• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Já mám zítra doma manžu, tak si ho chci trochu užít, tak kdybych se ho nabažila dostatečně a vyšlo to tak, že bysme mohly vyrazit, tak se ozvu, pošli mi tvůj tel do IP, já ti dám svůj za to, jo??? :grinning:
12. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
jo to byla jako otázka jen jsem tam nedala otazník ,já doufám ,že se přidá :grinning:
12. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Aha :wink:
12. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jdu na Ordinaci, tak o reklamě nakouknu :wink:

Je to dramááááá :grinning: - v ordinaci :wink:
12. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
Poppy na ČM jsem nebyla léta, to mám jen takový choutky, ale koukám, že všechny nakupujem jak divý. My dneska našli na jednom bazaru krásnou postel, vyvýšenou, s vysouvacím stolečkem a na čelní straně s poličkama, takže ji asi pojedeme koupit, máme ji zamluvenou, to bude pokojíček :grinning: .
Dorot díky za tipy, zkusím to najít na netu. Do tý solný jeskyně jezdí moje mama s klubem důchodců :grinning: (do Polandu).
HOlky kdybyste měly nějaký tipy na penziony či jiný ubyt v Českým Ráji budu happy Johny :grinning:
12. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
Dorot, jeskyně je v Náchodě,
holky, kdy dáme nějaký sraz? Vy se pořád scházíte v Polance a já Vás chci taky vidět !!! :grinning:
12. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz
ahojda tety, jen vás zdravím..předpokládám,že všechny sledujete napětí v ordinaci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cvaldové, šatečky opravdu nehoří, ještě nejsme přeci na světě..to jen maminečka blbne :unamused:
12. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky cholky...jasně že se zítra přidám,písneme si kdyžtak smsku..Koukám na pota a ordinačku nahrávám,jsem šílenec :grinning:
Byla jsem si pro tu kravičkovou bundu a je moooc velká,na to,že je to 74,takže Anče bude tak na podzim :unamused:
12. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
Meredith, tak se někdy domluv s Bubbly, doražte obě a my se tu taky nějak domluvíme a vyrazíme kamsi :wink:

A nebo... mě zas něco napadlo...

Co kdyby jsme si zamluvily celou solnou jeskyni jen pro sebe????????? Cooooo???????? :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Sarah, jo bylo to drama a ve čtvrtek bude taky :grinning: By fakt byla prča, kdyby to byl Sárinek, co??? :grinning: Né, neboj, teď už to snad nehrozí, že by se dr.spletl :pensive: :sweat_smile:

Frogi, jakou kravičkovou bundu??? :confused:
12. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
Poppy, to je super nápad, myslím, že to stojí asi 700 kč pro 8 lidí?
12. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
no tak, max. 8 lidí (děti se asi nepočítají nebo nevím) stojí 700 kč viz.
http://www.e-medispa.cz/cenik/
12. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
se z vás picnu..taková kravina.. :unamused:
hele Poppys,bez legrace,jooo? nech si toho!!
dneska tu byla maminka A. s Daminkem..to byla priima návštěva. Dva kočary v chodbě, dětskej pláč,snad si sousedka nemyslela,že UUUŽ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
na osobu 149,- - děti do tří let zdarma. Ale juknu na to :wink:
12. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
No, tak to by šlo - celo jeskyni :wink:

Sarah, co myslíš jako kravina??? :confused:
12. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Juuuu to bych brala...tak se zeptej ty naše organizátorko :slight_smile:...je to bundička bíla s černými fleky,je to vel. 74,ale je tak na roční dítko...
12. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
oooordinace
12. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
tak to by šlo, a šly bychom v týdnu? od 10 - 11. a 16.00 - 17.00 hod. to je vyhrazený pro děti s rodiči :grinning:
12. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Když si zamluvíme celou pro sebe, tak je to jedno, kdy půjdem. Pro děti jsou tyhle hodiny, ale když si řeknem, že půjdem po obědě až se holky vyspí a bude volno, tak si myslím, že bysme mohly.
Jo zítra se zeptám naší dr. od kolika měsíců je to vhodné (ale můj názor a co jsem si zjištovala, je ten, že to můžou už těhule, takže pidi midi mimi, no problemo... :grinning: )

Jo zeptáme se tam, zajdem tam s Poppynkou :wink: Nechám si vypsat volný termíny a domluvíme se, jo :dizzy_face: ?

Sarah, tys mě vyděsila, já myslela, že myslíš jeskyni, ta je fakt bezva a můžu vám říct, že babi měla flíček na ruce po spálenině a když šla odtamtud, tak to měla vysušený a skoro pryč :confused: :sweat_smile: Fakt :sweat_smile:

A kdo půjde???

Meredith
Frog
Bubbly
Machalka???
Cvalda
Sršnička?
Sarah - co??? To stíháš ne? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz
já jdu určitě, my máme už objednáno i na příští neděli
12. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz
myslím, že malé miminka tam můžou bez problémů, je to jako vzduch u moře
autor
Já jdu taky :wink:
no jasnyyy, já vím prd,jestli to stíhám.. zkus volný termíny a já ti v pondělí po další kontrole povím..ale nevím,jestli budu naladěná na relaxaci..i když by to bylo určitě priiima. tak třeba pojedu autem...mám to přece jen ze všech tet nejdál!!!! :grinning: :grinning: :grinning: a vezmu si s sebou tašku..kdyby to na mě příznivě působilo.
12. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz
....abych se tam nezačala svlíkat,jako že si budu připadat jako na slunné pláži až ucítím mořský vzduch !!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
Sarah, tam je jen 19stupnů :grinning:
12. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz
Mimča tam můžou bez omezení věku,ale dopolko neberou,to si to vyhradily pro mateřské školky,takže mamkám zbývá jen 16-17,takhle mi to paní řekla..a kočárky nám tam prý zamknou bez problému někde za těma dveřma co jsou proti vchodu..tak se náko domluvíme ne,uděláme nálet na Polanku a pak šupky do jeskyňky :grinning:
12. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Já si vezmu Poppynku do šátku, Bubbly taky může a je hned o dva kočárky méně :grinning:

Se těšíííím. A Sarah bude v plavkách... o idilka u moooře :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz
já budu mít vajíčko nacvaklé na kočárku :grinning:
12. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
Já šátek nemám asi bych ho nezvládla uvázat :unamused: ..chtěla jsem ergo,ale asi na to prdím.Nemáte někdo doma nějaké nosítko??Jedu v září na hory a potřebuju do něčeho šoupnout malou,páč půjdeme na Sněžku,rodinná tradice :slight_smile: a nechce se mi kvůli tomu něco kupovat..
12. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
Frog, nemám... mám jen šátek a ten používáme docela dostt.
Ale super věc to je, to jo :wink:
12. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.