• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Mer :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky, hlásím, že ještě na 100% nepotvrzuji účast, potvrdím až ráno :confounded: :frowning2:
20. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
dobré ránko, hlásím problém, takže mi nejedeme :frowning2: omlouvám se a doufám, že to příště dopadne. Bude krásně, tak si to hezky užijte.
21. dub 2009 v 07:17  • Odpověz
Srsni to se nedá nic dělat :frowning2: ale ne že budete postupně odpadávat!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: Dianky nepřijedou? :confused:
21. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Dorot, my přijedem :wink:
21. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojky, my stále přemýšlíme zda to zvládneme bez postýlky
:confounded:
21. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
tak uvažuju že bych přijela jen autíčkem k Máchalom a když by bylo ouvej, že bychom vyrazili domu.
21. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Poppy, já přemýšlím když koukám na ten vlak, že podle mě v Poříčí staví, ale že ta poznámka znamená, že se tam neprodávaj jízdenky, ale nevím, jen m to tak napadlo.
21. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
volala jsem si na České dráhy a prý to v Poříčí staví, tak doufám, že to tam fakt zastaví :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
tak hlásím, že jsem právě mluvila s Máchalovic a dorazíme autem a přijdeme s Dorotkama :wink:

Mer, tak jsem měla asi pravdu že to budou jen ty jízdenky že se tam neprodávaj :wink:
21. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
jj, asi jo
21. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj, v Poříčí to podle mě staví, když si zadám do Idosu že chci jet z Poříčí do Broumova tak mi to napíše - no problema, když přestoupíš v Meziměstí tak v 9.54 nastup v Poříčí... No a jestli jsem pitomá a budete nám jen mávat, se Mereditce omlouvám za zkažený výlet...
21. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Děkujeme za návštěvu, bylo to príma, povedlo se ne? Mer nic si z toho nedělej, hlavně jestli jsi v pořádku myslím na tebe celý odpoledne :unamused:
21. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj, no jo, od té doby jsem naštěstí nebyla, ale na tom námku to byla síla, ach jo, tak snad se to povede příště. V. v autě usnula a když se vzbudila, tak dostala šílený záchvat, brečela a vztekala se, vzlykala, asi 15 minut, to jsem ještě nezažila, vůbec jsem nevěděla co s ní mám dělat, hrůza, málem jsem ji osprchovala studenou vodou. :sweat_smile:

A jak jste holky dojely vlakem?
21. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
ahojda,
tak to je fajn, že to zabralo a že je ti lépe. Uf.
My jsme došly v poho na nádro, daly jsme ještě točenou zmrzlinu cestou a čekali na mašinku, Bubbli jsem nahlásila lístek do Poříče a sobě do Na, tak paní mi to vydala a nic....čekáme na vlak,no přijel ten nízkopodlažní, no luxus, holky koukali z okýnka, lezli po sedačkách, nikoho jsme neotravovali s kočárky, no prostě super, bez chybyčky, v prostoru kde jsme seděli byli dveře na záchod s přebalovákem, no čisŤoučký, fakt jsme byli nadšený. NO a přijedem do Hronova, sedíme, v poho, však má Bubbli koupeno do Poříče a zabouchly se dveře a ohlašovatel stanic hlásí, příší zastávka Ná, tak mě orosilo, Bubbli taky zděšena, hned nám šel do cesty průvodčí a hlásil, že si nevšim aby nás upozornil a že to fakt nestaví, takže se holky projely do Na s námi, kde je pak vyzvedl tatínek:slight_smile:
Asi to bylo z toho nadšení na začátku když jsme nastoupily:slight_smile: Jo a bylo to bez přestupů!

Každopádně výlet supr, nám se moc líbilo, N. nadšená, furt hlásí Aduš hajá, Vanesa hajá, Bája hajá, Neninka hajá, doblo noc :slight_smile: No a už chrupe, takže za mě veliká spokojenost. Jsem příjemně unavená. Jen nemám dobrý pocit z babi, asi jsem ji neměla oslovovat, prostě na to musím myselt, že to nebylo to pravé ořechové. Ale tím si to kazit nehodlám, takže závěrem super a nebylo by špatné to za nějaký čas zopáknout :grinning:
21. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
A jak Di, jakpak holky dojely. Hlavně jsme ve vlaku hlásili, no teď by Di vystupovala.. :grinning: :grinning: :grinning:

A stejně musím napsat, že ač je malá Di nejmladší, tak tak malá teda vůbec ale vůbec není, v provnání s N., která byla nejstarší si byli rovny. A fakt to strašně letííííííí :grinning:
21. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
jo a ten znak asi bude na ty lístky, no tak se moc omlovám za planý poplach :sweat_smile: ale sichr je sichr :grinning:
21. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak Adi teda nehajá, vyřiď to Nelince :grinning: Jí páječek a rolik :wink: Na babi se vyprdni , to víš už to má trochu pomotaný :grinning: nebudem jiný :wink: Holky jsou všechny nádherný prostě se nám povedly :wink: Bubbli tipuju na holčičku, ani nevím proč
21. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak ještě že jsme nejely vlakem, do Polanky bych to fakt asi nevydržela :grinning:
21. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
hodila jsem sem fotky z dnešního výletu + z V. koledy :wink:
21. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky,tak to bylo super jo,škoda,snad příště budeme moc.
Mer copak se ti přihodilo??
21. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Mer, že mi pošleš fotky s Poppynkou na email, díky díky. Ty jsou užasný, jak přišly na to jak si pomoci ze schodů a držely se za ruce :grinning:

Frog, jj, bylo to super, určitě se musíte příště přidat :wink:
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Frog, ani se radši neptej :grinning: :grinning: :grinning:

Střevní potíže z nenadála :sweat_smile:

Poppy, jj, je to krásný, jak se držej za ručičky, fotky pošlu :wink:
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Díky díky :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojte, tak my jsme dojli taky v pohodě, ještě jsem po cestě mluvila s mamkou a tak jsme jeli zrovna k nim, tam se Dianka mahamala a doma už si dala jen koupel a šup šup do postýlky. Byla jsem nějaká utahaná :sweat_smile: ale bylo to naprosto super. Jen kdyby se ta naše kačena tak nevztekala :angry:

My teď frčíme na další celodenní návštěvu, takže papa :wink:
22. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojda, jo jo, výlet supéééér!!!! A protože byl vlak fakt luxusní tak ta zajížďka do polanky ani tolik nevadila :wink: . Jediný štěstí který jsme měli, že nám nešel taťka naproti s Rodym k vlaku v Poříčí, jak jsme byli domluvený, to by bylo horší :grinning:

Dorot, tak mě tipuješ na holčičku? Tak to bych ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mer, tak hlavně že to přešlo, ale fakt jsem tě litovala...

My si to tady pofackujem a mažem do zítra do Dvora :wink:
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak to jsem měla něco podobnýho,ale jiným otvůrkem v pátek,najednou kde se vzal tu se vzal,žaludek se porouchal a já do 1.00 ráno házela kačery a ráno šla nevyspalá do práce a bylo mi celej den zle,až večrní procházka po obchůdkách mě udělala líp ,zvláštní :grinning: :grinning: :grinning: ..nejsem já ženská :grinning:
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Frogísku, jsi asi, typla bych si to i bez těch obchůdků :grinning:

Bubli, když já podle bříška nevím, není ještě takřka žádné vidět, ale už se těším až nám písneš to překvápko :dizzy_face:

Dneska jsme byli u kámošky co má půlroční holčičku a bylo to fajn, procházka a tak, další den super. Dianka mimi pusinkovala a dělala mu áj :dizzy_face: takže snad to jednou u nás bude vypadat podobně a bude mít mimísko taky ráda.
22. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojda všem,koukám,výlet se vydařil,však taky bylo krásně :slight_smile: Jinak až bude hezky a bude se Vám chtít mužem vyrazit na ty kola,v Polsku ještě před tržnicí,tam co se mají ty ryby,tak zatím je centrum pro děti COLORADO,je to tam super mužem i na kolách je to kousek a Pro Bubli to není do kopce :grinning:
23. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo, tak to jsem pro a mám další tip na výlet vláčkem, v Trutnově je prý nějaká cukrárna, která je dělaná hodně pro děti a děti z toho jsou prý úplně nadšený, ještě zjistím kde :wink:
23. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.