• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Di?? Něco mi uniklo, změní se snž.? na tt? :wink: :slight_smile: Moc bych vám to přála :wink:
14. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj, tak pondělí nebo úterý, je mi to jedno a už se těším.

Jo, Rozkoš super, taky tam jezdíme na houpajdy a prolejzačky, byli jsme tam i v zimě, klouzali jsme se po zamrzlý Rozkoši :wink:

Di, tak ať máš krev O.K.!!!

Můj gyndr měl akutní zánět slepáku, je ve špitále na operaci, tak snad bude za 14dní fit, mám ten ultrazvuk!!!!!!!!!!!
14. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
No a cyklistka Aduš je super, koukám sluneční brýle nazbytný doplněk, B. bez nich ani ránu :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
tak dávám tip úterý, ať se už nějak domluvíme. Zoo by bylo super :wink:

Mě nějak bolí v krku a V. má rýmu jak prase, tak snad z toho nic vážnějšího nebude.

Fotky krásný :wink:
14. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky poraĎtče kam v Polance dát kočárek na prodej do bazaru, kamarádka prodává :wink:
14. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dorot a jakej kočárek kamarádka prodává? Já že bych chtěla kupovat...

B. má taky nějakej kašel a rýmu, já teda taky, ale to jsme včera venku nastydly, nějak jsem přecenila sluníčko :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Bubli ona ho má po dvou dětech, něco jako Inglesina starší, jako před barák dobrý vypadá dobře, ale je to klasickej velkej kočár kombinace :wink:
14. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
aha, tak to nepotřebuju, to mám :grinning: , díky :wink:
14. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Dorot, ať zkusí k Albertu do prodeje. Ale jestli by nebylo lepší nějaká vývěska u vás ve městě.

Jo, tak úterý by mohlo jít, zatím předběžně si to napíšu:slight_smile:

My u dr. celkem ok, dostala sirup na alergii a že snad by měl být klid do 14dnů, tak uvidíme, je to možný začátek alergie...

Jo, takhle teď jezdíme na tříkole, paráda, přišla na to sama, tak se s tím aspoň nemusíme tahat, když nechce jezdit :grinning:
14. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jé, Poppy, tak alergie je taky na prd... :frowning2:
14. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Koupila jsem si u vietnamců super tuniku za 150,-, ale super byla jen dokud jsem ji nevyprala... Jak byla dlouhá, tak tak je ted široká a jak byla široká tak je ted dlouhá... takže ji mám jen do půlky pupku ale když ji roztáhnu do strany taky bychom se tam vešly dvě :grinning: :wink: . Tak jsem fakt ušetřila :rolling_eyes: :angry:
14. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky,tak v polsku jsem pořídila,jen ještě ty botky,po těch jesem tam nekoukala.Za chvili razíme ven páč tatík šel spát po N..
Jinak nemůžu ani jeden den,pokud je to dopolko,máme zubáka a druhý den čekáme návštěvu,kterou nemůžu zrušit,takže smolík :cry: :cry: :cry:
14. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Teda Bubbli, tak to byl kup jak blázen, chjooo :rolling_eyes: proto já u žlutejch skoro nic nekupuju, to jdu raději do Takka, kde to je cenově dobrý a zboží je celkem fajnový. V sobotu jsem si tam koupila z loňský kolekce tříčtvrťáky za 149,- zlevněný z 599,- no nekupte to, co?

Frog, to je super, že jsi pořídila :wink: to byla rychlovka :dizzy_face:

Koukala jsem na malou Máchalku, teda to je frajerka s těma brejličkama, jako fakt super. A nad žlutou helmou jsme taky uvažovala, ale pán mi ji vymluvil, že by byla lepkou na mouchy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak je moc moc hezkáááá :wink:

Dneska jsem byla na pojišťovně (211) a chtěla uplatnit proplacení za helmu a Multitabs a dočetla jsem se, že proplácí 1000,- tak musíme ještě něco pořídit, jen nevím co :unamused:
Za sebe si taky nechám proplatit helmu, koupím si ji, ač jsem si říkala, že ne, ale jo, budu jezdit s ní, musím jít příkladem, že?

Hele Frog, teď mě napadlo, v Pol. mají dost dobrý obchod s botama nakraji města a po železných schodech nahoru, tak až tam zas budete, tak tam mrkni. No, myslím si, že se to vyplatí koupit tam, samo, že podle toho jaký chceš, jestli jen příležitostně, nebo na pak normální nošení. Vyplatí protože je stále dobrý kurz. Ale to jsi musela pocítit už dneska při koupi vršku, že? Jak to berou v pl, když platíš českýma??? Stále je totiž 6,-za zl.
:wink:
14. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
:grinning: ahojda všem,tak svátky super,krásný počásko,Bubli ,tak si mě pobavila stou tunikou od tamancu :grinning: ,dnes jsem koupila Honzíkovi košili taky u nich,tak jsem zvědavá,je to 100 procent bavlna :grinning: doufám,že se pak po vyprání do ní vejde :grinning: my jinak vytáhly tříkolku klasickou po Honzíkovi a daří se jnám i šlapat ,ale kousek a už jí to nebaví,ale docela jsem se divila,že už ví jak na to ,ona jde ta tříkola hrozně lehce a je malá,ale baví jí to,pořád křičí tolo moje žutý.v pondělí odpo.jsme vyrazili poprvé na kolách se sedačkou,jen po stezce do poříčí a nazpátek k Bonatu,rodiče občerstvení a Viky si tam pohrála a zas jsme razili k domovu,hrozně se jí to líbilo.Jen mě trošku ve čtvrtek nazvedli se sedačkou,chtěli jsme HAMAX v akci za 2190,- polohovací odpružená,pětibodové pásy a přišla ,ale za 2900,-normál cena a ještě uplně jiná.Tak jsme nakonec koupili sherman comfort deluxe za 1690,-má taky pětibodový pás ,polohování ,odpružení ,ale naprdli mě :angry: ale zas jsme ušeřili a ,když jsem to srovnávala ,tak je to to samé :unamused: 2900,- bych za ní nedala.Jen tu SHERMAN jsem chtěla v jiné barvě,ale čert to vem ,hlavně ,že už mužem jezdit.Když jsme všichni pojízdní cyklisté mohli bychom udělat cyklo výlet ne?Jestli BUBLI ještě jezdí ,já teda jezdila do 7.měs.,pak už ne.Jo a potkali jsme letmo Popynkovic ve městě.My uterý nemužem ,máme cvíčo :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
MY MÁME HELMU ŽLUTO ORANŽOVOU :grinning:
14. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
JJ v Taku taky ráda nakupuju,Míša si na sebe kupuje hadry skoro všechny tam a v CA,ted se tam chystám ,Honzíkovi pro tříčtvrtáky.
14. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Já si myslím, že stejně pokud se jede s otevřenou pusou, tak tam ta moucha vletí a helma může být i černá :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
jo :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt,v pondělí dost fučelo ,dala jsem jí pod helmu šátek,brejičky se chystám jí vyzkoušet,ale nevím ,jestli je bude chtít nosit uvidíme,kdyžtak to necháme až k tomu dospěje :grinning:
14. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Já chci taky aby vydržela v brejličkách!!! :sweat_smile: :grinning: zatím jsme ve stádiu kdy je obdivuje u druhých dětí, tak snad k tomu taky dojdeme :grinning: :grinning:

A klidně bysme na kolech mohly vyrazit, jsem pro, třeba zrovna na ty Ostrovy, Petr tam je vždy když je hezky, asi krom pondělí, takže jinak i v týdnu je to možné.
Já když jsem byla těhu, tak jsem si kolo neuměla ani představit, a jezdit do 7.měsíce, to teda zírám, já bych se bála :sweat_smile:
14. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
no já se bojím i teď a to nemusím mít za sebou N., raději jezdím po chodníku :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem vůbec takovej dokonalej sportovní typ :grinning:
14. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
jejda holky, na krev jdu zatím jen na hormonální profyl :sweat_smile: já nemám bez prášků šanci, zatím beru jen ten duphaston a estrofem, clostík to doufám jistí, tyhle tři mušketýři jsou moje záchrana :wink: teda doufám že v krvy nebude žádnej jinej průšvih.
14. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
jo v týdnu by se nám to hodilo,to bychom mohli vyrazit,mě dr. říkal,že do 7.m mužu jezdit,pokud nejsi otevřená tak to je v pohodě,ale tak samozřejmě s rozumem ,žádné divočiny,s MÍŠOU jezdila taky do toho 8.měs. a to ještě do Pekla byla hliněnka a samej kořen a kus i přes vodu ,někdy to tam bylo vymletý,že se jinak nedalo,ale to místní určo pamatujou.S H. jsem ,ale nejezdila,měla jsem problény a brzo otevřená.Viky ještě spí usnula v 13.15,dřív ani náhodou ,opice jedna,jdu jí nenápadně vzbudit :unamused:
14. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Di,to dopadne a ještě je čas ne?
14. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
myslím,že Frogovic se taky chystaj koupit sedačku,Srsničkovi mají a ostatní myslím taky ne?
14. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Cvaldi, to víš že to dopadne, s Diankou to taky šlo :wink: Kastřa je prostě kouzelník :wink: a čas máme do konce ledna, takže naprosto v pohodě :wink:
14. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Já jsem na kole byla minulý týden, ale hrozně se zadejchávám do kopce, tak pokud by vám nevadilo že do kopce bych slezla, tak s váma pojedu ráda, Bára kolo miluje! Máme sedačku s tříbodovejma pásama a mnoooohem raději bych byla za pětibodový, přijdou mi bezpečnější.

Poppy, po chodníku? To z tebe musí mít chodci radost :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
jo,a mužem udělat pro Poříčský i lepší trasu ,sejdeme se v Bonatu ,pokecáme děti si tam pohrajou,mužem i oběd ,pokud bude zájem,nebo jen něco lehčího a holky to budou mít blíž domu,pro ně ty Ostrova jsou trochu z ruky,ale tak to nějak vymyslíme,Dianky mužou přifrčet autem a Máchalovic taky ,to asi na kole nedaj :grinning: ,nebo jedině,že by jely vlůakem s kolem :grinning:
14. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Bubli,když je kopec tak se zadejchám i já :grinning: a to jsem zvyklá jezdit,tak zas tak velkej sportovec nejsem,abych se nezadejchala :grinning: já právě chtěla pětibodový pásy,podle toho jsem vybírala sedačku.
14. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
Nazdar bazar, tak jsem mulivla s paní co dělá ve Vebě, musíme dát vědět do pondělí, protože už se stahujou Němci, aby bylo místo. Sedačku na kolo máme Hamax Smile za 1500,- z Polanky v Hradci 2100,- blázni. Brejličky, nosí je ráda a skoro furt, maminka taky, a pořád se musí říkát, "krásný no krásný slušej ti, pak si je nechá"
14. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
a Bubli,tohle máš trasu po rovince,ono i na ty Ostrova ,pokud pojedeme po silnici a ne lesem :wink:
14. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.