• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
jasně že je :wink: :grinning:

tak s tím prádlem by mě mrsklo, jenže co naděláš, asi je to všude stejný, u nás se taky vše hází do vany. A jak se oblibou svléká, tak nosí 1x počůranou plínu, takže OK plínu do pračky a zrovna teď mám už připravenou pračku na zapnutí na zítra, takže já se děsím že to jednou vyperu s plínou a to si pak půjdu asi šlehnout, mě stačí papírovej kapesník nechat v kapse a nebo cedulku z krámu a je to na všem. Jj, jsou to nezbedy.

N. se ráda koupe s taťkou, pže ji povolí víc než já a potopa nezajímá ani jednoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Jééé, tak já už to vidím, proč se nesejdeme v km, (trochu deformace z plánování tras, co??? :grinning: ) Tak já zadávám přímo obec Wroclaw a pokud zadáš to, tak i mapy.cz hodí 130, v první nabídce je pouze okres :grinning: Je to ale jedno :wink: :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak to je možný, já to nezkoumala, no jo, v práci bych si to nedovolila :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
S tim pradlem to je mazec :confused: :grinning: Ja bych musela asi pocitat do stovky,abych se uklidnila.Ale na druhou stranu,stavaji se horsi veci v zivote.Myslim,ze az budou mit pubertu,tak si uzijeme vic,co! :grinning: :grinning: :grinning: Uz abych pomalu sedivela dopredu :sweat_smile: :sweat_smile:
Vyhrali jsme destnik,ale nez jsme dosli domu,tak uz byl nalomenej,no mazec.Pak veci na kresleni,nalepky atd...Ale hlavne ten pocit,ze se libila byl hezkej.
Devcata zatim se mejte,zitra se neukazu,jedu do Pha.Tak pozitri,jo?
2. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak jo Budulinku, tak pozitří, užij si prahu!!!!! :wink:
2. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak jak si tak prohlížím Ikeu Pl a Cz, tak jediná myčka nádobí kterou mají, tak v praze se prodává za 13.900,- a Pl za 10.140,-.. Rozdíl, co? Ale to asi bude myčka o ničem, i když já vůbec nevím na jaký parametry mám koukat :sweat_smile: . Ach jo, to zas bude než něco vyberu... A to potřebuju ještě ten foťák, což je problém číslo dvě.... :frowning2:
2. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Bubbli, to my povídej, já až budu vybírat obklady, podlahy, spotřebiče do kuchyně, já jsem strašně nerozhodná. A to mě čeká tak za 2 měsíce. Teď jsem teda koupila indukční desku, protože byla zlevněná y 27 tis. na 19 tis, dobrý co? Takže jsem nečekala a objednala ji, dokud ji nezdraží :wink:
2. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojky, tak jsem koukla na ty stránky - tak ten námi vybranej nábytek je v Pze levnější :wink: tak to jsem si oddychla :grinning: :grinning: :grinning: my se rozhodli v sobotu ráno, že pojedeme, takže jsem Vám to ani nestihla hodit.
Poppy, kde jste to byly, že tam mají kavárničku a dětský koutek?
Není ten rozdíl v km taky tím, že jedna trasa je z Polanky a druhá odjinud?
2. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak pokud beru ten kurz 6, tak je tam něco levnější (třeba o 300) ale jedna skříňka je tam o 800, takže v konečném důsledku nic moc :unamused: no, tak budu muset tenhle měsíc víc pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
o 800 dražší :confounded:
2. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak nic, tak jdu pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Sršni, tak to je fajnový, že jste sehnali vše, co jste měli v merku a máte to doma:slight_smile: A do auta se vešlo, nebo jste to pořešili jinak?
Ta kavárnička je v NMnM, je to v kině a fakt na výlet a posezení tam doporučuju. Jako na kávu, posezení, pokec a pohraní si (bože to je slovo :astonished: :grinning: ) úplně výborný!
2. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
dobré ránko, my se vrátily z Déčka, bylo to super, i holky bubblinkovi a cvaldovic :slight_smile:
jo, sehnali jsme vše, vešlo se nám to nádherně (bylo vidět zadním okénkem bez problému - a ještě jsme se stavili na nákup v Hornbachu :grinning:
3. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Holky mě dneska tak strašně bolí hlava, ale úplně MOC!!!!! Musím si vzít aspon půlku paralenu, snad bejby odpustí :sweat_smile:

Cvíčo dobrý, jen teda Baruše než se rozkoukala, tak byl skoro konec, ale pak se jí ani domů moc nechtělo.
3. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojda všem,cvíčo prima,nějak jsme se tam zasekli co?Pošlu fotky,ty s pipi jsou kouzelný :grinning: Bubli paralen je v pohodě,pokud to nepřeháníš neboj :wink: my zařezáváme,padla hned jak jsme dorazili snědla jen trochu oběda a byla tuhoš :grinning: těším se až bude teplo a budou pak i ruzné akce od cvíča venku,to bývá taky pěkný,třeba ty sněhový hrátky byly užasný,Viky si dnes udělala s malým MÍŠOU SOUKROMÝ CVIČENÍ NA ŽÍNĚNKÁCH A NECHTĚLA CVIČIT S MAMÍ -to brzo :grinning:
3. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak jsem měla ve schránce výzvu,že by ty FARE botičky už dorazily,objednala jsem je ve čtvrtek :confused: snad jsem objednala dobrou velikost,kdyžtak je prodám,jsou o 180,- levnější než v AMULETU :confused:
3. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Bubli není to takový terno jako ty tvoje ESSI ZA 99,-,to byl fakt bomba kauf :wink:
3. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
No jo, bomba kauf, jen škoda že už to měli tak přebraný...
3. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
už je Ti bubbli dobře? :confused:
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky,tak se hlásím z noční.Já jsem taky udělala dobrej kup.Botičky v Renu původně za 736,-,sleva na 235,- a nakonec je mám za 89,-,takže paráda..Jen jsem vzala trochu větší,tak uvidíme kdy nám budouu,jsou to 24.
3. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj!
Sršni, vzala jsem si půlku paralenu a na chvíli to bylo dobrý, ale šla jsem brzo spát, protože začínala zase bolet.Dík za optání :wink:

Frog, to je teda taky kauf!!!!
4. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Polanko, my máme botky z hypernovy jarňačky za 198,- a fakt super, teď čekám Adidasky za 100,- z MMB taky dobrej kup :slight_smile: Mě škrábě v krku, tak si dělám čaj.Počasí skoro jarní, tak snad už nepřijde žádná zima :angry: Teď jsme dorazily dom a pán nesl proutky na pomlázky :wink:
4. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky, tak snad to bude Bubbli dobrý :sweat_smile: :dizzy_face:
to my zatím žádnej dobrej kauf, jen tu IKEu :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
AHOJ VŠEM,tak super aspon nějakej dobrej nákup se nám podařil na to jaro,jsme ,ale šikovný :grinning: tak Fare to nebyly,bylo to oblečení z MMB-LETNÍ :grinning: Srsni,není nad zásoby vid?Dorot,Cvalíkovi koupil tatí ády na trénování nový za 499,-,nakoupil to přes házenou objednávají klukum boty, soupravy atd.,tak vyšli levně to jde,jsou kožený,koukala jsem,že normál stojí litr č.24,ale jsou spíš 23,adidas má trochu jiný číslování,protože tu adifit vložku má stejně velkou jako 23 botasky carra ze sportisima co máme na cvíčo :wink: prý má ještě mrznout :angry: Cvalík chrupe a za chvíli se staví Bubli s bundičkou od paní TOPOLINO,na výměnu,zítra mi přiveze věci ,tak to sfouknem najednou at nemusí holky platit poštovný,bundička je super holky budou kočky,Srsni vy jak jste vyrazily dřív tak jsem ti ji ani neukázala,měla jsem ji sebou pro B.na ozkoušení větší velikosti. :unamused: hezké odpolko všem
4. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dorot,nějakýho vypalováka to chce :grinning: jo a včera jse asi potkala Tvýho živitele,ale nebyla jsem si jistá,tak jsem ani nezdravila :unamused:
4. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
copak to tu je za učast :confounded: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme nemocny,ach joo.Horecky 39.No proste parada.Co jste davali detem kdyz meli chripku?Nevim jestli mam letet k doktorovi nebo jeste cekat
5. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

jj, účast teda za 5- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Budul, já jsem na chřipku - no lehčí kašlík (takovej ten počínající)uvařila Poppynce sirup, a jinak nic. Občas ji kápnu kapičky do nosíku a dobý :wink: Hlavně ať vám je co nejdříve líp :dizzy_face: :wink:
5. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak téda to je s vámi mazec,Bubli,Sršni,Mer mají omluvenku Dorot asi bacila nevypálila a lehla :grinning: ,ale co ostatní,Frog maká jak barevná :grinning: ,je to bída :unamused:
5. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Planko no skoro cvaldo skoro, je mi divně, ale zatím vyhrávám s panem Paralenem chodím spát :grinning: Mere myslela jsem na tebe, jelikož včera nám dělala skříně firma z Tr. známá a celá ložnice včetně vestavný skříně +vestavná skříň za postele, kde nechybí PC koutek a noční stolky atd............. nebyla vůbec drahá, řeknu že se vešli cenově, s vestavkou do ceny Ikey :wink: + komponenty, což Ikey nemá, jen vestavku a zbytek jako jsou tyče, šuplíky atd... si musíš dokoupit a fakt nemáme malou skříň, máme ji poloprázdnou a já ve vestavce za postelema nemám kromě papírových kapesníčků nic :confused: :grinning:
6. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.