• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy :grinning: to je mazec toto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně se brzo uzdrav a aby ti nevylítla teplota tak paní pošli do pele(jak by řekla A. :pensive: :grinning: Di mazec co s tím sněhem já jedu odpo pryč, busem tak snad pojede a nebude mít zpožďo :confounded: Ještě aby dorazila busem babička hlídat, muž jel ráno do Polanky a nemohl vyjet z garáže :confused:
18. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Afty jsou mrchy, dělaj se i když dětem olízneš dudák, což já nedělala bop bych se poblila, to nesnáším :confounded:
18. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
nazdar bazar,to je počásko,kdyby bylo takhle o jarničkách,nemuseli jsme jezdit ani na hory :grinning: s Bazošem mám taky dobrou zkušenost,prodal se mi tam během dvou dnu kočárek,některý lidi jsou fakt tragický ,no co naděláš :unamused: Srsničko,my měli vyrášku jednou po ubrouskách na pedel,mazali jsme imazolem,dá se koupit bez předpisu,muže se používat jen týden,ale zabírá :wink: ,jinak u nás nic nového ,já už jsem docela fit,nic se z toho nevyklubalo,tak to i snad zustane :angry:
18. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo musím taky pochválit naši breberku,o víkendu šla po obědě poprvé spát s tatínkem a bez maminky,ale co je nejduležitější bez cisterničky,že by se začala odstavovat sama :dizzy_face: dnes má tatí volno a už spolu taky hodinku chrupou a šli sami,tak hurááááá,možná se odstaví sama a nebude to mamince drásat nervy až budu chtít skončit :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
jj, imazol jsme dostali od paní doktorky - teda předpis :unamused: , to jsem netušila, že se může mazat jen týden. Asi počítala, že nám to zmizí rychle. Docela mě vyděsila jedna podobná záležitost - paní má chlapečka, který má vyrážku z plínky:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2393481&vReferer=%2Fphotos%2Fmacu.k

tak takhle hrozný to naštěstí nemáme. Koupila jsem dvoje jiný plínky, než užíváme. Pomohlo Vám to změnit značku, nebo až to zmizí, mám zase zkusit ty, co máme nakoupený?
18. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
já jsem asi prdlouš, ale ten stolek se mi docela líbí - teda nápad, ty peníze za to jsou šílenost a mít to doma - dost nepraktické.
18. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
V. od narození nemůže mít Pampers ani Huggies, je po nich prostě opruzená, teď jsme koupily novinku z Hypernovy, plíny asi za 199 kč, je jich tam asi 64 a jsou super
18. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
no tak to je síla, jak je ten kluk opruzený :sweat_smile:
18. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
Jakou novinku myslíš Mer?Jestli myslíš AH nebo Albert Quality,tak ty jsou na trhu už nejmíň půl roku a jsou super :wink: ..my když měly reakci na hugiesky ,tak jsme je vysadily a od ty doby je radši nedávám..
18. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Tý jo, tak to je síla takhle opruzenej zadeček! chudák kluk!!!! B. pomohl Imacort, na předpis, oprudila se z plínek z Plusu, mimochodem fatk příšerný plíny, vyhodila jsme je. Ty z Hypernovy jsou super, taky jsem je koupila a jsme moc spokojený.

Koukám nemoci řádí všude, P. se z toho nemůže dostat, B. kašle jako starej chlap, chudinka, no a mě už taky pěkně pálí na průduškách, ale já na rozdíl od nich žádný medikamenty nemůžu, tak snad nebudu mít ještě teploty jako mají oni... V lékárně mi poradili jedine Stodal, že je to homeopatikum, a jako těhotná můžu jen to, jenže ho zrovna neměli...

No a Poppy, to je hustý, jak tě může někdo obvinit že jsi mu něco obšlehla když dal svůj inzerát až o dva dny později? TO nechápu....
18. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Já jsem změnila zančku uplně a zůstala jsem u ní :grinning: používáme plenky z Lidlu Toujours, od zítra jsou v akci za 169,- /50ks :slight_smile:
Poppyška se oprudila po inovovaných Huggies Premium.
Jo a ještě jsem mazala Pevaryl - modrá tuba, není na předpis tuším, ale je šetrnější než Imazol a je líp roztíratelný, není to taková pasta. Na Plhov. jsem ho kupovala a paní ho musela objednat do druhého dne, cena taky kolem stovky.
18. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojda!Tak na fugiesky je hodně dětí alergických!Hlavně na ty clasik.Mě teda docela vyhovujou pleny z Dm.A ted budou mít akci v Lídlu na ty jejich a ty taky nejsou špatný.Ted dáváme sleep a play a dobrý použivali jsme je když byla Ivča miminko měli v penny akci ale vím že třeby malá poppynka je taky nemůže.A jak se jmenujou ty z hypošky?
18. únor 2009 v 17:59  • Odpověz
Frog, tak možná, že to novinka není, jen jsem na to přišla až teď :grinning:

MM vzal V. na hokej, tak jdu něco dělat, to zas bude vyřvaná :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
Poppy a to jste hugiesky měly docela rádi vid?
18. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Bubbli, paní mě obvinila z toho proto, že si myslela, že jsem inzerát vložila včera, tudíž po ní a zkopírovala to. No, neva. Psala mi ještě, že to má uložený ve wordu atd. No a na to jsem ji fakt už nereagovala, pže se myslím svoje.

Já teda chcípám jak zákon káže, nemůžu polknout, je mi zima, mám horečku, bolí mě všechno na těle a dotoho Poppynka která je relativně v poho a nudí se :sweat_smile: Furt slyším - mńam, mňam, Dádu, Dádu, mňam, mňam a to je celý den dokola. Takže když tu neřve 15x!!!! svlékla donaha, vždy si odnese věci do pračky, včetně plíny a přijde se mi nahá ukázat. A protože jsem dnes prala, tak jsem měla trochu vlhký buben, takže všechny věci jsou mokréééé :cry: Jo a nechce plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: od tří hodin, kdy se probudila nemá plínu, tak doufám, že se nevyee do posledních tepláků :cry:
si byla rychlejší s tím Lídlem.taky se tam pro pleny chystám.
autor
Iv, já jsem jiný ani nekupovala, my jsme je milovali :grinning: Do nedávna jsme na ně mohly dělat reklamu :grinning:
18. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
taky pro ně někoho vyšlu, aspoň dva balíky. Hlavně za dobu, kterou je používáme změnili přední obrázek už 3x, tak se Poppyška vždycky těší co tam bude.
Jsme poslední balík koupila minulý týden a druhý den přišel leták :grinning:
18. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
Poppy, jak to funguje na tom Bazoši? Jak se to tam platí, něco jako na mmb?
18. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
U nás je nemocnej Tom.Ty plíny se docela vylatěj jedna vychází asi na 3,40.
18. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
ne, neplatí, tam je to zdrama. Jen můžeš topovat, to je za 30,- na týden. Však tam mrkni a pročti:slight_smile:
18. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
vyplatěj :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
mi máme z bazoše kočárek u našich a ted jsem Ivče kupovala chodítko to jak se strká před sebou.
18. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
co to je topovat ??? :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
jako že je top ??
18. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
koukám, že nabídka práce je tam zpoplatněná, ale nikde nepíšou za kolik :unamused:
18. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Taky pro ty lidláck¨ý plínky zajedeme,páč je taky rok používáme a jsou fajn.Ale my jich vezmeme asi víc,tak snad vám tam něco necháme :grinning:
18. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
Frog aspon dva balíky nám tam nech teda 4 ještě pro poppy :grinning:
18. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Srsničko ,my se vrátili zase zpátky k pamperskám,myslela jsem,že to je z plín,ale zjistila jsem,že z ubrousku z DM :frowning2: my mužem zas pampers a spousta dětí ne,co dítě to originál :wink: lídlácký nám dala jednou na vyzkoušení Frog a taky dobrý,tak je možná taky vyzkouším,nakoupili jsme ted 5 balíku pampers v akci a už máme jen 2-3 plíny za den,docela se nám daří nočníkovat-konečně :dizzy_face: Bazoš inzeráty jsou bezplatné,aspon byli :unamused:
18. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
koukám,že Popynka má stejnou zálibu,jako naše beruška,doufám,že znich nebudou v budoucnu moc velký exhibicionistky :grinning: ,ta naše ted aasi týden pořád dole ponožky sedí a čistí si mezi prstíky a říká fuj pisty,dělá to i po koupání :grinning: ,ale pamatuju se ,že Míša měla taky tuhle činnost ráda :confused:
18. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.