• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Ahojda,

no super, budem výletit, aspoň se někam podíváme a holky se víc poznají :dizzy_face: Já jsem pro, N. je nadšená z mašinky ještě teď a jak se řekne u nás doma, že pojedeme na kole, tak to je tóčo, to skáče radostí, takže hned jak se oteplí, tak můžem vyrazit do toho PL :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
jj, můžem se domluvit na příští týden na ty kola :wink:

Poppy, objednej mi, prosím, tu kuličku, děkuju :wink:
23. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Mer, až se uvidím s kámoškou, tak ji to hned řeknu. Moc se nevídáme, ale vzkážu to ještě po jedné, co jsou spolu v kontaktu hodně často. neboj, myslím na to :wink: Hlavně aby byla :dizzy_face:
23. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
jj, díky moc :wink:
23. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
krásný den,tak o té cukrárně v Tu vím,jezdí tam kámoška ,má tam ségru :wink: jo ,tak kolo taky milujeme,tak to se moc těšíme prý toje v tom PL hezký .Vlakem jsme ještě nejeli,ale bus má moc ráda,sedí jak přišitá,kdyžzastaví křičí jedeme :grinning: ta cukrárna je myslím na námku.
24. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
to je :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uklízím Viky vegetí na terase,už tam má odstěhovaný snad všechny hračky :confounded: ,ale aspon něco udělám :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
ahojda,
asi po 100 letech domlouvání s kámoškou jsme se rozhodly využít tip od Cvaldy a zkusíme na zkoušku prubnout to Polsko, takže až se N. vzbudí, tak razíme a pak dám info jaký to tam bylo. Už se těšíme. Jedem autem, tak to snad najdeme:slight_smile:

Jo a N. se pořád ptá na Vaňešku a Báju a Aďuš :grinning:
24. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
jj tak to vyzkoušejte my tam ještě nebyli ,jen o tom slyšeli,tak jsem zvědavá,jsou rozdílné ceny v týdnu a o víkendu,kolem 50,- dospělý plus děcko a mužeš snima na atrakce,pokud tam pojedeme se cvíčkem ,tak to to prý bude kolem 30,- připravuju maso na chalupu na grilovačku,uklízím peču,už zas dvě domácnosti :confounded:
24. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojda, tak to Poppynky prubněte, rády vyrazíme na výletek!!!! :wink:

Uspávala jsem B. a spadly mi oči, tak ted jsem jak pitomá, musím rychle něco uvařit k snědku aspon pro tátu až nám přijede z práce

Přemýšlím co o víkendu, chtělo by to nějaký rodinný výlet, zítra ani babi ze Skalice nepřijede tak budeme mít klídeček :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak já mám na celý víkend V. u babičky, v neděli chceme jet do toho Polska na ty podlahy atd. a zítra budu mít klídeček, teda mám v plánu probrat komplet skříň a co je mi malé nebo nenosím, tak hodit na MMB :wink:
24. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky,
Bubbli, tak co, dopadlo to?

Tak mi máme na zítřek dva lístky na Lucku Bílou do Jaroměře, tak zvažuju jestli jít nebo ne, bude tam asi hodně černo :grinning:
24. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Mer, auto vyprostili, nějak heverem a prknama, ale domů jsme přijeli až něco po šestý :confounded: . ale auto je snad v pořádku...
24. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
24. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
jj je to směr Malá Čermná ,tojsem Vám zapoměla napsat :confounded: ,ale šikulky našly :wink: já tam ještě nebyla,takže jen z doslechu a na cvíčku jsme to viděli na compu a fotky co tam jezdily loni děti z Hronova z klíčku,ale že tam naši prckové musí jen s náma to vím,ale tak se aspon vyřádíme :grinning: Popy ,TO JE TO TAK MALÝ,ŽE VÍC JAK 6 LIDÍ NEE?Prý tam jezdili loni,tak předpokládám ,že jich bylo víc :unamused:
24. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
No tak my to chceme prubnout v neděli na kolách,tak uvidíme jestli nezustaneme u atrakcí na naší chalupě :grinning: Stojí to teda aspon za něco,nebo ne?
24. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Cvali, stojí to za to, jo, pro H. to bude adrenalin na max:slight_smile: Cvaldík bude taky nadšená, no prubněte to. Já si myslím, je to jen můj názor, že prostě šest dospělých s dětmi na jedné atrakci je až dost. Já jsem to napsala špatně, jako šest do arealu, ne to ne. Budu mít fotky, tak kdyžtak hodím nebo pošlu v emailu.
Jo, já bych jela zas a určo pojedeme :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak to je dobře, Bubbli

a co to jako má být v tom Polsku, nějaká herna?
24. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
kuk :wink:
24. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Bré dopo,

přejem hezkou slunečnou neděli :dizzy_face: Kdepak se všichni touláte???
26. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojda,nestíháme,pořád někde couráme :confused: Popy díky za info,nakonec jsme v neděli nejeli,páč děsně fučelo,tak jsme jeli na chalupu :slight_smile: jak přestane tohle foukando zorganizujem ten cyklo výlet,ve středu máme ve cvíčku foceníčko a ve čtvrtek čarodky,tak snad už nebude tak větrno :grinning: chrupkáme od 11.30 :confused: Jak se všichni máte?Mer,pořídili jste něco v tom POLSKU?
27. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte! Tak my máme nějakou poruchu PC, všechno mi zmizelo, hesla, fotky, filmy.... Teď jsem teprve nahodila internet, ale nemám tam mozillu na kterou jsem zvyklá, ale jen explorer, musíme to všechno natahat zpátky, to mě sejří!!!!

Jinak pro zájemce : byla jsem dnes na ultrazvuku a mimís má 17 cm a 414g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vše je O.K.

Mer, byli jste na tý Bílý? A jaký to bylo?
27. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Bubbli a nic nebylo vidět?

Na Bílý jsme nebyli, ani v Polsku, protože mi bylo a pořád je pěkně blbě, už se fakt asi nikdy nevyléčím, jen ty dny tak přežívám a trpím, ach jo. Taky na mě asi něco leze nebo se toho spíš nemůžu už 3 týdny zbavit a na V. taky něco leze, má 37,3. :frowning2:
27. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Mer, bylo "to" vidět... Budem si muset začít lámat hlavu, protože Editka asi nedopadne :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
takže kluk jako buk :grinning: :grinning: :grinning: Tak to gratuluju !!!! Uvidíš, že ti pak ani nepřijde a páreček si přeje snad skoro každý (kromě tebe a mě :grinning: ), ale asi bych taky brala kluka kvůli MM. Hlavně, že je v pořádku :wink:
27. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky..Tak já bych taky radši dvě prciny než pindíka :grinning: ..
Mer co že je ti pořád zle,máš nějakou vymletou imunitu ne,že se na tebe ty nemoci lepí?? :frowning2: :unamused:
Já tedka dělám na zítra k obídku pangase se zelenikou a brambůrkama a kde jinde než ve Worverku :slight_smile: ..
Jsem tedka po té svatbě pěkně rozjedená,tak se musím zase uklidnit.Přeci jen jsme si to chtěla užít se vším všudy a tak jsem se zas tak nehlídala,i alkohol jsem si dopřávala,pěkně jsem panáčkovala :slight_smile: ..Bylo to hezký,nevěstě to moc slušelo,jídla fakt kupa,parádní hudba,i když slíbená kapela dorazila s 1 a 1/2 hod spožděním(takže byli ženichem odeslání kamsi..) naštěstí mezi tím syn hospodskýho rozbalil slušnou dj výbavu,takže jsme super zapařili..a já zodpovědná matka odjela o půlnoci dom,ačkoli se mi faaakt nechtělo,ale ráno bych s malou v 6,30 jinak nebyla schopna vstát.
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Frog, jj, mám imunitu úplně na nule a k tomu únavový syndrom, je mi čím dál hůř, nemůžu už pomalu chodit ani ven,dnes mi dr. řekla, že bude možná nutná další hospitalizace, tak na to jí fakt s..u, fakt to zdravotnictví je úplně na h...o, nikdo prostě neví co mě je a co s tím mají dělat. :angry:
28. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
A zkusila jsi třeba homeopata?
28. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojda, no jo kluk, jako buk :wink:

Mer, tak další hospitalizace? To je teda síla... :frowning2:

Frog, tak to jste si tu svatbu teda pěkně užili, co? To je dobře :wink:
28. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ahojda,

jé Bubbli, tak to je krásný, že už víte kohopak to v pupíku máš. No, třeba teď to není to co bys chtěla slyšet, ale uvidíš, budeš za páreček ráda, berušku už máte, na té se můžeš vyřádit a tobě se sen splnil a teď je prostě řada na P., že bude mít v baráku parťáka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Každopádně gratuluju, je mi z toho nějak hezky :dizzy_face: :dizzy_face:

Mer, proboha, mě napadá jediný, ty bys potřebovala Dr. House :grinning: - zrovna včera jsem na něj čučela, kéž by takovej doopravdy existoval :dizzy_face:

Frog, no paráda, teď už jen zorganizovat tu svoji, když jste si to tak parádně užili a bude HOTOVO :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.