• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jujda to je hezká přivítání :dizzy_face: :grinning:

Poppy. neznalos, buď ráda :wink: není moc o co stát, ale už to fakt beru v pohodě, prostě vím kde je průšvih a taky vím že se povede. U Dianky to bylo hrozný, byla jsem skoro na prášky, to jsem nevěděla kde je problém a měla strach že se nepovede nikdy. Do toho ještě rodina, pořád se ptali kdy už a nemohli pochopit že to nejde a akorát mě nervili ještě víc, teď jsem jim ani nechtěla říkat že se snažíme, ale minulý týden se to provalilo, aele snad to bude v pohodě, taky vědí že byl problém a dal se vyřešit, tak mi snad daj pokoj.

Dorotko, jsi fakt šikulka, já raděj ani kupou věcí nespravuju a vyhazuju, moje šikovnost na ruční práce se rovná bodu mrazu :sweat_smile: :pensive:

Bublinko těhulko, pořád myslím na to jak Ti je a jak to zvládáte. Jinak kdyby jsme to sezení neměli až v tak dezolátním stavu, tak bysme nový asi nekoupili, ale tohle byla už opravdu jen ohromná ostuda.

Cvalíku, no to jste si to teda užili :frowning2: ale máš super manžílka, to ten můj by se na mě vyprdnul, určitě jak ho znám by nevstal. Koukám že stále kojíte :dizzy_face: paráda, Dianka si taky zase vzpomněla že by si dala a zkoušela se dobejvat na mňamy mňamy, ale má už holka smůlu, vysvětlovala jsem jí, že už není, že už Dianka všechno spapala :sweat_smile:

Frogísku, jsi fakt machr a moc Ti závidím, já budu asi nadosmti koule :unamused: teď se zase láduju hormonama, tak se jen děsím abych ještě víc nepřipbrala :frowning2: Máš můj obdiv a kdy že bude ta svatba?? :wink: :grinning:
29. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky Di,no moje svatba asi nikdy,ale ta švagriny bude za měsíc..
29. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky, zdravíme při neděli, to je teda hnus počasí :frowning2: už aby bylo sluníčko :dizzy_face:
frogiku, nikdy neříkej nikdy :grinning:
29. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj,tak už neblindíme a docela už i baští,jen ještě trochu řídko na hřišti :grinning: tak snad to už bude za námi,Di,taky přejeme brzké těhulkování a Diance raráška do party :wink: s dětma je doma veseleji,někdy až moc :grinning: ,ale jsme rádi ,že je máme :slight_smile: hezký den všem,jen to sluníčko,kdyby už vylezlo,v uterý má být už 15 stupínku,tak hurááááááá :confused:
29. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

to jsou super zprávy, že bude krásně, Cvaldovic je lépe a Di jsou spokojené (je by byla lepší zpráva, kdyby místo snž, bylo XXtt :grinning: )

Holky, mám dotaz, protože jsem total neinformovaná a fakt tomu rozumím jako koza petrželi, tak se chci zeptat zkušenějších.
Chci si dát na balkon bylinky do květináče, chci poradit, co se může dát společně - bazalka, oregano, máta, petrželka, pažitka, no prostě něco takovýho:slight_smile: a hlavně máme balkon na západ, tak jestli to je ok? a jestli to můžu mít v květináči vysokém asi 14cm, jako je na bonsaje (máme jeden nevyužitý)
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojky, bylinky jsem vždycky dala do kupy a bylo :grinning: teda mám na to ten bylinkový hrnek (někde se přes zimu zatoulal :confused: ) a tak to vysázím vždycky do jednoho místečka a zatím dobrý. Tak to jsem Ti moc nepomohla, co?
ale koflík by podle mne měl stačit, záleží jak široký (dlouhý), kolik se Ti tam toho vejde.
30. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojda!
Tak jsem byla dnes na odběrech krve u gyndra, tak snad O.K. :confounded: . A za měsíc ultrazvuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Na to se těším :wink:

Dianko, neboj, taky se dočkáš, hlavně že to bereš v pohodě :wink:

Včera jsme v kuchyni bourali vestavěnou polici, tak si asi umíte představit ten mega binčus a cihlovej prach :rolling_eyes: . Tak ještě ve čtrvtek vymalujem a kuchyň bude jako nová (no ještě bez myčky, ale už si na ní dělám místečko :dizzy_face: )

Poppy, s bylinkama neporadím, ale moje ségra je na to trošku ujetá a má každou bylinku zvlášt v pucláčku, ale venku je má na záhoně vedle sebe, tak to je asi jedno :fearful: :sweat_smile:?

Venku je teplo,to je super, B. objevila takovou tu motorku odrážedlo tak musíme drandit po cestě, včera i v dešti, ještě že tu byla moje mamka a byla s ní venku :wink: .
30. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Sršni, díky, asi to taky tak udělám, jen mi šlo o to, aby jedna nebyla žrout té druhé, ale zkusím něco vypěstovat, není nad čerstvé a domácí, jestli mi to ovšem nechcípne dřív, než něco vyleze.

Bubbli, nestrachuj se, to je jasný, že máš obavy, ale pozitivní myšlení je základem všeho dobrého :dizzy_face: Já se taky těším na fotečku až nám ji tu ukážeš a jestli pan doktor bude mít náladu a sdělí ti pohlaví drobečka :dizzy_face:

Ten megaobr binčus ti moc nezávidím, ale to se uklidí a bude to parádní :dizzy_face:

My se chystáme do té Ikey do PL, buď tenhle pátek, nebo příští týden, podle toho jak bude dodávka k dispozici. Už se taky strašně těším na inovaci, jen ještě musíme sehnat někoho, kdo by chtěl tuhle sedačku co máme za odvoz a flašku, nevíte o někom? Někam na chalupu, chatu...

Já jsem slíbila Poppynce, až se vychrupe, že vyrazíme ven s malým kočárkem, tak už ho má připravený u dveří a je natěšená, stavíme se v květinářství okouknout kytičky - vždy když chodíme okolo, tak jim dělá pá pá, tak jsem ji slíbila delší exurzi :grinning:

jo a včera jsme měli my holky ve městě koledu, já na to total zapoměla, ve shonu, MM měl narozeniny a nějaká koleda šla mimo mě, dokud u našich dveří nezazvonily tři malé děti, prej jestli máme kluka, otevřel MM tak mu zazpívali a odnesli si sušenku, jen ty děti jsem v životě neviděla, tak jsem nadávala jak špaček, kdybych otevřela já, tak bych jim nic nedala, tohle nechápu, obcházeli dveře a somrovali, tohle je vizitka rodičů, strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Malé děti, ve věku asi 8 - 10 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Čau Polanko!!! Poppy já mám hrnek na bylinky a všechny mám dokupy, jen nechápu ty kolonky na každou bylinku zvlášť, jelikož mi vznikl, prales a směs všeho dokupy, nejvíc petrželka, to je mrcha, ta roste jak ďas :grinning: Bazalku vůbec nevidím, ale je tam!!!
30. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Poppy, takovy jsou nejlepsi, uz vedi jak si prijit k dobrotam. Ja na koledu taky zapomnela. A na opravdovy Velikonoce nas cekaji mega oslavy.8. ma teta, 11. ma Adouch, 13. babi tak ze me nejakci kolednici muzou vite co. Udelam balicky pro zname a Adelciny kamose ze cvica a tak, ale jina trada! Myslim ale, ze casem nas cekaj vetsi pripravy. Prece jen ty maly kluci pak obychazej holky, co znaji ze skolek a askol. No, moc se netesim, jak budu muset mit doma pripravenej kosik dobrot a vajec :unamused: Ale co uz. Ja kdyz byla mala, taky jsem mela koledniku hodne, zato ted je sotva jeden.

Poppy, od stredy jsem v NA, tak ze si me zase muzes nekde vyhmatnout!
30. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
A bylinky davame na zahon a je jedno jak jsou vedle sebe. Pulku nam ozerou slimaci a pak uz to jime my.

Srsno, a jakej byl ten dort?
30. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
no tak to máš doma trochu exotiky :grinning: to jen tak nikdo nemá :grinning:

OK z toho si beru to, že petrželku dám do jiného květináče :grinning: Ó, díky :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jé, Seymi, to jsem zvědavá jestli tě někde načapu, ale ráda bych :dizzy_face:

No, já chápu smysl koledníků, ale holčičky, které jsem v životě neviděla a MM také ne a přišli mu zazpívat, ani ho nevyšlehaly, to mě příjde fakt trapný. Ještě že, jesem byla jen ve spoďárách a tríču, kdybych měla tepláky na sobě, tak tam vlítnu a zeptám se, co jako... No, to až příjdou na Poppyšku kluci - těch moc neznáme,ale budiž, tak je jasný, že něco dostanou a budu připravená, ale tohle byl vrchol, kdyby jim bylo 20, tak to zas chápu, že MM je "kus" a klíďo bych jim nalila, ale takový prťata...
30. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
:grinning: uz vidim, jak jsi nadsena z dvacetiletejch kolednic :grinning:
30. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jinak ja koledu prave moc nemusim, kvuli tem cizakum, co se ti cpou domu.
30. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
a protože jsem pekla dva dorty a tím pádem jsem sladkosti žádné nekoupila tak děvčata dostali musli tyčinky :sweat_smile: ještě jsem měla uvařený vejce na chlebíčky, ale to mě bylo líto obětovat :grinning: a prachy bych jim nedala, to raději nic :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Nejlepsi bylo, kdyz jsem jester bydlela na Plhove, ze u nas v srpnu zazvonili tri cikanci, obleceny v bilejch habitech a s kasickou a zpivali: my tri kralove jdemeeeee k vaaam,........ tak jsem je to nechala zazpivat, rekla jsem jim ze dika, ze to bylo hezky a zavrela jsem dvere. Ale nevim, kdyby tam s nima byl nejakej velkej :confused:
30. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
davat prachy, to je drahy. Za 4KC koupis v akci peknou susu a kdyz jim das petikacku, tak si reknou, zes spadla z visne :grinning:
30. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
tak by ti ukradli co se dalo :grinning:

Jo, Třem králům otvíráme, už kvůli Poppynce, sama jim háže do kasičky. Loni byla ještě miminko, z toho nic neměla, ale mě se to líbí, tihle chodí v lednu :grinning:

Bych asi taky čučela, v srpnu, to mě rozesmálo :grinning:
30. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Jo přesně tak. Nebo to koupit s předstihem z loňska po velikonocích ve výprodeji a dát jim to :grinning: kolikrát jsem takle něco koupila a sežrala to teda sama, ale když to je pak za zlomek ceny a má to dobrou trvanlivost tak proč ne.

Si počkám, něco zlevní, koupim vejce čoko do 5,- a schovám je pro takovýhle nezvaný, dobrej nápad :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Me to tenkrattaky rozesmalo. Jsem si rikala, ze se asi zblaaznili, a jestli jim nekdo neco dal? Nevim, za rok uz neprisli :grinning:
Ti, co chodi v lednu mam taky rada, a ani mi nevadi, ze nam cmaraj po futrech
30. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
to mě taky neva, já ty futra nahoře nemeju a mám to tam celej rok, jako že u nás byli a razím to, že si to štěstí nebudu umejvat, že to tam musí být :grinning:
30. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
hih, ve vyprodeji nakupovat na Velikonoce na za rok. To u nas by to dopadlo tak, ze bych to do mesice sezrala sama. Tak ze nijak extra vyhodna koupe.
:wink:
30. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ja to letos budu muset omejt. Chlapi se rozhodli brousit a lakovat dvere a i futra. Asi neplati, kdyz si to tam nacmaram sama :sweat_smile: :confused:
30. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
no to nevím, ale jo, když u toho budeš zpívat, tak jo :grinning: :grinning: :grinning:

Já musím mazat, ještě tu mám práci na pc a vůbec se mi dotoho nechcéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa pa a třeba se srazíme v Pol. :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj
30. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
seymi, tak si tipni, říkala jsi, že máš tajný tip, jaký to byl dort - na Tebe čekám, pak to zveřejním :wink: :grinning:
30. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Sršni, já už jsem taky zvědavá!!! :wink:
30. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dobré ránko, slunce svítí, ptáci pějou, to je krásný den!!!!!!! Tak koukejte dnes odpoledne vysmahnout, vysmrádnout :grinning: Já tipuju dort včelu, malou sršňu :grinning:
31. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.