• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda ,cvičit zítra jdeme,těšíme se.My ted dáváme tabletky na zuby a Cvalík říká bombonky dal Pepík Vitince jo.Pepík je náš zubař,je to známej ,tak proto ty intimnosti :grinning: :grinning: :grinning: Tak holky těšíme se na Vás :slight_smile: Jaro už je fakt ve vzduchu :wink: my máme Honzíka na horách a Míša razí příští týden ,tak si ještě sněhu užijou,taky chceme ještě aspon jednou vyrazit,nějak nestíháme :unamused:
2. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
:grinning: Léky jsme žádný nebrali,ale D si taky už večer po koupání lehne a křičí mamini kapí,teploměrem jsem jí měřila jen ,když byla mimi v zadečku,tak stím zatím taky zkušenost nemáme,ale když byla malá Míša tak to byl horor,sráželi jsme teploty zábalama,tvaroh na nožičky :unamused: léky jsme jí museli dávat dva jinak to nešlo :grinning: Honzík dobrý,ten léky polykal dobře.Jo dětičky...
2. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
D jako vitamín :grinning: :confounded:
2. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Polanko joo bubli máš pravdu , říkala nám známá, že jezdí do Wroclawy :wink: Ale to pak musíš vyměnit, ale prej se to vyplatí, pokud to není echt daleko :wink: A ve švýcarsku myslím říkal muž, že by nás šlehlo jak to tam je laciný.
2. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak srsnička má pokojíček ta se má :slight_smile:
2. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
No nebo můžeš platit kreditkou pokud máš mezinárodní, ne? Já jsem platila v maďarsku normálně v obchodech taky svojí kartou a dokonce bez jakýchkoliv poplatků... No já to okouknu na netu, a možná bych tam jela.
2. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
My tam zatím nic nepotřebujeme kromě drobností co nám můžou přivízt známý, když tam jedou. Tak pak napiš, kdyby jsi tam jěla podrobnosti :wink:
2. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
No jo, pojedem určitě, potřebuju nějakej regálek nebo něco do kuchyně, protože mám ušetřeno na tu myčku, konečně, tak si musím přeorganizovat kuchyň...A hlavně nakoupit spoustu blbostí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: .Až pojedm dám vědět, když by jste někdo něco potřeboval. :wink:
2. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
http://www.ikea.com/pl/pl/store/wroclaw/storeInfo tady, a teď si najděte kurz kolik je to v přepočtu na naše a udělá se vám mdlo :confounded: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
V. teď zase pořád říká mamiak, tatiak, babiak (jako maminka, tatínek, babička) :grinning:

Teda koukám na tu ikeu v Polsku, kolik je to od nás cca km? Já chci kuchyň z Ikei, takže by nás to mohlo vyjít fakt mnohem levněji !!! :wink:
2. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
holky i OBI je v PL o hodně levnější,máme odtamtud kliky a ty stejné stály u nás jedna 1160,- a tam asi kolem 400,- a my jich brali 8,to je sakra znát :unamused:
2. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Bublinky ,tak jak zítra a co holky Meriditkovic?
2. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Mer Viky jednu dobu říkala tatini ,mamini,babini,ted už říká tatínek moc hezky ,maminka huř,to říká mamišini,mamišinka a tak ted už říká bráchovi i HONZÍK,dřív jí šlo je JOHNY,jsou to breberky,ted je u babičky návštěva sestra se svojí vnučkou a holčička je Valerie,Viky včera pořád říkala Valinto pod henem Vitinou :grinning: chce hrozně rychle slov říct najednou a někdy to je taková slátaninka :grinning: a mjak místo k říká t,tak někdy to stojí fakt zato :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
asi jako do Phy.
když jsem si přepočítala co všechno chcem a co už máme, tak fakt není o čem přemýšlet a asi tam vyrazíme.
Jak je to s placením kartou, já master card, tak to můžu platit všude, ne? A maestro taky berou? Počítala jsem kurz na 6,-Kč zl.

Já dneska měla tu čest a potkala jsem se s Carolkou:slight_smile: Teda my jsme byli odhaleny :grinning: :grinning: :grinning: mazec :grinning:
2. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Nééé s Carolkou, ale s Bubulínkem :grinning: Jeje, mám v tom hokejj :grinning: Hlavně to bylo strašně komický, jedem s Poppynkou busem za kámoškou a na jedné zastávce maminka s holčičkou a maminka kouká na Poppynku a povídá: "to je N.?" a já, no je a my se známe???? No, mě to vůbec nedošlo! Ale bylo to příjemný 5ti minutový setkání v buse :grinning: :grinning: :grinning:

A já nadšená z koruny jak je výhodný kurz nasypala do polívky oregano místo majoránky :grinning:
2. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
je to asi 100 km,blíž než do Prahy ,ale horší cesta :unamused: Visa karty berou v PL taky,ale nevím jestli všechny
2. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
jj, je to z Polanky 130km, teď na to koukám v routu :wink:

Já mám taky visu, ale prázdnou :grinning: Jen master card a maestro jsou k dispozici :grinning: Jdu mrknout na stránky, jestli je berou a jak je to s placením :wink:
2. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
ale píšou průměrná doba jízdy asi 1hod a 45min, beru to od nás od baráku. a silnice 1.třídy, tak to jde, horší by bylo po poli :grinning:
2. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
jj 137,já myslela min :confused: ,ale ta silnice je tam děsně dobitá,jeli jsme tam v létě na házenou s klukama :unamused:
2. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
No já myslím že tu horší silnici přežijem vzhledem k těm cenám :wink:

Cvaldi, jakou velikost tý jarní bundičky od Topolina máte?
2. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
mě ukazujou mapy.cz 115km...
2. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Poppy,opravdu prijemne setkani.Jen jsem te musela asi ze zacatku pekne vystrasit,co? :astonished: A jak se libilo v te nove kavarnicce?Ja jsem ze zacatku premyslela mam se ozvat nebo ne,ale nastesti vyhralo tto prvni.Byla jsi moc sympaticka.
Jinak vam vsem preji brzke uzdraveni.
O te Ikee taky uvazuji.Kdyby jste se tam nekdo chystal a jel,muzete se mi podivat kolik stoji detsky pokoj pro holku,rohova sedacka a postel manzelska jo a hlavne vnitrni dvere bile?Byla bych vam moc vdecna :sweat_smile:
2. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Budul, jj, bylo to moc příjemné, já zírám ještě teď, jak jsi nás poznala :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju za projevené sympatie, i já byla mile překvapena a je dobře že jsi se rozhodla nás oslovit a nepozorovat nás po očku :grinning: Určitě budem rádi, když se někdy přidáte na prochajdu do Polanky.

V kavárničce super, fakt pro děti báječný, holky si vyhráli a dokonce ani nikomu nevadilo, že tam chodili okukovat bar a paní za ním, nikdo tam nebyl a tak to bylo fakt výborný. Není to tam drahé, nekouří se tam a ten dětský koutek co tam je splnil účel, aby se holky zabavily. Fakt doporučuju a i na třeba příští srazík by to bylo super. Mají tam nějaké dortíky, ale já měla pro Poppynku připravenou sváču z domu a nikomu to nevadilo, že dlabala donesené:slight_smile:

Jinak Budul, nejlepší bude, když se koukneš na stránky Ikey u nás www.ikea.com.cz a najdeš to co by se ti líbilo, pak si jukni na polský stránky www.ikea.com.pl a zadej si do vyhledavače třeba sérii co se ti líbí (např. lack, laver, faktum, atd.) ono ti vyjede vše, je to na stejným principu jako ty naše. No a cenu porovnej u nás a jejich, já kurz počítám 6,- Kč za zlotku. Mě se líbí sedačka a v základní nabídce je o 50zlotek dražší než ta barva, kterou máme vybranou, taže i podle potahu a barvy je cena rozdílná. Já se na seznam věcí k sepsání chystám dnes:slight_smile:

Bubbli, mě mapy cz. ukazují taky 130 :grinning:
2. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
Dokas za radu,jdu hned na to mrknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na ty prochjde se urcite dohodneme.At uz je jaro!!!!!!!
2. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
jo a vis podle jaky fotky jsem te poznala?Podle z ty z karnevalu.Hledala jsem inspiraci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc to N.sluselo.My byli vcera a super.Vyhrali jsme 1 cenu.Byla mala vodnice
2. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Dneska konečně bylo a nevím, zda se mi to jen zdálo ale v NMnM bylo tepleji než u nás:slight_smile: :slight_smile:

Jinak busem je pro Poppynku maximální zážitek, takže kam budem moci dojet busem, tak pojedem, fakt super a do NMnM za 32,- tam a zpátky z Polanky bysme autem nedojeli, takže dnešní výlet byl fakt podařený.

A k tomu mluvení, tak Poppyška mi říká mankanka, jako maminka a k tomu dodá mijuju, to jako že mě miluje:slight_smile: Kecka moje.
Jo a dnes když jsme projížděli kolem našeho baráku tak na celej bus povídala "Néna doma" a ukazovala na náš barák :grinning:
2. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Fakt??? Tak to moc gratulujem! A co jste vyhráli? My měli jít taky, byla tetka a její švagrová s malou Terezkou co bydlí ve Vrch., ale protože N. začlala kašlat, tak jsme raději zůstali doma, ale prý to bylo super, malý děti, diskotéka, no že si to užili, škoda, jsme se mohli potkat už včera :grinning:
No jó, mě to nedošlo, že jsem tam nechala fotku se sebou :grinning: Ale stejně obdivuju, že v takový rychlosti jsi nás poznala :grinning:
2. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
Jé ahoj Budulínku :grinning: :wink: Gratulujem k vítězství na karnevalu!

Tak napouštím B. vanu a než se naděju, tak ona šup čistý pyžamo, bodyčko a bačkory hodila do vany. Tak jsem zvýšila hlas, že to se NEDĚLÁ a šla jsem do ložnice pro jiný. No a přijdu do koupelny zpět a vana plná nejen vody, ale i ČISTÉHO SUCHÉHO PRÁDLA PŘIPRAVENÉHO NA ŽEHLENÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No comment.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Poppy, tak nevím, 115km nebo 130, vždyť je to vlastně jedno :wink:
2. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
to známe, V. taky ráda všechno hází do vany a nejvíc miluje, když se může koupat se mnou v horké vaně, to řve, když ji MM tahá z vany, ale v neděli jsem měla tak horkou vanu, že řvala pálí, pálí :grinning:

A její oblíbené slovo je teď bacha a blbek (blbec) :grinning:
2. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.