• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj, děkujeme za přání uzdravení... Byli jsme včera na pohotovosti, protože se vzbudila po obědě s 39,2. Tak má akutní zánět spojivek v obou očích a slabší zánět obou uší, kkterej se může do dvou dnů rozvinou do zánětu středního ucha.... Takže má antibiotika kapky a mast do očí a kapky do oušek.

Mer, prodávala jsem tam nějakou elektroniku. A ti co zavolali tak měli zájem a vzali si to, takže zas tolik lidí nevolalo. Prodala jsem asi 4 nebo 5 věcí :wink:

Jak si děláte pribiňáka? B. ho miluje - říká že chce "mňau" a stojí pořád u lednice.
23. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
Bubbli to je mi strašně líto s bublinkou, ať jí to co nejdřív zabere :slight_smile: Domácí pribináček mě moc teda nejede, kupovanej je lepší nevím, mě nechutná ani domácí jogurt to je potom těžký, A. zas nejí pudinky tak jsem si naplánovbala jak jí budu dělat domácí, že ušetříme a prdlajs :grinning:
23. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojda,všem marodum,brzké uzdravení u nás zatím dobrý,jen Honzík rýmuje v sobotu odjíždí na lyžák,takj doufám,že nelehne,nebo nenakazí ségru,ta odjíždí týden po něm :unamused: chudák Bublinka ta si to teda užívá beruška :frowning2: domácího pribináka jsem dělávala už velkým,jednu dobu to byl hit,Cvalík pribináka moc nechce jednou za čas ,ale malýho zbaští,nadvakrát :grinning: ,míchám jí do toho activii,není to tak sladký,jinak by to nesnědla.Cvalík taky už dobře baští sama,ale jak jí málo,tak je to pár soust a pak se v tom rejpe,tak jí to většinou seberu,ale lžičkou jí obstojně a vidličkou taky,samozřejmě jí to z vidličky občas padá,ale nají se.Ze skleničky ,nebo hrnku,pije ted asi 3 týdny sama aniž by se polila,dřív pila a teklo jí to kolem,ted vypije pul skleničky sama a nemusím jí to držet a hlídat ,aby mi něco nepolila,už to prostě začínají být velké slečny,když to porovnám ještě před pul rokem,je to strašnej pokrok :confused: jen oblečení si dává opačně ,ale má snahu a myslím i čas :wink: Zítra nejdeme cvičit jdu k zubaři :angry:
23. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
ted mě tady dává prst na pusu a říká mamišinko tiše,,protože jí hubuju :grinning:
23. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojda!Chudák malá bublinka,ale i veklá :frowning2: tak hlavně at je malá brzo zdravá!Mi máme tu šestou nemoc Dr.nám to potvrdila!
23. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
jo, díky, snad už bude líp.... :wink:
23. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
Bubbli, tak ať je to lepší. My zas teď přijely z rehabky, pak byly u dětský a protože má V. na bříšku už asi týden vyrážku, tak musíme na kožní.

Frog, kolik to stojí na ten pribinák?

Iv, ať je taky líp, teda teď je toho nějak moc :sweat_smile:
23. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Mer ono to není jen na pribinák,ale i na jogurty,zmrzlinu..ono to zastane veškeré kuchynské spotřebiče,od mixéru,přes šlehač,seká,drtí,mele,vaří..má to i nástavec na vaření v páře..je to vorwerk,takže cena je trochu vyšší,ale kolik říct takhle nemůžu,páč pro Vorwerk pracujeme.. :wink:
23. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
ok, v pohodě, Frog. :grinning:
23. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
ten Vorwerk je jak se v něm dá i vařit?S takovou nezez nábobou?
23. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Jj to je on,pokud budeš mít zájem rádi předvedeme :wink:
23. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
Já už jsem kdysi na předváděčce byla a jedna známá ho má a je 100%nadšená!
23. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
já bych to taky třeba ráda viděla, ale nejdřív by mě zajímala ta cena..., protože když mi někdo řekne, že to stojí třeba 20 tis, tak do toho určitě nejdu, je mi jasný, že od Vorwerku to nebude nic levnýho, ale jen tak pro představu, jestli to má cenu jít na předváděčku nebo ne.. :wink:
23. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Mer, tak já bych nižší cenu ani nepředpokládala, ale rozhodně ještě vyšší. Já na to nemám, tak to ani nechci vidět :grinning: Ale jo, zvědavá jsem, to je jasný :grinning: :grinning: Mě je to jedno, v kuchyni stát stejně musím a jestli mi to ušetří čas, že to má rychlejší otáčky než můj mixér, tak je zas rozhodující cena :sweat_smile: Za 20tis a více bych měla dodělanou druhou stranu kuchyně a spoustu vymakanejch věcí do ni (lepší nože, prkýnka atd.), což je pro mě asi lepší investice.
Frog, to vás obdivuju, že jste se dotoho dali. Teď, kdy spousta lidí přichází o práci, nemají peníze a trh nasycený vším možným. Přeju vám, aby se dařilo, protože to je fakt potřeba a už jen že jste se dotoho pustili muselo být určité odhodlání a investice, to předpokládám ... nevím jistě :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
no tak jestli to stojí přes 20 tis, tak ani náhodou, já myslela třeba 5, fakt nevím....jen jsem zvědavá, samozřejmě teď potřebujeme úplně jiný věci, ještě nemám ani kuchyň.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Hezké zasněžené ranko:slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj, mě začalo nějak bolet v krku a zítra odjíždím :sweat_smile: Tak doufám, že to zmizí :wink:
24. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj, my stále teplotujem, včera večer 38,8, dnes ráno 38,5... Byli jsme u naší doktorky, vzala jí zase krev a moč, poslala do polanky do špitálu... Poslala nás na ušní, tak v ouškách díkybohu lepší. Ale proč má už osmý den okolo 38,5 se stále neví...

Dneska jsme měli jít na dva karnevaly, tak nejdem nikam, už mě to doma fakt jako moc neba... Věříte? :grinning:
24. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Bubbli, fakt věřím :wink: :grinning: Je to hrozný být tak dlouho doma, to je divný s těma teplotama, co řekli na ušním na ty teploty, že je to normální k těm uším nebo ne?
24. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
no na ušním mi řekli že to tam má z jejich pohledu v pořádku, prý to je k tý rýmě (jako trochu uvnitř červený a vpáčený bubínky) normální nález... A že má doktorka pátrat dál co mají ty teploty za příčinu...
24. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
hm..to je divný, tak snad se to brzy zjistí
24. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Poppy rozhodně je to výhodný,neměli jsme žádný spotřebiče a tohle je všechno v jednom.když dělám gulášek,hodím tam cibuli,otočím kolečkem a za 3-5 sek. je rozmixovaná,přidám máslo,přiklopím a pár minut zasmažím,pak dodám zbytek,zapnu a jdu pryč..My do toho nešli kvůli spolupráci,prostě jsme si to chtěli koupit a spolupráce byla jen takový rychlý nápad a za zkoušku nic nedáme :wink: ..dneska jdu do 18,00 cvičit,nechce jít někdo se mnou??
24. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky, no, já myslím, že to nemusí být špatné - dělat pro Vorverk. Však to není o tom narvat to lidem, ne? :confused: NEbo se pletu, Forgiku?
Cvičit bych šla, ale už mám bohužel bohulibější náplň :angry:
24. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Bubbli, tak to je mi s Baruškou líto, že takhle marodí, chuděrka malinkatá. Ach jo, věřím tomu, že bude vše ok a hlavně se dozvíte, proč tak teplotuje. Já ty doktory fakt nechápu, dohromady ti vlastně neřekli nic, co? Proč to všechno, myslím jako ty teploty. No, hlavně se držte, všichni:slight_smile:

Frog, tak to jo, ono když pak člověk do něčeho takového jde s tím, že když to nemá na maxi zisk, ale kdyby se prodalo, tak jen na "přilepšenou", tak je to fajn. Určitě to pomocník je, já mám živého kuchaře a cibuli zvládá taky velmi ale velmi rychle:slight_smile: :slight_smile:

I já mám na večer plán, ale dobrej, takže se těším :grinning:
24. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Taky mám doma živého kuchtík,ale robot je rychlejší :grinning: ..
Srsni máš pravdu,není to o tom,rádi předvedeme jaké možnosti to má,na ukázkách připravíme několik druhů jídla a lidi se můžou sami rozhodnout zda to chtějí.Největší nerozhodnost dělá ta cena,ale pokud to někdo fakt chce a ví,že ho bude využívat,tak se pro něj stejně nakonec rozhodne.
Byla jsem na cvičů a nějako mě bolí kolínko,tak snad to nic nebude :unamused:
24. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj Polanko,krásný den všem přejeme!!!!!!! Bublinky ať jste brzo fit a to samé přejeme Mer a všem ostatním marodům, ať nemoc vyženou co nejdříve. A. už je líp tak to jsem ráda :wink: Frog má pravdu kdo chce tak ten si to koupí, ale naštvala nás paní, tady na parkovišti u Penny, že nám nutila jinou značku, je to nádobí a nože atd............. teď si nevzpomenu sakra, ale jako tupá byla, řeknu jí, že nechci, že mám nový nádobí a nazdar a ona začne mlít něco o Bio vaření a takových krávovinách, když o to prostě nemám zájem a tohjle nádobí se prodává x let tak proč do toho plete najednou BIO když budu mít zájem budu vařit BIOL třeba v hrnci na brambory :grinning: Jsem se rozpálila co? :grinning: Ale prostě nějaký přesvědčování nesnáším, když nechci nechci. Frog co koleno?
25. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
ahojda.Bubli,bud v klidu bude to dobrý,některé děti trpí na teploty aniž by přitom měli nějaký viditelný pruběh nemoci,teplotou se organismus chrání a většinou to zlikviduje nějaké onemocnění v zárodku aniž by něco propuklo,tohle jsem si zažívala s Míšou odmalička měla hrozně vysoké teploty i čtyřicítky,byla jsem z toho zoufalá,nechali ji udělat veškerá vyšetření a pak se teprve přišlo na to,že její organismus je tak silnej,že prostě vyletí jen ty teploty a zlikvidujou počínající onemocnění ,trvalo to do 4 let,pak jak ,když utne a od té doby nebyla nemocná a tenhle dobrej potenciál má doted antibiotika měla jednou v životě a to ve 4 ,když nastoupila do školky a od té doby nikdy.Kdežto Honzík trpí na nemoci víc,je teda pravda,že většinou jen rýmy ,kašle,ale trvá mu dýl než se toho zbaví a zkolí ho to,ikdyž nemá teploty,Viky zatím nemarodila,tak uvidíme co ona podědila za potenciál.Takže chápu ,že máš nervy na pochodu,když nevíte příčinu teplot,ale opravdu to mužete mít to samé co my s Miškou.Držíme palečky at to B.dlouho netrápí a ty se mam :slight_smile: :wink: čo nestresuj
25. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Koukám že se tu pořád marodí :frowning2: to je fakt hrůza, už abyste byli všici zdravý.

Bubli, jak je?? těhulko, často na Tebe myslím. U nás zatím nic, žádné mimi se k nám zatím nechystá, ale dle socky jsem si zjistila, že máme do ledna čas, tak se nenervuju, až bude mimísko chtít, přijde za náma a Kestřoušek nás v tom nenechá :grinning:

Dorotko, jj Bio nějaký hrnce, to mi volali v létě :angry: jedna známá jim dala moje číslo, jsem myslela že jí přetrhnu, absolutně jsem alergická na jakýkoli takovýhle akce a že se mi nutí někdo do bytu a pod. Mám kvůli tomu na všech nveřejnech seznamech stoplý svoje jméno se všema číslama. Jakmile vidím že mi zvoní cozí číslo stoupne mi tlak :sweat_smile:
25. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
No to by mě taky naštvalo,nesnáším když mi někdo něco vnucuju a ještě navíc mezi dveřma,nebo někde na ulici,to jsou prostě jen dealeři co prodávaj šunty,takhle solidni a kvalitní firma jako je Vorwerk nebo třeba Zepter,(i když ten bych si nepořídila)nefunguje...
Koleni momentálně dobrý tak snad to nic nebylo,ale nemohla jsme na nohu skoro celý večer šlápnout a zapřít se..Asi jsem si při tom posilování nějak blbě klekla či co..
25. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
FROG,já už mám pár let zepter hrnce a vacuový systém a jsem max spokojená,jen jsme jedniu za ty roky posílali na výměnu pokličku s budíkem :wink:
25. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.