• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jojo,doktor říkál kliidek,tak jsem v kliiidku. no teda zatím :slight_smile::slight_smile:
11. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz
cvaldiku, trochu zhubla, ale už se zaplaťbůh rozjedla, tak to bude dobrý a průjem už je taky OK, tak už se to v ní snad taky udrží :fearful:
Dobrou! (hezký fotky cvalinky :slight_smile:)
11. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
no to i já měla o něco větší ,to jsem přibrala slabejch 8 kilo,tak paní typuju ,tak na 5 kilo
11. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
tak at baští a mužete snáma vyrazit ven holky,CVALÍK TEDA NEZHUBNUL :grinning: :confused:
11. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz
TAK JÁ SE LOUČÍM PÁ VŠEM dobrou noc i mimískum :slight_smile: :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky,dneska to bylo fajn.Dopadla jsem dobře jak už tady psala cvalík,taky jí přišlo zboží,tak zejtra kouknu jak má ty avent lahvičky a dám echo..tak setady mějte..pá pá,možná ještě nakouknu
11. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
dobrou noc všem tetám přeju
11. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
Poppy tyhle by se ti mohly líbit ale velikost je asi už neaktuální co?? mimibazar.cz/krisztina
11. únor 2008 ve 23:18  • Odpověz
Myslela jsem zelené roll upky
11. únor 2008 ve 23:20  • Odpověz
Dobré ráno všem :wink: Tak já se asi budu muset jet ve čtvrtek do tý Polanky podívat, kde je ten hrabošín? Napište mi někdo do IP a hlavně přibližný ceny, jestli se to vypla :wink: Ale asi jo, když tam děláte takový nájezdy :grinning:
12. únor 2008 v 07:04  • Odpověz
Ahojda holky, taky se hlásím z Polanky :wink: , tady se řeší nějakej hrabošín??? Taky občas zavítám, ale teď nějak nemám potřebu, jelikož mi kámoška dotáhla hafo věcí z Anglie, tak nám bude stačit tak akorát koupit na léto kraťasy. Min týden jsem nakoupila v Tescu bodýnka na léto s Púem, mamka neodolala a tak máme vystaráno...Holky dáváte už chlebík??? Představte si, že malej mi odmítá kaše, přitom je měl tak rád a sápe se po chlebu, Dr mi to odsouhlasila a dokonce mu prý už můžu dát i nastrouhanou cihlu nebo taveňák, tak baští toto a zatím ok. Za měsíc přibral jen 300g, tak nijak rychle nepřibírá tak jsem klidná, ale docela mně to udivilo...chytrý knížky píšou nic z mlíka do roka...
Dorot nemáš tip na nějakej penzion tam u vás v okolí???
12. únor 2008 v 09:21  • Odpověz
To je dost to je dost, už jsem si říkala, kde ses zasekla :grinning: Tak jsem neodolala a koupila Aduš nexťáky rollky a mikču za 500,- no manžela omejou :grinning:
12. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
jo tak si taky dorot utrácela no já se taky musím trošku krotit,minule 230,- včera 300,- z mimáče bundu a dnes posílám prašule na tu kšiltovku ,nextáckou :confused:
12. únor 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahoj dámy, vítám Johnyho :wink: Konečně chlap :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mi to paní vyměnila, chtěla mi vrátit peníze, ale protože jsem uchyl, tak jsem koupila mikinu a bodýčko, co jsem včera přehlídla :grinning: TAk jsem si doplatila a spokojeně odešla...

Byla jsem na finančáku pro papíry, kvůli spol. zdanění a tááák mě tam paní vytočila, fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 v 11:16  • Odpověz
ježíššš ani mi to stím finančákem nepřipomínej já se tam vytočila vloni a těhu :angry:
12. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
popy nejseš sama uchyl :grinning: :confused:
dobré ráno..no ráno :slight_smile: ..tak hezký sluníčkový úterý nebo co je za den...nějak mi to všechno splývá.
Oki Cvaldíkové, budu koukat k vám do albíčka až tam přibudou ty šatičky a kdyžtak doladíme obchod :wink: jestli je pak teda nebudu muset prodávat...i s těma,co mám doma..kdyby se náhodou dr spletl :angry: :unamused: no snad neee.
já ted nemužu chodit okolo :grinning:
sarah hodím to tam večer,dnes nějak nestíhám povlíkám dětem v pokojích,než se vrátí z hor,tak pak jukneš a uvidíš,my je neužili páč už byla zima,mě teda dr říkal ,že vidí ružovýho chlapečka,ale já byla na plodovce,takže jsemse smála,jdu makat
12. únor 2008 v 11:41  • Odpověz
jo doroth zboží mají v hrabošku v pondělí,taknetuším co tam bude ve čtvrtek,chodí tam dost lidí :confused:
12. únor 2008 v 11:45  • Odpověz
Holky, teda vy utrácíte :grinning: , já dneska vestu u ťongů, bílou slabou s kapucou, mám černou s kožichem, ale musím být kocour :grinning: :grinning: :grinning: s kočárem ne??? Včera nám dovezli gril z Mount¨fieldu, tak to manža složil a nechal tu nářadí a malej je z něj úpně vedle, furt chce kladívko, oplácává celej gril, je to sranda s ním. Já zas objednávala z bonprixu, tepláčky na ¨cvíčo :sweat_smile: , poprdu k Valentýnu a pyžamko k svátku, ale nevím kdy to dorazí :frowning2: Valentýna u nás nijak neprožíváme, jen toho využívám :grinning: :grinning: :grinning: kámoška jak mi přivezla ty věci, tak taky je to z Nextu a z Mothercare a zn. Junior, Mothercare je snad i v Praze i HaM, tam mají super hadry na prcky, někdy bych vyrazila na černý most :grinning:
12. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky, tak mě tď přišla kšiltovka Gap, sukně Cherokee, troje punčocháče, šaty Next a vše je to veliký, přitom jsou to velikosti 3-6 m, nebo 6 - 12, tak mám asi nějakou malou holčičku, ale nevadí, bude to mít na léto.
Dneska jsme byly na procházce a V. začala tak řvát, že jsem jí musela koupit v lékarně příkrm. Šly jsme na oběd, tam nám to sice ohřáli, ale neměli umělohmotnou lžičku, tak jsem V. nakrmila normální lžičkou, myslíte, že to vadí??? Že to něco obsahuje??? :confounded:
12. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
Johny Johny teda teda nevím s tím penzionkem, snad můžu doporučit je Vyhlídku na Jankách a Hotel Veba, jinak nevím :unamused: Meredith snad nevadí, vždyť jsme normálníma lžičkama jedly všechny :wink: Jo hliníková nee :angry:
12. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz
no snad to ničemu nevadí, už s sebou budu muset nosit lžičky :grinning:
Poppy, objednala jsem se také do té solno-jodové jeskyně. Jdeme i s malou. Půjdete znovu?
12. únor 2008 v 15:43  • Odpověz
Ta jeskyně je v Polsku? Vím o tý v Polsku, asi ne co? :wink: Já teda lžičky nenosím, jen když někam jedem, takže bych to do ní asi nadolovala prstem :grinning: Jdeme se muckat :wink:
12. únor 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
dneska bylo jarně, co??? My jsme byli na prochajdě a já zjistila, že se strašně těším na teplíčko :grinning:

Mer, kovová lžička nevadí, sice je tvrdá na dásinka a mohla by poškodit sklovinu prvních zoubků.

Já lžičku nosím, kdyby náhodou, ale včera jsem si ji vytáhla z kočárku a musela se pro ni vrátit, než jsme šly do cukrošky s Bubbly, Frogem a Cvaldou :dizzy_face:

Do jeskyně musím zajít nás objednat, ale chci jít a dát aspoň pět kůr za sebou :wink: Ještě se na to zítra pozeptám u dr. jaký na to má názor naše dr. :confused: :sweat_smile:

Dopol jdem totiž na očko - druhou vakcínu Prevenaru, už jsem si napsala lístek na lednici - NEZAPOMEŇ :grinning: :grinning: :grinning:
(tu vakcínu, kterou skladuju v lednici)

Jo a Poppynka má kalhoty!!!! Babička ji je koupila v Takku a jsou naprosto super, jsou větší, takže je budem mít i na jaro.

Johny, ty jezdíš na ČM do Phy??? Tam mě to nikdy moc nebralo, jestli můžu doporučit, tak zkuste Letňany a Chodov :wink: Zličín a Anděl taky není špatnej :dizzy_face: Ó, jak mě se stýská po Pze :cry: :cry: :cry:

A vůbec, kde jsteeeeee??????????? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
Jé a Sršničkám přejem hezký týden, to je dobře, že je Sršince líp a že začala zas jíst, teď už jen nějaké ty deka a bude to fajnéééé :dizzy_face: :wink:
12. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
kuk,my byli dnes taky venkuuu,ale šli jsme pozdě protože dáma šla spát v 11 avstávala v 15,ale venku to v pul pátý do pěti ještě zalomila ,šli jsme za tatí na trénink,tak si pokecala s klukama ,když jí brácha odjel na hory,jo sarah odvezli mi digitál,takže to asi nevyfotím ,tak příští týden jo,Naty co zítra,nevyrazíme a frog se nepřidá a kdo chce tak muže taky :wink:
12. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz
popy asi si tě s někým pletu :grinning:
12. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Frog se nepřidá???
12. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.