• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Ahojda všem,
tak jsem v Nextu dnes byla, s nikým jsem se tam o nic nepřetahovala, takže super. Zboží hezké, nové cenově celkem dobré, ale v několika kusech :grinning: a pak spíš vratky, ale vratky takové, že jsou třeba ošoupané nohavice, sem tam díra na tričkách a také outlet, tudíž otrhané cedulky, což není závada. Ceny dobrý, fakt to není drahé, ale taky jak co. Já si zkoušela kalhoty, byli mi velikostně, ale byli zažívané na nohavici a to mi vadilo, dát za to 3stovky, takže nic... Koupila jsem tam N. tepláky z loňský kolekce, nový, za 125, ale mají dírku mezi nohama :sweat_smile: Je to tam hezký, čistý, nesmradlavý hrabákem, prostorný. Zboží bude často, každý týden. Prodává tam ta Lucka, co měla vydrýsek a majitekou je její kamarádka co má malého chlapečka.

My dnes koupili u Hoťase novou helmu na kolo, to byli scény že by jeden padl, N. dostala od pána lízátko a ani to ji neobměkčilo, aby si ji dala na hlavu :rolling_eyes: tak jsem vybrala červenou, aby nám to ladilo ke kolu a tak snad bude ok, už jsme ji zkusili a dobrý snad. Za 4kila by snad mohla být ok :grinning:
6. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
kuk,koukám,že to tu sportem žije ,my objednali sedačku a helma nás čeká,ale vzhledem k tomu jak často a ráda nosí doma lyžařskou,tak to asi problém nebude :confused: máme objednáno u cyklo Tony,tak jak přijde vyberem tam i helmu.
6. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak já dnes při ranním běhu zakopla a spadla, měla jsem na čele bouli jak druhou hlavu, myslela, že jsem kaput, mám odřený celý obličej a nohy, bolí mě krční páteř, no hrůza, začíná mi to modrat a ta boule sestupuje na oko a utlačuje mi ho, doufám, že mi bude brzy líp.

My koupili v sobotu V. troje botičky, v těch jarních jí už bylo vedro, tenisky a sandálky Nike a obyč.botky na písek, ale těch peněz, hrůza, ale já to zas prodám :grinning:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky, tak my jsme ušetřili za sedačku, včera mi kamarádka dala jejich :slight_smile: a helmu máme koupenou už od podzima, taky červenou :slight_smile: dnes jsem chtěla sedajdu přidělat, ale byly jsem u kámošky na zahradě na písku, tak z toho sešlo.
6. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jej, Mer, ať to ok, holka co vyvádíš, to jsi nekoukala??? Ať jsou boule fuč :grinning:

My jsme byli včera i dnes na kole a super, včera jsme museli vyzkoušet kolo a dnes novou helmu, tu starou dáme švagrový :dizzy_face: Zítra se chystáme zas, docela mě to chytlo a fakt mě to baví, N. taky, takže nemáme problém sednout a vyrazit :grinning: Včera jsme dokonce chytli ten největší slejvák a jeli v něm z Ostrovů, já byla druch, ale N. vzadu neee, měla suchý kalhoty, jen trochu bundu mokrou a z helmy ji kapaly čůrky :grinning: ale dojely jsme :grinning:

Jooo, dneska jsem u Hoťase potkala manžu od Mer :grinning:
6. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Srsni ,tak to máš super,my dáme za sedačku 2200,- a ještě helmu :confounded: ,ale sedačka kvalitní,ty otřesy na ty jejich páteře nic moc,takže na tomhle neušetříme :wink: na Honzíka jsme měli HAMAX ,když začínali a byla super :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
jsem zvědavá jak se jí to bude líbit,jezdila jen v přívěsném vozíku asi čtyřikrát vloni ,ten jsme měli pujčený 10 tisíc se mi za něj nechtělo dávat,my zas tak strašně často nejezdíme,abychom ho využili za ty prachy.Ale je to výborná věc.
6. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
My máme sedačku od OK BABY, taky proti otřesům a chrání páteř. Dokonce vyhrála v testu MF Dnes :dizzy_face: a celkově se řadí mezi ty bezpečnější. A fakt je, že se na tomhle fakt nevyplatí šetřit. Já jsem na podzim jezdila se sedačkou od švagrový, starou xlet a o proti tomu co máme teď tak to je luxus a i N. je vysmátější a ne vyhrkanější.
6. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Cvali, je to výborná věc, ale jak pro koho. Mě Iv taky říkala že potkala maminku co měla ve vozejku děcko a z praktických důvodů i nákup, ale v tomto případě si fakt nedovedu představit naší dračičci :grinning: Nákup by byl rozházen po trase a ani bych si nebyla 100% jistá, že na konci trasy by mě tam moje dítě sedělo v pořádku tak jak bylo na začátku. No kdo ví, jestli by tam vůbec byla a neztratila bych ji někde :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Je to super pro víc dětí, ale včera jsem byla svědkem, kdy dítě vyhodilo boty z vozejku, no zrovna mě pod kolo :rolling_eyes: :angry: já zatla zuby a jela jsem dál, ale tatínek od děcka byl trochu nervní, ale na Ostrovy taky dorazili :grinning:
6. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
cvaldi, je to Hamaxka (ale není polohovatelná) a podle věku Honzíka a jejich dětí bych řekla, že to bude jedna série :grinning:
6. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
no co, novou můžeme koupit vždycky, že jo, za zkoušku ale nic nedáme. Zatím dobrou!
6. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko Polanko, kdepak jste?
7. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojda, tak na kolo jsme vybyvené z loňska, sedačku máme nepolohovací a asi obyčejnou, takže B. je asi vyhrkaná, ale každopádně moooc spokojená, takže kolo už asi taky opráším a vyrazíme. Snad to nebude miminku nějak nepříjemné :confounded: :sweat_smile: .
A z vozíku za kolo jsme taky rozpačitá, já bych se do toho bála dítě dát, i když se v tom vozí děti hodně, to je pravda...

Včera odpolko jsme byli v HK, koupila jsem konečně B. jarní botěnky, stráááášně se mi líbí, ale samozřejmě jsme se unáhlila a koupila jí číslo který je akorát, má tam asi půl cm místa... Takže v létě budem kupovat nový... Přemýšlím jestli je tam ve čtvrrtek nezkusím vyměnit za větší, ale nevím jestli pojedu do práce, no kdyžtak holt koupím pak další, no....Máme ještě Reeboky tenisky na střídání.. A potřebuju ještě nějaký obyčky na zahradu a sandálky, ale ty pořídím asi až později, jako víc před létem. Nebo vy už sandálky máte? :fearful:

Dnes do Déčka nejedem, jdem na prochajdu ven :wink:
7. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

boty už neřeším, prostě máme jedny přechodovky zima - jaro a až se mi nějaké budou líbit, tak ji je koupím. Sháněla jsem po Polance něco, co by mi padlo do oka a prostě se mi nic nelíbí a nebo je to ne na jaro léto, ale na tuhou zimu ještě.

Razíme ven, mějte se tu fajn, pá :wink:
7. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
My jsme měli starou sedačku umístěnou na nosiči, proto byla vyhrkaná a cítila každý otřes :sweat_smile:
7. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky,tak já mám na botky smůlu.Dneska jsem sehnala nadherný za 450,- od Santé,přijdeme domu,jdu jí ještě jenou zkusit a zjistila jsme,že maj stelku špatně nalepenou,celou k pravé straně a po levé škvíra asi 3 mm,takže by si by si v nich zničila nožku,tak jsem je vrátila :frowning2:
Jo prosím vás kde je tady nějaká dobrá kosmetika,nikdy jsme jikde nebyla,ale potřebovala bych upravit ksicht,hlavně obočí,před tou svatbou..
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak my cvíčkovali,měli jsme žlutáskovej den s překvapením,bylo to prima,zas jsme viděli Srsničkovi po delší době a bylo to znát trošku jsme kecaly a necvičili :grinning: Sedačku jsme volili zlatou střední cestu,není to ta z nejdražších,ale co se týče do bezpečnosti a pohodlí to je o.k má hlavně 5 bodové pásy a ne tříbodové.Vozíky jsou myslím bezpečné ,jen ty kolem 5 tisíc nejsou tak stopro stabilní,my měli pujčený ten dražší a super,pětibodové pásy polohovací sedačka,když jedeš tak musíš mít zapnutou aspon tu sítku,protože by děcko mohli trefit šutry :grinning: ,takže nemuže nic vyhodit,pásy mají bezpečnostní zapínání ,aby si to nemohli sami rozepnout.Naše sedačka na kolo je polohovací a posuvná dozadu,když máš třeba batoh na zádech to je dobrý ,polohování bych ani nemusela mít,ale tak uvidíme jestli to využijem :slight_smile: sandálky ještě nemáme ,máme jen plnné Fare a ESSI ,ÁDY BOTASKY A CARRA BOTASKY,ted jí chci koupit nějaké k šatum ,ale ne uplně sandále,stěma ještě počkám,třeba jí ještě povyroste nožka,tak abysme nemuseli kupovat dvoje jako loni :unamused: chrupkáme,tak jdu dát na terásku kávičku je tam nádherně,tatí jde dnes připravit pole co máme v alejích na brambory,tak vezmem odstrkovadlo a vyrazíme sním,ale i kočár sebou ,protože bysme tam šli asi dlouho :grinning: tak užívejte sluníčka
7. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
leni naproti teta drogerii v poschodí i dobré ceny :wink: škoda,že Ančí nejsou ty botky po nás jsou jak nové a super :frowning2: tak je nabídnu někomu jinému :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Poppy, MM říkal, že u Hoťase nebyl, tak nevím.. :sweat_smile:
7. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Hm, tak to potom nevím, koho jsem to viděla a s kým jsem mluvila a kdo mě zdravil... :sweat_smile: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
krásný slunečný den!!!

Po příšerné noci (několikáté v řadě) jsem zjistila že B. přibyl v puse zoubek, klube se jí nahoře vpravo stolička! Myslela jsem že rostou až okolo druhého roku :fearful: :sweat_smile:

Peču perníčky, poprvé a naposledy v životě, myslela jsem si jak to nebude B. bavit a prd, cpe se syrovým těstem, rozďoubává prstěm vykrájený tvary a vtírá si to těsto do punčocháčů, atd... A já na to nejsem od přírody, takže fakt opruz!!!! Ale chuťově jsou dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Nazdar bazar Polanko, práci zdar bubli :wink: Tak toto jsem měla na Vánoce taky, syrový těsto všude, vykrajovala jak divá, ujídala a pak říhala jak blázen :grinning: Muž byl včera v polance obhlídnout kola a říkal super, jen musím zjistit jak to je se sedačkou, tady mají, že když si koupíš kolo v určitý hodnotě máš sedačku zdarma, tak uvidíme tam.
8. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Bubli,nám taky rostou ty zadní stoličky nahoře a v noci se budí ,to se tak nebudila ani jako mimi :frowning2: Dorot nevím,kde tady prodávají kola a k tomu sedačky zdarma u gymplu určitě ne,tam odtud máme sedačku my a navíc majitel je známej nic neříkal.Ale jinde nevím,tady zas tolik prodejen s cyklo taky není.Jo,my pořád vyrábíme objednané velikonoční aranže a s Viky bordel všude :unamused: ,ale chce děsně pomáhat mamí chceš a všechno mi podává a někdy i ničí :angry: jsou to breberky,dnes jsme prošmejdili město s Froginkama,holky se jen rvaly kdo poveze kočárek,ale jinak byly hodný a krásně spolu štrádovaly no dámy :grinning: potkali jsme Verunku,maminku někde ztratila ,tak šla s babičkou :grinning: :grinning: :grinning: ,hned nás poznala.Byly jsme juknout na Terezku,jak jí roste bříško,už to má za pár,ozkoušeli a objednali botí-užasný holčičí.Já tam už včera nakoupila podkolenky po celým Náchodě jsem je nesehnala :angry: ted k rollupkám jsou aktuální na punčošky už to není.
8. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
zítra mají už děti prázdniny ,mladej nám frčí do Prahy na 4 dny hrát,tatí ho letos netrénuje a se svejma nejede,tak si uděláme výlet a jedem se tam podívat,nakupuju už postupně Míše šaty do tanečních ,tak juknem co velkoměsto nabízí :grinning: na Staromáku je velikonoční výzdoba,tak to zas něco pro Viky :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Poppy, fakt nevím, říkal, že tam tento týden nebyl a že tě naposledy viděl v pátek u Bubblynek :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Tady, tady je prodávaj, ne u vás, ale já se do tý cenový relace stejně nedostanu :grinning: Panebože, tady se asi něco tají :confused: Pan Meredith, nebo že by Poppy něco pila :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Mer, tak jsem dnes hluboce zapátrala v paměti a já si opravdu tvého muže spletla s někým jiným, s kým si pouze vykám a zdravíme se dobrý den. No, nejraději bych se v pr....i viděla, pže jsem ještě říkala a´t pozdravuje doma :grinning: Si musel myslet, že jsem asi na mol, pže jsem na něj vyhrkla ahój, co ty tady??? Kupoval nějakou tyčku a já mu říkám, to jako u vás nemáte???? Bože to je fakt trapas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: teď abych se mu vyhejbala obloukem :grinning: :grinning: :grinning:

No Dorot, pila jsem včera odpo, den poté, ale došlo mi to až dnes :grinning:

Právě jsem se vrátila s nákupů z Pardubic a Amfi, no paráda, lepší než HK a cesta jen o 15min delší :grinning: Kopila jsem tam N. botičky u Bati, už sandálky a sednou ji parádně a ještě jsem ji dovezla tričko na léto od Benettonu, no frajerka :grinning:
8. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Poppy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu řebím, no aspoň tě omlouvá, že jsi na mateřské, si říkal chudák tu to ale bere :grinning: :grinning: Tý jo Pardubky, tam jsem byla dvakrát ,úplný ráj :grinning: :grinning: Taky plánuju nákupy, ale nevím kdy a za co, když chci to kolo :confounded: asi přepadnu banku a bude :grinning:
8. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky, tak my dnes potkaly na nádraží Frogovic :slight_smile:
poppy, už nepij! :grinning:
Pce, to je hudba mého mládí.... když jsme u babičky, většinou se tam vydám... a to co teď udělali z Tesca! Verunka miluje ty jezdící schody, takový krásný ani v HK nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.