ji holky Bubblinkovic :wink:
13. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak já si objednala plavky, jako super ženy, ale mě jsou malý, takže je tady ani nabízet nebudu :grinning: Ale super :cry: :cry:
13. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
13. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Housenka je dobrá :wink: Přemýšlím co ještě máme od Fishera, že by panenku, to si nejsem jistá, jestli to není jiná značka :confounded:
13. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jinak máme taky pyramidu od FP a mě se moc nelíbí, u našich má N. od Simby, ta ji bere víc, ale nejvíc se mi líbí dřevěná. A tu malé Iv donesl Ježíšek :grinning:
jo a nej dárek nad dárky byla a je stále houpačka :grinning: tu máme mezi dveřma nad futry a houpe se furt :grinning:
13. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jo tak my dneska zjistili na náívštěvě, že houpačku, co jsme chtěli koupit a nekoupili byla osudová chyba :confounded: :cry: Nu což, vždycky se na návštěvě zhoupne :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
no teda, ty jsou teda parádní :grinning:

Já mám plavky z loňska, kupovala jsem je taky přes net a super. Jenže já šla na jistotu, ty samé má mamina, akorát v otočených barvičkách. já je brala z luxusnipradlo.cz, tam byli o dvě stovky levnější než v krámě.

Jo a vyhrála jsem nad vodafonem!!! Z částky 2444,- mi to snížili na 810,- tak to je sakra rozdíl co????? No a pak se někde nerozčiluj, když to ušetří přes 1500,- :confused: :grinning: :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
jdu na tu káve a makat, tak zatím pa pa
13. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
jo, chybama se člověk učí, tak příští baby už houpačku mít bude a A. bude dělat dozor :grinning:
13. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Poppy ty si otevři vymahačskou firmu :grinning: Jo já kupovala taky na jistotu, ale copak můžu za to, že mám prsa vel. M a ne S? To já nevěděla :grinning: Do 14 dnů je můžu poslat zpátky :wink: Když neseženu kupce :wink: Nám přijel dřív otec a živitel rodiny,mažu pááá :grinning:
13. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky, jakou houpačku mezi futra? Hoďte odkaz, prosím :wink:
13. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Dorot, napiš znovu, prosím, tu adresu na ty plavky, jak jsi psala Frog, nemůžu to nějak najít :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
Nee houpačku co mají v polsku takovou na stojanu :wink: Já nepsala Frog adresu, to asi Poppynka, já neee, :grinning:
13. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
My máme houpačku, co se dá zavěsit kamkoliv, tak MM navrtal dvě skoby nad futra pokojíčku a když se chce houpat, tak to tam zavěsím a houpe se do obýváku (máme pokojíček za obývákem a mezi tím nejsou dveře:slight_smile:) Jinak klasická sedátková plastová. Měla jsem ji i na oslavě narozenin u Bubbli.

Já objednávala plavky na www.luxusnipradlo.cz

Jo a vymahačskou firmu??? Ne, to spíš právnickou poradnu :grinning: No a dnes další super výstřel, včera si mamka koupila v Okey vysavač, jako super, bezsáčkový a výkon 4tis W, no to jde ne? No a já večer sedím u netu, pokukuju kolik stojí jinde a tak mi to nedá, ráno píšu mamce ať mi přinese účtenku, no a že se tam s tím stavím, tak jsem tam jela, říkám jako tohle a tohle, na netu je o 350! levnější a kluk co tam byl (můj spolužák ze základky)mi říká, hele, přijď ve středu a já ti hodím na ten vysavač slevu 1000! překásnem to a dám ti litr, to jde ne???? Asi no comment:slight_smile:
13. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Poppyna se vysvlékla do naha, tak se tu mějte, jdu ji strojit a jdem ven :grinning: Ach jo, to svlékání nevím po kom má :confused: :sweat_smile: :grinning: ale po mě neeeeeeee :grinning:
13. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
PO tatínkovi? Že by? :grinning: :grinning: POppy takhle jsme kupovali spotřebiče do kuchyně, našli si nejlevnější na netu, vytiskli a buď to daj za stejno, nebo to koupíme jinde :wink:
13. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
No tak co je toto za docházku???

My jsme byli na dopoledním karnevalu v Hopsáčku, bylo to pro děti do tří let, tak to bylo celkem fajn. Poppyška se doma tak strašně těšila, že když jsme tam přišli, tak se mě nechtěla ani pusit a byla překvapená, že tam byl program a soutěže, takže si myslela, že bude diskotéka a prd... No, neva, jako beruška si to i tak užila, ač u mě v náruči :grinning: Vyrazili i Bubblinky, tak jsme se po dlouhé době viděli a stihli si malilinko pokecat :grinning:

Fotečky hodím do alba Nat. :wink:
14. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Polanko, teda účast bídná toto :confused: :grinning: My se teď vrátili z obýdku se známýma, co mají holčičku jako A. byl tam stoleček a židličky, pastelky tak si holky kreslily a my pokecaly a pojedly a tak, teď A. spí usnula v autě a až se vyspí jdem na oslavu 75. narozenin mužovy babičky :wink: Bude to asi nářez 50 lidí a hudba, tak jsem zvědavá jestli A. zatančí :grinning: Poppy vy máte stejnou masku jako my!!!!!!!!!!!!!! :confused: :grinning: Hrozně vám to sluší holky, poppy neshubla jsi :confused: :confused:
14. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
A jak bubblinka už má trochu bříško? :wink: Malá bubli boží myšička :wink: My jdem na karne příští týden tak jsem zvědavá :wink:
14. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Dorot, ó díky, copak bys chtěla??? :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, nezhubla, ale potřebovala bych :grinning: To fotila Bubbli, tak to bude asi tím :grinning: Masku máme půjčenou z půjčovny, byla jediná malinká, ale kouzelná. Prubla jsem tu půjčovnu u nás v Polance. Půjčovný stojí kilo, ale kostým je nový, nepoužitý, paráda:slight_smile: a vrátit ho musíme do úterý:slight_smile:

Teda, vy takhle paříte, se máte, se doma moc neohřejete, co? To má A. aspoň program. Každopádně pořádně zatrsejte a narvěte pupky:slight_smile:
14. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Dorot, Bubbli bříško nemá žádný, nebo to má tak dokonale schovaný, že to nebylo vidět, na to, že má 1/4 za sebou tak nic :grinning: Možná má větší prsíka, ale to jsem zase nešmírovala :grinning: :grinning: Jinak ji to moc sluší! To teda jo!!!

Dorot, kolik vás stála ta maska?
14. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
:grinning: Taky je doma pěknej bordel, proto zítra nikam nejdeme a budeme mít uklízecí den :wink: Maska stála 200,- čelenku nechce tak jsem uháčkovala čepičku s tykadlama a tento týden udělám křídla :wink:
14. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
PUpek už mám narvanej teď a už jsme i popily, ještě že jsme museli dom :grinning:
14. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
teda Poppy, ty máš snad prodloužený vlasy, ne? Jsem tě nějak dlouho neviděla, máš je fakt dlouhý :wink: A samozřejmě závidíme dlouhé vlásky malé Poppynky, my chceme taky vlasyyyyyyyyyy :slight_smile:
14. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Ó děkuji za kompliment, Poppy, no možná hruď povyrostla, to jo, ale jen malilililinko!!! :wink:

Dlouhý vlásky taky závidíme, ale ony nám vyrostou, a třeba už přístí karneval (jako za rok, ne ten za týden :slight_smile:) už bude mít B. taky culínky

Malá Poppynka měla krásnou masku, moc jí to slušelo :dizzy_face: . Bylo tam spousta hezoučkých dětiček. Jsem ráda že nám Poppy včera odpolko volala a že jsme jeli, bylo to prima. Hlavně břisní tanečnice, ty zaujaly Barušku nejvíc :slight_smile:
14. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Téda holky my taky děkujeme:slight_smile:

Ne ne, nemám prodloužený vlasy, ale opravdu mi nějak rychle narostly, poslední dobou to slyším častěji :sweat_smile: Asi to bude tím, že jsem si je ráno vyfoukala a jak taky jak to mám slíznuté dozadu. A Poppyšce teda narostly taky, už fakt zvládáme zaplétat shora a i od ucha k uchu. Jen ji to stále roste od půlky hlavy, takže teprve čekáme na ofinku. No, já si plánovala, že ji ji nechávat vůbec nebudeme a ona ještě nenarostla :grinning:

Bubbli, já to nešmírovala, ale celkově se mi zdáš hezká a to tričko co jsi dnes měla ti moc slušelo :grinning:

Holky, nebojte, taky se dočkáte a určitě nás ještě předeženete v culíkách :grinning:

Jj, karneval se povedl, děti byli krásné a pravda pravdoucí že malá Bubblinka byla za super myšičku Mickeyovou :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Jaj, teď to po sobě čtu a to vypadá jak kdybych Bubbli balila :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
Téda Poppy, jestli chceš, můžem dát rande :wink: Zatím jsem zůstala na kopci, tak to mám do Polanky blízko :grinning: :grinning: :grinning: .Muž má totiž 40°teplotu,včera byl celý den úplně hotovej. tak o něj pečuju :pensive: ...

Holky Polanský, mají dneska otevřeno ty kluci ťamanský u nemocnice? Jedu na nákup, tak bych se tam stavila. Ale minulou neděli psala Dorot že tam byla, tak asi jo?
15. únor 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.