• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojdááá, my byli taky dneska stříhat, obě, takže jsme krásný a já teda za 300 i s barvením a A. zadarmo :grinning: Vyfotili jsme ji tak pak přidám fotos :wink: Chumelit nééééééééééééé to néééééééééééé :frowning2: Pak hoďte fotos jak jsou holky stříhnutý :wink: Jo a kdy má v. sršnička narozky? Jsem zapomnětlivka :pensive: Hezky se to tu rozjelo, tak doufám, že to není jen takovej jednodenní záchvěv :grinning:
16. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Taky jsme pozvaný!Tak se tam uvidíme.Ted se tady nedávno savovala tak říkala že čekáte druhý.A Iva tady bala minulí týden tak mě to taky hlásita.A ještě znám Petku Kamenickou!
16. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Ty joooo, vsichni strihate! To ja Adi jen jednou pred pul rokem a po druhy to asi bude az za pul roku :grinning: nejak na vlasy nehrajem :unamused:
16. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
je Peta. Tu jsem potkala pri jedne smutne udalosti, ale jinak jsme spolu delali, vlastne to vzala po me, kdyz jsem otehu s Adi. Ted je v LIB a mela by se tez vdavat. Jestli teda nezmenila plany.
A ja vam to sem zase prijdu rozhejbat Dorot :wink:
Ted uz me vola dite a muz chce PC :rolling_eyes:
tak brou
16. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Jo a taky čeká mimi :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
No já mám chvíli štěstí, že muž večeří :grinning: Ale drápe se sem A. tak mizím :wink:
16. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
ty joooo, tak to ji musim hnedka napsat SMS! Diky za info! a uz mizim fakticky!
Jo, Poppy, planujeme sraz ze ZS. Jak je na tom vase klase?
16. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Sey, my sraz plánujeme pořád a stále dokola, teď čekáme, kdy každým dnem porodí Verča P., a pak jdem slavit a pařit. No až teda bude mít po 6ti nedělí, takže to vychází tak zhruba za dva tři měsíce :grinning: Jinak na spolužácích jedeeem :grinning: tam to celkem frčí, hlavně Zahy to tam drží nad vodou a i Monča V. alias Předseda :grinning:

Hlásím, že Poppynka objevila v Lidlu (v letáku od čtvrtka) pyžamo s Dorou za 119,-!!!!! - kraťásky a tríčo, tak budem kupovat :dizzy_face: a ještě hlásila že vidí ponožtičky :dizzy_face:

No mazec, jj, hodím fotos jak je šmiklá, ale musím dobít baterky :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Dorot, počkej jako za 3kila i s barvením????? To si nosíš svoji barvu, nebo máš nějkou super spešl cenu? To není normální totiž takové ceny :confused:
16. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Sey, určo nás informuj jestli tam ten pindík je, či ne, pokud se teda mimouš bude chtít ukázat :dizzy_face: Ač mě to Kestřa řekl už v 18tt že čekáme Poppyšáčka, tak si myslím, že to sladké tajemství budeš taky vědět :grinning:
16. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
tak mi přišel tolik očekáváný balíček z MMB a asi mám jinou představu o "krásných bílých kalhotech pro malé slečny". Raději nebudu paní psát ani hodnocení, neboť bych ji zkazila tu její super 350 :stuck_out_tongue_closed_eyes: kladných. Asi jsem náročná, ale bílou si představuju jinak. Krom toho uvedla velikost 92 a kalhoty jsou 92-98 -2-3roky, takže to věkově odpovídá a Poppynka je bude mít až příští rok jen na písek, jestli do nich nedoroste až ve školce. V hrabáku bych si jich ani nevšimla a za ty prachy už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě jsem brala vestičku, tak ta je zas malinko zdrcnutá, paní prala asi na příliš vysokou teplotu, ach jo. Asi budu příště opatrnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojda!Tak to je mazec!Proto já se bojím nakupovat takhle na blink.Já to musím nejdřív vidět než něco koupím.Poppy to máš tedy pech :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
jj, díky za soucit :grinning: ale věř, že mě to totálně s.re. A vitamínky co jsem si objednala mi taky ještě nedorazili a to je 14dní co jsem posílala peníze. Bože, já mám ale smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
no a mě se pak divíš že nechci posílat prachy dřív než dostanu zboží :unamused:
17. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
Dneska to tady zase jede :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Iv, njn, to neva, aspoň my si pokecáme :grinning:

Bubbli, tak Poppynka to fakt vydržela a celou cestu se držela a čekala až si doma sedne na nočník a hned se vyčůruala :grinning: tak mám radost :dizzy_face:
17. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
tak jsem tu a muzeme to rozjet!
17. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Poppy, to je pech s tim MMB. Ja zatim mela vzdy OK. Ale nekdy jsem si rikala, ze jestli mi to stoji takovy veci vybirat pres net. Nekdy lepsi v hrabaku, ale na takhle velky deti uz v hrabaku tezko neco slusnyho najdu a ani se nedivim. Jak tak koukam na Adi hadry, nevim nevim, jestli neco prodam? Ma na vsem fleky :angry:
17. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
Ivu, psala jsem Pete a ona je v tom asi jako ja. Termin ma 22.8. :grinning:
17. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
hmmmm, tak tady neni zajem o konverzaci, toz jdu :confused: Majte sa
17. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
To bude mít na svatbě už pěkný břicho jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile: :grinning: :slight_smile: Já taky ráda zajdu do hrabáku aspn si ty věcičky můžu okouknout.A nejraději nakupuji u Poppynek.
17. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Jé, to je krásný Iv :dizzy_face:

Tak jsme po véče, měli jsme prsa obalený v Hrašce, znáte to? Je to z HaréKrišna kuchyně, ale dá se to koupit i ve zdravé výživě. Inspiraci měl MM z Phy kam na to chodil s kámošem :slight_smile: Já to sehnala tady u nás u Aděla, pytlík stojí 35,-Kč je to suchá směs co neobsahuje lepek a ta se smíchá s trochou vody v těsíčko asi jako je konzistence hořčice či kečupu a v tom se obalí cokoliv, my měli maso, ale dá si i zelenina. Ktomu salátek s čínskýho zelí, papriky, okurky, zakys. smetany a opražených slunečnicových semínek. No bašta to byla, mňam mňam.
To jen pro inspiraci :grinning:

Já jsem dnes tahala inspiraci na obídek Poppynce od Bubblinek a tak co nejdříve koupíme brokolici anebo květáček a uděláme něco mňamózního.
17. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj cholky, co to tu čtu? Bubbli se bude vdávat? :sweat_smile:
17. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
ne to neni Bubblinka :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojky, tak dnes bylo položeno lino v pokojíčku a dostavěna chodba :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ještě hromada dodělávek a bude.
Nevíte, jestli ještě funguje Vydrýsek? Sey, je to fakt, v hrabáčku se dají sehnat pěkný věcičky, jen na ty větší je to horší - taky už spíš beru mmb.
17. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
jinak jsme "nachcípaný" obě, rýma, kašel, já sotva dejchám, ale dobrý :slight_smile: takže zítra nejdeme na plavčo :rolling_eyes: :frowning2: a ani mezi dětičky
17. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak všichni chrupete? Tak dobrou, já si jdu sepsat na zítra nákup a třeba se potkáme ve městě :wink: Dobrou
17. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ránko, kdepak jste? My využijeme sluníčka a vyrazíme na nákup. Máme toho ale hodně, takže autíkem :pensive:
18. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojda,nějak nestíháme :unamused: krásný sluníčkový den,už mám prádlo na balkoně.Včera jsme byli cvičit a odpo.po nákupech s tatí ,takže jsem ani nejukla :unamused:
18. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Nazdárek,

Poppyška je na dietě, při každým prdu si malinko šprká do tepláčků, takže dnes jen piškoty, čaj na lžičku a mrkev s rýží:/

Musíme však do města, takže to bude rychlovka, jen zaplatit daně ségře na sociálku a zpátky. Šmejdi, neberou pokladnou víc jak 5tis a tak tam musíme lítat každý den, dokud to nebude mít zaplacený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A koupíme si banány :dizzy_face: a možná čaj. Vyzkoušela jsem celou nabídku od Megafitu a musím doporučit!!!! V jedné krabičce jich je 26 - všechny druhy co mají na trhu, od každého 2-3 sáčky a super, dneska jsem využila dětský černý s anýzem, onehdá na kašel, ovocný na noc, no super. Jen je to trochu dražší, ale zas vím, že je pije a k něčemu to je, krabička stojí 76,- :sweat_smile:
18. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.