• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
kurnik, budu se pokouset modelovat ovecku Shaun. Tak a je to venku.....a ne ze se mi pak budete smat, jasny! Loni ta vrba u rybnika byla silena, tak uvidime, jaka bude trpelivost letos :grinning:
31. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
jo a ja uz mam umyty okna, dite si hraje s tatkou na zahrade a ja jdu pect kralici hrbet! Nikdy jsem to nedelala, ale kdo se boji, nesmi do lesa.
A Srsni pis, ja uz nebudu mit moc cas na net. Musim zabalit, navarit a zitra hura k vam. Doufam, ze pocasi vydrzi, protoze mam chut protahnout telo v aleji a mozna bych si skocila i na Ostrovy na klobasku :dizzy_face: myslim, ze jak bude hezky, otevrou a bude to paradicka! Mozna tez vyrazime do Ratiboric. V loni jsem touhle dobou byla a nadherny, jak jeste nejsou listy a kvetou takovy ty prvni kyticky, no parada. Ja teda preferuju vychazku ne primo v Ratiboricich , ale z Maly Skalice pres bazantnici do R. Mam tam babicku a jako mala jsem tam bydlela, proste to pro me ma takovy to kouzlo. A jeste takovyhle pocasi, no zuzo!
31. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Dneska je fakt krásně, už to jaro klepe na dveře, takže huráá.

Poppy a Seymi, to fakt už sama psát nemusíš, ani zpívat by Ti nepomohlo :wink: :grinning: :grinning: to musí být svěcená křída :wink: a jinak to znamená, "Bůh žehnej tomuto domu" :wink: Tyhle koledníci mi taky nevadí a vždy jim přispěju myslím ne zrovna nejmenší částkou, ale Velikonoce nemám ráda :unamused: U nás se totiž chodí holky na kluky teď v něděli co bude a pak na zelenej čtvrtek chodí holky i kluci dohromady dům od domu a jen zazpívaj a maj něco dostat. No a kluci choděj stejně jako všude. Jsem sice tady rodilá, ale jak jsem tu pár let nebydlela, tak se tu na mě stavujou akorát takový dva dědečci, který si nevezmou nic jinýho než mašličku na pomlázku.

Bubli a dáte si říct co to bude?? a už bys pomalu mohla cítit první pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: u druhého je to prej všechno dřív. Jinak binec v kuchyni nezávidím, navíc při těhulkování. Nás letos čeká vymalovat celej byt, ale postupně, asi to vezmeme na 2x. Jak jsme dělali ty okna tak je to potřeba, ale vůbec se na to netěším. :unamused:

Sršni, já typuju dorta panenku :wink:
31. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky.Tak jsme asi něco chytli.Ančí v noci najednou začala mega zvracet,gejzíry tak 2 metry,chudinka,neumí to,tak se málem udusila a k tomu má teploty 38-39 :frowning2: ,takže je na černém čaji,který nechce a na piškotech a prý mí i banán.Dr. říkala,že je to gastritida,ale mě zaráží ta teplota.Že by to bylo fakt k tomu,no snad jo.Tedka už hodku chrupe,páč v noci to bylo slabý,tak snad se jí udělá trochu líp..Nevíte jestli tady něco řádí či co??
31. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Frog, ježíš, posíláme Ančí brzké uzdravení :dizzy_face: No, já mám pocit, že něco řádí a ne jen tady, my jste totéž měli i s průjmy minulý víkend - jen pá + sobota a neděle už v pohodě a teď tenhle týden si to vybrali i Cvaldovic, takže bych tipla že nějakej vir se tu vyskytovat bude. Jen s tím rozdílem, že N. byla bez teplot a velmi při chuti :sweat_smile:

Di, tak ať ti ty dva dědečkové pořádně vyšupajdí zadek a dodají ti sílu jarního proutí - na to mímo :grinning:

Jinak díky za vysvětlení s těmi Králi :dizzy_face: :wink:

Seymi, beruško, my v sobotu budeme na Ostrovech, MM tam bude slavit s partou kámošů narozeniny, tak odpo se tam sejdeme my odpadlíci v kruhu rodinném, takže otevřeno pro veřejnost bude :sunglasses: Já už se těšííím, venku, klobáska, pivečko :grinning:

No a Dorot, tak my teda dnes fakt zahálet nebudeme :grinning: Razíme od našeho baráku na óbrmegavelikousuprčupr prochajdu - přes Ameriku na Dobrošov a pak zpátky přes Vyhlídku :grinning:
Ivi doufá, že to do osmi stihnem :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Poppy, do osmi????? Nestraš, ženská :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful:

Frog, to je teda nějaká hnuska nemoc, snad to brzy přejde :frowning2:

Mám venku dvě pračky, a už mám skoro sucho, to je super, tohle miluju :dizzy_face:. Ráno vyprat, v poledne sebrat a někdy vyžehlit :grinning:
31. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Seymi, to jsi teda odvaha, tvořit ovečku :dizzy_face:

Di, pohyby už cítím, sem tam na mě mímo zaťuká. :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Bubbli, vsak rikam, kdo se boji, nesmi do lesa :grinning: Kdyz to nebude k poznani, tak proste bude poleva a nejakej sprkanecek a hotovson. Nebudu se s tim prece rvat, ze jo. Ale pristup musi byt pozitivni.
Jinak jsme se prave vratili od zubare. Adelka krasne spolupracovala a nechala si prohlidnout zoubky. Tim ji ale take zacina pravidelna kontrola po pul roce. Tak doufam, ze bude vse i na dale v POHO. I kdyz mi doktor potvrdil domenku a to, ze uz uz se klubou horni posledni stolicky. Ja si rikala, ze ty noce nejsou, co bejvali. Nuz uvidime, jak dal. Vyzbrojena jsem, tak jdem na to. Me uz snad zadnej zub neprekvapi. S jakyma scenama nam lezou ven, to jeden nevidel. Provresteny noce, uz se stalo, ze i dva mesice to trvalo. Ale ted mame spravne lecivo, tak ze zoubky, klido lezte :sunglasses:
31. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojky, dneska bylo krásně, co,
tak jen v rychlosti - neuhodnul nikdo :slight_smile: teda co jsem zaznamenala, dortík byla velká dvojka, na ní mašinka (miluje mašinky se vším všudy) a u dortu byla opřená Fanynka s Františkem :grinning: musím Vám to popsat, kdybyste to pak z fotky nepoznaly :slight_smile: dnes nebo zítra budu stahovat fotky, tak jak to stáhnu , hodím do albíka
31. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
marůdkům přejem brzké uzdravení, ťuky ťuk my zatím nic :confused:
31. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Seymi, tak koukám že se zoubkama si užíváte jako my, každej zub jsme protpěli.... Jak jste vyzbrojené na ty poslednéí? Poraď, ať se nemusím taky dopředu děsit :confounded: ... A s tím dortem, to máš pravdu, hlavně že to bude k jídlu, a jestli to bude ovečka nebo kopeček je vlastně jedno :wink:

Tak Sršni, konečně jsi odhalila tajemství!!!! Těším se na fotky, a je mi už ted jasný že dortík byl naprosto perfektní :wink: :dizzy_face:

Dnes jsme si den kráááásně užily, perfektní prochajda s Poppynkama a Ivankama a psama, i když doooost náročná!!! Ale super odpolko :wink: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
A já jdu asi spát, páč mám fakt dost :sweat_smile: .
31. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky, tak už jen necelé dva týdny a jsem doma, zatím mi to teda vůbec nepomohlo, spíš je mi hůř, ale prý je to běh na dlouhou trať, když se to tak dlouho připravovalo, tak to taky tak dlouho může odcházet, vůbec nevím, jak to teď doma všechno zvládnu, protože je mi faaakt blbě. Druhé dítě v nedohlednu, protože beru prášky, které si s těhu nerozumí, ale aspoň si to druhý pak patřičně užiju, i když to bude možná až v pětatřiceti :sweat_smile:
Holky, chci koupit V. tu tříkolku s vodící tyčí. Máte ji někdo? Jaká je dobrá? Poraďte, prosím, příp.hoďte odkazy, aby vydržela co nejdéle a dítě pak na tom mohlo i samo jezdit. Děkuji :wink:
31. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Ahoj Mer,
vítej zpátky:slight_smile: to je fajn, že jsi se na nás přišla podívat:slight_smile:
Je jasný, že výsledky něčeho dlouhodobého nebudou hned, ale příjde to... Hlavně optimismus je důležitý a je lékem na vše :slight_smile:

Tříkolku s vodící tyčí máme, máme s kovovým rámem, jinak sedátko, rukojeti na řidítkách a vzadu lavůrek na pití je z plastu. Kolečka jsou velká a celkem je fajn, N. ji má moc ráda a těší se, když ji slíbím, že vyjedem na tříkole. Doma jezdí sama, šlapat ji jde docela dobře, jen jedna noha někdy zaostává. Tyč má dvě polohy na nastavení výšky. Dostali jsme ji k vánocům od Ježíška, stála 1000,- a ségra ji kupovala na moravě v nákupním centru v hračkárně (něco jako je Dráčik ... atd.) no a podobnou, ne-li stjenou jsem viděla tento týden v letáku Kaufland :sweat_smile: Za N.si troufám říct, že je spokojená :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Dnešní prochajda teda super, já taky padám na pusu a teda smekám před Bubbli, že to zvládla :confused: :dizzy_face: Celkem nám to dalo tři hodiny s půlhodinovou pausou na vrcholu:slight_smile: Jen teda měli sanitárku, takže vytoužená kávička a stříček nedopadl a jeli jsme na vlastní zásoby. Cesta dolů už byla brnkačka a šlo to samo. Pesani se teda vyběhali natolik, že Lea odpadla a už chrápe, že ani neslyším televizi :sweat_smile:
Určitě jsme nešli naposledy, no my s Poppynkou určitě ne :grinning: :grinning: :grinning: fakt paráda :grinning:
Jen jsem zklamala, chtěla jsem holkám ukázat v oboře jelena a zvířátka a oni ji zrušili a kousek odtamtud vypalovali les, takže jsem fakt čučela a aby to nebylo líto, tak jsem toho jelena musela udělat jááá :grinning:
31. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
A jdu taky chrupat, tak pa pa a dobrou všem:slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jo prochajda byla supéééér.Už se těším na další :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky, než Vás dočtu - tohle mi přišlo mailíkem, a doufám, že to není hoax:

Subject: Bezplatné očkování HPV

Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkající
se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 do 12 let.

Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská
unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete dalším lidem.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

Kdo má zájem, zkuste, mailíky na všechny nemám, tak jsem to sem napsala rovnou :wink:
31. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz
tak to mohla být dost dobrá procházka, taky se na nějakou takovou chystáme
:dizzy_face:
31. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Tak pojď příště s námi, Sršni, určitě brzo zase vyrazíme :wink: , teda dokud to ještě jde (jako u mě, počasí bude už jen lepší, ale moje tělesné proporce mi to asi pomalu budou přestávat dovolovat :wink: )

Mer, s tříkolkou neporadím, jediná rada kterou ohledně tříkolky mám je ta, že není moc dobré to šlapání vepředu, jak se to ted dělá, že to těžko ušlape i tříleté dítě.... Takže klasika, jako jsme měli my, která se už ale mooooc těžko shání.... :unamused:
1. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojda,my už jsme fit,asi tři dny jí to trápilo,zvracení prujem,ale bez teplot,asi něco fakt řádí u dr jsme nebyli ,tak ani nevím jestli je nějakej zvýšenej nárust střevních viroz,už chodíme ven,dělám velikonoční výzdoby už máme hnízdo z proutí velký v květináči na balkoně ,jarní kytičky a dnes jsem dodělala zakázky známým a dodělávám výzdobičku doma,VIKINKA VYDATNĚ POMÁHÁ :grinning: sázeli jsme jarní kytičky na terase,to se jí strašně líbilo,včera jsme byli s tatkou na prutech na ty hnízda a na kroucenou vrbu ,tu máme na zahradě, v sobotu má být krásně ,tak se chystáme na chalupu sázet tuje,malinovník a kanadskou boruvku,už se těším,že budeme celý den venku,doufám,že budem fit :slight_smile: Užívejte jarního sluníčka,Frogince brzké uzdravení,at jí to dlouho netrápí.
1. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Nazdááááááááááááááááááááááááár Polanko!!! Potkaly jsme se , se sršničkama!!!!!!!!!!!! :grinning: Vuáááá Véčko je veliká!!!!!!!!!! Trojkolku vytáhneme klasickou, po nás, já chtěla tu jak má asi poppy, ale jak jsou šlapky na předním kolem tak jsem to zavrhla, nevím, třeba to poppynka zmákne, ale kámošky holka si nabila kušnu, zatáčela a nohy vzala sebou :confounded: Maj jí- in Poland!!!!!!!!!!!!
1. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
jj tříkolku se šlapkama v předu nebrat ,je to i prý špatné na kyčle,to už nám říkali ,když byl Honzík batolátko :grinning: ,my letos jen odstrkovací kolo a příští jaro kolo s kolečkama,měli jsme to tak i u H.ten je narozenej v září,oni to letos na tříkolce ještě nezmáknou,možná trochu na konci léta,ale to radši koupíme až to kolo,MÍŠA jezdila na kole s kolečkama už od dvou a pul a v pohodě ,je to pro ně lehčí,většina tříkolek jde těžko,my měli pro MÍŠU tu klasickou jezdila na ní fakt chviličku,nic moc ,to kolo bylo lepší
1. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
ale kolo kovový a nafukovací kola a hlavně brzdu ,ne jako ty plastový šmejdy,to je to nejhorší co muže být :angry: ,my ted vybíráme sedačku na kolo asi nakonec HAMAX,zdá se nám nejkvalitnější,skořápku na hlavu už má :grinning:
1. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
tatí jel s Vikčou na zahradu ,tady v POLANCE,trochu to tam zkulturnit,v sobotu nás to čeká na chalupě :dizzy_face: jsem zvědavá jak jim to pujde,loni mi V.vždy kupy schrabaného listí rozházela po celé zahradě,myslím,že to budou hrabat dlouho,ještě,že ted není tolik listí jako na podzim :grinning: dnes mi pomáhala tak hezky sázet,že to máme na terase pod roštem mooocccc pěknýýý,takže zvednout a vyčistit,chudák tatínek :grinning:
1. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
Volal mi pan doktor kvůli výsledkům krve co mi v pondělí brali, no věřte že v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal jak jsem se strašně lekla že mi kvůli tomu volá... No a on mi chtěl udělat radost že je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Byli jsme odpolko v Ratibořkách, přijeli jsme až v 19.15, Bára nechtěla ani nic jíst, šla rovnou k ložnici a "hají" :grinning: :grinning: :grinning: . Tak ještě se nechala ukecat na očistu v koupelně, to ona ráda, zoubky by si čistila nejraději pořád a hned usnula.
Dnes teda bylo kráááásně :dizzy_face: :wink:

B. pomáhala celý dopolko tátovi uklidit zahradu, posbírat větvičky a kameny a takovej ten navátej binčus, oběd jsme si dali taky venku, takže konečně je tady to lepší roku :sunglasses: .

Cvaldo, to Vikinka už taky pěkně pomůže, B. je vždycky hrozně důležitá když má nějakou práci.Na zítra mají v plánu vozit nějakou hlínu nebo co, tak si dopolko aspon vystěhuju kuchyn na to odpolední malování.
1. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak gratulace k OK vysledkum!!! To je dobre, alespon trochu klid na dusi, ze jo.
Jinak ja dnes absolvovala prvni maraton po Polance a nikoho jsem nepotkala, teda z vas. Jinak jsem teda pekne utapana a uz se tesim do postele. Jeste pecu kolac a jdu to zalomit.
S tou trikolkou jak to nekdo nakousl, to me zajima. Prave nevime, co dat Adi, jestli trikolku nebo to odstrkovaci kolo. Fakt dilema.
Srsni, kde jsou fotky. Urcite to bude parada ten dort, to je mi jaksny, ale taky se tesim na pokojik. Jednou snad taky budeme nejakej delat, tak ze by inspirace probehla.
A na zuby jsme vyzbrojeny homeopatikama. Zatom 100% pomohli. Tak ze u nas super!

Zitra si Adoucha bere babi a pojedou na kole nekam, teda A. v sedacce. Tak doufam, ze bude pekne. Ja si dam damskej dychanek :sunglasses: A muj muz nam asi bude varit kavu :grinning:
1. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojy, fotky tam už jsou :slight_smile: dortík teda nic moc, musím říct, to víte, kovářova kobyla - jenže jsem do poslední chvíle neměla představu, takže mi prakticky vznikal pod rukama
... fotky pokojíčku zatím dávat nechci, uvidíme, jestli třeba na střechu, ale pozorný pozorovatel....
my jsme teda taky dneska docela dost procouraly po Polance, ale Seymovic jsme teda nepotkaly... co takhle nějaký malinký rychlosrázek? Třeba v pátek dopolko?
jo ale přeci jen jsme někoho potkaly :slight_smile: nejdřív holky dorotkovomachalovic - to bylo překvápko, bohužel jsme zase letěly na poslední chvíli, takže jsme ani moc nepokecaly :frowning2: a ve městě jsme ještě potkaly holky Frogovic - no teda musím říct, Lenča je fakt kus :slight_smile: a Anička vypadala líp, ale bylo trochu znát, že ještě není ve svý kůži :confused: tak ať jste brzy všichni fit a můžeme se sejít - aspoň na chviličku třeba na kávičku :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
co takhle se vrátit k původním nickům? myslím, že maskovačka už pozbyla platnosti :astonished:
1. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak ještě dáreček pro milovníky ovečky:¨

http://www.youtube.com/watch?v=NeifsOvIJz8&feature=related

mám ještě modelovat červený traktůrek, ale nechce se mi do toho :frowning2: tak jdu radši do hajan :grinning: dobrou!
1. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.