• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojda!Jo jo maj.
15. únor 2009 v 08:35  • Odpověz
Díky Iv, tak já tam vyrážím :wink:

Ahoj, pěkný den!
15. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky,
tak V. se včera rozběhla plnou parou proti komodě, to jsem ještě neviděla, během půl minuty mě vyrostla před očima boule jak golfový míček, myslela jsem, že snad pojedeme na šití, ale naštěstí to neprasklo. Dneska už bouli nemá, jen to má pěkně modrý, ale bylo to fakt ošklivý :grinning: :frowning2:
15. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Mer, jakpak je V., co boule??? Už je to lepší??? Já vždycky trnu, když se praští, nebo se ji cokoliv děje. Přejem rychlou rekonvalescenci:slight_smile:

Poppyšku včera pokousala kamarádka, holky, já teda nevím, ale nějak špatně to nesu, aby někdo ubližoval mojí holčičce, i když je stejně stará jak P., tak stejně, prostě mě to vadí a nějak mi to je proti srsti. Chuděrka, otisky zubů měla na ruce ještě dnes ráno. Já vím, že to děti dělají, ale asi dokud to nedělá Poppyška, tak mi to teda u cizích hodně vadí. Možná bych asi mluvila jinak, kdyby to byla Poppynka co by kousala děti. Holčička dostala přes pusu, bulela a protože to přešlo v řev, tak Poppynka řvala ještě víc, pže si myslela, že se nadává ji, ach jo.... Jak to snášíte vy, když je ubližováno vašim holkám? Hlavně nevím, jestli to ještě příjde, či ne, ale období, že by nepůjčovala hračky jsme neměli a nemáme, takže z Poppyščiny strany nebyl důvod aby byla pokousaná.
15. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,tak to se k nám radši moc nepřibližujte,páč Anička bohužel taky kouše,cvaldovic to můžou potvrdit a není to žádnej medík.Jsem z toho nešťastná,páč nevím proč to dělá a pořád jí kvůli tomu mlátit taky nemůžu.Jasně že dostane,ale dělá to stejně pořád..Vždycky na mě maminy koukaj,když to náhodou někde v čekárně nějakému prckoi udělá,jako že jsem nemožná matka,ale co nadělám..já jí to neučím,doma to taky nevidí,nedáme si před ní ani pořádnou pusu,páč hnedka všechno dělá po nás,takže fakt nevím kde se to naučila a jak jí to odnaučit..
15. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Frog :grinning: :grinning: :grinning: nepřibližujte :grinning:

Ne, já to nedavám za vinu rodičům, to ne, to si myslím, že to v těch dětech prostě jen tomu nerozumím a vadí mi to z toho důvodu, že N. nic takovýho nedělá a tím pádem se neumí proti tomu bránit. Asi koušou proto, že jako savci vidí slabšího jedince a proto ho chtějí zneškodnit...třeba, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
No a tobě by nevadilo víc, kdyby ti někdo do A. kousal? Nebo ji jinak ubližoval? Mě je to hrozně líto, že ty děcka to prostě ještě nechápou :confounded:
15. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
V. má období, že se moc nechce dělit o hračky, ale do nikoho nestrčí, nic, jen si drží tu svoji hračku a řve :grinning: :grinning: :grinning: Minule v Déčku ji v tunelu jeden klučina odstrčil tak, že jí hrábnul prstama docela hustě do obličeje, V. začala řvát jak tur, ale maminka k nám s ním přišla a omluvila se a nutila malého, aby V. pohladil, tak dobrý. Mě to taky rve srdce, když V. někdo ublíží, ale musím to brát tak, že to jsou fakt jen děti a že to kdykoliv může začít dělat taky. Dokud neteče krev, tak to musím tiše přetrpět... :grinning: :grinning: :grinning:

V. dobrý, bouli už nemá, jen to má šíleně modrý, zítra jdeme k dr., protože má na tělíčku nějakou vyrážku, tak doufám, že nás neobviní z domácího násilí. :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jasně že by mi to asi určitě vadilo,ale ještě se nám nic takovýho nestalo,jen jednou do nás na chodníku strčila asi 5ti letá holka.Anča jí závidšla že má bob a jezdí na něm,tak na ní koukala s pusou dokořán a radostí ječela a holčička asi aby ukázala že je její tak šla kolem nás a schválně do malé strčila..ale nespadla takže dobrý,ale přišlo mi to tak líto :cry:
15. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
16. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojda!Tak tomu se říká zázrak.Hlavně aby se takovích zázraků dělo co nejvíce!!!!
16. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj, tak B. zatím nikdo nijak moc neublížil, ona taky nikomu neubližuje, a když náhodou do někoho stčí kvůli hračce, tak za ní jdu a hned ji důrazně napomenu, že se to nedělá. A měla by si to asi hlídat každá maminka, protože jinak se ty děti asi nenaučí že se to nedělá. No ale možná se poletu, a ač se maminka snaží třeba jak může, tak to dítě dělá pořád, a to je to pak asi v tom dítku,já nevím.... Já to ale B. vždycky vysvětlila a myslím, že chápe že dětem se neubližuje.

No a to video jsem samozřejmě probulela, B.na mě kouká jak na blázna... To je příběh se šťastným koncem, bohužel znám holčičku narozenou jako 600g, 31cm, a jsou jí tři roky a jen leží a kouká, občas se usměje...

Samozřejmě od Petra chytla tu chřipku nebo co to má, ráno se vzbudila zas s teplotou skoro 39, kašle, takže máme na týden zase o zábavu postaráno. ach jo...

Tak se držte at jste zdravé!!!
16. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak A. kousala tak jsme ji kousli taky a je klid. Aby viděla, že to není legrace ale , že to bolí. Kdyby ji někdo mlátil, tak si to vyřídí sama, to máme vyzkoušený už dostala facku v MC když klukovi snědla křupky, ale nebrečela, sprdla ho tytyty. Nevím, podle mě to děti občas dělají a kdyby to udělala A. někomu mrzelo by mě to, bylo by mi trapně, ale co nadělám nic, akorát se omluvit a domluvit A. My jsme taky nachcípaný :frowning2:
16. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
16. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak já určitě ne, pro mě šílený kýč a ta cena :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
to teda, tohle teda neee :confounded: To jen paní autorka inzerátu naházela do všech diskuzí odkaz na svůj inzerát, aby prodala takový příšernosti.
17. únor 2009 v 07:22  • Odpověz
a co se vám na to nelíbí??? A navíc za takovou rozumnou cenu! :wink:
17. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
No nám by se to teda dvakrát nehodilo a nelíbilo :confounded: Jinak krásné ráno :wink: Bubli kup si to a my se na to budem jezdit k vám koukat jo? :grinning:
17. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
No když my máme obývák trošku jinak stylově řešenej a rybičky by to hrozně narušily, jinak bych neodolala :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
U nás by A. zvedla stolek a rybičky by byli v pr..... a voda až u souseda :grinning:
17. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Ale byl by z toho dobrej bazének :grinning:
17. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
fakt nevím, kdo tohle může koupit :grinning:
17. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojda,tak to akvárko je dobrej kýč,ale někam do čekárny,proč ne :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
zařezáváme a já rýmuju a dost,tak jdu čajíkovat,doufám,že to Cvalík nechytne :slight_smile: hezký den všem
17. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky, tak my máme pro změnu vyrážku, ale do bazénu můžeme. Uvidíme, kdy se nám to zahojí, nemáte někdo zkušenost s vyrážkou kvůli plínkám? Jak dlouho se to léčí?
18. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojdááááá. srsničko to je dost :grinning: žijete? :slight_smile: A. se mi osypala minule, když nechtěla přebalit a bylo tam nasázíno, tak jsme mazali mastí na zadek a do dvou dnů to bylo fuč. Teda účast katastrofální toto, jste zapadly do sněhu nebo co? :confused:
18. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
My dnes jdeme na očko meningokoka. V. má už asi týden taky vyrážku na bříšku a boku, dr. říkala, že je to možná opar, tak mažeme a uvidíme co nám řekne dnes :wink:
18. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Tak hlasím že žijeme :wink: a zapadáváme a zapadáváme :angry:

Bubli, jak se cítíš?? Myslím na Tebe těhulko. My teda jedeme dále, rudoška po práškách dorazila, ale s celkem spožděním mi přijde, tak jsem na to zvědavá.

Ten stolek, no jako ani za 5tis ne :grinning: :grinning: myslím do tý čekárny :grinning: a domu ani zadarmo :grinning:
18. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Poppška měla jednou na prcce vyrážku z plínek asi 3týdny, mazali jsme kde čím - od Bpatnthenu přes Imazol až kde čím na zadek. Teď naposled z pampersek se osypala v neděli a včera tam už nic neměla.

Já ležím, jsem marod, včera jsem lehla s horečkou a dnes nemůžu polknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a Poppynka se léčí na afty, by mě nenapadlo, že to může chytit od jiných dětí z pití. Takže vymazávám pusinku heřmánkovým čajem, dávám ji cucat chamomlillu15 a ještě jsem koupila Mundisan gel.
Včera jsem byla v Pardubicích a stavila se tam v lékarně, no a teda já zírala na tu lékarnici, starší paní, ale super, snažila se mi poradit, lítala a koukala do příbalových letáků, no super, já byla nadšená. Říkala, že fialka je zastaralý přežitek a že se už neužívá, že mám zkusit ten heřmánek, když je malá tak malá.
To tady v Polance je dobrá lékarna jen na Plh., ale s těma Pardubkama jsem měla mega štěstí :grinning:
18. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
jo a právě jsem se vytočila, chcete vědět proč???

no tak jo:

kámoška mě požádala, abych ji hodila na prodej kočárek, po kladné zkušenosti jsem ho hodila na Bazos.cz a protože kočárek neznám, tak jsem zkopírovala text od jiných inzerentů (teda jen od jednoho) a opravdu dokonale jsem ho upravila a pozměnila, dodala co tam nebylo a fakt by autor nemohl říci, že to je původně jeho inzerát. No a dnes ráno kuk do emailu a čumím, jedna odpověď. Psala mi ženská, co prodává taky takový kočárek a napadla mě, že jsem zkopírovala její text, který teda vymyslel její pan manžel a že s tím měl fakt velikou práci, že jsem taková a taková, no prostě kráva.... No a proč to píšu. Já jsem svůj upravený inzerát vložila v neděli a dala ho topovat a paní se stejným textem vložila inzerát v úterý, o dva dny déle než já a napadla mě, že jsem si zkopírovala její text. Přitom v inzerátu jsou slova, která používám já. Mazec, co??? Krom toho je náš inzerát zobrazen 150x tak to si ho asi neprohlídlo 150kupujících v jediný den, co? No a tak jsem paní napsala, že mi je manžela líto, že muselo být asi náročné zkopírovat můj text, který je na serveru už od neděle a je topován. A že mě to moc práce nedalo si toto vymyslet a upravit do této podoby. A že až příště bude chtít upozorňovat na sebe, ať si nejprve udělá pořádek ve svých inzerátech, pže jsem našla, že jeden kočárek prodává v HK a druhý v TU s rozdílnou cenou 1tis korun a používá stejné fotky. No, stejně tak jak ona mě jsem ji popřála "úspěšnou" prodej.
Mazec, co??? Jsem zvědavá, co mi napíše, když to bude stát za to, tak vás pobavím:slight_smile:
18. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.