• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Dorot, já se taky tlemila a když jsem to dnes mamce vyprávěla v autě, tak taky měla slzy v očích od smíchu, jakej jsem tydýt. No, Pardubky fakt super, jako když něco sháníš, tak nikde samozřejmě nic nemaj, ale zboží a obchodů spousty, já teda sháněla kalhoty a mám místo toho bundu :grinning: Fakt je to lepší než HK, sice je to na dýl, ale vyplatí se. Jen jsem nemohla najít vjezd na podzemní garáže a tak jsem to nechala venku na placeným hlídaným, myslela jsem že za pakatel, když je to u Tesca a ono prd, zaplatila jsem 70,- za tři a půl hodiny, jako mazec. Mamka se vyklonila z okýnka a povídá slečně že by ji mohla stačit dvacka, že je to vydřidušina, tak jsme se zas natlemily a jeli spokojený a o pár kaček lehčí dom. Cesta super, jen je trochu omezen provoz, ale dá se jet hezky stovkou, takže my jsme byli za 15min u fakultky v HK od toho Amfi s omezeným provozem a ve špičce.

Hele, na tu banku se hlásím taky:slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
No a hlavně jsem byla dooost překvapená, jak nekecám v 80% byli prodavačky ochotný, jako normální, žádný otrávený ksichty, no super. Třeba v tom Benettonu mi vytáhli asi 15triček a vůbec neposlouchali, že jsem řvala, že stačí, že si pak nevyberu a že mám stejně jasno co chci, klasiku, tak ochotně přehrabali sklad a přinesli mi moje vytoužené, no mazec jako. To z HK neznám, ještě v Pze jsou takový, ale tady mě to hodně mile překvapilo.
8. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Sršni, ono to bude tím, že nemám zas takovej dobrej trénink a pak se stane toto. No, ale ten den kdy se mi stalo toto fopá jsem nic nebumbala :grinning:
8. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
krásné sluníčkové dopolko všem,tak jsem něco pokoupila v Nextu Vikýskovi i Míša SI VYBRALA SÁČKO,Srsni a majitelé jsou vaši a naši babí sousedi,teda snacha ,ale paní N. tam bude prodávat.protože mladá s prckem :slight_smile: a ještě ta p. z Vydrýska,mladá N. vím ,že prodává NEXT i na netu,ale nevěděla jsem,že bude otvírat obchudek. krásný den všem a hezký svátky :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
dobré poledne, vím cvaldi, jsme se tam viděly :slight_smile: já jsem si podle jména říkala, jestli to nebudou oni a pak už to bylo jasný :grinning:
9. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
MY DNES SLAVÍME KULATINY 20 VIKY :grinning: ,tak jsme si dali řízek k obědu :grinning: a chrupeme,jdu dát kávu na terásku,už mažete prcky opalovákem,já už dnes malou na terase natřela daylongem.
9. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Nazdar bazar, co děláte ženy? Tý jo řízek, takový jídlo ve všední den :grinning: :grinning: Já koupila A. krém v lékárně nějaký Sole něco za 139,- to je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza, takový peníze :confounded: Mě štvete, máme rozbitý vůz a hned bych jela do polanky utrácet :grinning: A vůbec jak je krásně výletovala bych každý den, akorát bychom museli jíst chleba s máslem každý den :grinning:
9. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky,ještě jsem nemazala,ale odpolko namažu,mám z loňska ještě daylong,snad to neva,že je otevřenej,páč je skoro celej a prachy na tozhazování fakt nemám :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jinak já jsem dneska dělala A. roštěnky s rýží na nám jsem zkusila novinku,vepřové kotlety v medové marinádě s jablky a rýží,fakt mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Jsem se napucla a večer jdu zas sportovat,tak už toho moc nepojím,jinäk se mi zas udělá zle,jako předminule.Já blbec jsme si dala hodinu před cvičením jídlo a musela jsem se vrátit dom,páč se mi fakt neudělalo dobře..
9. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
nazdárek kašpárek)

my jsme dnes poobědovali kuřecí závitek se sýrem a nové brambůrky s jarní cibulkou :slight_smile: Odpo až se beruška vzbudí, tak se jedem s taťkou někam projet na kolech. Já N. mažu od víkendu a dodělávám ještě microsun, který mám otevřený už od předminulého roku, já myslím, že to neva, neosypala se, takže až ho dodělám, tak začnem mazat daylongem, kterej je otevřenej z loňska. Letos utrácet za opalováky fakt nebudu, když toho máme poměrně dost, takže sdělat a pak koupit nové, pže já jsem hned hr a musím všechno hned odskoušet

:grinning:
9. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Dorot, tak si udělejte výlet vláčkem :wink: Já bych taky někam vlakem jela, ale zatím jsem nevymyslela kam :grinning: naplánuju si to, až bude H. v práci:slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Vlakem :confused: to jo, ale musel by to být přímj spoj a kam asi to nevím, do skal ne tam je zima :grinning: k vám taky ne co tam taky :grinning:
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
A pak abych se zas nevracela v noci známe ČD :grinning: :grinning: Vláčkem plánujeme k našim někdy, jen nevím kdy, protože toho vždycky táhnem :confounded:
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Dorot, no k nám do Polanky, přece, no co tady??? Obešly byste si "okresní" město a jely byste zas zpátky. Spoje jsou celkem fajn, jen v Teplicích se přestoupí a když nenarazíš na courák, tak jste za hodinu doma :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Poppynka je strašně unešená z motorek, jakmile někajou slyší hned natahuje ruce a chce se dívat z okna a hlásí mi - maminko, motojka jede, pojájat musíme :grinning: Stejně tak sanitky, když houkají, tak hlásí - už jedou :grinning: Včera byla s taťkou a když se chystali ven, tak mu povídala, tatí eště boty musíš dát Nenince :grinning: No rozumbrada hadr :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsme byli v Lídlu a tak jsem ji tam koupila dvoje ponožky a tak hned hlásila na léto do botiček :grinning:

Peču jahodový dortík, jen tak při čtvrtku, ale opět se to nazve naší poppynkou jako jadodový koáč :grinning:
9. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Dobré ránko!!!!

Tak jsem se už "odhlásila" z práce, komu by se tam chtělo v takovýmto počasí trčet, že.... Místo toho jsme byli včera v zoošce a potkali tam kámošku tady z vesnice :wink:

Pracujeme na pískovišti, už to snad bude, hurá!!!A pak musíme udělat parkoviště, no a dnes mi taky přivezou myčku tak ji zapojit... No je pořád co dělat.

Utrácet bych jela taky, ale už jsem se zase moc rojšoupla a z mateřský mi nic moc nezbývá, tak budu muset skásnout taťku a ž přinese výplatu :grinning: . Ale máme toho tenhle měsíc celkově nějak moc, povinný ručení na Lagunu, pískoviště, parkoviště (všechny ty obrubníky, kamínky, písek...), blbosti kolem tý myčky, B. jsem kupovala ty botěnky, nějaký jarní hadry, no a já jsem chtěla nějaký těhu kaťata tak to až příští měsíc :frowning2: .

Jedem nakoupit nějakou zeleninku a ovoce a vajíčka na koledu a pak uklidit auto, mám tam fakt nadrobkováno fuuuuuuj!!

Tak si užijte den a můžete příští týden vláčkem přijet sem, písek už bude, tak bude od dětí klid a my si můžem dát v klidu kafíčko. Pískoviště bude veliký, tak se sem vejde hooodně dětí :wink:
10. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky,tak jsem dneska koupily krásný botičky a snad už bude klid.jsou to tyhle růžovoučký: http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/525/sl-8-ruzova/
A za ty co nám jsou velký dneska přišli do obchodu prý nějaký moc hezký,tak nám je paní půjčí dom na vyzkoušení,páč jsou na prodejně v Hr.... a my je v klidu vyzkoušíme.Hlavně aby fakt byli tak nááádherný jak paní v telefonu popisovala :wink: :unamused:
10. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem zpět, počkejte až mě uvidíte, mám úplně fialovožlutý hematom u obou očí, ani brýle to nezakryjou, vypadám, jak když jsem doma dostala :grinning:
10. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Mer, kde jsi byla? :confused: Něco mi uniklo :grinning: Jinak krásný den!! Bubli jo penízky lítaj, ale zas to budete mít krásný :wink: My jedeme zítra do Hradce kouknout na markýzu na balkon a sezení . Takže to taky bude pálka :confounded: Pískoviště jsem objednala na MMB než by se k tomu chlapi dostali byla by zima :angry: POppy to "už jedou" mi připomělo Kelišku :grinning: :grinning: U nás tgeď každý den lítají sanitky kolem 13h , nebo hasiči, nevím co se děje, ale je to mazec.Taky máme doma rozumbradu a musíme dávat bacha co říkáme, protože všechno vykecá, nebo zopakuje nahlas. :grinning:
10. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Už to čtu, při ranní běhu , už to slovní spojení zní jako sebevražda :grinning: holka holka, ne nadarmo se říká sportem k trvalé invaliditě :grinning:
10. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
No Dorot, zrovna dneska se stal u vás na výpadovce opět smrťák, no mazec :rolling_eyes:

jj, už jedou! zrovna dnes se babička ptala a kdo jako jede??? a naše pidi Poppy povídá, no hašiči - hoží, hoží :grinning: přesně jak u nás, taky musíme dávat bacha, ale dobrý, to spíš v krámě povídá všem že je Neninka Nukaka z Nakoda :grinning:
10. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Poppy, já ho fakt už podezírala, že mi lže :grinning: :sweat_smile:

Dorot, byla jsem 7 týdnů v nemocnici, jen na víkendy doma :wink: :grinning:

Holky, kde je ten Next obchod? A má to cenu? Není tam narváno, když je zboží a pak už nic stejně není?
10. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Poppy vím, říkala to kamarádka, tady je furt něco, jeden olda měl bouračku a dost blbou s tím přišel dneska, :confounded:
10. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zítra ráno budu v Polance tak bacha :grinning: Ale jen na chvíli pak razíme dál :wink: Doufám, že po mě nebudou chtít, abych na tom kole jela :confused: Mám připravenou mini :grinning:
10. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
No, Mer, mě napadlo, jestli jsem něco nepráskla, jak jsi mi napsala, že v Polance nebyl. Ach jo, doufám, že nedostanu na čuňu až se doopravdy příště potkáme :grinning:

jinak vítej zpět :wink:

No Dorot, jsi si na 100% jistá, že tě nedonutí na to kolo vylézt, aby zjistili, jestli ti dobře sedne??? Já bych balila kraťasy do kabelky :sunglasses: :grinning: Nebo mini a kraťasy na sebe :grinning:
10. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Já budu mít zítra pracovní den, ale doma a Poppynku si berou naši a pak jde se ségrou do Cirkusu, tak jsem zvědavá jak to zvládnou a taky kolik za to budou chtít. Myslím to vstupný, slyšela jsem že chtějí 350,- za dítě :confused: :sweat_smile: tak nevím, Poppynka to dostane v rámci Velikonoc od našich :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
A v neděli jdeme gratulovat Ivankám, malá Iv měla 1.rok a obě holky svátek :dizzy_face: takže to máme nabitý až až až, jen v pondělí budem odpočívat, huráááá :grinning:
10. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsme se domlouvaly s Bubblinkama, že bychom příští týden jely s mrňatama vlakem do Ádru, pojedete s náma? :wink:
11. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahojda, pokud bude super počasí, tak my se hlásíme určitě, výletů není nikdy dost :grinning: Zahřívaly bysme vám z Polanky místečko ve vlaku :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Peču berany, jeden už odcestoval na Plhov k našim, druhej je v troubě a na třetí začínám chystat, jako mazec, ze mě leje jak z vola, je mi horko :rolling_eyes:
11. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.