• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Sey, cucám o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou hnusný, ale asi zabíraj. Ještě beru Aescin po 2tabl a 3xdenně na pět dní léčby, aby se ty hlasivky dostali do normálu.
No že váháš, napiš napiš, jsem zvědavá, klíďo do IP, hlavně ho přeříkávej nahlas, ať se nestane :grinning:
22. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Dobrý den, celý den!!! Poppy, hezky cucej, ať máš brzo hlas :grinning: i když rodině to určitě nevadí :grinning: Malé sršničce vše nej k narozkám!!!!!!!!!!! :hearts::hearts::hearts::hearts: to není možný, ještě cítím chuť jejího dortu z 1. narozenin :confused: :grinning:
22. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojda!Taky se přídáváme ke gratulacím malé sršničce!Hlavně at je zdravá a dělá mamince a tatinkovi jen samou radost!!!
22. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
poppy, radeji te nebudu zneklidnovat. Jen bys mela vic davat bacha, kdyz jdes pres silnici....asi tak neco :wink:
22. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojda!!!

Tak jaký byl dortík? Už se těším na fotky tvýho výtvoru, ale i na ten pokojík!!! :wink:

Poppy, tak to, to tě omlouvá :wink: . Hlavně aby jsi byla zdravá, já jsem o hlasivky nikdy nepřišla, tenhle problém jsem nikdy neměla, Petr by asi řekl bohužel :sweat_smile: :grinning:

Taky myslím, že včera jsem už cítila mimíska, že už se mi tam trošku protahuje :dizzy_face: . To je pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Pohyby u Báry jsem taky cítila už na konci 16.týdne :wink:

Včera jsme byli odpolko se známýma v Ratibořicích, B. bez plíny. Neměla ji ani do auta, ani na celou procházku. Vždycky si řekla a vyčurala se do trávy. Byli jsme tam přes 2 hodiny, tak jsem se docela bála že když se počurá tak bude v mokrým než dojdem k autu, ale zvládla to skvěle :wink: .
23. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

taky jsem moc moc zvědavá, jaké budou fotečky a hlavně jak se maličké líbil pokojíček a jestli tedy chrupala ve své nové postýlce :dizzy_face:

Bubbli, tak to je moc krásný, že už cítíš pohyby, to že jsi těhu si teď začneš uvědomovat víc a víc :dizzy_face: tohle je krásný období :dizzy_face: a moc ráda na ty pohyby v pupiku vzpomínám :dizzy_face:

Téda, no tak to je super, že jste to tak suprově zvládly, je to o tom to prostě zkusit a věřit jim, že se nepočůrají. B. je moc veliká šikulka!!!!!!!
My takhle byli v pátek odpo u švagrovců (od 16-21hod :dizzy_face: :sweat_smile: ) a první co bylo tak se tam Poppynka svlékla a protože mají malé prkénko na WC (který si berem domů už asi měsíc :sweat_smile: a vždy ho tam zapomenem :sweat_smile: ) tak to ji ohromě baví, takže my tam přijeli z venčení a bez náhradní plíny (měla jsem tutovku, že mi švagrová kdyžtak plínu dá :dizzy_face: ) no a my ji nepotřebovali ani na cestu domů, takže byla 5hodin bez a asi 6x se vyčůrala střídavě nočník X záchod :dizzy_face:
No na to jak jsem to skoro obrečela, že se to snad nikdy nenaučí a nepochopí na co je nočník, tak jsem o milion % šťastnější, že se to naučila sama a že to nebere v rámci režimu a bere to sama jako samozřejmnost. Jen ty ovace co jsou kolem, to je sranda, to nevím jak odbouráme, asi časem nenásině :grinning:

Tak Poppynka měla nějaké střevní potíže v so, včera dobrý, jen mi dnes o půl páté hodila mega šavli na mojí půlku postele (máme pryč bočnici, tak se skulila ke mě a šup) takže paráda. Opět je na piškotu a černým čaji.

Jsem se nějak rozkecala, takže mizím, pa pa :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Polanko, teda bubli gratulujeme bublince k čůrání bez plín, to nám zatím nehrozí, no počkáme na teplíčko a pak začneme, ale je fakt, že u známých si řekla o nočník a kakala jim v obýváku :grinning: To byly taky ovace :grinning: :grinning: Těšíme se na fotky dortíku a pokojíčku, Mere se předem omlouvám, slíbila jsem fotky skříní, ale nemáme foťák, fotili jsme mobilem A. ostříhanou a skříně, ale nemůžeme najít kablík na stahováníé z mobilu :confounded: čekáme na penízky a pak koupíme novej foťák, nechápu to, náš děda měl foťák strašně let a dobrý, vloni si kupoval novej, my ho měli 5 let a je v pr... :angry:
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Dorot, my jsme taky pořád bez foťáku, taky mi to chybí, fotím mobilem :confounded: ....

Ovace kolem nočníku byly dřív taky veliké, ted jen pochválím že je šikulka, tak lehce kývne hlavou a tváří se jako megadůležitý hov.o :grinning: :grinning: :grinning: . a ušetříme pěkně za plíny, má ji už jen na spaní v poledne a večer a občas když jdeme ven a to je znát. :wink:
23. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Jj, taky jsme pocítili že nám balík vystačí na delší dobu :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
POppy už lezou poppynce stoličky? My asi tři dny válčíme a asi to budou zoubky :confounded: Tak spotřeba plínek je znát a u vás ještě víc, když jich máte minimum :wink:
23. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
tak nám to taky nehrozí, zatím se vykakala asi jen 3x ráno a jinak vůbec nic, nechce na tom prostě vůbec sedět. :frowning2:

Ale zase se nám krásně rozkecala, opakuje už skoro všechno a je to nádhera.

Dorot, v pohodě :wink:
23. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Dorot, B. už má všechny 4 stoličky, už teda dlouho, a pěkně jsme si s nimi užily... Fakt měla ke každý stoličce teplotu, opruzenou prdelku, v noci nespala a nonstop protivčila. Už nám chybí jen ty poslední 4 stoličky,a le ty rostou až kolem druhýho roku, tak snad bude ještě chvíli klid...
23. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojda všem,tak nejdříve Srsničce vše nej k 2 narozkám,at vám dělá samou radost :slight_smile: Jinak my prujmovali jen ke špičákum ,jinak i stoličky vylezly ani nevím jak :confused: ,ale naši velkou trápili zuby v dětsví hodně,takže sui to Bubli dokážu představit :frowning2: Mer,tak my si řeknem na nočník občas,ale vysazuju,někdy hubuju a jde to,ale žádná sláva,tak do léta to snad pujde samo :grinning:
23. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Rozkecala a nádhera? Nesouhlasím, nemůžeme nadávat a nic tajnýho říkat :confused: :grinning: Je to ale sranda, pošťačka donesla balíček a povídám , to jsou kalhoty pro tebe a A. šupeeel :grinning: Teď sedí na nočníku , ale za úplatek :grinning:
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
A jak Cvaldo kojení - odvykačka? Dobrý?

Dorot, čím uplácíte? :grinning:

Dělám k obědu hokus pokus, tak jsem zvědavá jakej budu mít úspěch. Dala jsem do zapékací misky pórek, hrášek, mrkev, kukuřici, mungo výhonky, na to pangasia, posypala strouhaným eidamem a zalila cottage sýrem. K tomu opeču brambory. no voní to krááásně...
23. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Uplácíme, sušenkou a Dádou :grinning: Ale ne vždy, hlavně jí slibujeme velký aplaus, pak mě bolej ruce, včera čůrala odpoledne a já tleskala a taťka si četl a A. se na něj otočila a "tači?" jako že aby zatleskal, tak pak plácal jak o život :grinning: Hmm tak recept zní dobře, akorát já bych dala pro sebe jinou rybu, tohle nesnáším, necítím moře :grinning:
23. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
jo Bubli dobrý,ale večer a ráno ještě kojíme,přes den kručí ,aale nedám ,tak to vzdá,tak snad dobrý.
23. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: víc pije vodu ,čaj,ale jí stejně :unamused: my taky u uspěchu na nočníku tleskáme,někdy je to jak v blázinci,pak jdeme splachovat a musej to vidět všichni,ještě,že máme velkej záchod :grinning:
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
BUBLI ,dobrej recept sumečka panga... máme taky rádi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme od včera plněné papriky s rajdou ,Viky má kolínka ,ty miluje-ešte tolena mamí :grinning:
23. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Dorot u nás se nesmí mluvit sprostě,dá si ruku přes pusu ,směje se a opakuje to,ví ,že nesmí potvurka a pubertáci z toho 0,mají pedel
:angry:
23. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak holky gratulujeme ke kalhotkovani nebo bezplenkovani! Uvidite, ze to pujde a za par mesicu si ani nevzpomenem. Ja Adel davam uz jen na noc. Nekdy je sice sucha, ale jeste nemam odvahu bez. Po obede uz to zvladne.
Jo a k mluveni taky gratulace, hned to je jinci rozmluva doma! Nejaka zpetna vazba, celkem rozumna. I kdyz ono mi prijde, jak kdybych mluvila sama se sebou, nekdy se v ni uplne slysim :unamused:
23. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky, nechodíte některá k Dr. Hajžmanovi???
23. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Dorot, Poppy už stoličky má, lezlo ji to s dalšími 4zuby najednou, takže jsme si to pěkně užívali, slintala, řvala a pak najednou konec, neboj to příjde :dizzy_face: a budou venku, myslím jako zdravý a v puse :grinning:

Já jsem dnes koupila plenkový kalhotky, tak uvidíme jaký to bude na ven. Do spaní zůstanem u plenky. Dnes jsem si vyzkoušela jaká to je paráda se někam nečekaně dopravit, bez plín a přebalovacího arsenálu :grinning: přišli jsme k našim, sundali plínu a když jsme šli dom, tak jsem ji zas nasadila :sweat_smile:

Lennis, MM chodí k dr Hajžmanovi, Poppynka má od něj píchnuté naušnice a já se tam chystám s odstraněním pih. Potřebuješ něco vědět?
23. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Poppy, jak to tam chodí, chci taky na pihy, chtěla bych zítra tam zajet, na netu jsem sice našla otvíračku, ale nevím, jestli mně vezme, aby mně okouknul a řekl, co chce pryč a kdy, volala jsem mu min týden a nevím, jestli mi říkal že tam je út a čt do 4 nebo od 4, že má konzultační hodiny, nevíš náhodou???
23. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak to tu trochu posunu na začátek, táhnu nás ze 3. stránky :rolling_eyes:

Bubbli, tak co kaťata? U nás stále dobrý, jsem ráda, že jsme je sehnali a vykoupili za tak super cenu :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak já jsem dneska megasuperobrextra spokojená, manželova sestřenka byla v anglii a dovezla nám plnou tašku NEXT obléča, maj to super číslovaný, takže tipuju tak jaro-podzim a jaro , jako čučela jsem ten rozdíl cen na MMB za Libru a normálně. My měli libru za 29-30 na MMB i 39 :confounded: Ještě jsem objednala na MMB nový kaťata HM a trička s Dorkou od jedný paní nový, tak to dostane postupně, něco ke koledě, něco k svátku a k narozkám :wink: Zuby dneska lepší, dáváme Nurofen na noc. Dneska spala jak dřevo :slight_smile: Manžel se učí, ale Adu ho prudí, budeme muset vystřelit na Ordinaci aby tu měl klid
24. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Dorot, tak to je megasuperobrkobr výborný, že jsi spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takovou tašku bych takýýý chtělááá :grinning:

Kalhoty z HM máme taky, roury a ve vel. 98, a rozhodně je budem nosit ještě na jaře :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré mrazivé ránko!!!!

Dorot, já chci takýýýýýýýý taškůůůůůůůůůůů!!!! I když mě nosí švagrovka taky plný tašky oblečka, ale Next to teda není :cry: :cry: :cry: . Ale abych nevyzněla nevděčně, tak i tak jsem moc ráda :wink: :dizzy_face:

Poppy, ten tvůj koláč mi přišel tak moc k chuti, že ho dneska udělám sebou do Dvora, ale asi s třešněma, mám jich v mrazáku hromadu, to asi nebude vadit, ne? Nebo půlku borůvkovou a půlku třešňovou ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Dobré zasněžené ráno)

Bubbli, to určitě vadit nebude, když máš třešně:slight_smile: My ho dnes dojedli ke snídani a Poppynka snědla 2kusy najednou:slight_smile: Dneska je snad ještě lepší a mokřejší:slight_smile:

Dorot, tak jsem si na vás hned po probuzení vzpoměla, Poppy taky dnes měla výlev breku najednou zničeho nic, ale já to přikláním k tomu, že ji vypadl dudla, pže zuby máme pro náš věk všechny a na ostatní je ještě fakt brzy:slight_smile:
25. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: Mě tu tašku zaplatil muž :grinning: Jako zadara to by se sestřenka prohla :grinning: Prostě jsem nakoupila i na podzim a hotovo. Jé=žiši litujeme poppynku, my to máme už jen občas, ale nikde nic nevidím, nechce mě tam pustit :frowning2: Dudla nemáme, tak to připisujeme zubákům. Zasněžené ráno, měla bych jiný výraz, taky to zašíná zas ........ :grinning: mě už to ...... :angry: Chci jaro, na stole mám jarní kytičku a za okny toto :angry:
25. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.