• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, v pondělí jsme u Dr. platily taky - myslela jsem, že už platit nebudeme - no co, preventivně ji zvážila a koukla do krku, co na tom, že má vyrážku na zadečku :confounded: no já je na jednu stranu chápu, víte, jakej to byl zlatej důl? Nikde se peníze neevidovaly, takže je určitě ani nedanily, a těch lídí v čekárnách ! A ministryně řekne, že se peníze vracej zpět do zdravotní péče :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, pokuď počítá lepší auta, dovolený a větší domy, tak rozhodně!
20. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Mer, to si děláš pedel, že se tě ptali takhle, jako že jestli příjmeš dar od Kr. kraje???? No, tak to je hustý, to čučim. Přesně, pro ně to bylo rejžo, jo, Sršni možná to danili, ale jen to na co vystavili papír, což asi mnohým pacientům bylo jedno, takže se krásně pakovali. Třeba u obvoďáka věčně narváno a denně tak 30lidí, tak to jde, ne? Jen tak litřík do kapsy???
No, kdyby bylo na mě, tak ten dar klidně příjmu, no což, kdybych tam musela čekat stejně jako platící, tak za co bych jim jako měla připlácet???
21. únor 2009 v 07:15  • Odpověz
jj, ptali se mě takhle už 2x :sweat_smile:
21. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
a to vyhlášení - dar. o kh kraje je na dveřích všech ordinací, ale platí to myslím jen pro nemocnice ne pro soukromé dr.
21. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
já jsem v nemocnici naštěstí nebyla ani nepamatuju :sweat_smile: takže nevím, proto jsem o tom neslyšela :sweat_smile:
21. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
A k dnešnímu svátku přejem všem Lenkám vše nej nej :dizzy_face:
21. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko!Tak se přidávám s gratulací!Přeji Lenkám jen samou pohodu a nejhodnější děti a partnery!
21. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Joooo mě se ptali, když jsem tam ležela s A. na dětským :confounded: Taky se přidáváme k přáníčku!!!
21. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
taky přejeme vše nej !

No já chodím do nemocnice na tu imunologii, tak tam se mě ptali
21. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Poppy, jak to funguje na tom Bazoši? Normálně ti někdo odpoví na mail a domluvíte se? Je blbý, že se tam musí uvádět telefon....Funguje to jako na mmb a je to nějak ošetřený, když tě někdo podvede?
21. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
Já jsem včera psala mail jedný paní kvůli plavkám a zjistila jsem, že bydlí kousek ode mě :grinning: plavky ale prodala už ve čtvrtek. S tím telefonem se mi to taky nelíbí, to bych nedávala :confounded: Jůůů V. má 1,5?!!!! Tý jo velká holka :wink:
21. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
měla 13.2 1,5 roku, mají to tam nějak blbě nastavený :sweat_smile:
21. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Aha, teto teto, ty v tom máš bordel :grinning:
21. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak jsme si odtancovali Dádu Diskoškolku :confounded: Chce tančit jen s náma, šama ne :sunglasses: :confounded:
21. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
naší Ivču Dáda taky bere když jí to pustím tak vím že budu mít po celou dobu hraní klid čučí tato jako zařezaná občas si potleskává nebo si pokyvuje.Dáda u nás frčí každý den.i
21. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
Ivi to se máš, my musíme tančit s ní, ona skáče na gauči a my ji držíme za ruce, nebo tančíme na zemi, ale i v náručí :confounded: A běda jak chci skončit :grinning: Sedí jedině u Hurvajze, Nodyho, Hello Kitty hlavně ne kreslený, to ji neba :confounded:
21. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
tak to já sní někdy taky tancuju mě to baví asi víc než ji ale unýst deset kylo a ještě se u toho natřásat to mám vždycky místo rozcvičky.
21. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Dorot, tak jak teda bylo na karnevale? Krom Dády ještě něco zajímavého, jak se tam A. líbilo??? A soutěžila?
U nás jak frčí Dáda taky od rána do večera, tak si tancuje sama, ale jak už to zná a to má dva kusy, tak ji za chvili přestane brát a chce Pandu :sweat_smile: U toho vydrží tak 20min. sedět! :grinning:
Ivi, neboj, Iv začně zachvilku sama, až se rozeběhne, tak se nebudeš muset tahat s macíkem. No a jak ji vůbec je, je to lepší??? Aspoň malinko???
My byli u našich na obědě, H. byl v práci, tak jsem se nabalila a vyrazili jsme pěšmo. Cestou mi usnula, ale soused u našich ji pořídil vzbudit, takže nespala v čase kdy je zvyklá. Po O jsme vyrazili na saních do lesa na prochajdu, super, jak bylo sluníčko a tak ten sníh, no bomba! A madam se unavila natolik, že u našich ještě snědla kompot broskve, vypila plnou misku šťávy z nich, zďobla si pár rozinek a cestou domů mi v kočárku usnula a i když jsme ji přenesli do postele a svlékli bundu, tak chrupe pořád. To zas bude v noci řádit :grinning: :rolling_eyes:

Mer, ten Bazoš funguje jako mmb, normálně ti odpoví přes email a domluvíte se. Já nevím, měla jsem kladnou zkušenost a dokud nemám peníze na účtě, tak zboží prostě nepošlu. Stejný riziko je i když se ti na mmb ozve neregistrovaný uživatel. Zrovna teď se mi ozvala paní, neregistrovaná a je sice z moravy, ale mazec, čeština ji jaksi asi nic neříká. Myslím jako pravidla českého jazyka.
No a nebo mi taky napsala paní, opět neregistrovaná, že koupí šatičky, ale že je chce za stovku i s poštovným, přitom jsem cenu měla 85, tak jsem ji odpověděla, že ji je za stovku pošlu ale obyčejně, to nesouhlasila a z obchodu sešlo.
No a jednou mi paní zablokla botky, já nadšená, že si je někdo koupí a pinda se mi ani po 5! upozornění neozvala, taky mi psala jako neregistrovaná a neodpovídala na emaily, prostě nic. Tak jsem ji našla na mmb, že se registrovala pod jiným jménem:/ a psala jí, a furt hrála mrtvýho brouka. No a ve finále si pak o ní dočtu, že je velmi spolehlivá atd., prostě hodnocení by to na ni neřeklo. Nepsala jsem ji nic, pipina, ještě teď mě se.e, ale botky se prodali, měli o ně zájem další tři zájemci, tak byli hned pryč.
Mě se vůbec velmi dobře prodávají boty na mmb, po Poppynce :grinning: Tuším, že jsem poslala tak 8párů kamsi po ČR.
A taky mě vadí, jak mi mamky napíšou super email jak byli spokojené a na hodnocení jaksi zapomenou :sweat_smile:
21. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojda!Poppy tak Ivče je asi lépe v noci toho tady moc nenaspala,ale když zabrala tak dýchala klidně tak snad to bude o.k.ted nechce moc jíst protože se jí udělali afty tak trošku bojujem.Chuděra malá asi jí to hodně bolí.
Já vas teda odivuju jak umíte kšeftovat já bych si taky třeba něco koupila z mmb ale já mám zase strach poslat někomu peníze a pak trnout strachy jestli mě to zboží dojde!
21. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Iv, jde o poprvý :grinning: Zkus to a uvidíš :grinning: Já teda koukám na hodnocení, takže když tam vidím, že má prodávájící nějaký negativní, tak si to rozmylím. Stejně tak, když je někdo zaregistrovanej nově a je to jeho první prodej, ale i nákup. To se mi teď stalo dvakrát zasebou, že paní byli nováčci a kupovali si u mě a neměli hodnocení žádné.
No a když jsem prodávala paní kočárek přes Bazoš, tak jsem ji i sama psala, že se ji nedivím, že je to dost vysoká částka kterou mi posílá a že opravdu mít obavy nemusí. Hned jak mi přišli peníze, tak jsem ji psala sms a stejně tak jsem ji posílala sms o kodu sledování zásilek čp. To ostatně posílám všem, mnohá mamkám se to líbí a nemají pak takový obavy, že bych jim zboží neposlala.

To je dobře, že je Ivance líp, že nechce jíst, se dalo očekávat. Na ty afty zkus silnější odvar z heřmánkovýho čaje a vytírej ji pusinku, a jestli máš Chamomillu tak ji dej 5kuliček na lžíci vody. Poppynce toto zabralo, no a ještě jsem ji 1x namazala pusinku tím Mundisanem a fakt nekecám ráno to bylo OK!!!

Á mě je zas ouvej, opět nemůžu polykat, když jsem byla venku, tak ten vzduch mi udělal dobře, ale doma mi je na nic. Asi se budu stěhovat na balkon :grinning:
21. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
No Poppy, taky mám nějaké špatné zkušenosti s mmb, ale mnoho kladných a s tím hodnocením, snažím se taky psát, ale mám toho někdy tak moc, že někdy opravdu zapomenu napsat hodnocení :sweat_smile: Já prodala už milion věcí, třeba věci, které mi 10 let leží na půdě, jen lituju, že jsem na mmb nepřišla dřív, když jsme vyklízeli barák po babičce, to bych byla milionář, tolik věcí jsme vyhodili a rozdali a dali do diakonie a tady by se to fakt prodalo. Někdy čučím co ty lidi koupí, proto tam dám někdy i fakt blbosti, který už nepotřebuju a myslím si, že to nikdo nekoupí, ale prodá se to, třeba po pár měsících, ale prodá :wink:

Teda Poppy, včera jsi ještě umírala a dnes už na procházce? To se ti udělalo přes noc nějako lépe, viď? :wink:
21. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Mer, neudělalo :sweat_smile: Jen jsem si na noc dala Priznic a ráno to bylo lepší a hlavně jsem litovala Poppynku, pže byla od pondělka skoro pořád doma, tak mě ji bylo líto a hlavně jsem si řekla že prostě musím, že to pomůže i mě :sweat_smile: a fakt mi venku bylo líp než doma :wink:
21. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
No mě občas na tom mmb fakt fascinujou, že koupí skoro vše. To když třeba něco hledám a pak tam inzerát, že bych to nedala ani pole a lidi prostě koupí vše. Mazec no.
Já jednou kupovala od paní, můj první obchod a klepačka jak svině, jestli to dopadne a dopadlo, nad moje očekávání a paní měla asi 3 kladný hodnocení. No a protože jsem fakt byla nadšená, tak občas juknu co prodává a čučím jak blázen, ženský se tam na ni sesypaly, že je nespolehlivá, prostě samý negativa, hodnocení jak blázen, no mě té paní bylo až líto, pže já měla zkušenost kladnou. No, tak to si prostě nevybereš.
My jsme v pondělí trochu vytřídili věci pod postelema a H. si nenechal vysvětlit, že se to prodá, takže do kontejneru letěl nový svetr, několikatery rifle, nová myš k PC, digi domácí teploměr bez batrek, no co... prostě nemá smysl pro obchod. No tak do mě hučel, ať si ve sklepě otevřu blešák, že doma to prostě nebude :sweat_smile:
21. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
tak jsi to tam měla dát a nebrat na něj ohledy, byly by z toho přeci prachy, takhle to bude mít nějaký homelessák zadára :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak asi někde hoří nebo je brutální nehoda.Lítaj tady hasiči jako blázni :frowning2:
21. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
taky jsme koukali z okna s Poppynkou :fearful: :rolling_eyes: Asi něco velkýho :rolling_eyes:
21. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
tak dneska na Novinkách samý super zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vlak na slovensku sejmul autobus, 12mrtvých
Devianti nutili tříletou k orálnímu sexu
Vlak při masopustu srazil koně, jemuž se zaklínilo kopyto do kolejiště

No, to je fakt brutus dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Mer, ohledy neohledy, byl rychlejší a hodil to do černýho pytle, kterej putoval do konťase :grinning:
21. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
poppy co je to ten mundisan?
21. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
mundisan je taková malá tubička mastičky - gelu. Bezbarvý a bez cuku, není na předpis a stojí kolem 100,- (mě stál 92,-) je na vřídky v puse, krku i nose. To mi doporučila ta lékarnice v Pardubkách. Jo a píšou že tlumí boles do 2-3minut na 2hodiny. Takže před jídlem ideální. Proto mi ho dala. Mazala jsem ji to na vatovou tyčku a do pusiny a fakt byl klid. Zkus ho koupit a uvidíš. :wink:
21. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.