• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
škoda, že nejste ve 4., bych ti ho s radostí donesla :cry: :grinning:
21. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
škoda :frowning2: mamka se mě zítra poptá v lékárně.Dr mě samozdřejmě řekla mazat fialkou no tak zatim mažem jelikoš nic jinýho doma nemáme :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani ten heřmánek tan budu mít zítra na 100%.
21. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky, my jsme dnes vyrazili na nákupy, všem Lenčám přejem všechno nej nej nej!
21. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Krásné mrazivé ranko všem!!!!
22. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
Krásné krásné, nad oknem máme rampouchy jak telata :confused: Karnoš docela dobrý, až na to, že to prostě po 2h sklapli bez nějakýho vyhlášení nej masek a děti chtěli ještě tancovat a prd, to jsem ještě neviděla, a hlavně 4 písničky a soutěž, 2 písničky- předtančení(ty byli 4) prostě program nic moc pro malý děti. Tak jim to taky řeknu v MC . Já zažila jiný karnevaly teda, ale hlavně že se vyblbli aspoň na tanečky :grinning: Fotos mám, ale jen dvě, pak se pos... foťák :angry: naštěstí jsme měli kameru :wink:
22. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojda,hezkou neděli všem,díky všem moc za přáníčko,já někdy ani nejukám ,kdo má svátek,jem ,když jsem na compu,tak se omlouvám všem,když náhodou zapomenu :frowning2: včera jsme slavili,dnes máme oběd od včera,udělala jsem moc plněných bramborových knedlíku a hovězí polévky zbylo taky pul hrnce,tak mám prima neděli :dizzy_face: tatí vezl pubertáky lyžovat na Malinák,vzal Cvalíka,tak nevím jestli ji dostane domu,až uvidí,že oni tam zustávají :unamused: ale dnes vstávala v 8,tak doufám,že mu nevytuhne v autě.Koukám na novou fotku Ivanky,,to už je teda taky kus ženský :slight_smile: ,zkoušíme malou ,spát jako na posteli,odmontovali jsme postraničku,dali blízko postele,když se bude koulet ,tak spadne k nám :grinning: ,hrozně se jí to líbí,večer si jde sama lehnout,ale vydrží ,tak 5 min a volá tatínka,nebo maminku,ale za chvíli je tuhoš,tak jsem zvědavá ,jestli se to ujme :confused: ,ráno skočila na tátu,tatínek domáááááá,táta málem infarkt :grinning: ,peču koláč,tak letím at to je k jídlu mějte se :slight_smile:
22. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojda!Máte některá skušenosti s šestou nemocí????
22. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky,poppynkovic ji myslím měly..
22. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Podle toho co mi popisovala minule dr. je to snad najednou bez příznaků vysoký teplata cca 3 dny a pak ustup a vyrážka..
22. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak to asi máme :wink:
22. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Ahojda,

jj, měli, sice "slabou", ale měli. Přesně jak píše Frog :wink:
22. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tak jsem dnes udělala rybku s bram. kaší, dala Poppynce vidličku, lžíci a jez! Holky, ona to fakt všechno snědla a sama, na židli ani pod stolem nebylo nic. To že sní sama Pribiňák nebo hustší jogurt, či tvaroh to je klasika a ani zamatlaná není, ale s oběděm mě dnes dostala. Ač to teda zkoušíme pořád, takže možnosti má a natrénováno taky:slight_smile: :slight_smile:Já jsem se fakt po dlouhý době najedla ve společnosti Poppynky v klídku :dizzy_face: No, hlavně jak chce pořád pomáhat, tak dnes dokonce i prostřela stůl. Teda donesla na stůl prostírání - svoje a moje a rozhodila ho jak to patří a ještě šla pro příbory. Tohle mě fakt dostává, jak se vyvíjí z miminka :dizzy_face: :grinning:
22. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Iv, Bubblinky myslím měly šestou nemoc. V. mě chrupe od 10.30 a stále, už tři hodiny !!! To jsem dlouho nezažila. V noci dostala rýmu a chtěli jsme jet do bazénu, tak snad na ní něco neleze :sweat_smile:
22. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak to je malá Poppynka moc šikovná hočička jen tak dál!
22. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Mer, kolik si účtuješ poštovný na boty??? Mě ta pošta tak s.re, mě to prostě příjde hodně 58,- :sweat_smile: Nebo platíš půlku?
22. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Děkujemeeeeeeee :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásíme, Bára má stále horečky, okolo 38,5, už od pondělí, strašnou rýmu a kašel, teče ji hnis z očí, ráno je má úplně slepený.... Jsem už hotová. Dnes celý dopoledne brečela, tak jsem brečela taky, protože nevím jak jí pomoct :cry: :cry: :cry: . V pátek jsme byly u doktorkyy, tak to je prý chřipka, tzn 7dní teploty. a že jí mám srážet teplotu a dávat sirup na kašel. No nevím, je tohle normální? V noci má teploty okolo 39, každou noc....Å to měřím teplotu v podpaží, takže to není zkreslený... Já taky rýmuju, ale teplotu nemám, ale je mi hrozně z Barborky...

Iv, My jsme měly šestou nemoc, tři dny teploty 39-40, pak vyrážka. Jen to ty tři dny vydržet, já byla u doktorky a třetí den na pohtovosti, protože to bylo přes víkend...

Poppynka je opravdu šikovná holka, Bára když jí sama oběd,tak půlku rozmetá všude okolo!

Dodatečně vše nej Lenkám!!!!

S Bazošem jsem taky spokojená, před vánocema jsem prodala pár věcí, hodně lidí tam kouká, hodně se ozve, ale málokdo má opravdový zájem... Takže jsem hodně odepisovala, ale vše jsem prodala do týdne. :wink:

Já už bych šla veeeeeen!!!!!!!!! Klidně do tohohle počasí, hlavně VEN!!!! Ale nebudu riskovat, B. je fakt divná...

No a k poplatkům, my platíme všude, nikdo se mě na nic neptá...
22. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teda bubbli to je mi fakt líto bublinky :confounded: Ať jste brzo fit :wink: Poppynka je šikovná, takže zaměstnat obě ruce a pak je čisto jo? A. by jedla jen rukama a pak něco chce tak si to podává, nebo vetře polívku , omáčku do trika, vlasů no hnůj toto. Jo a nosí si ke stolu podprdelní=polštář a dává si prostírání, jen sobě na nás prdí :grinning:
22. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Jej, Bubbli, tak to je mi moc moc líto, chuděrka Baruška, ach jo. No a krom toho že srážite teplotu a na sirupu na kašel vám fakt nic nedala??? To je strašný. Přece chřipka nemá takový průběh, týden teploty??? A co třeba neštovice? Nemůže je mít? Že by o sobě dávali vědět. Ale zas ty očička, to by k tomu moc nesedělo. Ach jo, holky, hlavně hlavu vzhůru. Se ti dotoho všeho motají hormony a je to na prd, co, mamko... :pensive:
Asi bych zítra vyrazila k dr. zas, ale to je na tobě, hlavně bys šla na chvíli ven :sweat_smile:

Dorot, ne to měla vidličku a lžíci na to aby to mohla střídat, používá jen pravou ruku na jídlo a levou si zobe, ale tak aby se neumazala. Hrozně ji to vadí. Ono ji vadí, i když se venku otře a má na rukavicích sníh, tak to řve eeeee :sweat_smile:
22. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Tak to musí být s A. u stolu prča, co??? A myslí si jen na sebe, no do budoucna taky dobrý :grinning: Poppy by na sebe taky ráda myslela, ale když už to nesla sobě, tak jsem ji ještě vrátila aby vzala i mě, takže si myslím, že jsou asi všechny stejný :grinning:
22. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Poppy, mě ta pošta taky šíleně s..e, to poštovný je tak šíleně drahý a ještě se s nima musím hádat jestli ten balík má přes 5 cm (pak je dražší) nebo nemá, vždycky si to doma změřím a má pod 5 cm výšky a ona mi to hodí už jako balík místo dopis, tak se tam občas hádám. Boty jsem teď dlouho neposílala, ale až budu tak si to budu muset naúčtovat tak jak říkáš, nikomu půlku platit nebudu.

Bubbli, ať jste brzy fit, my teď byli všichni venku, ale jen před barákem na chvíli a MM teď s ní odjel na hokej, tak mám chvilku pro sebe. V. má taky šílenou rýmu, z ničeho nic, ale jinak zatím dobrý, doufám, že bude, protože jede ve středu na 3 dny ke tchýni :sweat_smile:
22. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
Bubbli, co jsi prodala na Bazoši, oblečení? A nejde to nějak udělat nedávat tam ten telefon? To mě fakt vadí...Volali ti taky?
22. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Mer, dík.
Já jsem obchodník jak se patří, já jsem paní slevila 20,- z poštovnýho :sweat_smile:

No, do 5cm to jde poslat jako doporučený dopis, já se taky nedávno hádala :grinning:

Se máš, že budeš mít tři dny pro sebe :dizzy_face:
22. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
no tři dny pro sebe v nemocnici :sweat_smile:
22. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
Mer tak hlavně at ti pomůžou!!!
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
jj, díky, doufám, že jo :wink:
22. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky,tak vysavač dobrý,furt tady s ním lítá,ani nechce ráno snídat a už vysává,jen mi přijde že na to kolik stál v něm ty polyst. kuličky nelítaj.Je jich tam tak 40 a lítá jich v tom plast. okénku tak 5-10a to jen tak trochu,tak tam ním asi zítra seběhnu,páč se mi to nezdá.
Chudinka bubblinka,tak ať vám je líp.
Mer ať už je to taky v poho a můžeš si konečně pořádně užívat a žít naplno :wink: ..
Dorot naše A. taky nejí sama,dám jí lžičku a nic,zkusí to,ale nejde jí to,tak se vzteká,zahodí jí a už ale nechce ani krmit,takže jí to zatím nedávám,páč by asi celý dny nejedla..ale rukama to jí jde,tedka se naučila vybírat mi ze všeho hrášek,takže jakmile je někde hrách,tak už si máchá v jídle ruce a vyzobává mi ho.
Jinak máme doma úúúúúžasnou věc a udělali jsme si skoro 900 gr. pribináčka a vyšlo nás to zhruba na 40,-
:wink: :slight_smile: ,což je při dnešní cenně pribiňáka bomba :grinning:
22. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Frog a co to je na ten pribinák?
22. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Vorwerk-thermomix :wink:
23. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky, všem marodům přejeme brzké uzdravení.
Taky jsem doma dělala domácího pribináka - řekla bych, že byl i lepší, jenže ta naše beruška ho nechce, dokonce ani když jsem jí ho dala do obalu od orig. pribináka :confounded: ale mně chutnal :grinning:
23. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.