• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
čerti nechodí za hodnými dětmi, jsem to trochu přehodila :grinning:
1. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
naše béruška ještě chrupe od 12,takk snad se na ty kola dnes dostanem :grinning: pokud bycchom chtěli na ty Ostrova tak pondělí je blbý,to tam je zavřeno,myslím :unamused: mohl by být i ten čtvrtek to BONATO CO POSLEDNĚ NEDOPADLO.Viky ,když jsme přišli do déčka a viděla čarodejnice ,tak chtěla jít domu,ale pak už dobrý ,dokonce se i přiblížila soutěžila vařili s čarodejnicema lektvar pro maminky a dobrý,ale myslela jsem ,že jí nepřesvědčím a odpolko se už čarodejnic nebála dokonce přikládala s tatínkem ,když jí pálili :grinning: jinak se ted bojí dost věcí,ale je to jen období,starší to měli taky,ale nestrašíme ,jen ji někdy řeknu ,když utíká,že si ji někdo vezme a už mastí zpátky,nebo ,že ji uteču a už jde raději hned za ruku,ale to jsou takové zdravé výhružky ,spíš ,aby měli z něčeho respekt.Tak jdu chystat ěci snad už se probudí :slight_smile: hezký den a nezapomente na líbačku pod květenou :grinning:
1. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Frog dneska to R.určo napraví :wink: chlapi se potřebujou do určitého věku vybláznit,ale pozor někteří bl¨ázní i v 50 :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
V. taky ještě chrupe, včera jsme přijeli ve 22.00, spala do 8.00, až se vzbudí pojedeme na kolách na letiště, tam máme sraz se známýma a pak to možná vezmeme oklikou zpět.

Já ten termín na kola beru, zatím nic nemám.

V. se čarodějnice nebála, byla jen hodně vykulená, ale strašně si to užila.

Jinak já to taky znám, Frog. Taky ještě když nebyla V., ale možná i už když byla, jdu na jedno, přijdu v devět, dalších asi 8 SMS, že už jdu, ale prdlajs. To že přišel až druhý den v pět, to nikdy, ale že přišel ráno v osm to jo, ale to já dělala taky, ale co jsem slíbila jsem dodržela - teda myslím :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
ahojky, tak koukám, že všichni užíváte sluníčko :slight_smile: no je nádherně, to je jasný, my jsme včera byli v NMnM podívat se na pruhovaný prasátka :slight_smile:
tak kam dáme ten cíl na kolech? Navrhuju někam na zmrzku - pokud bude hezky :wink:
3. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj!

Venku je fakt krááásně! Už jsme byly s B. zaset hrášek a vyplevelit jahody :wink:

Poppy, tak paznehty? :grinning: :grinning: :grinning:

11.5. na ty kola můžem :wink:

Včera jsme byli na pohádkovým pochodu za Krtečkem, bylo to lesem, ale dost terénem a skoro 5km, takže pro děti hodně náročný, ale jinak super. Bylo to podle pohádky Krtek a kalhotky, na každým stanovišti bylo nějakíé zvířátko(převlečený člověk smaozřejmě) a práce : na 1. krtek vysvětlil co budou děti kde dělat, pak třeba žáby a u nich se máčel len, pak třeba pavouci a u nich se soukaly nitě... Fakt moc hezký, ale dlouhý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
jé, tak to bylo fakt hezký :slight_smile: Tak si píšu do kalendáře 11.5. a co dáme?
3. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
no já bych dala jen třeba výlet do Bonata, ne? V. moc dlouho nevydrží, včera jsme byly s mamkou a s V. v Bonatu na kafi a na zpátek už jí to moc nebavilo a protivničila, takže delší trasu moc nevydrží.

Dnes jedem do Stárkova na pouť, tak jsem zvědavá, jestli tam bude něco i pro tyhle mrňata.

Bubbli, to šla B. celou dobu pěšky? To by V. teda neušla, ale škoda, že jsme taky nebyly, V. krtka miluje :wink:

Jinak zítra má být naposledy hezky a pak už moc ne. Nejlepší by bylo jet na ty kola zítra, ale to je pro ostatní asi moc narychlo :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
já jsem zítra celý den v Pcích
3. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak mě tak napadlo, nechcete v týdnu přijet k nám? Můžeme si opéct nebo ugrilovat k obědu. :wink:
3. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobré ráno, teda Mer my včera přemýšleli dopoledne kde by mohla být teď nejblíž pouť, pak jsem si to večer přečetla a došlo mi to,vždy když jsme byli na čárách , tak už to tam stálo.Tak snad si to V. užila :wink: Určitě jste čekali až napíšu jak kuchyň, co? Ano měli jsme tam 17. jet, jenže den před tím, muži telefonoval truhlář, že se běhěm dne ozvou a domluví se, kdy přujedou, čekáme a stále nic, takže se tam opět chystáme volat my :angry: Ten barák jak jsem o něm mluvila na srazíku padl, jelikož bychom se i s rekonstrukcí vyšplhali na 2 melouny nejmíň :confounded: Tak zatím nic, máme kde být a možná časem postavíme něco :wink: Dneska počasí nic moc teda, vstala jsem natěšená, že za oknem krása, otevřu úplně okno a uuuf je to na jarní bundu bléé :confounded:Včera kraťasy a tríčo a dnes toto :sunglasses: :angry:
4. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj, to je fakt, včera léto a dnes fujara a zimka...

Mer, B. to neušla, Petr ji kouskama nesl na zádech, ale jinak ujde hodně, je fakt zvyklá. A když jdeme po dobrý cestě tak v pohodě. Ale tohle bylo fakt náročný i pro dospělý, natož pro malý děti... :wink:

To Bonato je dobrý, to by šlo.
4. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Dorot, tak to je škoda, mohly jsme být sousedky :frowning2: Ale říkala jsem ti to, že se vyšplháte přes 2 melouny, my už v tom přes 2 máme :sweat_smile: a ještě jsme rozhodně neskončili :sweat_smile:

Teď jsme byly venku a hrůza.

Tak co nechcete přijet? Můžu v úterý nebo čtvrtek, můžete přijet třeba ráno, opečem si k obědu a po obědě domů nebo můžou holky spát v kočárkách, jak chcete nebo jestli to chcete nechat až bude hezčí počasí... :wink:

Jinak na té pouti jsme nebyli, volala tchýně, ať ani nejezdíme, že je to tam trapný a že už balej. Tak jsme se byli podívat místo toho na medvědy na zámkuj :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Mer, my můžeme v úterý... ale to bude asi hnusně...
4. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Rádi bychom jeli,ale Ančí má děsnou rýmu,takže by vás tam všechny nakazila :frowning2:
4. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Mer v Jiráskově na ten barák jsme se nebyli ani dívat, v realitce je dlouho a je to podezřelé celkově :confused: Tady ten byl tady u nás :wink: Teď jsme přišli od holiče jsme obě nejkrásnější, Adu to má ostříhaný jako já :grinning:
4. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
aha, já myslela ten barák tady
4. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Holkýýýý,co to venku je my si o víkendu užívali chalupu ,kola a ted :frowning2: ,ten výlet vidím na hezký počásko co?
4. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

no to není ani na jarní bundu, ale na zimní :rolling_eyes: Mě dnes byla v jarní pěkná zima... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Fakt hnus humus.

My máme na zítra plán, takže bysme dojet nemohly, tož příště :wink:
4. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
jasně, necháme to na lepší počasí, zítra jedem s Bubblinkama do Déčka :wink:
4. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
čtvrtek oběd nezní zle - záleží na počásku :unamused:
4. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ránko, tak co podnikneme?
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
kuk,tak my byli taky cvíčkovat,taky vidím výlet až na příští týden,tento čtvrtek máme návštěvu,holky říkali něco o pondělku a Bonatu.
5. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
srsni pošli mi maila,pošlu ti fotky z čarodejnic z Déčka :wink:
5. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
jo, já to mám napsaný už v kalendáři na pondělí a až bude hezčí počasí, tak můžeme u nás udělat tu grilovačku :wink:
5. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojky, dnes jsem zahlídla z Odasu Sršničky, ale letěly jak blázni, tak si nás ani nevšimly :grinning:

Já se právě vrátila z fitka, docela mě to začíná bavit, měla jsem s sebou i V., ta mě pořád napodobovala a musela cvičit taky :grinning:
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj!!!!

Mer, tak to budete mít obě svaly super postavičky :wink: :grinning:

My jsme byly na nákupu, peču buchtu - místo dortu tatkovi k narozkám :dizzy_face: . tak snad to nedopadne tak jako vždycky když peču :confounded: :angry: Ráno mu Bára zazpívala do telefonu "happy birthday to you"! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky, no jo mer, my jsme spěchaly dom na domluvenou schůzku :slight_smile: no nakonec se to vyřídilo telefonem, tak jsme si to mohly ušetřit a rozhlížet se po výšinách (?), jestli Vás neuvidíme :wink: zdá se, že mer asi nepoznáme, až ji uvidíme, co?
7. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jé, tady je dneska účast, kde všichni jste?
7. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky..já jem poslední dobou nějaká zlenivělá a místo cvičení chodím plavat,mám to jen 3 minutky od paneláku,takže pohůdka :wink: ..snad je to pro tělo taky nějakej pohyb..
Anča má na pipince candidu,nevím kde to chytla,to má asi z toho jak si tam furt hrabe a já mám ve žlučníku bahno a čeká mě gastroskopie,páč mě poslední měsíc chytaj docela nepříjemný žaludeční koliky :angry: ..toť novinky z naší rodinky :wink:
7. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.