• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda,tak my teda máme dnes taky fofr,ale cvičit jsme byly jen jsme více spěchali domu,dnes nás bylo jen 10 tak to bylo super pohodička,nikomu se asi do toho počáska nechtěloSrsni máme pozdravovat od holek z kramolny :wink: nevěděla jsem jestli už jste doma,ale vidím ,že i tak jste pořád v pracovním nasazení :grinning: Bubli,jak už jsi v pohodě?Jinak ty krbovky pokud mají dobrý výkon ,tak to by stálo za to ,my ještě potřebujem na chalupu,tak ,když někdo něco zjistíte pište :wink:
10. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
vás ty kroupy snad smetly ne :grinning:
10. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky,tak jsem zase po dlouhé době tady..Počásko stojí fakt za prd,dneska jsme byla s malou odpolko venku a to už bylo docela pěkně..celou cestu jsem se otáčela jestli nás nestíhá jedna holka,ivanky vědí o čem mluvím..jsem z ní zoufalá,neumím malé holce říct,at mě neobtěžuje,ale chodit ven neustále s tím,že na mě někde číhá a že se mi zas bude vnucovat a omakávat Anču je taky vopruz :angry: ..jinak Ivanky vidím balkon,takže asi budu věšet rudý prapor v případě invaze na sídlišti :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky,
dnešní oslavenkyni přejeme všechno nej nej nej!
frog, to musí bejt teda děs :unamused:
dorotko, já myslela, že jsi chtěla berušku, ne auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahojda!Frog tak to je super můžem vysílat kouřové signáli!Já Ti dám echo až bude u bábi a vzduch bude čistej.Já jsem jí odpálkovala tak jsem zvědavá jaký to bude mít učinek.A jak dlouho to bude trvat než tady zase zazvoní.
Jinak všem hezký den!!!
11. bře 2009 v 07:04  • Odpověz
ahojky, kdepak jste všichni?
11. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
my byli s Frogískovýma venku,jak vy už máte hotovo,nebo ještě budujete?Srsničky , oslavenkyně děkuje,jinak jak jsme se domlouvaly minulý týden,tak písni až se Vám to bude hodit :wink:
11. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
ne ne, u nás to ještě chvilku potrvá - buď těsně do narozenin, nebo lehce po :wink:
11. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
tak už chrupkáme,jdu prolétnout koupelnou a relax,hezký večer :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Tý jo holky nezdá se vám že to tady poslední dobou docela vázne??
11. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Polanko!! Teda to je fakt, sleduju to už delší dobu, mě připadá, že vy se vykecáte někde na procházce v Polance a pak prd :grinning: Frog tu holčinu ti nezávidím, já se děsila, že někdo bude chtít vozit a bude u nás zvonit, ale ne :wink:
12. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
dobré ránko, tak my máme rýmu a kašel, uvidíme, co z toho vyleze :frowning2:
12. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Bré ranko,

my taky střídavě marodíme, krom psa :grinning:

Nevíte někdo o nějaký super pastelkách s měkkou tuhou, něco jako voskovky, ale nechci voskovky. Když si totiž maluje s pastelkama, tak to není moc vidět, představuju si něco jako třeba konturka nebo tužka na oči pro nás, prostě s měkkou tuhou :wink: Poradíte?
12. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojda,trochu to tu teda vázne,DOROT na prochajdě se nevykecáme,ted jsme se náhodou sešli s Frogískovýma včera,ale předtím jsme se neviděli hodně dlouho,se Srsničkama se vidíme občas ve cvičení a s Bublinkama,ale to je vše,je to tím ,že i s rostoucíma dáblíkama je mín času,než ,když byli malý a hodinny jsme kočárkovali ,já se na koníka snažím písnout ,když spí a já mám chvíli času,chápu holky co chodí už i sem tam do práce,že stím časem bojujou,ale nebude to lepší,myslím ,že v létě budem rádi někde na zahradě ,než na compu :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Poppy můžu doporučit(mamka dělal v paíráku) nejsou to voskovky, ale jsou to "jako" voskovky, dobře se držej, nelámou a je to značka JOVI!!!!! Koupili jsme i modelínu JOVI a super nematlá, nebarví, a hlavně nesmrdí :wink:
12. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Poppy Adi ma suprovy od Koh-i-noor. Pekne kresli a ani s nima netlaci. Jsou trojhranny a pekne sednou do rucky. Delaji nekolik velikosti. Ty nejvetsi Adi nema ale takovy stredni myslim. A teda cena mala nebyla. Ale nelamou se a proste spokojenost. Pockej, opisu ti co je na ty tuzce napsany: KOH-I-NOOR HARDTMUTH TRIOCOLOR je to 12bareva musela jsem koupit i orezavatko, protoze ani to na velkou konturku to nebere :wink: V albu mam nejaky obrazky od Adi, tak to kresli tema.
Hm a pardon, ze sem lezu. :confused:
12. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
souhlas trojhranné pastelky super věc,i pro děti do školy ,které tlačí a lámou ,náš mladej používá doted i oyč tužky trojhranné a jsou teda trochu dražší ,jsou myslím tři velikosti aspon my teda máme a ořezávátko je dobrý to jak tam jsou tři otvory na ruzné pruměry tužek,pastelek :slight_smile: Jdu pracovat,mám furu ,žehlení a zašívání :angry: vubec se mi do toho nechce,tatí šel s Viky na prochajdu :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Srsni,nám trochu chrchlá Honzík,tak doufám,že to nechytneme,zatím jsme se celou zimu drželi :confused:
12. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
podle meho neodborneho mereni ma ta pastelka delku jedne strany trojuhelniku asi 1cm.
12. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ježíš, holky, vy jste hodné, díky za radu a dopo:slight_smile: Já to zkusím omrknout:slight_smile: Dneska jsme byli v hračkárně-papíráku a mě padli do oka vodovky, tak budem kreslit až se začne nudit a na ty pastelky mrknu, to je super. Tu modelínu jsem taky dnes okukovala a dokonce jsem objevila i takovej prášek, či co to bylo a prej dobrý, no já nevím, nezkoušel jste to někdo??? Já se obávám, že ta plastelína bude všude :grinning:
12. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
popy obávám se ,že i ty vodovky budou všude, :grinning: to mám za sebou a i před sebou :grinning: ,to si to budu zase užívat :grinning: už mám vyžehleno a upeč.rychlo koláč-mrkvovej
12. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
jo nemáte někdo DVD ovečka SHAUN,naše Viky ji miluje už dokonce vytlačila i Bořka :confused: ,tak jsme jí oobjednali a už i přišla k svátečku tu co hraje tu melodii z filmu,nemohla jsem jí tady nikde sehnat ,mají ruzné ,ale jenom bučí,nebo jim vrní ocas a to nechtěla šon písinu mamí,no jak sní trsá to jsem zní mrtvá,byli jsme sní v hračkárně a měla jich v ruce hafo a žádnou nechtěla jen jen šon písinu pívá mamí :grinning: tak jí má :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta radost za to stála :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
my budeme slavit teprve v sobotu až se vrátí Míša z hor,ale už jsme jí to dali no nemohli jsme odolat,hned jak to přivezl DPD :confused: ,ale dostane ještě oblečení a dárky od babí a tety,ona ji pořád chtěla a my jsme jí říkali ,že jí dostzane k svátku,babí se ji v neděli ptala co dostane k svátku a hned šon toupí mamí paní támně-koupí mamí v krámě,taky to znáte ne? :grinning: Srsnička mi ve cvíčku říkala,že už umím DOBŘE PŘEKLÁDAT :grinning: ,někdy luštím hodně dlouho a stane se ,že ani nevyluštím co mi chce sdělit :dizzy_face: tak se tu mějte.BUBLI,dnes LENKA PŘIVEZE TO OBLEČENÍ,TAK SE PAK DOMLUVÍME NA PŘEDÁNÍ .
12. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
heled Poppy, modelinu ma Adi Play-doh. Jsou to takovy kelimky, v kazdym jina barva. A k tomu ma vykrajovatka a valecek a formicky. Ta modelina je nemastna a voni. A kdyz ji zaslapes do koberce, ta ji nechas tak a ona za nekolik dni vytvrdne a muzes ji vydrolit. Modelujeme vzdycky spolu a nejak extra binec to zatim nebyl. Pohoda. A Adi to bavi. Vodovky a podobny veci nechavam na leto. Vytahnem velky papiry ven a na zahrade muz bejt vylita barva, hadici to pak splachnu. jinak ji taky bavi kridi a tabule. Ono Adi celkove celkem bavi kreslit a taky cist, ted uz ty pohadky vypravi sama, no prdel!
12. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
AHOJ,KDEPAK VŠICHNI JSTE :confused: ,doufám,že Dorot dnes u toho Šimka nekleplo :grinning: říkala 13,že tam jedou ne?Pátek a 13 :confused: Holky remcáte,že to tady upadá a nechodíte :angry: ,někteří mají omluvenku,Bubli,je v práci,FROG,maká nestíhá,Mer taky,Popynkovic chodí myslím čtvrtky do HOPSÁČKU,ale co ostatní? :grinning:
13. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
jo Seymi ta modelína nemusí být špatná ,to neznám,tak vyzkoušíme,Viky semnou matlala už i bramborový knedlíky,ale dokážete si představit ten binčus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dorot je tady, užívá si pohodičky , nekleplo, ale asi klepne, měli volat manželovi v pondělí a nevolali, tak musíme počkat do 17 :confounded:
13. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahojky při sobotě:slight_smile:

Holky mrknu na ty pastelky a při té příležitosti i na tu modelínu, doufám, že ji to bude alespoň malinko bavit. Prozatím se ubíráme směrem na knížky, vyprávění, prohlížení a pohádky nám taky vypráví, je to sranda, že třeba had hačá a kouká :grinning:
Jinak doma jsme bez plín, chodí na nočník a sama, prostě to přišlo ze dne na den samo, tak do léta snad budeme bez uplně.
Cvali, ovečku neznám :confused: Jen když někdo u nás byl a nevím kdo a viděl Poppyšky pyžamo, tak říkal, že ji má na pyžamu, ale už nevím kdo. Hlavně to je pýžo od žlutejch na zkoušku, takže to asi nebude ono, ale ona ho má ráda :dizzy_face:
Ve čtvrtek jsme v Hopsáčku nebyli, byli jsme ve městě a u dr a hlavně, se podívat na hada (ve zverimexu) - tam musíme chodit 2-3x týdně. Prostě chodíme na hada, ač se Poppynce nejvíce líbí myšky, křečci a rybičky a taky pavouci :grinning:
14. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Tak jsem se zas nas.ala, včera jsme psala ženský že jsem ji před devíti dny poslala peníze (MMB) a dodnes mi nic nedošlo a ona mi napsala, že je nemocná. Bože, já nevím jak vy, ale já když mi příjdou peníze, tak co nejdříve! no nejpozději druhý den mažu na poštu a věci posílám a píšu email, že došly prachy a balíček je na cestě a ona mi nebyla schopna ani napsat, že je marod a že se zdrží. No to mě může fakt vytočit. Hlavně že má ve vzkazech napsáno, že dnes dělá prodejní akci, tak to asi moc nemocná nebude, co??? Já nechci psát neg. hodnocení, ale za tohle bych ji ho tam vymlaskla :rolling_eyes:
14. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Si tu dělám strejčka, kdybych se tu zas třeba den, dva neukázala :grinning:
14. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.