• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Frogi, hezká fotečka, Froginka si píchááá??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz
Teď ještě ne a doufám že ani nikdy nebude...Ona se té stříkajdy chopila uplně sama,jen ta fotka je už skoro 3 měs. stará..Asi bude sestřička po mamince...
12. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
Tak tady zase brouzdám po fotkách a prohlížela jsem si jedno albíčko takových malinkých drobečku,nedonošených..napíšu ti do Ip nick
12. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
jj, napis, to pak akorát bulím...
12. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
Krásné ránko :wink: Aha tak to nevím, kde je jeskyně :wink: Jinak ráda bych šla, ale to bychom se museli domluvit hodně předem aspoň týden :wink: Frog hezká zdravotní sestřička :wink: Kde jsi pracovala sestro, na chíře, interně........ :slight_smile:
13. únor 2008 v 06:59  • Odpověz
kukís,dobré ránko vy kecalky,já se včera musela věnovat choti,měl záchvat tulismu :grinning: tak jeskyně o.k jdeme,holkýýý dnes odpo si písnem v kolik a kde,sarah do léta času dost tak ještě šatičky stíháš zkouknout :grinning: ,Dorot kravičkovou bundičkumá mladej od Alice BENDOVÝ ,JE UŽASNÁ.tak jdu dát kávičku ,my před chvílí vstávali ,tatí nám vyvenčil bafana ,abych nemusela a LETĚL DO PRÁCE :grinning: :confused:
13. únor 2008 v 07:49  • Odpověz
KDEPAK JSOU BUBLINKY :frowning2: asi jelly do Dvora :wink:
13. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
tak holky ted říkäli ve snídani s novou,že minuta polibku spaluje 30kalorií,no tak to je dobrá dieta ne?Takže všichni mají povoleno líbat se ,jen dorotce to zakážem,protože by se nám holka asi vytratila :grinning:
13. únor 2008 v 08:19  • Odpověz
tak já letím za cvalíkem akrobatí ,zlatý hodný takový málo hýbající se miminko to bylo :unamused: ted to je dábel,kterej nevydrží chvíli v klidu a typuju ,že budem brzo i sedět :frowning2: už se jí to skoro podařilo,ale ten hysterák ,že to nejde až nahoru :grinning:
13. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno! ne, do Dvora jsme nejeli, jen máme zas nějakou rýmu, tak jsem včera šla brzo spát, protože bublinka v noci nespala - jak měla ucpaný nos a nemohla dýchat...Tak jsem to zalomila skoro s ní.
Frog mám klokanku jestli ji chceš půjčit. Já ji skoro nepoužívám, jen občas doma, ale v pohodě se bez ní obejdu. Není to žádný nový model, ale dobře se v ní nosí. Měla jsem půčenou i klokanku od Chicca, ale ta mi teeda nevyhovovala.Na procházky v terénu mám šátek. :wink:
Solná jeskyně je dobrý nápad, nikdy jsem tam nebyla tak nevím - co mám mít na sobě?????
13. únor 2008 v 08:28  • Odpověz
nůžeš mít normálně co chceš, jen musíš mít bílé ponožky :grinning:
13. únor 2008 v 08:32  • Odpověz
A plavky :grinning: Jako já se schválně budu líbat :grinning: Jak bundu od Bendový, nechápu? :confused:
13. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
malej Vašík od ALICE BENDOVÝ,několikrát vní byl vyfocenej v časáku nevidělas?
13. únor 2008 v 10:04  • Odpověz
tak jsem polklidila pověsila prádlo,utřela prach pokecala s cvalíkem ,ted tam morduje oskara,ale za chvíli letí na kutě,dou fám ,že dnes to nebude až před 11 :grinning:
13. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
bublinky,tak to vás lituju rýmka dokáže pěkně potrápit broučkové prtavý ,tak at jste brzo fit a mužete snámi zase vyrazit,bylo to prima ne,bublinka to je taky takovej drak :grinning:
13. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojky,Ta bunda není přesně jako tamta,je míň muchlíčková,flíčky malý a je strašně velká..
Bubly ja bych jí ale potřebovala až na září a to už budeme asi mino váhovou kategorii do který je určena ne,bývají tak do 10 kg max...
Dneska razíme ven,kdo jde??Ale moc hezky tam teda není..
Poppy na tamto jsem koukla a je to fakt maličky..Je mi jich líto,cvrčků..
13. únor 2008 v 10:10  • Odpověz
Dorotko já jsem dělala v HK ve FN na interně-kardiologická JIP
13. únor 2008 v 10:23  • Odpověz
tak my od čtvrt zařezáváme,jdu vyžehlit věcičky vyprané z hrabošku,frog já ven jdu ,ale nevím jak se vzbudíme,viděla bych to tak kolem pul třetí,že bysme vyrazili,ale písnu ti ještě :wink:
13. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
popy co uspořádat ten srazík na čvachtáku,jak jsme o tom mluvili :wink:
13. únor 2008 v 10:44  • Odpověz
manža říkal,že to tam máme jít prubnout ,jako obýdek,že by tam kdyžtak chodili na obědy z práce,u papeže jim moc už nechutná :grinning:
13. únor 2008 v 10:46  • Odpověz
Aha, Frog, tak to asi nepomůžu. Já mám ten šátek a ten je na všechny váhový kategorie-myslím do 50kg- nebo zkrátka dokud bejby unesu :wink:
Holky, Bublíšek umí v noci vylézt z postýlky, slézt na zem a vlézt pod postýlku a tam se v naprosté tichosti pozvrací (promiňte - je to nechutné, ale fakt to nechápu)a zase vleze zpátky do postýlky a spí dál. Jinak nechápu, jak je to možný. Stírám cca2xtýdně a obden zametám. No a když jsem stírala v sobotu, tak dobrý, nikde nic a když jsem stírala včera tak přesně uprostřed pod postýlkou byl bílý flek, přesně odpovídající loužičce po zvracení. Jak se to stalo???????? Vbec nevím že by Bublík blinkala!!!
13. únor 2008 v 10:46  • Odpověz
já už fakt jdu na to žehleníííííííííí :unamused:
13. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
Teda Pietro81, to je divný! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
bublíšek je ale potvurka fikaná,nebyl tam pes :grinning: :confused:
13. únor 2008 v 10:49  • Odpověz
Pes neblinká mlíko...
13. únor 2008 v 11:15  • Odpověz
Cvalí tak dej vedet,já budu tam jako vždycky,potřebuju do Spořky..
13. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
jj já na poštu,tak písnu
13. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz
bubl,tak to teda nevím jak to bublinka pořídila :confused:
13. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz
A abych nezapomněla- všechno nejlepčí slečně V. k půlročninám! :wink:
13. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.