• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jej, tak ať je mu doopravdy líp, pže to je pak fakt na h.vno, když musí chodit do práce a přecházet to, pže je vlastně nenahraditelnej v práci. Ach jo. H. se zatím drží, ale taky není jistý na jak dlouho, pže se tím taky potýká už asi měsíc, chvilku je klid, pak zas blbě a pak zas. No je to jako na kolotoči. Nevím, možná si zítra skočím pro Atb, pže se sama z toho nevyhrabu.
A Poppy je opět naháááá, mě jebne už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Nejhorší je, že nemůžu zvýšit ani hlas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
A nezachumelí a nezachumelí, to je nějaká zima toto? :grinning: Krásné ráno všem!!! Poppy tak se brzo uzdrav!! Já jsem jak na trní tatík jede na Slovač a v takovým čase :unamused:
20. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojda!Tak jsme se vrátili od Dr,Tak Ivanka má náběh na bronchytýdu.Jestli se to zhorší tak musíme so nemocnice.Se asi picnu :frowning2:
20. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Dorot, díky za povzbuzení :grinning:
Panu Máchalovi přejem šťastnou cestu, upřímně se ti ani nedivím, že jsi jak na trní, taky bych byla, nemám ráda takovýto nečas, kdy nezachumelí a nezachumelí :sweat_smile:
Já se každý den bojim o ségru, jezdí hodně a každý den :pensive:
20. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Ježíš Iv, tak se držte, ach jo. Chuděrka malinká, myslíme na vás. Nemocnici raději neeeee :pensive:
20. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Tak to má spadlý na průduškách? No a poslala vás dr. na RTG plic??? Protože tam by to zjistili a dali případně nějaký atb., dala vám Atb? Co máte? Ach jo, chuděrka. No, v takovým počasí se fakt není čemu divit, je to šílený, už aby bylo jaro a nemuselo se přcházet z tepla do zimy a naopak. Ach jo.
20. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
pletu si pojmi ne bron ale larinkitýdu
20. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
jej, tak to taky není nic moc, ach jo. chudinka malinká. Hlavně aby byla brzy ok, beruška malinkatá :dizzy_face:
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
díky a jak je tobě???
20. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Hrozně, v noci nemůžu spát, od úterka jsem pořádně nespala. Nejde mi polknout a mám to jen na levé straně, jinak teplotu mám jen v noci, přes den to je celkem ok. Jediný co mi pomůže je brufen, že to tolik nebolí a i se najím. Fakt je to naprd. A to jsem si chtěla jít pro atb, jenže to mi H. sdělil, že tam toho chytnu víc, než mám :sweat_smile: a tak jsem zůstala doma. Teď odvezl Poppyšku mamce, takže půjdu dospat probdělé noci. Fakt se divím, že je ok, doufám, že to tak zůstane.
Iv, tak pevný nervy. Hlavně abyste nemuseli do nemocnice. A co vám dala dr.? Tuším že malá Dorotka taky měla něco takovýho, ale nejsem si jistá :rolling_eyes: že by ti velká Dorot mohla poradit.
20. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
dostala čípek no a klasika čaj. větrat vlhko,vincentku, stoptusin ne žádný mlíko! zábali na krček.Tak to máš dobrou dietu!
20. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Jo, dietka je to dobrá, mám 1,5kg dole, jenže až mi bude líp, tak se normálně najím a budu to mít zpátky.

No, to mlíko ani jogurty a kaše nee. To jo, to zahleňuje. Ach jo, uplně ji lituju, vincentku do krku, uááá :confounded:
20. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
to nevím co bude chděra papat.
20. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
holky jak to je s těma poplatkama platěj se nebo ne?????Po mě dneska prachy chtěla!
20. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Kurnik, napodruhý píšu :angry: Takže nedělejte, že u vás chumelí , koukejte se kurýrovat venku rašej kytky, teploty jak na Kanárách a vy se válíte v pelechu :grinning: Malým marodům brzo ať jsou fit, velký marodi to prolejou rumem :wink: Poplatky, neplatíme, ale platili jsme. Stejně jsme minule neplatili ani za potvrzení na plavání a recepty, ty píše podle toho na kolik mě to vyjde, případně mi to prodá v ordinaci :wink:
20. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak já tomu nerozumím po mě dnes chtěla Dr.30,-
20. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky,tak jsem se byla rolovat :wink: a cestou jsem to nevydržela a koupila malé:http://www.nakupnicentrum.cz/hracky/barbie-vysavac.html
Je to moje malá pomocnice a bude z něj asi vydřená,páč furt chce vysávat,ale ten náš neutáhne.Dáme jí ho až s evzbudí,tak pak písnu reakci.A taky dneska koupíme bob,maj ho za 250,- u hračkářství vedle bývalého působiště T.,takže budeme celý víkend řádit na sněhu...Naši nám slíbily sáně ještě po nás,ale nějak se záhadně ztratily z půdy :angry: ..To bude mít malá posvícení,páč vždycky stojí na kopečku a leze dětem do bobů,chce taky jezdit,ale nikomu cizímu bych jí nesvěřila,přesto,že se děti nabízej,že jí svezou.Jinak na nás asi taky něco leze,v noci plakala,moc nespala,divně dýchá když leží,jako když rýmka,je protivná a nechce moc jíst :frowning2: ,ale snad to nebude nic hroznýho..
20. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak to se má kočička na co těšit!Já už se taky docela těším na příští zimu až vyrazíme s Ivčou na svah.ale ted bych chtěla už jaro,Přeju vám at se prdolce z toho nic nevyklube!!!
20. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Frogísku, no to se malá má panečku :grinning: naše tahá doma pořád mimi a bez něj spát nejde ani náhodou a uklízet?? Tůhle, raděj dělá binec. :wink: :unamused:

Ivanky, no já nevím, ale podle mě se poplatky nebudou platit až od 1.4.09 :wink: tak ještě rejžujou jak můžou.

Dorotko, no já se právě sluním na zahradě u bazénku, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Iv, já jsem za celou dobu povinného placení regulačních poplatků platila naší dr. asi 2x a to tím způsobem, že jsem ji to vnutila, pže po mě nikdy nic nechtěla. Ani za očkovací vakcínu, ani za recept, prostě za nic. A i když jsem tam šla jen se poradit, za což bych teda normálně někde jinde rozhodně platit musela. Takže suma sumárum, já ti neporadím. Předpokládám, že by se tedy platit nic nemělo, tuším, že to už dávno soudruzi odsouhlasili, ne??? V lednu jsme platili na kardio a to mi dr. říkala, že už to snad bude poslední měsíc..., no já fakt nevím.

Frog, tak to má teda Froginka dárek, to bude makat jak divá, co? Teď budete muset uklízet ve dne v noci :grinning: :grinning: :grinning:

Dorot, já bych si teda dala rumíka s colou, jéééé, mňáááám, kdybych věděla, že mi po tom bude fajně, tak jdu do něj a zleju se :grinning:
20. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak až ti bude líp tak zaskoč a dáme si spolu!Ty naše dýchánky mi docela chyběj :frowning2:
20. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
no to mě taky, moc moc :rolling_eyes:
20. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
Tý jo to je depresivní počasí co?Já chci jarooooooooooooooooooooo :frowning2:
20. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
jo holky tak s poplatkama jak kde v nemocnici v Polance na ambulancích se platéí dobrovolně a kdo zaplatí jde dřív na řadu, v minulý týden byl velkej H.s malým H. :grinning: NA ORTOPEDII a sestra řekla,že jestli chtějí jít brzo na řadu tak at zaplatí 30,-,zaplatili a šli a byla plnná čekárna,¨u dětský už neplatíme,tak asi poplatky v Polance :angry: my teda zimu milujem,ale už se taky těším na jarrrrroooo.
20. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
tak to je fakt hustý. Jestli chceš jít na řadu dřív, tak zaplať. No tomu říkám masakr. Toto teda soudruzi domysleli fakt do úplného konce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak to si děláte srandu s tím placením, tak to bych dala asi do novin, kdyby mi tohle sestra řekla.
20. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
tomu se říká vidírání ne???? :angry:
20. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak my u dr. taky skoro vůbec neplatíme, jinak v nemocnici v Polance se mě ptali, jestli přijmu dar od Královéhrad. kraje těch 30 kč, tak jsem řekla, že ne, že to zaplatím, ale slyšela jsem i lidi, který řekli, že jo, že jsou na tom hodně špatně, ať to kraj zaplatí. Je v tom bordel, kdo chce ať zaplatí, kdo nechce tak nemusí..
20. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
no bordel v tom teda je jednou se řeklo že se za děti platit nebude tak všude a všichni.Nebo at se platí bez vijímky.Nebo se natřu samoopalovákem a ono to neplacení půjde třeba samo :wink:
20. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.