• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
No tady je teda tak nějak mrazivo, jsem byla na FU a tak se trochu prošla, je fajn, že Oskar svítí, ale mohlo by být tepleji.

Ne, to vám závidíme, že nemáte dudlu, u nás je teda v kurzu a doufám, že ji omrzí, ale na otázku zda je dobrý a jestli ji chutná, tak mi přesvědčivě tvrdí, že jo, že je DOBREJ :grinning: a jestli bude po babičce, která si občas dudala ještě v 1.třídě! tak poteš, to by mě mrsklo :grinning: :grinning: :grinning: Lepším případě bude po mě, já ho měla aktivně do tří :grinning:

Děláme rybu ala Bubbli (s cottagem), tak jsem zvědavka :grinning: a kaši.

Já se chystám na výzdobu příští týden, aby mi to do Velikonoc vydrželo, mě totiž vše chcípne, tak aby tu něco bylo :grinning:
25. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
A co Poppynka, ještě kašle?

B. má po tvářích nějaký pidipupínky a takovou hrubou kůžičku, tak nevím co to. :fearful:
25. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Já výzdobu nemám, velikonoce mě neberou, hrozně rychle to uteče. Jen tu kytku, aby bylo jako jaro :wink:
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Za hoďku razíme do Polanky, koupy koupy :wink:
25. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Bubbli, už nekašle, nebo jo, ale ne tolik jen si odkašle, ale to co včera to rozhodně není, nevím co to :confused:
N. má taky suchou kůži, ale přikláním se tomu, že to bude z větru, ač ji mažu, tak je suchá, hlavně pod bradou :rolling_eyes:

Dorot, já to taky neprožívám :grinning: Já jsem antitalent na vše kolem aranžmá, výzdoby atd. Ivi, by mohla vyprávět, jakej věneček jsme měli na dveřích o vánocích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen tu kytku si nechám naaranžovat do pucláčku (asi konvičky) barevnou travičku okolo a zapíchnout zajíčka. Ozdobit si větev vejdunky a mašličky a je to. Nikdy jsem to nedělala, ale chci kvůli Poppynce. Budem péct beránka, to jsem ji slíbila a dáme mu mašli. Jinak velikonoce taky neprožívám :grinning: Toho beránka jsem musela slíbit pod nátlakem, pže mi přišla kuchařka a tam byl recept i s výslednou fotkou, tak to hned bylo - co to je??? Mňam, mňam??? já - ano to je mňam, mnam, P - chcí to, chcí to - já - musíme upéct, P - ano, upéčt mama a Nena Nukaka :grinning:
Holky hezky se vykoupejte!!!
25. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak to je dobře že už nekašlete.

Možná to má B. taky ze zimy, byly jsme včera ještě s Rodouchem venku, běhala po poli v takový šílený fujavici, tak možná z toho.

Teď usnula, tak jdu žehlit a uklidit, odpo razíme k babí.

B. dopolende kňučela a říkala "kolala" a pořád dokola, až mě z toho málem šlak trefil, ale nakonec jsme se domluvily že chce čokoládu. Tak jsem jí ukázala že nikde žádná není, tak se uklidnila. Ale občas si vymyslí slovo a dokud nedostane co říka a já jí to prostě nerozumím, tak je zle :angry:

Dorot, tak si pěkně zaplavte, a hlavně napiš jak se Dorotce líbí v bazénu!!!
25. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prej neprožívám a pak vyjmenuje stopadesát věcí na výzdobu a berana :grinning: No Ačko by všechno otrhala včetně velikonoční slepice na vejcích, takže nic. Koupy supeeer nebojí se, akorát mě zas škrábe v krku, už teda od minule, takže já jsem ten slabší kus :confounded: :grinning: Já říct ˇAčku, že kokoládka není, tak řve ještě víc, musí se to zakecat párkem, okurkou atd.... :grinning:
25. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky..taky výzdoby nehrotím..Na vánoce jen stromeček,sem tam nějaká větvička,ale tím to hasne.Rob je z toho nešťastnej,ale mě to prostě nebere,snad se to zmení.Jen při balení dárků mám ráda vánoční koledy,klidek,nějakej výbornej horkej čajíček,jooo to můžu :slight_smile: .No a ostatní svátky vůbec nic,nakoupím sladkosti pro děti,udělám balíčky pro rodinu a dost..
Zoubků máme 8 předních a 4 stoličky už od listopadu a myslím že se jí klubou trojky dole,ale zatím je jen náznak něčeho bílého pod dásničkou..
Tedka jsem dožehlila a jsem k.o.Zítra jdu zas cvičit,docela mě to baví,pořádně se při tom vybiju a nemám sílu se ani rozčilovat když mě někdo doma rozčílí :grinning: ..No a víkend pracovní,budu mít autíčko,takže si zajedeme s kámoškou po denní do obchůdku u velkého Tesca(výpadovka na Pardubky)..
25. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj polanko, tak já měla pracovní dopolene, ale už spíme tak mám nárok na pohodu :wink:
26. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
:grinning: Nazdárek, Dorot, to je škoda, že jsi se s hadrem a vysavačem nestavila i u nás :grinning: My jsme byli v Hopsáku, pak na FÚ podat přiznání, ve městě, na poště, a pak domů na obídek, no v půl druhé obídek :sweat_smile: :grinning:

Frog, tak v Březhradu dobře pořiďte :wink: Budeš obměnovat šatník?

Jdu dělat roládu, ať je co na snídani, jen lehkou piškotovou a jen s borůvkovým džemem :dizzy_face: tak pa pa a ještě jdu dohnat ten úklid a pověsit prádlo a ... a mě se tááák něchce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojda holky, díky za rady ohledně chirurga, byla jsem tam v út a za 2 týdny jdu na odstranění, ještě by mi mohl ořezat zadek a stehna :grinning: :grinning: :grinning:
Díky Poppy a Sršni :slight_smile:
26. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahojky.No něco bych si koupila :wink: ..mám nějakou mánii.Mám tedka nové sáčko na jaro,kalhoty jsem si nechala troje zúžit,abych nutratila majlant a tedka scháním ještě nějakou jobovku na tu svatbu skorošvagrové,ale musím sehnat vršek i spodek,páč mé původní plány selhaly a jediný slušný kalhoty co mám doma,jsou takový netvárný a přešívání by dalo docela zabrat co se benzínu na dojíždění na zkoušení týče,takže radši koupím nový..teda pokud někdo nebvíte a levné švadleně tady v Polance a ješztě potřebuju levnou a šikovnou kosmetičku,mám místo obočí jen pár chlupů-se můžu pochlubit vlastním výtvorem :grinning: :grinning: ,no prostě celej ksichtík potřebuje malou rekonstrukci,ale to je práce zas pro někoho jinýho :grinning: ..Dneska jsem byla cvičit,dala nám do těla,takže jsem nějak unavená,ale příjemně :slight_smile:, tak letím do sprchy a do hajan.Mějte se a o víkendu juknu,mám denní,tak snad bude klídek.pa
26. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojky, zdravíme, konečně chvilka napsat :slight_smile:
frogísku, obdivuji pevnou vůli a držím pěsti v utrácení :slight_smile: já si dnes pořídila nový kaťata - všechny mi padaj, ale bohužel to není tím, že bych hubla :confounded:
tak oslava byla super, stihla jsem všechno :slight_smile: ráno ještě v pyžamku běžela taťkovi ukázat pokojíček (podařilo se nám ho před ní poslední tři dny uchránit - otočila jsem kliku, takže ji nemohla otevřít a já to prostě neumím :zipper_mouth: :dizzy_face: ), takže dost koukala, pořád říkala - pokojíček krásnej, Verunce líbí :dizzy_face: no úžasný to bylo, pak vyšmátrala tu koloběžku, no tak to bylo teprve něco :grinning: kolo jsme se rozhodli pozdržet o pár chvilek, přeci jen má ještě krátký nožičky, i když ví, co s tím, nemá na to ještě sílu. Dortík byl prý dobrý - po těch svatebních jobovkách jsem udělala MMB drotík - mramorovej a čokošlehajdu s banánem - jako měla Poppy na oslavě. A teď ještě tipujte, jak ten dortík vypadal, připadalo mi, že tu někdo tušil, co to bude, tak sem s tipama, než to odhalím.
No, v postýlce samozřejmě nespí, pořád tam chtěla spinkat a když došlo na lámání chleba, tak se zalekla. No, hrotit to nebudeme, ono to taky někdy dopadne, zatím si užívám, že se roztahuje u nás :slight_smile: - ona naštěstí občas přeleze do svý, tak se vyspím :slight_smile: což jdu teď udělat, zatím dobrou!
lennis, to je dobře - já tam byla loni touhle dobou a fakt super :wink:
26. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
frogiku, šikovná švadlena je dorotka :dizzy_face: ke kosmetičce chodím nad tetu - martina lašová, teď nývltová, nad ní v patře jsou taky další kosmetický holky
jo, jak se tu tehdá mluvilo o tom stříhání - nevím, jestli jsem na to ještě odpověděla - tenkrát jsme byly taky nad tetou, my teda objednaný, nejdřív stříhala mne, pak V. a nakonec babičku, princezně se tam zalíbilo a už jsem ji nemohla dostat pryč :grinning: asi to nic nestálo, pže jsem sice platila víc, než posledně (to jsem ještě měla krátký vlasy, teď už mi to počítali za polodlouhý), ale nebylo to stříhání krátký vlasy + dětský, spíš jen stříhání polodlouhý
26. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz
Sršni, ty vtipe :grinning: :grinning: Šikovná švadlena, hahhaaaaa, moje mamka má u mě na zkrácení rifle měsíc :pensive: Nějak nemám čřas, nebo co, potřebuju u toho hlídat Aduš a vůbec se mi nechce, Frogí abych tě pak poznala až tě potkám ty jo, bereš to celkově a to je dobře :wink: Jéé tak Verunku bych chtěla vidět muselo to být krásný, mě stačila naše Ačko, jak lítala po pokojíčku a lezla do postýlky, no krásný :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojda,

tak to jste dobrý, že jste tři dny odolali :confused: Je dobře, že se líbilo a že je V. spokojená a dala vám to patřičně najevo :grinning: No a z koloběžky že měla radost, tak to mám i já, Sršni asi víš proč, že? :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrá kosmetička je i na Plhově v elektrárně, Markéta se jmenuje. Mamce taky čaruje obočí :grinning:
Frog, dobře pořiď, sama vím, jak je složitý něco sehnat, když jdeš účelově, pokud bys určo jela jen tak, tak toho budou mít hafo :grinning: Jinak my si (já + mamka) dáváme zkracovat kalhoty jak je Teta, tak tam ten salon, Ritz Bitz (tak nějak) za zkrácení platíme 100,- jinak taky máme v rodině švadlenku, ale to si raději připlatím, té svěřím tak dečky do kočárku :grinning:

Sršni, tak já nevím, hodím tipa - princezna?
27. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Dorot, já být šikovná jak ty, tak to patřčně zužitkuju! Háčkuješ, šiješ, pleteš no ... copak ještě děláš? :grinning:
27. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Flákám se :grinning: Teď mám rozdělanou čapku pro kamarádky holčičku a nemůžu se k tomu dokopat, ale do středy musí být, to jí chci na plavču dát :grinning:
27. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Já bych chtěla vyčarovat řasy :slight_smile: Dlouhé husté, napořád :wink:
27. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Dorot, někde jsem četla, že se dají prodlužovat a zhušťovat řasy, je to systém asi jako nehty a prý 1. návštěva (v Praze) je cca 8tis a doplění po 2-3 měsících cca 3,5tis :grinning: To není vtip, jen tip, kdyby jsi nevěděla co s penězi :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Ještě že mi matka příroda dala celkem hustý dlouhý řasy, dobrý nehty a obočí - to jsem nikdy netrhala, nedobarvovala ani nijak neupravovala - bych chcípla bolestí to trhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a se zbytkem se hold musím porvat :grinning:
27. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
No to se vyplatí :grinning: Já obočí to si nestěžuju, ale musím trhat :wink: A to boooolííí :confounded: Ale to se musí rychle rychle :grinning: Kukáme na velkou sýrovou loupež na DVD :wink: Jo a nalepily jsme s Ačkem do oken aspoň folii obrázky zajíců atd.... :confounded: AAAAAAA Ačko mi je donesla ukázat :grinning:
27. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
no tak to jste o dost napřed s výzdobou :grinning: my zatím nic, až příští týden :grinning:

No to je tak jediný co jsem dostala, jinak mě total chybí manuální zručnost :grinning: My koukáme na Zvířátka z farmy4, taky na dvd.
Jdem se strojit a razíme k babí na obídek :dizzy_face: ještě nakoupit něco cestou musíme.

No a Poppynka je na 80% bez plíny, jen na spaní - v poledne a na noc. Jinak už se nevyčůrá ani venku, (teda včera poprvé :dizzy_face: ) čekala až dorazíme do Hopsáku a hned chtěla čůrat a pak ještě 2x než jsme šli zas domů, jenže jsme šli do města a usnula v kočárku a tak se vyčůrala, ale jinak jsme total bez. Sice příjde, donese mi ji a říká - Mamí Nenynka miminó, chci plinku :grinning: Dnes ráno měla jen malinko načůráno a chtěla hned ee, tak jsem ji dala na nočník a od 7hod je opět bez :dizzy_face:
27. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
takže do léta to prostě musíme dát být bez :wink:
27. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
a jinak podle mě a moje rada je, to neučit, oni na to příjdou sami, když mají režim, že musí, tak příjde bojkot, jako u nás a jak už jsem psala, bylo mě to líto, že ta moje maličká to prostě nemůže pochopit. a pak zlom jak hrom, takže fakt si ten čas každej najde sám, jak mu bude vyhovovat
:dizzy_face:
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Aojte holky :wink:

Hlásím že žijeme, všem bezplínkovým moc závidím :frowning2: ta naše kačena má dny že si nočník přinese, ale v poslední době když vidím že začne tlačit chci jí dát na nočník a ona předemnou utíká a honíme se po bytě a ona má z toho děnsou prču a když je pokaděná tak řve když jí chci přebalit :sweat_smile: čuňátko naše :unamused:

Jinak se musím pochlubit, k dnešnímu dni, se u nás doma konečně dá sedět jako u normálních lidí :dizzy_face: za vrácený prašulky z daní jsme si koupili sezení do kuchyně, máme sice kupu dluhů a přemýšleli jsme, jestli spíš něco nezaplatit, ale pak jsme se rozhodli, že prostě kdyby ty prachy nebyly, tak bychom normálka spláceli dál a neměli to sezení, takže hurá :dizzy_face:

Ohledně snažení, no nic nového. Včera jsem byla u Kestři a čeká mě dle mých předpokladů HP a pak zase 100% clostík, Estrofem a Duphaston už beru třetí měsíc a samo to stačí max. na to aby mi to alespoň chodilo bez injekce :unamused: Ale co, do ledna čásku dost a dost :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoooj, no aspoň jste si udělali radost no ne? :wink: Tak jsem dodělala tu čepičku a asi udělám Adině vestu uvidím ještě jak na to , minule jsem koupila bambulkovou vlnu co byla v loskutákovi , myslela jsem, že ji použiju na něco na sebe, ale teď jsem to dopoledne počítala a dalo by to akorát na přední díl :confounded: Tak bude mít Ačko chlupatku ala maminka :grinning:
27. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Ahoooojda Di, no hurá, konečně jste nám daly holky o sobě vědět:slight_smile: jakpak se máte a co maličká, no maličká :grinning: Moc moc vám přeju ať se zadaří na sourozenečka, ač léčbě vůbec ale vůbec nerozumím (omlouvám se za nevzdělanost :grinning: ) tak si trvám na svým ať je to co nejdříve :grinning:
A je dobře že jste si udělali radost :dizzy_face:

Dorot, ty jsi provokatérka, to že jsi šikula to víme všichni, já to chci takýýýý umět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Škoda že tu nejsou hejbací smajlíci jako na mmb, to by to vyznělo trošičku jinak :sweat_smile:
27. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Dobrý večer!!!

P. bloudí někde po Praze, tak jsem musela zapnout PC abych ho navigovala kam má jet.... Chudák, s mým vysvětlovacím talentem dojede spíš do prďous... :confounded:

Ahoj Di, tak nové sezení v kuchyni závidím, taky by se nám šiklo, i když to ještě není taková katastrofa, je funkční, ale nové je nové, že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Poppy, to je dobře že se Poppynce daří, B.jak cítí plínu tak je lenoch. Vždycky řekne že chce, sáhne si mezi nohy a podle situace to bud pustí do plíny, nebo vydrží na nočník. Takže pro nás ty plenkový kalhotky trošku ztratily smysl a výhodu snadného svlékání, páč jí je svlíkat nemusím :angry:, je většinou pozdě. Tak nevím jestli dva balíky využiju :confounded:, musí to být prostě buď a nebo.

Jinak teda Frog, klobouk dolů, jsi fakt vytrvalá, to je dobře. A nakupuj nový hadry, to k tomu patří!!!! Pak budeš mít o to větší motivaci si tu váhu udržet :wink:

Sršni, co bych tipla za dort? Fakt nevím, krtka :sweat_smile:

P. dorazil už na místo, takže opouštím navigátorský křeslo a vypínám PC.

Dobrou!!!!
27. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky všem,trošku marodíme,ale dnes už to je o mooooccccc lepší,blindila a prujem,tak nevím jestli zuby ,nebo viroza,páč k zubum jsme nikdy nic neměli,tak asi ta viroza mrška,ještě,že je zvyklá pít vše neslazené a hojně žbruní černý čaj fujjj,matka by to nepozřela :grinning: ,dnes dostala dokonce hlad,tak sláva ,snad je to konec fuj viroze,nevím,kde jsme to zas chytli :angry: dvě noci zvracela,takže několikrát tatí povlíkal postýlku já převlíkala omývala malou,ale ona ani nebrekla,byla z toho blindění tak zesláblá,že ,vždy hned usnula,jen jsem už chtěla utnou kojení i ráno a večer,ale ted jsem byla ráda,že má aspon mlíko z cisterničky,když nic nechtěla krom čaje,jak byla dehydrovaná,tak pila hodně,což jí vždycky podráždilo žaludek a vyprovokovalo zas zvracení,ale aspon měla pořád příjem tekutin :unamused: Bubli tak my máme v autě navigaci a jednou se nám podařilo zabloudit i sní :grinning: Frog my byli utrácet v HK ve čtvrtek ,v Tescu mají velký slevy na kalhoty trika,kapsáče dlouhý krátký pánský suprový a dámských kalhot tam taky měli dost.
28. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.