• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dorot, hoď pak fotky skříně, ráda mrknu. Jestli jsou na tom cenově takhle, tak super, protože jinak od soukromníka nebo firmy skříně drahota. Já budu potřebovat jednu velikánskou na chodbu, ale fakt strašně dlouhou, to bude palba, ale až se na to ušetří, teď budou skříně asi krabice :grinning:
6. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Dorot, tak tu fy známe, dělala naší babí v Tu kuchyň a paradoxně byla levnější než ta naše co nám dělala fy v Bohuslavicích u NMnM. My teda prodělali jak s.ině :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sice máme vše lepší, ale na tom co máme jsme zůstali a zatím se v kuchyni na nic jiného nezmohly, pže při představě, že kuchyň o 2x3m zaplatíme dalších 30tis je mi fakt zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A můj skorošvára se ségrou si dělali věstavěnou skříň sami (děda truhlář a táta hoooodně zručnej, no prostě všichni šikulové) a sice ji dělali týden, ale ta skříň je podle jejich představ (což je samozřejmé), ale vyšla je na 4.5tis! i s úchytkama, co si ségra vybrala ne zrovna nejlevnější (mmch, my je máme v kuchyni :grinning: ) a i když něco dodělávali v truhlárně u známého co dělá na zakázku, tak ten jim řekl, že by 30tis nestačilo, tak to pak je ku.va masakr, co??? :sweat_smile:
6. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
Jako holky, jsem nasr... že jsem si nechala dělat kuchyň v Polance u Šimka, kdybych to věděla, že to takhle bude, za panem Š. pojedeme jilikož stále v kuchyni něco chybí, nebo nám pošle po montéřích, kteří přijedou montovat kuchyňský úchytky, tak opět špatný a pozor prej co je v návrhu, neznamená, že máme ve faktuře zaplacený, viz. poličky do kuchyně, takže už se muž nasr.. a pojedeme tam osobně oba dva, což bude maso :angry: Já už nemůžu takto, za druhé dělá se mi od páry, digestoř někdy nepobere od tlakáče páru, ta jde bokem, tak zadní desku za sporákem máme ze dvou dílů nad sebou, asi nechápete, nebo jo, prostě dva pásy nalepený nad sebou, aby měli určitou šířku a v tom spoji, no spoji, slepu :confused: se dělá bublina, tak chci vědět co s tím udělají :angry: No fakt je nedoporučuju ani náhodou :angry: Já krá že nevzala kuchyň z Tu, vyšlo by to levněji jako velká zakázka i s ložnici dávají slevu, my měli za ložnici platit určitou částku a ve finále platíme ještě míň!!! :confused: Přijeli tři makali jak šrouby a já počítala, že odjedou kolem 15-16h a oni měli ve 12.45 hotovo :confused: Vyfotila bych, ale nefunguje nám foťák tak řeknu pak muži a vyfoití to mmobilem a frkneme na střechu :wink: Mer my s mužem čuměli na tu cenu, protože skříň je obrovská a ta za postelí, to je taky super :wink: POppy tak ta poslední věta co jsi napsaLA JE SKORO TA ČÁSTKA ZA VESTAVNOU :grinning: I S šuplíkama, tyčema na šaty a policema+ zrcadlo na jedný skříni, je ze 4 dílů 1 díl zcadlo
6. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
Dotazy zodpovím IP :wink:
6. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Dorot, nerozčiluj se, my s tou "naší" fy z Bohuslavic nemáme dořešené ani to, že nám doteď!!! což je už hodně dlouhá doba! 20měsíců! nevyměnili jedny prosklený dvířka od skříňky, pže na nich byl maličký rýpanec. Jo, po dvou letech!!!! Tady to mundili jak Mat&Pat a hrůza, já byla v nemocnici na udržení Poppyšky v pupíku a musela jsem se rozčilovat a po telefonu to korigovat, ve finále mě poslali do pr... a dohodli se z H. že to udělají tak a tak a taky když jsem šla domů na propustku na 1den si odpočnout domů, tak jsem zjistila, že dřez ujížídí o 6cm! takže hrůza, už na ně s.rem, svoje dostali a tím to pro nás skončilo. Sice jsem si pozvala majitele na obhlídku, jak odvedli práci zaměstnanci a sám se nestačil divit, ale to asi jen přede mnou, pže jsem byla asi fakt na ránu, nadávala jsem jak špaček, že jim prostě nezaplatíme atd, dokud to nebude kompletní, tak dostal strach a přitakal mi a dřez předělal, ale tím to skončilo.
6. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
K tomuhle tématu by mohla přispět i Di, ta má taky zkušenosti :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
Jo tak Di už mi vyprávěla o montáži kuchyně, "namontuj si to sama" :grinning: Jako člověk se tomu směje, protože by se jinak musel uřvat a ranila by ho pepka :angry: Nám dali úplně jinej dřez místo bílej tak béžovej(je to granit)tak nevím co jako , když je používanej, asi ho zpět nevezmou :frowning2: Vymlouvaj se na to, že bílej dělal fleky tak ho stáhli z prodeje, ale já bych si vybrala třeba jinou značku ne? Kua bylo 20.12 když to montovali, tak jsem ho musela používat teď už na to kašlu, ale vysvětlit si to nechám :angry: Asi 17.3 tam jedeme tak na mě myslete, abych to přežila, nebo abych nešla sedět :grinning:
6. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Teda holky, vy máte starosti!!!!!člověk za to zaplatí takový nehorázný prachy a pak aby kolem toho půl roku lítal a dával do pořádku!!!! No každopádně bych 17.3. nechtěla být v kůži pana Šimka z Polanky :confounded: :confounded: :confounded: .

Mě už od úterý bolí hlava jak střep, hodně klesnul tlak a já jsem úplně nemožná. Když už fakt nemůžu ani pohnout hlavou jak šíleně mě bolí, tak si vezmu půlku paralenu. Takže Dorot, já s ním spím taky :wink:

Budul, at jste brzo zdravé!!! Venku už je asi jaro, tak at ho můžete jít nasávat :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahooojjj,živě si Tě DOROT dokážu představit toho 17.3,myslím,že pan Šimek slíbí i nemožné :grinning: Bubli,mě bolela hlava šíleně včera a to na to fakt netrpím,má se ochladit ,tak možná proto,synátor dorazil z hor ,takže letím na kupy prádla :unamused: Míša si balí a šílí ,že se jí to do krosny nevejde :confused: odjíždí zítra tak hezký víkend všem :slight_smile:
6. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
No teda Polanskýýý, co je toto za docházku????

Opět na mě leze bacil a bolí mě zas v krku na té samé straně, co předminulý týden. Byli jsme na oslavičce a tak jsem to pojisitila 4 velkými slivovicemi, tak doufám, že pan Bacil je už mrtev :grinning: Kupodivu mi nic není, jen se mi malinko pletou písmenka :grinning: :grinning: a krk ještě bolííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
No téda, to je co za docházku????

Halloooooo!!!!

Já mám super čuper den, mě snad odvezou, přes net jsem prdala příslušenství k telefonu, který už bohužel nemáme a když mi dnes dorazili peníze na účet, tak jsem zjistila, že nemám tu správnou nabíječku, ale je to uplně jiná a mám tucha, že jsem tu správnou vyhodila už kdysi.... Já nevím co mám dělat, ach jo... :cry:
9. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Halooooo co se stalo? :grinning: Docházka teda stojí za, ženy!!! Já nemůžu být všude zase :grinning: Ale řeknu vám počasí hnus co? Poppy to naštve toto :angry: Jo a děkuju za IP ohledně fotografů a paní srsničku budu nutně ale nutně potřebovat na konzultaci ohledně dortu pro pana Máchala ke 30.tinám, děkuji předem :grinning:
9. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
co to tu je :angry: ,kde všichni táboříte :grinning: ,my máme dnes s Cvalíkem uklízecí den a taky žehlící :confounded: ,ale Viky je dnes zlatá,tak už to budu skoro mít :wink:
9. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
jé 30,to bylo krásný :grinning: ,já jsem si zadělala na kynutý lívanečky ,dvojité s boruvkama,piplačka a za 10min v čudu :angry:
9. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
náš tatí bude mít v srpnu taky kulatiny :confused:
9. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Joo, cvali kolik 60? :grinning: Nee vypadá na 30 taky :wink: A ty jestli máš tři děti tak jsem blázen na první pohled bych řekla ,a kde? :grinning: My jsme nachcípaný pořád bych řekla teda, bez přestávky, ať už je krásně nebo za nás neručím :angry: My ráno uklízeli, jinak jsme měli velkej pátek uklízecí :wink:
9. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Dorot já až za dva roky,necelý :frowning2: ,my máme taky uklízecí pátky,ale po víkendu to u nás vypadá jak po celém týdnu :angry: Dorot jen 40,to se dá ještě :wink: ,ale letí to strašně :slight_smile: a jinak díky ,díky,já ani ten věk moc neřeším zatím :confused:
9. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Husákovo dítě :grinning: :grinning: :grinning: ,jo to byly časy ,když jsem u stánku stála frontu na pomeranče a babička na konci fronty,protože na osobu dávali je kilo,mamka nás posílala se ségrou do všech zelenin po městě :grinning: letím na ty lívanečky už to mám vykynutý,hezký den všem :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo a budu vyhlížet ten mozol at vám ty neduhy vytáhne,my jsme fit i mladej s hor přijel ready,tak snad přitom zustane. :wink:
9. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
9. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
z hor-pardon :grinning:
9. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
K těm lívanečkům něco piješ ne? :grinning: :grinning: Já pekla perník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Husákovo dítě, jsem byla ve třetí třídě, když vy jste stáli na pomeranče :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Dorot,on tam opruzoval dlouho,ale hezká doba ne?Ale ,když tys byla ve třetí?Tak to už jsi teda velká holka :grinning:
9. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
když byla sametovka,tak už jsem dva roky po matuře makala :wink: a už chodila čerstvě s manžou,ten byl na vejšce.
9. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
docela dobrý téma,soudruzi by měli radost :grinning: ,tak oslední várka lívancu jdu větrat ,dítě ještě zařezává a druhé dorazí ze školy,třetí lyžuje ,doufám,že ne na blátě :grinning:
9. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky, my jsme dorazili od babičky a dědy, zítra malujeme pokojíček, takže se omlouváme z cvíča.

Dorotko, a co by to mělo být?

Jinak máme taky čerstvou zkušenost s truhlářem, až na cenu si nemůžeme stěžovat :wink: máme v chodbě zaskříňováno a ještě nám dodělá jednu chuťovku, ale musím říct - krásná čistá práce, všechno licuje, namontovaný to měli brzo, fakt makali, ale už se těším, až to bude komplet a budu si moct hodit kopyta nahoru :sunglasses: myslím komplet včetně pokojíčku, ten nám brzdí podlaha, ale snad to během příštího týdne dáme do kupy.
jak naschvál tam mám na čt a pá dva giga dorty na svatbu kámošovi :frowning2: takže dva dny takhle promrhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou!
9. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojda! My máme nějak nabitý program, tak fakt PC nestíháme ani zapnout, jsme zdravé, tak toho využíváme a snažíme se být co nejméně doma. Od nedeělního rána do včerjšího večera jsme tu měli ségru, ten její muž jezdí v neděli do pondělí do Brna do školy, dělá něco dálkově a pondělky tam musí bý,t tak ségra většinou jede sem, aby nebyla sama doma :wink: . Tak tu máme bordel a veselo. ale aspon si dokážu představt jak to vypadá s dvěma malejma dětma :grinning: :grinning: :grinning:

Cvičit dneska asi nepojedem, potřebuju si to tu pofackovat a trošku vydechnout :wink: Zítra přijede ráno busem moje mamka, mám o půl 12 zubaře a nevím co bych děla s Babuškou, tak mi ji doma pohlídá. Odpolko pak povezu mamku do dvora, kde zůstanu, ve čtvrtek pojedu do práce a v pátek nebo v neděli bych chtěla prubnout tu Ikeu.Tak pokud někdo něco chcete, tak napište IP a já se pokusím. Ale najděte si to na polských stránkách, kvůli ceně :wink:. Ségra zjistila že v Polsku mají krbový kamna, který mají vybraný, o 7500,- levnější než v čr, tak půjdeme i po nich.

Tak dnes máme volněji, tak ještě nakouknu sem :wink:
10. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj polanko, krásný den, tak srsnicko, že se ptáš, na to co by to mělo být:slight_smile:) Našla jsem si na MMB policejní vozidlo :grinning: Pak ti to hodím do IP a domluvíme se , bylo by to na duben, ještě dám vědět, protože muž jede na své narozeniny do školy :angry: Tak já kouknu bub li na tu Ikeu a dám když tak vědět :wink:
10. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Bubbli a odkud jsou ty krbkovky? Hornbach, Baumax...?
10. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Jé Mer, tak to netuším, ale myslím že je budou kupovat brzo, tak pak podám info :wink:
10. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.