• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jé Frog a já myslela že už jsi se dočkala svatby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad příště :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
:sweat_smile: no holky, co to? teď jsem zjistila, že chodíte na těhulky z Náchoda, co je to za nevěru? :grinning: :sweat_smile: (Poppy, Dorot ???) - snad nejste v očekávání ?
26. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
a určitě jsi dobře četla, že já rozhodně neee a taky proč jsem tam byla. Ale protože jsem tu už Dorot psala, že je to tam O NIČEM, tak tam nechodím :wink: Já v očekávání rozhodně neeee a dlouho nebudu :grinning: (teda doufám, nerouhám se :grinning: )
26. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Dobré ranko,
tak už sjíždíme Kung-fu pandu, dnes zatím 1. :grinning:

Mer, to je fajn, že už dnes budeš opět se svoji holčičkou :dizzy_face:
27. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
Taky přeju všem krásný den!
Tak hlavně jestli ti pomohli a jestli to odloučení od rodiny nebylo zbytečný?
Vypadá to že budeme mít slunečný den :slight_smile:
27. únor 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Iv, už aby bylo teplíčko:slight_smile:

Jdem do města, tak to prubnem, zda se oteplilo:slight_smile:
27. únor 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Ahoj,

vyřizuji vzkaz od Bubblinek:slight_smile:

B. má nakonec ATB, protože ji vyskočila sedimentace, tak doktorka uznala záňet nosohrtanu. Jsou v pořádku u rodičů a na net se zatím nemůže dostat pže mají poruchu na příjmači :rolling_eyes: Mám vás všechny pozdravovat.
27. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
Poppy děkujem za info!
27. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
No byla jsem tam teprve 3 dny, a ještě 6 týdnů budu, takže uvidíme, jestli mi pomůžou. :wink:

Tak super, konečně se ví, co bylo B. :wink:
27. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
A tak co vlastně tí tam dělaj?Doufám že nic drastickýho?
27. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
ne, nic drastickýho, jsou na mě hodný :wink:
27. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj polanko, Dorot nechodí na region :confused: co blbnete :grinning: Ahoj všem, jukněte na červenec 07 večer a budete vědět co má za sebou naše prďola :pensive: Už je to dobrý. Já myslela, že frog je vdaná? :confused: Japato že ne? :grinning:
28. únor 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Jsem jukala a jen dočetla pár příspěvků a dočetla jsem se že má něco s očičkem, beruška, a už dobrý??? Copak dělala???
A taky že je druhý mímo z našeho termínu :astonished: :dizzy_face: tý jo, to je masakr, jsem koukala, že Kota psala před půlnocí a v půl druhý mímo venku, tomu říkám mazec :dizzy_face:
28. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Jej, tak jsem to dočetla, no masakr. Teda Dorot, ta ti dává :grinning: A pak klidně řekne dr. že si skočí znova :grinning: :grinning: :grinning: Bože, já myslela, že máme nejhorší období pádů a karambolů zasebou a jak je vidět, tak zřejmě ještě neeee :sweat_smile: :rolling_eyes: Mazec teda. Hele, musela jsi ji na RTG sundavat naušnice???
28. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Ne nemusela naušničky, akorát byl výkon ji vůbec udržet na lehátku hlavou na tý desce RTG :confounded: Nakonec to nějak dopadlo no. Už zas řádí, takže dobrý, ale je to blázen, furt někde leze a má z toho srandu např. na židli u jídelního stolu :angry:
28. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Já řekla primáři, že do Polanky jen přes moji mrtvolu, tak kýval hlavou :grinning: Prej to zná :confused: Tak jsem vyfásla instrukce abychom tam nemuseli a jen kdyby zvracela atd......... což se nestalo ŤUK :wink:
28. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojda,krásnou sobotu všem,tatí jel s Cvalíkem na nákup,jejich rituál,pokud je tatí doma,já vařím boršč a šunkafleky :wink: a budu zkoušet novej koláč je moc dobrej ,jedla jsem ho na návštěvě ,tak doufám,že mě se taky povede :unamused: je dost náročnej,mám ráda rychlovky :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
sláva,že víme co je z Bublinkama ,at je malá brzy fit :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojda!
Jéje, koukám že po mě byla sháňka, ale my už jsme z B. lezly doma po zdi nudou a otrávením, tak jsme se v úterý večer sebraly a frčely stonat k našim, přeci jen, tam je postaráno o nás o obě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dnes jsme na skok doma, zítra jedeme na oslavu narozenin, asi na celý den. Ve Doře jsme si kráááásně odpočinuly, to jo.

B. už teploty nemá, a asi budu muset souhlasit s Cvaldou, že ona prostě je teplotková, každý zub a očkování odhorečkovala... Asi to tak některý děti opravdu mají... Jinak už nekašle, jen má pořád trošku rýmu, ale to už jen takový dozvuky. :wink:UUUUUFFFFFFF!!!

Di, díky za optání, můj "jiný sav" už ani nevnímám, je mi dobře. Jen mám strašný chutě na ovoce, sežrala bych tuny jablek, pomerančů, banánů... A takový mango mnam mnam!!! :wink: A už se těším na 9.9., na tu naši druhou cácorku :wink:

Píšete že nakupujete oblečení dopředu, tak já se pochlubím, ve Dvoře měly výprodej botiček Essi,tak jsem koupila dvoje zimní pro Barborčinu ségru :grinning:. Velikost 20 :wink:. No ale nekupte to, z 615,- a 690,- zlevněno na 99,-!!!!! A když nám ultrazvuk řekne kluka tak to na podzim hodím na MMB :wink:

Teda Dorot, to musela být šlupka!!! Chudinka malá Dorotka!!!! No hlavně jestli je O.K., když ono to s nima je každou chvíli něco!!!! Skákat po křesle a gauči je taky B. oblíbená činnost :confounded: :angry: , škoda že si to tady nemůže přečíst, aby mi věřila že když spadne tak bude BULIT!!!!
28. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojda!Bubbli tak budete mít druhou holčičku???Jé to bych taky chtěla :slight_smile:
28. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
vy už to víte co to bude, Bubbli?
28. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
Bubli,sláva,že jste holky fit,teplotkování mám opravdu s Míšou zažité,takže možná s Barčou budete mít to samé,ale je fakt,že prý tyhle děti jsou pak ods školního věku zdravé a nic je jen tak nezkolí a to mužu teda potvrdit,hlavně ,když člověk ví,že na ty teploty děcko trpí a nejsou to už pak takový nervy a nejistota :wink:
1. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Ahojda všem při neděli,

Poppynka začala trochu kašlat a rýmovat, tak jsem ji uvařila tymiánový sirup a světe div se!!! Ona ho polkla říkala mňam mňam medidinka :grinning: :grinning: :grinning: Konečně nejsou slzičky a přemlouvání :dizzy_face:

Bubbli, tak těch botek jsi mohla vzít hafo aj klučičí pro případ, kdyby to byl brácha :grinning: za tu luxusní cenu tééda :grinning:
1. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky, máme za sebou náročný víkend - babi a děda si vzali poprvé malou přes noc, takže včera, jen co si ji odvezli, jsme vyrazili do IKEy na nákup nábytku, vrátili jsme se večer, vystěhovat a padnout , během dneška se nám podařilo vystěhovat místnost, ze které budeme dělat ten pokojíček pro malou, uff, to je krámů, to by jeden nevěřil, co zbytečností a za tolik peněz je schopnej nashromáždit :frowning2:

bubbli, tak to se nedivím, taky bych nakupovala jak divá :slight_smile: takže fakt cácorka? A máte už jména?
mer, tobě přejeme brzké uzdravení, ať už nemusí do Polanky "nahoru" :confused: :dizzy_face:
Tak, hezky si užijte březen, už jen tři týdny a máme tu jaro!
1. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahojda, holčiny, ne, my nevíme co to bude, ale klučičí neměli žádný, tak jsme se domluvili na holčičku :grinning: . Ještě fakt nevíme...

Sršni, a jak to malá u babí na noc zvládla? A jak jsi to zvládla ty bez ní?????? :wink: Do ikei se chystám začátkem dubna, už se NEMŮŽU DOČKAT!!!!!!!!!!!!!!!

Cvaldi, jdete zítra cvičit? Asi bychom přijely, ale nevím jestli nepůjdem do Jiráskova...

To je dobře že Poppynce chutná medicínka, aspon bude fit! B. miluje kapky do nosu a do očí, jen mě vidí že to nesu už dělá hají a čeká na "kapí". A když jí měřím teplotu tak je důležitá jak ...., sedí, drží si ručičku a čeká až to "pípá". :grinning:
2. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Jako klučičí botičky že neměli... Neměli už žádnej výběr, na Báru už taky neměli...
2. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko, Polanko!
Bubbli, no zvládla to dobře :wink: a my taky - pracovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra přijeďte, my jdeme taky, rády Vás uvidíme! :dizzy_face:
2. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
a Cvaldovic samozřejmě taky :dizzy_face:
2. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
měření teploměrem u nás zatím nic moc :frowning2:
2. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
B. nesnáší měření v zadečku. to nadskakuje, že se bojím že jí ho tam zlomím, ale pod rukou to je událost, to klidně pořád. Musím teda pak vždycky taky "pípat"....
2. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.