• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Joooo Zepter to je :grinning: A. mě dnes zkouší pomažeme ven a hotovo. :wink: Di s neznámýma čísla taky bojuju, hlavně v porodnici pojišťováci :angry: nebo po týdnu doma už volali zda máme A. pojištěnou, to by člověka vzal ďas
25. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
nevím,jestli myslíš ten samej multi systém od worverk,co má moje kámoška,je to dobrý,uděláš tam vše najednou dokonce to i potraviny naváží,fakt super věc,jen ,tak pro dva tři lidi,nám by se to nevyplatilo,je to malá nádoba,ale jinak myslím super věc a taky se vtom naučit vařit,kámošce paní řekla ,že se v tom nikdy nic nepřipálí a ona hned za pár dní připálila rýži :grinning: ,myslím,že to je dobrý pro vaření malých porcí polévek pro mrnata a tak.Nevím teda jestli to je to ono co myslíš ty,je to stálo 5000,-Což ,když porovnám s mým robotem PHILIPS,který před asi 6 lety stál skoro 7000,-,tak to není drahý :wink:
25. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
já teda taky nesnáším podomní prodejce a jím podobní :angry: ,ZEPTER dělal ,kdysi švára,tak jsme si to pořídili,ale už to je teda kupu let :confused: Dorot nějaký erupce či co,u nás dnes nezabírají ani krokodýli a to je co říct,ale chrupala včera už v 19 a vstávala v 8,tak má moc energie,asi taky pošupajdíme ven :unamused:
25. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
dnes jsem objednala Cvalíkovi užasný tričko a kratasy od TOPOLINA ZA 277,-,ale kouzelný.
25. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
kupy sněhu a já už objednávám letní :grinning: :confused:
25. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak to bude asi cvali něco jinýho,tohle stojí mnohem víc.Je pravda,že v tom neuvaříš na 3 dny,ale na ty dva jo a když chci uvařit na dýl,tak prostě vyndám hrnce na plotnu :wink: ..jinak zepter je super,to jo,ale pokud se v tom neumi vařit,tak ti to nic neušetří a mít to jen jako sadu je dost drahá investice,ale dost o nádobí :wink:
Jinak už mám plavky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já už mám dvoje plavky :grinning: A. má letní šaty a nakupuju to holt napřed, když vidím něco hezkýho, a kupuju to větší, to nevadí :wink:
25. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
dobré ránko,tak jsem ráda,že nejsem blázen s letním nakupováním sama,já kupuju 92.ještě máme 80-86 .Frog,to je super,jseš ráda,že už mužeš plavčit vid?hezký den všem
26. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
nejste sami, taky nakupuju na léto, ne moc, ale trochu jo, s předstihem to je jak když to pak najdeš :dizzy_face:

Bubbli, jakpak je malé Bublince??? Napiš nám, co je nového, jestli už něco víte.

Razíme do Hopsáčku, tak se mějte fajnově :grinning:

Dorot, všechno nej nej k svátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
Děkuju!!!!!! :grinning: :grinning: Tak já nakupuju vel.98 teď nosíme 92 :wink: Všem krásné ráno, měl by být dnes hezký den, hezčí a tepleji než včera, tak jsem zvědavá, ale je fakt, že ráno kolem 6h řvali ptáci jak divý :wink: Já si objednala na Aukru Japan modu, fakt hezký hadry, ale jak jsou ty Japonky asi mrňavý, tak tunikošaty, můžu fakt nosit jen jako tuniku, protože tam kde to je jakoby pod zadkem Japonky prošitý, aby jí nebyl vidět zadek, tak tam já mám pas :grinning: :grinning: Ale jinak hezký hadry a levný, ale tak bych řekla, že je to velikost S nebo XS :confounded:
26. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Přiletělo to letadlem z Thajska :confused: Pošťák čučel :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
Ale fakt malý velikosti, vesta mi je taky trochu kratší :confounded: Sice ne moc, ale je, ale za ty prachy čert to vem :grinning:
26. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
A to já už zas koukala i na zimní pro A. bundy a oteplovačky, no blázen :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Dorot,zimní soupravu od LOOP,jsme už taky koupili i 1890,-990,-nekup to pás proti ssněhu kvalitní membránu,to jde za ty prachy 104,takdoufám,že jí nebudu pak muset prodat :grinning: ještě schání kvalitní zimní boty ve výprodejích,zimní věci ,bundy ,lyžařský kalhoty,atd kupujeme vždycky po sezoně.Loni i lyže a boty.
26. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Když jezdíte lyžovat tak jo, ale jinak je i pro mě 900,- hodně, tak to si nekoupím ani já bundu. Ale kdybych lyžovala tak to bych asi koupila ale musela bych šetřit a šetřit :slight_smile: Ale jinak sleva dobrá :wink: Když ji budeš prodávat tak za 300,- ji koupím :grinning:
26. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Teď šetříme na dovču a chtěla bych kolo, ale to asi nedopadne nevím :frowning2: Ještě budem platit skříně a ložnici tak to už víme kolik, ale musí to být :wink:
26. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Dorot my právě jezdíme lyžovat a vím jak jsou tyhle kvalitní věci s membránou k nezaplacení,když jsem viděla jak měla Viki kombinézu věčně mokrou a to jsme byli letos na horách párkrát a jen na jeden den :unamused: ,je to drahý ,proto nakupuju po sezoně ,ale vždycky jsem po dětech dobře prodala,ted už to zase schovám pro Cvalíka,zařizování to je moře peněz,to už máme za sebou ,ale zase jsme ve stádiu,kdy se nám spousta věcí rozpadá,tak musíme taky lecos obnovit :angry: ,no není to jednoduchý a žádnej sponzor v dohledu :grinning: ted máme obzvlášt výdaje s lyžařskýma výcvikama,jedou oba a Míša ještě v červnu do Francie :unamused: jsou to radosti. :dizzy_face:
26. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
To jsou no, já teď čekám na kolik my spočítá opravu pračky :unamused: Navíc se nám rozbíjí jedno za druhým, teď dovču doplatit a vůbec furt něco :frowning2: Už abych šetřila na jarní boty :grinning: Manža si objednal něco na PC a ještě zaplatit školný, zkrátka furt něco :frowning2:
26. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
maža dělá školu,to náš tatí v létě skončil a ke všemu co nás za ty roky ta škola stála,chtěli za diplom ,promoce tři tisíce,prý náklady :confounded: pak si studuj vysokou školu :grinning: jo a já říkám,že když se něco se... tak všechno najednou :grinning: a vždycky zrovna ,když jsou největší výdaje :angry: Cvalík kouká na krokodýli a hraje si přitom s legem vstane akorát,když jde její oblíbená pasáž a křičí dopředu kdo a co tam bude,jdu dodělat oběd,hele a kde je to krásný počasí ,tady sněží s deštěm :frowning2:
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
kdo ví jak Bublinky,jestli už je to lepší :confused:
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
manža? :grinning:
26. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky..Dorot všechno nej k svátečku :wink: ..
Pěkný kousky jsi ulovila,kdyby to dělali i ve větších velikostech,tak to beru taky :slight_smile:
Já furt scháním pro malou ohoz na svatbu,šatičky nechci,nějako mě to nebere,ale našla jsem bílou lněnou tuničku a k tomu takový kalhoty a bude to..
Jo a taky nám tady v baráku vykradli kolárnu,sebrali ty nej kousky a samozřejmě Robikovo kolo bylo mezi nima,takže tatík nasr...,páč ho měl jen chvili a bylo to takový to první lepší kolo,takže je z toho hotovej.Zámek u dveří nepoškozenej,ale kola pryč,divný :angry: :unamused: ..
26. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojda!Frog ty se budeš vdávat????Nám je to asi tři týdny taky vykradli kolárnu.A taky ukradli ty lepší kola.A zámek taky naporušenej.Ještě že tady kola ještě nemáme.A že vám ukradli kolo to mě moc mrzí,A měly jste sklep pojištěnej?
26. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
teda Frogísku,to je mazec,no ,když jsme bydleli na sídlišti ,tak nám vykradli sklep dvakrát,lyže ,kola ,boty :frowning2: pojištovna nám to tenkrát zaplatila,my to měli teda vypáčený :angry: Frogísku,tak naše šatky neužijete?
26. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
ale do května času dost,tak uvidíš co vymyslíte :wink:
26. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
musím pořád myslet na Bublinky,snad jsou holky v pohodě :unamused:
26. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
Ne vdávat se nebudu :wink: ..No tak to bude asi nějaká sériovka,páč naposledy jsme koukali do kolárny je to asi tak 2-3 týdny když nám předělávali dole okna a tedka jsme to zjistili,no to je paráda..nepředělávala vám tam okna stejná firma jako nám tady??K-plast??
26. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
To víte nastává sezona , začne jaro a já bych taky jedno kolo potřřebovala :grinning: Ne vážně upadnout ruce by jim měli, táta nic teda neříkal :confounded: Asi to řešej jinde, ale je to těžký, když nebyl poškozenej zámek, atd............
26. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky, já se hlásím taky, zítra jedu domů, tak se už těším, strašně se mi stýská po broučkovi :frowning2:
26. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.