• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj Polanko, no uááááááááááááááá takový potvory se jí líběj :confused: My zas chodili koukat do výlohy na povlečení Hurvínka :grinning: A má úchylku psi, minule chtěla domů Novofunlanďáka, ječela na námku, mami!!!!! či, tohle, velikej!!!!!!!!! :grinning: No tátu jsme zatím nezlomili ani na toho blbýho Yorkšíra :grinning: Já zas byla naštvaná na MMB , že jsem paní nenapsala ani hodnocení po dvouurgencích, že jsem odeslala peníze mi po 3 týdnech došel balíček s trikem, ale ne bílým, ale černým :angry: Už si ho ale nechám, protože je taky hezký, ale jsem nasratá, navíc jsem zjistila, že na Aukru stojí 190 a tady 345!!!!!!!!! Kua to je vydřidušina :angry:
14. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
kuk,nakukuju,chválím učast máte plusíky,ale zas ty samé ,co ostatní dříči ani nemrknou?Holky já teda na MMB samý kladný zkušenosti,ale to je možná do času,my chodíme taky do zverimexu,všichni křečci jsou Péta,protože toho máme doma,Viky mu říká péti no jo a šišlá na něj jak na miminko :grinning: psi jsou Maty jako náš,ovečku shaun dávají v neděli dopo,jak je ten pořad pro děti ,hřiště myslím.Na nočník chodíme ,když mamí zavelí,ale sama si řekne někdy a někdy pozdě :unamused: ,ale snad to do léta taky dáme :unamused: ,jak říká POPY někdy to je ráz na ráz,V.má teda hroznou fantazii,hrozně si vymýšlí a vypravuje panenkám,když dnes přijela MÍŠA ,tak se jí ptala jestli ji bráccha nezlobil a ona jo zobí a co ti dělal prej bacal a nanynu sebal,no hérečka.Tak to je asi vše od nás hezký víkend všem :slight_smile: Bubli bundu mám ,tak písni,jestli jdete do cvíčka
14. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojky, tak my jsme v plném pracovním nasazení, tak snad omluvenku máme, ještě týden a pak už to snad bude lepší.
Shauny známe moc dobře :

http://www.srsnicka.estranky.cz/fotoalbum/dortiky/ovecka-shauny/25
na Vánoce jsem dělala dortík :slight_smile:

na MMB zatím dobrý zkušenosti, jednou se to pozdrželo o týden, tak jsem napsala, vyřizovala to za paní ségra a říkala, že dnes posílá, a fakt to do tří dnů došlo. Jinak samý dobrý.

taky modelujeme a malujeme - malujeme prstovkama nebo pastelkama nebo obyč tužkou; modelujeme nějakou modelínou, která je dobrá - nevysušuje se, pěkně se s ní dělá, nemastí, takže klidně v obýváku na stole, jen to otřu a je zase čistý, nebarví to, a z koberce taky dobrý, ale Play Dooh to není, ale chci to taky koupit - až bude větší :slight_smile:

Seymi, zase nakoukni :wink: a co pupík? Roste? A už víte, co to bude? A jaký máte jména? :dizzy_face:

Tak dobrou všem!
14. bře 2009 ve 23:40  • Odpověz
Srsničko tvoje stránky jsem si uložila , máš to krásný :wink:
15. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Všem krásný den, i když venku teda hnus :confounded: Tatík dorazil ze 24h takže spí a dost tvrdě, měli toho moc, co se to u vás děje? :confused: :grinning: A. byla z pátka na So u babičky, já sama tak jsem si trochu oddáchla, ale v So jsem pracovala aby se neřeklo :grinning:
15. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky holky můžu se přidat?Pokud se tedy jedná o Polanku nad Odrou,okres Ova
15. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojda holky!

Já se omlouvám, ale nestíháme...
Byli jsme zas od středy ve Dvoře, ve čtrvtek jsem odtamtud jela do práce, v pátek jsme byli v Hořicích v bazénu plavat, v sobotu měl táta narozky a odpolko jsme byli v ZOO. Koupila jsem si permanentku na rok, stojí 500,-, ale vstupné je v zimě 95,- a v létě asi 150,-, letos už jsme byli 2x, takže se mi to fakt vyplatí. B. to tam miluje, běhá od výběhu k výběhu a křičí co vidí, je tam jak v transu :grinning: :grinning: :grinning: . No tak to jako procházku neberte :wink:.

Obdivuji Sršniččiny stránky, úžasné!!!! Mňam mňam!!!!

Do Ikei jedem příští sobotu, B. mi bude hlídat tchýňka, tak si to tam se ségrou bez dětí pořádně prošmějdíme :grinning: , budeme na to mít celý den!!!!

Proběhla jsem si taky ve Dvoře sekáče a nakoupila B. letní hadry. Ale JAKÝ!!!!!!!!! hromadu úúúžasných triček, kraťásků, sukýnek... Plnou igelitku šatů jsem dostala od švagrovky, tak je musím probrat co jo a co ne, a léto může začít! Doufám že bude pořádný slunečný léto, aby to vůbec stihla unosit :confounded: :sweat_smile: . Pro sebe jsem si koupila ve středu v Polance na Kamenici ve výprodeji u Hotárka dvoje plavky, po 50,-/kus!!!! No na zahradu dobrý. Sice v nich nevypadám světově, ale na to tahání na ven, super. Stejně budu mít břuch tak se nebudu rozvalovat po koupalištích ale někde v soukromí, že :sweat_smile: :dizzy_face: A za ty prachy, i kdybych je neměla nosit vůbec :grinning: :grinning: :grinning:

Poppy, gratuluju k nočníkování, my už máme plínu taky jen na spaní a když někam jdem, doma už se fakt nepočůrá. A říká si i když má plínu, když to jde tak jí svlíknu, když to nejde, tak jí řeknu že může do plínky. Jsou to už šikulky :wink:
15. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Cvaldi, já ti dám vědět v úterý jestli přijedem nebo ne. Občas na mě padne taková divná únava, pobolívá mě to břicho a nic se mi vůbec nechce, tak jsme raději doma v klidu.

Dnes odpolko sbalím Báru Petrovi, at si jedou někam ven, mám tu práce až nad hlavu, nemám to kdy dělat. A mám taky rozečtenou dobrou knížku :wink:

No a s modelínou máme zkušenosti, B. modeluje ráda, ale musím u ní sedět aby to někam nepřenášela. Ale matlá ji ráda. Nevím ale jaká je to značka nebo co, jsou to takový kelímky :unamused: :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Nakukuju a pisu, ze tu ovecku Adi miluje. Saun nebo jak se jsme nuje. Davali ji v nedeli ve hristi, ale uz ne. Tak to je smutku. Zatim jsem ale na DVD nenarazila a jestli jednou jo, je urco nase! Miluje ji totiz i muj muz :sweat_smile:

A Srsno :grinning: pupik roste uf a uf. Nejak jsem trosicku vedle z tech cisel na vaze, ze zase lezou nahoru :confused: Tak uvidime, jestli to trumfnem minulou vahu :unamused: A pohlavicko nevime, kdyz bude videt, tak at nam to Kestrous povi, ale jinak je mi ti uplne fuk. Hlavne at je mimi OK a ma vse co ma mit + bonus a tim jsme my tri, co se uz tesime! :grinning:
Jo a kdyz sem nakouknu, tak me zasa stresnes s dortama! Blizi se Adi druhy narozky a tak se zase tesim na svuj super vytvor :grinning: plan by byl, ale uvidime realizaci :rolling_eyes:
15. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj Seymi spolutěhule! Mě možná začíná břuch taky klíčit, ale přibrala jsem zatím jen půl kila, ale ono je bohatě z čeho brát :grinning: :grinning: :grinning: a určitě to ještě přijde. Zítra jdu na kontrolu, budou mi brát krev na ty všechny testy. :wink:
15. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobrý večer!!! Jaruschk bohužel se jedná o jinou Polanku , ale nevadí můžes se klidně přidat, naší Polance se jen říká Polanka, je to přezdívka města :slight_smile: Shaun milujeme taky, a taky jsem dnes ráno plakala, když jsem zjistila, že prostě na tý 1 není. Snad ji brzo prsknou na DVD za 49,- :grinning: Mě nic teda neklíčí, ale dortík bych si dala , pěkně mandlovkou potaženej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vevnitř krém karamelový uáááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
koukám, že jsem nebyla dneska sama, kdo koukal na Hřiště v naději, že na něj zabečí Shaun a něco provede svýmu vypečenýmu farmáři :grinning:
seymi, vzhledem k tomu, že doma aktuálně budujeme chodbu a oslavenkyni pokojíček, tak dortík nebude nic special, ke všemu celej čtvrtek a pátek dělám dorty na svatbu mýho zubaře, takže toho budu mít fakt až nad hlavu :confounded:
jo, a DVD s ovečkou si taky zamlouvám :grinning:
15. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz
a děkuji za pochvalu :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jaruschk, tohle není ta Polanka, co jí máš na mysli, ale někde jsem tady takovou diskuzi zahlídla

bubbli - půl kila, to jsi přibrala ža tu dobu míň, než já netěhule za stejnou dobu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz
a tipuju, že seymi roste v bříšku kluk jak buk :dizzy_face:
a už jdu spát, dobrou! Zejtra musím na FU s přiznáním a po obídku jdeme stříhat oslavenkyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude :confused:
a pak trochu rozfofrovat penízky - nějaký doplňky do pokojíčku ještě chybí :slight_smile:
15. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
ahoj všem,tak ovečku v neděli dávali a už bohužel ne,taky čekáme ,kdy přijde a nic,to jako milovala kluci z květináču v kouzelný školce a už je nedávaj,nebo TEO,to se jí taky líbilo :unamused: ,no ovečka nám ted hraje pořád dokola doma-hračka,ale DVD taky scháníme,DOROT,tak jsem nas tebe v pátek myslela,jak jsi rozohněná u Šimka a nic no :grinning: Srsničky dorty jsou prostě užasný,teda ,ale s ovečkou si nás dostala,tu by VIKY ani snad nedovolila sníst :grinning: jo to BUDE .V.teda kočka i ostříhaná na tu oslavičku,no 2.roky,to už je dáma,my ještě nemáme stříhat co :grinning:
16. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
Srsni, kluk...tak to manzu potesi, tajne doufa :wink: uvidime ve ctvrtek jestli uvidime :dizzy_face: A prirustek 0,5kg....tak to zdaleka nemam :cry:
16. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Ahojda,

nakukuju při pondělku a zdravím všechny:slight_smile:

přiznávám, že jsem v včera taky měla zapnuté hřiště a číhala, kdy jako bude ovečka a ono prd :grinning: Jé a dneska jsme byli taky stříhat, tak to budou holky stříhané nastejno s malou Sršničkou tak pak dejte vědět, jakou máte zkušenost vy :grinning: My jsme byli nad Tetou a super, prostě fakt super, byli jsme tam náhodou, prostě jsem ji odpo česala a protože jsme byli domluvený s Ivankama, že půjdem do města, tak jsme se tam stavili na doporučení švagrové a kámošky a fakt nás vzali bez objednání a super. Měla jsem Poppynku na klíně, ani necekla, jen koukala a natáčela hlavičku jak slečna potřebovala a výsledek super. Má to ostříhané na mikado, ofinu a kolem uší do ztracena. Na to že tam mají dětské stříhání za 72,- tak po nás nic nechtěla a tak jsem ji dala 50,- a ještě jsme dostali sponečku na ofinku :grinning: No paráda, dostali jsme vizitku a že máme přijít příště zas :dizzy_face: Takže až budete tápat, tak doporučuju. A holky Ivanky byli s námi a malé Iv se to moc líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen jako pozorovatelce! :grinning:

Cvali, ten Teo se líbil i mě, hlavně ta uvodní písnička :grinning: Kluky z květináčů neznáme :confused: Ale co ještě kouká a baví ji tak je v neděli v hřišti ty dva - pojďte pane budeme si hrát :dizzy_face:

Tak Sršničky dorty mám občíhlý už dlouho a masakr teda, no já už to psala, ale připomínám, že smekám :pensive: To je paráda, někdy až člověk nechápe, co dokážou ručičky :grinning: (ale ne ty moje, hi hi hi)

Bubbli, tak tip na vyvenčení do ZOO závidím, se vůbec nedivím, že se tam Bubblince líbí, škoda jen, že je to pro nás z ruky, ale jinak kdybych to měla za bukem, tak bych taky investovala do pernam.
A těch 500g, tak to je paráda :dizzy_face: teď je to určitě jinačí i tím, že už máš B. a nemůžeš lenošit tolik jako při prvním těhu :slight_smile:

Seymi, já se těším až tě potkám, už jsem vás holky dlouho nepotkala a tak doufám, že na sebe brzy narazíme a uvidím tě ještě s břuchem :grinning: Pamatuješ, tak nějak v půlce těhu jsi byla ty, když jsme se potkali u Kestři po XY letech :grinning: a ty jsi znovu těhu :grinning: A já bych taky hodila tipa, asi jako Sršička bych se přiklonila ke klučíkovi, ač jsem tě neviděla ani neslyšela :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Nazdárek Seymi, tak jsem si tě sem přivolala tím klučíkem, co??? :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
A Bubl. pupik mi ted nejak vyskakuje, ale do tehu veci po Adi jsem zatim nedorostla. Tak chodim s rozepatejma kalhotama zadelanejma na gumicku :grinning: Uz mi to ale pekne vadi, fouka tam tudy :confused: Jen mi nejak nedochazi, ze za 5mesicu nam pribude dalsi clovek a bude to zase toco :fearful: rikam si, jestli to jsem schopna zvladnout, ze jo. Ale jako nic jinyho mi nezbyde a uz se desne tesim na to mrnavy a vonavy miminko!
16. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Jo a dneska jsem se dozvěděla super vynikající zprávu, tak se o ni s vámi podělím :grinning:

Ve středu má opět chumelit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (takhle jsem to jen slyšela.....) :sweat_smile:
16. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
né,chumelit už snad né :angry: ,mám zimu ráda,ale pořádnou a ne tohle vymrzování :unamused: těhulkování závidím ,bylo to krásný období ,užívejte holky :slight_smile: ,my bychom mohli ostříhat ofinu,tu by potřebovala,ale nevím jak by to dopadlo :grinning:
16. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
poppuso, tak ja ve ctrtek teda pisnu, jestli nam ten pinduch dorostl :wink: Do NA. ted moc nejezdim, jen na otocku. Nejak ted nemam zazemi na spani a delsi pobyt, ale uz se blizka na lepsi casy, tak me zase snad sem a tam potkas. A taky bude teploucko a budeme vice brouzdat po venku.
16. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
Seymi mi se taky známe :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Cvali, souhlasim. Uz se tesim na jaro a dnes to tu teda paradne rozparadilo! Umyla jsem okna, vyprala zavesy, Adi s manzou pohrabali zahradu, uklidili jsme kulnu po topenarske sezone, okoukli, co doukoupime za seminka, ja jarne vyzdobila kvetinace a zitra se chystam zajit koupit novej venec na dvere a nejak ho doozdobit. Pak si zajdem na proutky k potoku a a a ... uz nam kvetou prvni krokusy...no proste jsem nadsena! Ted musi bejt nadherne v aleji, kdyz zasviti slunicko, no zuzo. Dnes jsem s Adi vyrazila dopolko na vetvicky. Sli jsme peso a vazne ji moc chvalim, ze tapala jako suprove. Cestou zpet uz ke konci me rikala, ze ji boli nozicka. Ja se ptam, ktera a ona: no tahle a tahle :grinning: Ale dosli jsme a po O. spala do 16:00! Tak to snad jeste nikdy :sweat_smile:
16. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
jj, Iv zname. Ja uz ti chtela napsat, ale nejak mi to bylo trapny :wink:
16. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
jezis, ted cucim na tu svou dvacitku!!!!! Jeste jednou tolik a jdeme na to!!!!!
16. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
A proč??????
16. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
jako jestli si pamatujes a tak. Ja o tobew mela info od Ivy. A nekdy i od Kati. Jdeme ji na svatbu-Kate, pokud vse bude OK.
16. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
my se snad naposledy videly v tom Adru kdysy a to jsem byla dost hodne pod vlivem :confused:
16. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.