• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no to se ti nedivím, v tohle píct :sweat_smile:
11. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
No jo, jenže já to slíbila a i švagrový jsem jen tak z hecu řekla, že ji upeču a nějak mi už bylo blbý říct, že teda nee :grinning: ale zas Poppynka není doma, jdou do toho cirkusu a tak ji ségra doveze až po 19.hod, takže to je v pohodě.
Vstupný stojí .- děti 100 a dospělí 150,- takže to jde, ale jsem zvědavá, jak se ji to bude líbit. Ségra hlídá poprvé a prej co mám dělat, když se po.ere??? to jako máme jít domů? :grinning: A když bude zlobit, můžu na ni houknout? anebo ji koupím vatu a bude klid, jo ségra??? No mazec, jsem na trní, jak to holky zvládnou :grinning:
11. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky, my si dnešní krásný den užily s taťkou, bylo to super :slight_smile: nádherný počasí, doufám, že vydrží až do podzimu :dizzy_face:
taky jsme dnes potkaly s holkama poppynkovic (tak jako včera :slight_smile:) myslím, že Poppynka to v cirkuse zvládla
11. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky, koukam, ze si vsichni uzivate slunicka. My si v Polance tez pekne uzili, povyletili a v patek nas na honem povolali do lazni, tak ze od pondelka jsem s Adi v Jankach. Ted na vikend jsme na skok doma, pobrat zapomenuty veci a oslavit narozky. Dortik uz je v lednici a dnes odpolko dojdou gratulanti. Asi udelame oslavicku ne zahrade, kdyz je tak hezky. Sice fouka, ale to zvladneme. Tak ze pak snad stihnu hodit dortik do alba, at se muzete mrknout a chvalit, protoze letos si troufam rict, ze dopadl mnohem lee nez lonska vrba alias Jozin :grinning:
A jak Poppuska v cirkuse? A berani se povedli a Mer ty jo, takovou dobu mimo domov, to je ted takovy divny bejt zpatky, co. Ale hlavne kdyz nebudes muset zase do spitalu.
A co bych tak jeste? Di, kdyz jsme se snazili o Adi, tak mi Kestrousek taky dal rozpis kdy co brat a kolik. Rikala jsem mu trener, protoze to bylo vzdy, ted sex, ted ne, ted dupha ted todle....ale povedlo se a na podruhe jsme ani netusili, ze jsme zadelali :sunglasses:
Tak ze cusky, jdu udelat chlebicky, at uz je vse pripraveno.
12. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Cvali, prosím tě, minule jsi tu nějak psala, že jste byli v Obi nebo Hornbachu v Polsku, kde to, prosím tě, je? Hledám to na webu a nemůžu nic najít a nevíš jestli mají otevřeno i v neděli?
12. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky,taky se hlásíme na výlet,pokud to nebude v úterý dopolko a odpolko nebo čtvrtek odpoledne,to mám cvičení,jinak můžeme určo kdykoli,ale podle nás se rozhodně neřidtě,výletů snad bude víc ne :wink: .
Já jsem tedka domyla okna na jedný půlce bytu,vytřela chodbu,obarvila v cibuli pár vajíček,ještě jsem nasbírala lístečky a kytičky a trochu si s tím pohrála,ale mám jich jen pro rodinu,děcka dostanou sladkosti :grinning: .
V úterý dopolko se chystáme do polska,tak bude hlídat babí.Chci si už konečně koupit nějakej ten vršek na svatbu,furt toiž nic nemám :angry:
12. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

tak berani dopadli na výbornou, všem se líbili a i na chuť to byla mňamka, teda ten náš je ještě celej a sedí v obýváku na stole, čeká na zítřek, kdy bude nebožtíček, chudák... takovou krásnou mašli má a takovej osud :grinning:
Poppyška to v cirkusu zvládla exelentně, strašně se jí líbilo, nejvíce prý šášové a tygr, o tom mluvila ještě dnes. Vydržela celý představení a ve chvilkách pauzy, kdy ji to prý nebavilo si zatančila na hudbu, takže to tam prý podle přísedících dokonale rozjížděla.

Téda Seymi, se těším na fotečky. A copak že lázníte? Máte to na dlouho? Tý jo, a pěkně rychle ti skáčou týdny těhu, to čučím, už 24 :confused: se to blížííííí :grinning:

Mer, to jak jsou Poláci pobožný, tak nevím nevím, ale na neděli bych 100% nespoléhala. Zkus mrknout na obi.com.pl, jestli něco nenajdeš a podle otvíraček zjisti :wink:

Frog, ať se v Polandu zadaří, je to tak, když něco zoufale sháníš, tak najednou náhodou nikde nic na obzoru, to moc dobře znáááám.

Sršni, jj, máme na sebe štěstí poslední dny, to bude asi i tím sluníčkem, že jsme více venku, no jen aby bylo tvé přání vyslyšeno a vydrželo do podzimu, to moc moc schvaluju a přidávám se k vyslyšení :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jsem tak přemýšlela, to chcete jet s kočárky do Ádru? Jak jsme tam byli loni, tak jsem měla N. v šátku a s kočárkem bysme se rozhodně nechytali. Sděluju jen tak na okraj :wink:

My dnes byli u Iv, bylo to parádní, jen že Poppynka se nějak začíná nedělit o hračky, takže jsme v období, že já vše a nikomu nic, no není to super období a doufám, že to brzy přejde.

Jdu chrupat, mějte se tu parádně a zítra ať nás to nebolííí, au au au. Hezké Velikonoce všem :sunglasses:
12. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Poppy, nemyslela jsem tuto neděli, třeba jinou :wink:

Já bych jela s kočárkama a nemusíme chodit nikde po Ádru, já bych jela už jen kvůli tomu vlaku, V. ještě vlakem nejela, tak to pro ni bude zážitek, můžeme jet tam, dát si tam třeba zmrzlinu nebo oběd a jet zas zpátky, jak chcete a nebo jet bez kočárků, ale to v mém případě znamená smrt :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky,tak v neděli co já vím tržnice fungujou,ale musíš si pro jistotu najít jejich svátky na netu,jelikož jsou věřící a maj těch svátku docela dost,znám to.,jelikož Robova rodina jsou poláci :wink: ..
Já vím,že jakmile něco scháním,tak nic neseženu,ale zas tak to nehrotím.Prostě bych si vzala něco co mám doma,jen jsem myslela,že by nebylo špatný mít něco šmrncovního,ať je ze mě trochu číčina :grinning:
13. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj. Prejeme pekne Velikonocni pondeli a hodne ZVANYCH koledniku!
Jinak v albu par fotecek z Adi narozeninove party. Nakonec jsme to provedli venku a udelali jsme dobre, protoze se seslo mnohem vice lidi nez jsme cekali. Tak byla zahrada plna. Postavili jsme Adi domecek a po zime mel obr uspech! Proste jsme si to uzili. Az se mi dnes vubec nechce jet zase laznit. Adi ma presu barchial plexu-porodni poraneni, tak cvicime a rozcvicujeme a udrzujeme. Popp az se uvidime, a bude cas povim vic :wink:
Tak se mejte krasne!
13. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Polanko, krásné Velikonoční!! Ačko chtěla jít koledovat s tátou, no musíme být doma, už jsme vykoledovaný, choděj na nás Adélky kamarádi, holky to je prča, takový prťata :grinning: A. zalezla do baráčku v pokojíku a nazdar, teď hlásila "!koledu" tak jsem jí dala taky bonbonky, aby jí to nebylo líto :wink: My byli v HK a nic šmrcovního jsem nesehnala, jen jeden topík k sukni, ale já sháněla ještě něco echt gut a nic :confounded: Kolo mám koupený z Polanky od Finančáku, supeeeeeeeeeeeeer :wink: Jdu kouknout na fotky malý"velký" Adi
13. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Krásný fotky, ten domeček jsem obdivovala už vloni, jsi šikovná mamko :slight_smile: Dortík no nádhera, ovečka vede :wink:
13. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojda!

Velká pochvala dortíku který jsi, Seymi, vytvořila!!! :dizzy_face:

Poppy, tak na cirkus jsme se chystali taky, ale nějak jsme ho prošvihli, myslím že B. by byla taky nadšená...A ségru obdivuju, jako bezdětná, že se vydala :wink:

Dorot a jak, musela jsi v mini na kolo? :grinning:

V sobotu jsem myla okna, nechtělo se mi, ale jsem ráda že to mám. berana nám přivezla tchýně, tak jsem byla ráda že ho nemusím vyrábět :sweat_smile: . V pátek večer mi přivezli myčku, tak ji chlapi v sobotu dopolko zapojili a už myju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HURÁ !!!!

Mer, a do Ádru jede přímej vlak? Aby jsme nemusely přestupovat, protože já jak se znám, tak nastoupím na Oloumouc :confounded:
13. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
A Mer, co monokl? :confused: vypadá fakt děsivě :fearful:
13. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Seymi, no ten je nádhernej, jsi fakt šikula :dizzy_face: To muselo být radosti, že tam sedí dvě ovečky, co?

Bubbli, do Ádru nejede přímý spoj, je potřeba v Teplicích n/Met přestoupit na Trutnov a tím je to ještě pár zastávek. Neboj, odtamtud od Olmiku nedojedeš, max k Máchalom do "města" :grinning:
Mer, tak myslíš, že by nebylo dobrý jet zrovna k Dorot a dát si obídek někde tam na náměstí? Třeba Praha, Wust, nebo Střelák, no Dorot by poradila. Byl by to přímý spoj, na námko procházkou do kopečka, uviděli bysme se s Dorot a pak zas zpět. No, mě to teď napadlo, jak to tu píšu :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
To určitě :grinning: :grinning: :grinning: Klidně dorazte, jen dejte vědět kdy, k restauracím- Praha hrozná, čekáš hodinu než něco dostaneš, němečtí turisté mají přednost :angry: Wust-neexistuje :grinning: Střelák pro děti nevhodný-kouří se tam v době oběda narváno, čili zbývá VEBA to by šlo, jinak pak Janovičky tam je super restaurace i s dětským koutkem ale je to daleko pěšky :confounded: Takže mi vychází VEBA, když by jste dali vědět kdy, můžu rezervovat stůl, nebo kdyby bylo teplo, tak sedět venku, děti tam můžou běhat a nikam nespadnou, neutečou :grinning:
13. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jinak kolo, máme, zkoušel ho Máchal, já bych si rozbila hubu, copak sukně zadek máme všichni stejnej ne? :grinning: Jako čekáme až dámička vstane a jedem do Mezka k našim :confused: mě chce muž strhat :grinning:
13. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Poppy, dobrý nápad, klidně můžem, tak kdy? Třeba ve středu?

Bubbli, monokl vypadá furt stejně, každý se mi směje, že jsem takhle dostala od manžela na koledu :grinning:

U cirkusu jsme dnes byli na kolách a normálně tam jeden malý poník povalil chlapa na zem a kousal do něj, řev jak prase, no hrůza, ale snad se mu nic nestalo. :sweat_smile:
13. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Ve středu jezdíme plavat, ve čtvrtek jdu na nehty v pátek se vám asi nebude chtít, takže to vidím spíš na další týden, jak chcete ženy.
13. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Super nápad, pojedeme k Máchalom :wink: . Nikdy jsem tam nebyla!!! Mě je to jedno kdy, teda krom pátku :sweat_smile:

Mer, s tím poníkem, mojí mámu docela brutálně kousnul poník v ZOO, normálně po ní chňapnul z ohrady a chytil ji za bundu, ještě že měla Báru na druhý ruce, protože by jí ukousnul hlavu!!!! Měla natrženou bundu a fakt velkou modřinu a vůbec mu to nešlo vyrvat z pusy!!!! Jsou fakt nějajký agresivní, ty malý koně!!!!
13. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky, kde je v Polance nějaký kožní? B. má v hlavě nějakou suchou kůži a pořád se tam drápe jak jí to svědí a na tvářích taky, ale na tvářích to má někdy ještě úplně červený, takový pupínky k tomu, tak nevím co to je. :unamused:
13. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Bubbli, kožní je naproti poliklinice, taky tam dělají pasy, řidičáky atd., tak přes cestu naproti, byly jsme tam teď 2x s V., měla taky vyrážku.

Tak to je síla s těma poníkama.

Tak na kdy se domluvíme?
13. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

jj, o tom že poníci u cirkusu koušou jsem věděla, taky mi to řekl pán, co se na ně byl dívat, ať k němu Poppynka nechodí, že koušou, měl taky hryzanec. No mazec jako :sweat_smile:

Holky, mě je to jedno, na kdy se domluvíme, můžem to nechat klidně na příští týden, pondělí - úterý??? A kočárky sebou, do Veby je to přeci jen kousek :grinning: Naproti jsem chodila do školky :grinning:
Hele Dorot, to já vůbec nevěděla, že už to tam neexistuje :grinning: to bysme se nahledali. My jsme chodili do Prahy, když jsme byli v B. a nebo ještě na náměstí je jídelna, tak tam jsem chodila s babičkou, ale nevím jestli tam ještě je.

Jj, kožní je tam jak píše Mer.
My razíme taky k dr., N. celou noc prokašlala, tak ji nechám jen poslechnout, aby to neměla na průduškách. Je taková unavená, tak snad to nic nebude a jen jarní unava...

Tak pa pa

Jo a včera jsme byli na Rozkoši v kempu a super, prolejzačky, houpačky, prochajda a zakončení u kozí farmy byl pro N. zážitek největší, ještě teď mluví o kozích miminkách :grinning:
Hodím pár foto :wink:
14. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
Holky já se picnu :grinning: :grinning: POppy, jídelna :grinning: :grinning: Mlíčka, koupíš si tam maximálně chlebíček, nebo oschlej dortík , můžeš posedět s důchodcima, nebo menšinou s rohlíkem a gulášovkou, nebo na stojáka se zedníkama :grinning: :grinning: No ještě mě napadlo, mě je to jedno napište kdy, ale brzo a když by jste dojeli vlakem, můžu nám domluvit malou zoo u manžových příbuzných, mají velbloudy, lamy, různý okrasný ptáky, stříbrnou lišku, dikobraza, jak chcete, :slight_smile: Zadara :grinning:
14. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Malá poppy, no jsem říkala, kdo ví jak na tý tříkolce jezdí, už to vidím :grinning: :grinning: Krásná procházka koukám, to je Rozkoš? Jo ne? :wink:
14. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
no to by bylo fajnovýýýý :grinning:

Dorot, já myslela jídelnu tu vedle drogerie, jestli tam ještě je, no zůstanem u té Veby, ju? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Jo tady, tak tam to je podobný :grinning: :grinning: Ale prej vařej dobře, nevím no, to je samá sekaná a bůček to je cítit až venku :grinning:
14. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Jako a ty lamy jsou svině, plivou :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
New fotos včera juk na mouchu :grinning:
14. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Poppy, tak jsem musela mrknout jak malá krásně jezdí a fakt bomba :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám že se snad chystá srazík na příští týden?? nebo jak??

Zítrea frndím do Polanky, modlím se aby manžovi přišla výplata, musím už zítra honem na tu krev ke Kestřouškovi :wink: no a malá už nutně potřebuje boty :frowning2: chuděra chodí ještě v zimních, ale fakt musíme počkat na výplatu. V pátek frčíme do Hradce, to zase jedu na alergo, tak jsem na to zvědavá na všechno. Hlavně na tu krev, už aby bylo 12.5. to jdu na kontrolu a to už prej budou výsledky z krve a řekne mi co dál. Vím co bude, ale už se těším, jsem fakt praštěná :grinning:
14. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.