• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
obzvlášt ráno ,jsem štěstím bez sebe,že se mi svlíkne ,běhá po bytě a křičí hatatá Vitina,mamišina chytí,tatínek říká krásně ,ale maminka takhle komolí :grinning:
18. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj, no Poppy, tak to si umím představit, že když ti je tak blbě, že tě Poppynčiny srandy tolik nerozesmějí :sweat_smile: . B. si zase pořád sundává bačkory a ponožky a strká si mezi prsty pexeso.... Ale když má punčocháče který ji nejdou sundat tak se vzteká jako ďas.

Včera jsem byla na kontrole, jsem 11+2, všechno v pořádku, za měsíc jdu na kontrolu...

Hoky, dáváte holkám vepřový játra? Chci je dělat dnes k obědu, ale nevím jeslti ji je můžu dát.
19. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
A termín porodu mi spočítal na 8.9... Tak jsem si to změnila i v profilu :wink:
19. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Bubbli, tak to fajné, že je vše tak jak má být:slight_smile:

Jinak játra jsem dala Poppynce zatím jen kuřecí a nechtěla je, tak jedla jen omáčku z nich a rýži, to ji šmakovalo.

Holky, tak dnes se zatím svlékla 2x, ale už je zase oblečená, nosí mi oblečení co má "lepší na ven" a chce v tom chodit doma, takže má na sobě bílý kalhoty a světlý tričko, přes to si ještě natáhla košilku jako sukni a ponožky, který už ale pořídila svléknout. Kdyby si svlíkala jen ponožky, ale ona jde donaha celáááá, i bodýčko, plínu, trička, prostě je uplně nahatá.
Já jsem pořád ko, je mi zle, v noci jsem nespala jak jsem nemohla ani ležet a dnes nanovo, já se asi zcvoknu. A to jsem si plánovala Hopsáček a prd. Ach jo. Jdu něco vařit, ať neumřem hlady :grinning:
19. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Asi se opravdu zblázním, kdybych se tu neukázala, tak jsem v péči Chocholouška. Škoda, že mám vybitý baterky ve foťáku, bych vám přála vidět pohled na Poppynky skříňku s věcma, co jsem psala předchozí příspěvek pořídila vše ze skříňky vytahat a roztahat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: poppy, včera jsem koukala na ten bazoš a asi jsem tam našla ten inzerát, takovej béžovej kočár to je ne? Vypadá dobře :wink: Bubbli pomalu týdny naskakujou co? :wink: Ty pojedeš do porodnice a my na dovču 10.9 tak tak koukej rodit dřív, ať víme co máte :grinning:
19. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Já dala včera V. špagety s točeným salámem a cibulí a mohla se po tom salámu utlouct, asi to taky není nic moc pro rok a půl starý dítě, ale jednou za čas budiž :wink:

Dorot, kam razíte na dovču? My pojedeme na Maltu a na Písek :grinning:

Bubbli, tak to budou skoro o 2 roky, takže ti krásně vyjde i oblečení atd., protože budou ve stejné období :wink:
19. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Bubbli, kdyby jste to trefili na 9.9.2009, tak super datum.. :wink:
19. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
No jo Mer, třeba se trefíme :grinning:
Mer, tam jste byli na dovče už vloni, ne :wink: :grinning:

Poppy :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
Řecko :wink: No my byli vloni v pedeli , předloni taky teda v Polance jsem se válela přes týden :grinning: Tak máme nárok ne? Počítám, že pak zas pojedeme tam co vloni :grinning:
19. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
Jé, Řecko... To budete mít fajné!!! :wink:
19. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky,je bubli tohle byl původní termín Aničky před dvěma lety :slight_smile:
19. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
no jo, Bubbli, tam jsme byli vloni a předloni tuším taky :grinning: A po dobu tak 10 let tam budeme jezdit si myslím znovu a znovu :frowning2: :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahojda,vepřový játra nedávám ,jen kuřecí a ne moc často,dnes jsme vyrazili za sluníčkem ,bylo dost mrazivo,ale krásně,pak jsme se zasekli na 45 min u T.v obchodě ,vyšli ven a chumelilo o 106 :grinning: :confused: ,nakoupila jsem berušce protiskluzovky,už nám docházejí,tak jsme museli doplnit šuplíček :wink: a my jsme 9.8 :grinning:
19. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
to bude letos miminek,T.se to už taky blíží,moje kamarádka čeká taky třetí v červnu :confused:
19. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
No je venku hnusně teda, byla jsem pro poštu a stačilo :confounded: Až A. vstane zatopím v krbovkách a bude tu jako v létě :grinning: Tak jsem upekla štrůdl s marmeládou a jablíčkama a šátečky a nevím nevím teda, zítra přijde návštěva, aby nekoukala jen na prázdnej plech :grinning: Ještě teplý jsem jedla fuj, to se nedělá :grinning: New fotos :wink:
19. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojda!Tak Ivču už taky skolila nějaká nemoc z ničeho nic jí vyskočila teplota na 40.tak jsem zvědavá co z toho bude!
19. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
my přišly právě z venku, krásně tam chumelí, je to nádhera, ale léto je lepší :grinning: :grinning: :grinning:

Iv, ať jste brzy fit a všechny ostatní taky.

No jo, T. se to blíží, moje kámoška co má stejně starého kluka jako je V. čeká druhé v květnu - neplánovaně :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu žehlit :wink:
19. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Venku chumelí a já si to tu vytopila na 26 za chvíli si bereme plavky :grinning: To jo, každej okolo rodí :grinning: My ještě chvíli počkáme :wink: Chvíli :grinning: Neplánovaně, no to byl docela šok ne? :confounded: By mě vezli :grinning: Žehlení zdar :wink:
19. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
no to byl šok.

26? To je na mě teda moc :wink:
19. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
26, to si teda topíte :wink: :grinning: . My jedeme na 20-21 a je to akorát. když topíme dřevem a vytopíme na 23 tak je vedro neskutečný, 26 si ani neumím představit!
B. se mi po obědě vzbudila zas s 38,7, tak nevím, co jí je. včera už měla jen okolo 37,5, ale v noci vůbec nespala, brečela, a říkala pořád dokola "ne, nechci"... Už mě to doma FAKT NEBAVÍ, nevím už co s ní dělat!!!!!
Jdu juknout na fotky.
19. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
No na 26 to vytopím, máme elektriku a jakmile zatopím v krbovkách, přestane elektrika topit a drží si to samo teplotu na 24st , takže otevřu dveře do celýho bytu a máme 24 všude. Taky nechodíme ven zatím, takže vím jak ti je, ale A. si hraje tak nějak sama, tak to jde.
19. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Jé to máte teplíčko :dizzy_face: Já bych to brala hned, ale jak se snažím, tak topení je stále vlahý a já klepu kosu, ještě jak mám teplotu, tak mi je mrazivo. Poppyška se opět svlékala, tak jsem ji už musela postrašit, jinak by tu chodila nahatá a mě byla zima ještě z ní. Fak děs. Zatím to stihla 12x donaha, kdyby k nám někdo přišel a viděl mě a ji, tak mi ji seberou :grinning: Já v teplákách, triku, podkolenkách a na vrchu mám župan a Poppyška nahááá :grinning: Ne, teď má bodýčko, rolák, ponožky a teplý flízový kalhoty s laclem :grinning: a tancuje Dádu :grinning: Koukali jsme na školku, tak byla zabavená, spala dvě hodiny a zato bude v noci řádit. Včera jsme šly spát o půl sedmé :grinning: Ale dnes se chystám na Ordinaci. Minulou jsem taky prospala jak mi bylo zle.

Teda ty nemoci řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přejeme Ivance brzké uzdravení:slight_smile:
Totéž přejeme i Barunce:slight_smile:
Preventivně přejeme pidiDorotě, pidiMer, pidiSršničce, pidiFrogince, pidiCvaldíkovi :grinning:

Bubbli, já se ti nedivím, mě to taky neba, kéž by už bylo jaro, tohle je na palici. Se nedivím, že jsou plný čekárny u Chocholouška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
kuk,my se držíme -zatím,nejhorší je ,když matka sotva leze a dítko plnné energie,s Cvalíkem jsem to ještě nezažila,ale předtím mnohokrát,tak Popy zdar a sílu,popynka to zvládne i s nemocnou mamčou,ženský si vždycky poradí :grinning: my máme i 30 to pak větrám o 106 :confused:
19. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
kvuli tomu taky na ty kamna napojujem topení do všech místností,aby se to teplo rozložilo do celého bytu,ono se dostane i ted všude,ale není to ončo :slight_smile: marodum hodně síly na bacily :wink: taky jsme jukali na kouzelnou školku,ale ted jí ty nové pohádky moc neberou,jen sovička Jula,to křičíí mamí hu jula,jinak u nás bezkonkurenčně ted vedou Jak se krotí krokodýli,to už znám nazpamět,Cvalík už ví co bude následovat a huláká to dopředu,třeba to hej,nebo Koudelka má tatínky dva,tak ještě než to dořeknou křičí dva, Amálka je Málka a Vítek -Víti,Víti páče mamišinko zobil,ale u toho vydrží snad skoro u celýho,odbíhá a chodí mi říkat zásadní věci co se jí líbí :grinning: ,takže,když toho pustím udělám dost práce :grinning: ,je zajímavý,že kreslený pohádky ji neberou,snad jen Bořek,ale tam vlastně napodobujou hodně činnost dospělých ,tak asi proto,ale vím,že Míša to měla stejně,Honzík je zas na kreslený a to ještě ted :confused:
19. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
Dorot fotky super,u nás ted tatí hubuje miláčkovi ve vaně dělá blbosti a plave nám koupelna :confused: tak letím,ještě ,že pod námi nikdo nebydlí,hezký večer všem.
19. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
My to nemáme napojený, samostatně elektrokotel s termostatem a krbovky, ne s výměníkem, máme malej byt to by se ani nevyplatilo :wink: Pidi Dorotka je taky marod, táhne se to od angíny, pak pár dní dobrý a teď tři dny zpět zas rýmuje a kašle. Mě taky není O.K ale dělám si čaj bylinkovej od dědy a potím se jak tele, ještě si přitápím :grinning: Tý jo vy už koupete? No to by byla A. vedle :grinning: Ta chodí koupat kolem 20h, někdy se mnou někdy s tatínkem sama moc nechce, bodejť by jo s náma jí voda sahá až nad hlavu :grinning:
19. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Poppyška se s námi taky ráda koupe, radši teda s H. než semnou, pže já kladu důraz na to, aby se umyla všude :grinning: a nebyla všude voda, pže po těch dvou se může vytírat.
My jedem na Kung-fu Panda. To mi říkala asi hodinu, než jsem na to přišla, pouší ji to tatík, když jsou sami, tak proto jsem nevěděla co to je a hodinu tu stála u dvd.
Leží na zemi a jí sušenku a je zažraná do Pandy. K tomu se napije čaje z hrníčku a je spokojená. A koupat asi dnes nebudem :grinning: Půjde na prasáka, jen ji ošplouchnu prcku v umyvadle (to se ji moc moc líbí) a půjde chrupat, teda doufám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A hlavně je stále oblečenáááá :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu ji namazat chlebik se sýrem a dám ji k tomu papriku a čaj. Dneska jsem dělala svíčkovou a Poppynka snědla 4!!! fakt 4 dospělácký knedlíky :grinning: Já zírala, pže jsem si myslela, že to jíst ani nebude :grinning:
19. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
A v tomto stavu jsem poprvé, kdy padám na hubu, jsem doma sama s dítětem co má energie na rozdávání a řeknu vám, fakt to není pedel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně vidina, že H. je od rána do večera pryč a nikdo k nám nezavítá (babičky atd). Ale porovnání s včerejškem je dnes o dost klidnější, i si zpívá - Táto, mámo - myš. Tak to značí dobrou náladu :grinning:
19. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak to tě Poppy docela lituju!to musí bejt masakr.Já se dnes starala o dva lazarky.Tomoj už je trochu líp,ale musí zítra do práce takže mu musí být líp. :unamused:
19. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.