• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
dobrý, ne? :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
Čááááááááááááááááááááu, krásné ráno všem!!! Vy máte v Polance NEXT???????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Přišel s tím táta včera :grinning: Kua a tady se nic neřekne :grinning: K těm nickům mě je to úplně jedno, stejně každej ví, že jsem to já, prostě já :grinning:
2. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojte :wink:

Já už se dávno nemaskuju, mě je to jedno, pokud někdo bude jóó chtít, tak nás stejně najde.

Bublinko, moc gratuluju k OK výsledkům :wink: to je to nejdůležitější.

My včera s manželem vybírali jména :grinning: :grinning: Máme jich pár vybranejch a pak už se to asi doladí podle TP, aby nemělo mimísko svátek v období narozenin :dizzy_face: Jééé, já se táák těším, pořád doufám, že mi už nebude blbě, nepřipouštím si to :dizzy_face:

O tříkolkách vím prd, malá má to autí na odrtrkování a tak na něm doma jezdí a pak možná na léto koupíme tu motorku, nějak jsem nad tím ještě nepřemýšlela.
2. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Dorot, máme heč:slight_smile: :slight_smile: Né, jako bude to nový zboží, outlet a vratky a taky jako sekáček:slight_smile: Otevírají v pondělí a je to jak je čínská restika na Plh, nad bývalým manžovým pracovištěm:slight_smile:

Taktéž velikánská gratulka k oki výsledkům!!!!! :dizzy_face:

Sršni, jako co by nemělo být poznat? Ten dort je krásnej a Fanynka s Frantíkem jsou dost poznat:slight_smile: Je to moc hezký a určitě byl výborný:slight_smile:
Z toho kousku pokojíku usuzuju, že to tam musí mít maličká moc hezký:slight_smile: a byla bych zvědavá na další fotky, přiznávám. Ale chápu tě, mě se taky nechtějí dávat fotky bydlení. Nevím...

K tříkole - jasný, že nedoporučují šlapky na předním kole, to jo, ale taky záleží, jak daleko jsou ty šlapky, my máme sedátko na dvě polohy a protože je zatím pidi midi, tak je má docela blízko a hlavně nejezdíme X hodin denně. My ji dostali, takže ji využíváme a jsme spokojený. I já, nejdříve jsem nechtěla vyjet, že je to trapný, ta vodící tyč a teď si to nemůžu vynachválit, ale to je na každým, jak a co je pro něj dobrý.
My jsme včera byli v Hyper a tam měli vozový park podobných tříkolek, fakt podobných, se střechou, cinkrlátkama, no kýč jak prase, N. z toho byla max nadšená a chci too, chci too, vlezla do toho a převrátilo se to s ní, takže ne každá je asi ok, my máme hodně stabilní oproti tomu co nabízí tam za 1200,-

K nickům, mě to je jedno, klidně můžem založit Batolata z Náchoda - jen s předstihem se obávám, že nás sloučí do rozjetý diskuze :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
A srazík? můžem, mě to je jedno, stejně bysme někam vyrazili:slight_smile: Tak kdy a kde??? a půjdem někam na kávičku???
2. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj, jako ten NEXT kramek me dnes rano nejak nesedl v ku, jako ze jsem ho tam necekala. A z je zavrenej, tak jedine dobre. Protoze az ho otevrou a ja tam vlezu, to me asi budou muset drzet. Jako ze jsem jeste ani miminku nenakupovala nijak moc, jn asi 6kusu teplejsich, co po Adi nezdedi.
Srazek zitra dopolko nevim jestli zvladam. Razime do Snezky a pak na obed zpet na Plhov a pak mame navstevu u kamosu. Leda, ze by nekde cestou nekdo poletoval. Nebo v te cukrarne naproti Hynkoj, tam jsem jeste nebyla a tak bychom mohli dat kavu tam. Jinak nevim.
No nebudeme to hrotit.
Ju kuknout na Srsni album.
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
ty jooooo, parada! Srsno super! Jak je ten dort na te fotce sam, tak jsem si rikala, ze je nejakej malej, ale jak je tam s nim i Veru, tak jsem si rikala, ze teda musis mit mega troubu!!! :grinning: krasnej. Je videt, ze to mas v maliku. Tak se pripravte a za par dni vam pripravim dortik k popukani :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky cholky..
Jj srsničkovi jsme potkaly,Verunka je už velká holka,Anča jí chtěla mazlit,ale naštěstí byla uvázaná v kočárku,jinak by se k nám asi už V. nikdy nepřiblížila..furt totiž dětem samou radostí trochu ubližuje,ale já už jí za to neplácám,snad jí to přejde.
Dneska jsem byla ve městě zamluvit skorošvagrový svatební noc v hotelu Hr..,dáme jim to jako svatební dar,páč do domácnosti všechno maj a tohle mi přijde docela fajn.Budou mít apartmán s vanou,asi se tam zajdu taky vykoupat,páč vanu jsem dávala naposledy někdy před 5-ti lety,páč máme jen sprchu..
O tom nextu vím taky už nějakou dobu,ale ten první den tam nepůjdu,budou tam všichni nedočkavci a zvědavci a já se nehodlám s někým přetahovat o hadříkym jen proto,že třeba budou mít otvírací slevy..
Odpolko razíme ven,jdu do sexshopu,dostanou nové podprdy na takový malý kozindy jako mám já :grinning: ,tak snad něco pokoüpím.Třeba se s někým potkáme.páček :wink:
2. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky,
holky, hoďte mi, prosím, odkazy na tříkolky co máte, ať hledám, jak hledám, tak všechny mají šlapky na předním kolečku a to je prý blbý, že pak na ně nedosáhnou :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
http://www.ostrovpokladu.cz/trikolky/italtrike-trikolka-oko mer tato, tu jsem chtěla já, ale radši vytáhnem starou a k ježížku naježíme kolo :wink:
2. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Jinak nechápu, proč mi táta říkal o nextu včera večer, když nebude do So doma :grinning: Mě svrbí ruce :grinning: Jenom ruce v So razíme do Hradce do aska kouknout na postele pro Adi, moc skáče a blbne v postýlce, že máme strach, že prolomí rošt :angry: Jinak sršní pokojíček supeeeeeeeeeeeeeeeer, dort takýýýýýýýýýýý a já už mám vymyšlenej pro tatínka a on se stále nevymáčkl kdy :grinning: tak nevííííííím :angry:
2. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
no tříkolka krásná, ale ta cena :sweat_smile:
2. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
já myslela tak do 1500 kč :wink:
2. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Mer, tak si dej do vyhledavače na MMB tříkolka a max cenu a vyjede ti jich tam spousty :wink: Jsou tam i klasický za těch asi 15 stovek.
Nebo někam zajděte do prodejny a zkuste to :dizzy_face: Každýmu vyhovuje něco jiného:slight_smile:
3. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Poppy, to jsem už udělala, ale vyjíždějí samé se šlapkama na předním kolečku
3. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Krásné dopolodne!!!!!!!!!! mer tak klinki na ten odkaz ode mě, tam byla klasická tříkolka červená , šlapky veprostřed a tyč můžete dokoupit :wink:
3. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
3. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
No co to je toto? Na 3 tí stránce :angry: Jinak krásné ráno, doufám, že marodům je líp :slight_smile:
6. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Ahojda, my jsme měli docela aktivní víkend:slight_smile: takže nebyl časík:slight_smile:

Jinak všem přejem hezký pondělíííí :dizzy_face:
6. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Bré ránko i od nás!!!!

V takovým počasí jaké bylo v sobotu přeci nelze sedět doma u PC!!!!!

Poppy, jak jste si užili oslavičku? :wink:
6. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
No přesně tááák, v sobotu teda bylo uplně suprově:slight_smile:

Bubbli dík, Oslava se vydařila a my jsme byli díky tomu celý odpolko (od 13hod) až do večera venku. Fakt super, Dorazily jsme s Iv v devět domů, teda i s holkama. Dali jsme se na cestu pár panáčků a z vesela jsme to štrádovali přes les do Náchoda. Docela prča :grinning: uťapaly jsme 10km a to pak se super spalo:slight_smile:
6. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
My jsme taky neseděli doma, to by byl hřích :slight_smile: My jsme taky slavili i když jsme jeli původně na vílet a MĚLI SLAVIT AŽ ODPOLEDNE až bychom přijeli z nákupů. jenže nám před Novým městem ořeskočil klíňák a bylo po víletu :angry: Takže auto máme ve Spech v dílně a nás odvezli na oslavu dřív, takže jsme měli i obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Ačko spala poprvé ve velký posteli a super, ťuk ťik -bez probuzení, štrádování k mamince, usínala u sebe, ale s mamkou a před tím byla i pohádka od tatínka, zajímavý přednes :grinning:
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Kdy vyrazíte obhlídnout ten NEXT? My jsme teď bez vozidla, ale když tak pak písněte co tam maj, jestli i nový zboží a za kolik :wink:
6. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko, já tam nakukovala v pátek přes výlohu, no, je samo spíš nový, nebo vratky - že to někdo koupil a pak z nějakýho důvodu vrátil, ceny nevím, nebyly vidět, ale vyrazíme tam spíš tak za týden, až se to trochu uklidní :wink:
6. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
a budou peníze :grinning:
6. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
kuk,krásné ránko,tak my měli taky akční víkend,ale ted pokud bude takové krásné počásko tomu jináč nebude :slight_smile: ,taky se chystám na Next,ale taky počkám,až opadne šílenství :grinning: ,ted jsem nakoupila letní z TOPOLINA.
6. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky.Tak já měla pracovní víkend,ale malá si to s tatíkem užila.Byli u babí v Hr...,celé odpolko byli na zahradě,grilovali,takže maj hadry vyuzený,hrůza,ale užili si to a malá byla hodnoučká,takže paráda.A mě to popravdě zatím ani neláká,jelikož u nich se griluje v létě skoro každý víkend,tak se radši přidám později,páč po pár grilovačkách mě to zas omrzí,znám se..dneska jedeme vrátit botky co jsem malé v pátek koupila.Paní prodavačka furt jak jí jsou dobře,takhle to má být a já jí pořád říkala,že jsou velký,ale prostě jsem jí nakonec uvěřila a malá v nich nemůže ani chodit,má je asi o 2-3 cm větší.V krámě byla štastná,že má něco novýho nanohách,tak v nch chodila pěkně,ale doma jen jí je nandám začne fňukat,rve si je z nožky a chodí jak čáp :frowning2: ..
6. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.