• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo,tak to vyzkouším až je pujdem vybírat :grinning: Viky jezdí na dvoře na tříkolce a buzeruje tatínka,stkej honem jedu,šlape kousek ,pak táta chvíli strká,pak na něj křičí bež dolu a jezdí z kopečka ke garáži,tak doufám,že nepojedem na chíru :confounded:
14. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
my jsme tříkolku ještě nevyzkoušeli páč žádnou nemáme, ale rádi bychom měli :slight_smile: . Musíme něco pořídit...

Do Bonata je to v poho, navrhněte kdy :wink: . Ve čtvrtek odpo?

Dorot, tak na to úterý? Co holky? Kdo může a kdo nemůže? Nebo pondělí?
14. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
tak V. se v sedačce na kole vůbec nelíbí, furt řve, ale jsem pro to jet na kola, musí si zvykat. Brýle jsme taky koupili, ale bojím se, že je při cestě zahodí a ani o tom nebudu vědět :grinning: :grinning:

A jak s tím Broumovem? Dopadne něco? Nebo se budeme zas domlouvat měsíc :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Řekněte kdo můžete příští týden.
Já můžu kromě středy. Nebo to můžem zatím nechat jen na ty kola.

Cvali, asi jsi nedočítala...ptala jsem se, jestli by jsi mi neporadila kde je v Polsku Hornbach nebo Obi, minule jsi psala, že jste tam byli a kupovali nějaký kliky či co. Potřebuju se podívat na podlahy, teď když to tam je tak levný :wink:
14. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Nám je to jedno, hlavně potřebuju vědět den a jestli na oběd, nebo odpoledne kvůli rezervaci. A počet!!!
14. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
Na kola můžem jet ve čtvrtek odpolko, do Broumova v pondělí nebo úterý dopolko.
14. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
tak na čtvrtek by to šlo, do toho bonata, jsem pro :dizzy_face: Tak v kolik a kde se sjedeme, my od Polanky :sunglasses: Asi bych já sama za sebe navrhovala, až se holky po O trochu prospí.
No a do Brou, mě to je vcelku jedno který den, spíš bych byla za úterý, ale přizpůsobím se :wink:
14. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
mer ve Walbrzychu je OBI je to přes přechod STAROSTÍN asi 70 km
14. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
holky ve čtvrtek má být snad už hnusně :unamused: ,ale my bychom mohly :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
jestli myslíte tento čtvrtek,za týden nevím jaké hlásí počásko
14. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
scuk muže být dle obydlí zučastněných :grinning: ,my s Popynkovejma mužem u obchodky,nevím FROGÍSKOVIC,jestli už mají sedačku,Srsničky se mužou připojit u Policie ČR :grinning: ,ostatní dle dispozic,pak mužem jet nazpět s holkama s P.k celnici a nazpět,nebo jak se nám bude chtít,nebo spíš prckum :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
jé já mám ve čtvrtek od 16 rodičák na gymplu,HONZA JE DO 18 V praze ,jinak by šel on,takže se omlouvám ,jedině dopolko
14. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jé to je škoda Cvaldi... Dopolko máme doma tátu, má odpolední a pracuje doma na tom parkovišti, tak mu jakoby pomáháme :sweat_smile: , takže my raději odpolko. Ale má pršet, to je pravda. Ale Poppy, nám to neva, viď? Minule jsme jely taky v takovým dešti, šíleným :grinning: .
Mer a my si dáme scuka na začátku tý cyklostezky pod Drapačem, ne? Čas podle toho v kolik se sejdem v Bonatu, Nejraději bych vyjela okolo té půl třetí, třetí.
14. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
mě bolí v krku jako prase a mám možná i teplotu, ale snad to bude ve čtvrtek lepší,
tak Bubbli ve tři u Drapače?

Cvali, dík, prý tam je i ta Castorama, nevíš?
14. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak to se neuvidíme,sedačku zatím nemáme,nemáme ani kola.Roboi ho ukradli a na nový zatím není a pondělí ani úterý dopolko taky nemůžeme,tak si to užijte aspoň vy :frowning2: :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak to my taky nedorazíme, na koel jsem neseděla ani nepamatuju a sedačku jsem nekupovali, stejně plánujeme druhý a s miminkem bych stejně nejezdila, takže asi tak :frowning2:
14. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj Polanko, Mer od hranic směrem na Walzbrych jsou furt ukazatele na OBI nebo i tu Castoramu, nemůžete zabloudit, když se zeptáte, každej ví :wink: Doporučuju i REAL obchoďák, drogerie a jídlo jsou tam levnější a maso to nemá chybu :wink: Naproti REALU je přes silnici Hala Manhatan tu doporučuju na rifle a hadříčky :slight_smile:
15. dub 2009 v 06:52  • Odpověz
jé ,tak to je blbý,já na ten rodičák musím,bude se tam řešit výlet,jedou na kolách a my rodiče se musíme dohodnout ,kdo jim tam hodí věci,aby se stm netáhly,jinak kvuli známkám bych ani nemusela,to máme docela přehled,teda doufám :grinning: snad nebudu nemile překvapena :sunglasses: to mě mrzí jela bych ráda,tak jindy.Já na ten rodičák uplně zapoměla,příští týden v uterý má zas mladej rodičák :wink:
15. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
Mer jak píše Dorot,REAL výbornej na potraviny a drogerii v CASTORAMU jsme nebyli,to tam ještě nebyl :grinning:
15. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
to OBI je skoro přes celý město,je to takový hnusný špinavý dělnický a plný fabryk město ,ale to OBI se tam vyplatí :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:10  • Odpověz
naše dáma ještě zařezává,já jsem musela vypravit mladýho na výlet,jinak jede s polovinou věcí :unamused: jdu dát kávu,hezký den všem
15. dub 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Hezkdé dopoledne,

tak my máme zítra výjmečně taťku doma, místo toho aby byl v práci, takže nevím na 100% jak to bude, protože bysme měli mít návštěvu, kterou plánujeme přes měsíc a stále se míjíme. Takže dám ještě vědět, jinak bych na kolo jela na 105%

Di, ať ti vše ok vyjde a je to co nejlehčí a nejsnadší průběh :wink:
15. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

tak máme dnešní Polankový výlet za sebou. O půl devátě jsem odevzdala ampulku krve a 12.5. si jedu pro rozsudek :dizzy_face: už se těším. Jinak tam byla kupa těhulek, mazéééc :dizzy_face: takovej pupík jsem nemohla mít :grinning: pak jsme šli pěčky do Amuletu a úplně jsem se zhrozila, maj tam málo věcí, prej je novej majitel a tak maj výprodej, na botky byla sleva 40% takže jsme vzali dvoje. 21 jí jsou takový sice větší, ale ne o moc, takže by nás tak v srpnu určitě čekaly nový botky, tak jsem vzala ještě 22, jenže 22 měli jen jedny jediný poslední a jsou modrý :frowning2: takový typicky klučičí, no ale což, unosí je Beruška. Se sandálkama jsme nepochodili, protože měli nejmenší 28 a to je fakt moc :unamused: Cestou zpět jsme se stavili ještě u té holčiny jak má prodejničku u kina a ona je v 36tt :dizzy_face: chuděra vypadala teda "špatně" spíš si myslím by měla raděj odpočívat, číkala, že měla v těhu snad všechny komplikace co mohly být :frowning2: tak snad porod bude mít v poho. No a tam jsme koupili čepičku. Chtěla jsem šátek, ale pak vyhrála čepička, moc se mi líbila, Dianka už toho měla plný kecky a tak už pak začla i zlobit a bylo to na houby, ještě jsme se po cestě stavovali pro pytlíky do vysavače a v Poříčí pro světlo před barák a tam už se mi začla i vztekat :angry: no už jsme doma a je v posteli, takže 3x hurá.
15. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky,
tak já zítra určitě nejedu, omlouvám se, je mi fakt blbě, asi nějaká viróza, tak neodložíme to na příští týden, když skoro nikdo nemůže?
Jinak jsem právě přijela z fitcentra, příští pátek začínám, mám zaplacenou trenérku, tak snad se konečně donutím. Loni jsem to po dvou návštěvách vzdala, protože mě začala ta děsná angína a záněty ucha atd., tak Frog, pak budu možná chodit na cvíčo s tebou, zatím jen fitko a pak se uvidí. Trenérka mi bude hlíídat i V.,tak že je to super.
:wink:
15. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Di my taky chodili po městě,škoda,že jsme na vás nenarazili,u T. v krámě jsme byli včera pro botky a hračky a ponožky :grinning: chuděra si to užívá,to já měla třetí těhu uplně v poho.a nejhodnější dítě ze všech třech,my říkáme,že jí máme za odměnu :wink: .T.má navíc krám pořád plnej,kdyko-li tam jdu je tam dost lidí,pomáhá jí manžel a má dvě holky na střídání
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
v Amuletu jsem byla minulý týden ,ale nic jsem ve výprodeji nenašla,co by se nám hodilo,ale ani v lékárně jsem nevybrala až u T.,ale my scháněli botky k sukni,ale ne uplně sandále.Plnný máme dvoje a botasky.Sandále nás ještě čekaj a to letos musím i velkej koupit :confounded:
15. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
potkali jsme Frogískovic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojda, my se z cyklovýletu taky omlouváme, Baruška měla v noci zas horečku, ráno dobrý, tak jsme jeli na výlet do Pekla, ale z nosu jí teče jak z kohoutku a když jsme ted po celým dni vrátili, tak má zas 38,2... takže my se budem doma kurýrovat.

Mer, tak se taky brzo vyléč, at můžeš cvičit když to máš předplacený :wink:

Di,tak to jsi dobře pořídila :wink: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
ahojky, my se vrátily od babičky z Velikonoce, konečně jsem Vás taky dočetla :wink: výlet k dorotkom zní dobře, teda máme dopolko cvíčo, ale asi dáme přednost výletu vláčkem. Zítra a v pátek máme konečně doma taťku, takže my se budeme věnovat jemu :wink: i když Bonato dáme asi taky :grinning: jinak čtvrtek v Bonatu je super - mají tam italského kuchaře a vaří fakt výborně, už jsme tam byly dvakrát se švagrovou a to je znalec - pochází z Brna :grinning: :grinning: :grinning: ale má to i nevýhodu - je tam narváno, je lepší mít rezervačku, případně dát výlet dopolko a zamluvit si tam stůl na oběd. To by nám asi vyhovovalo víc, než odpolední výlet. No a příští středu jedeme zase k babičce, budou mi tahat zuba, tak se těším a V. jde na kontrolu :unamused: hlavně nesmím říct, že je to doktor, to je zle, ale když řeknu, že je to zubař, tak je to dobrý :grinning: helmu máme červenou (obě), u babičky má ještě žlutou, zatím bez much :wink:
15. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
hodila jsem pár nových fotek po dlouhé době,jsou tam i Bublinky,Srsničky,Froginky :grinning: hezký večer,jo cyklo výlet ,třeba jiný čtvrtek ty italské speciality znějí dobře,jsem pro obýdek :wink:
15. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
obídek :grinning: já helmu nemám,ale uvažuju o ní :confused:
15. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.