• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ta Pietra81 je stejně prdlá jako Macanet, ať si najdou svoji diskuzi ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :hearts::hearts:Jej no jo, velká gratulace V malinký k pidinarozkám :wink: :hearts::hearts: Adneulka jde baštit a my pak ven :wink:
13. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz
MY JEŠTĚ CHRUPEME PAK BAŠTIT,NO SNAD TO DO PU TŘETÍ STÍHÁME :confused: užijte si Máchalovic prochajdu,tady je hrozná mlha :angry:
13. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz
Hoky, děkujeme za přání.
Teda Bubbly, to je sranda, nebyl to fakt pes?
V. se včera prý koooonečně otočila ze zad na bříško a já u toho samozřejmě nebyla.
V pátek jdeme na náušničky, už se těším :grinning:
Poppy, pošli mi pak, prosím, ten prográmek, díky :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2008 v 16:01  • Odpověz
na vědomost se dává ,že jsem právě našla cvalíkovi zuba,to bude mít tatí drahý :grinning:
13. únor 2008 v 18:09  • Odpověz
Jé, tak gratulka ke Cvalíkovu zubisku!!!!
A k V. přetočení na bříško! :wink: Kam jdete na naušničky Meredith?
13. únor 2008 v 18:14  • Odpověz
no děkujeme a doufám,že kojení bude o.k :grinning: pádíme se koupat jsme samy ,tatí je na cestě z prahy :wink: takový divný pořád tu někdo je a dnes poprvé samy samotinký :frowning2:
13. únor 2008 v 18:29  • Odpověz
No vidíš, a my jsme samy samotinký skoro pořád! :wink:
Dnes dostala Bublinka jablíčko (První lžičku od Hami), nejdřív se ušklíbla, a pak se po tom sápala! Ale dala jsem jí jen trošinku, aby toho pro začátek neměla moc.
13. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
na náušnice jdeme normálně k doktorce, mám strach :unamused:
Bubble..ty už dáváš ovoce? Já zatím ještě ne, dnes měla poprvé špenát a už mi sní celou malou skleničku a chce ještě, není to brzo?
13. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz
my ještě ovoce nedáváme,ale píšou ,že ty dva týdny po té zelenince se muže dát ,já ještě počkám ,dokud plnně kojím tak je čas,klidně 7-8 měsíc :wink:
13. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Ahoj děfčátka, tak jsem tu, vidíte mě??? :confused:
13. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
Jo, dnes jsem jí dala poprvé tu jablečnou přesnídávku, nemám v úmyslu dávat jí to každý den, ale občas pro zpestření jí to snad neuškodí. :wink:
13. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
Vidím tě defčátko Poppy! Jak jste se s manželem užili? :wink: :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Tak jsem dnes byla s Poppynkou u paní dr. na očko. Tak to zvládla statečně, ten Prevenar je prej hodně bolestivej, tak jsem čekala, že bude plakat, ale zvládla to suprově. Jen se zašklebila, že ji to štíplo a pak se vykouzlil usměv. Reakce je taková, že je chrupací a už chrupe a je trochu rozpálená, ale zatím jsem ji nic nedala. Tak snad vydržíme bez toho.
No a taky jsem ji tam šupla na váhu. Přišla sestra a já na Poppynku "tak pojď" - sestra se smála, že ještě přece nechodí..., no jo no... :grinning:
Tak váží 7740g za pět týdnů má 700g přírustek, což je dle mě dost, dle dr. v pořádku :wink: A taky jsem ji nechala šupnout do měřidla, abych věděla kolik má cm. Tak ji naměřili 69cm :confused: - zajímavý je, že doma měří 74cm :grinning: Tak to trochu nechápu. No, je fakt, že ji měřila s pokrčenou nohou :grinning:
No a taky jsem potkala paní, co jsem s ní ležela v nemocnici na pokoji, když jsem byla na udržení. Paní byla přijatá na císaře plánovanýho. Dneska jsme se potkaly po 10ti měsících a mě je tak nějak smutno. Chcete to vědět proč??? Musela jsem to říct Frogovi, protože jsem měla potřebu to někomu říct a Frogi byla první kdo byl po ruce :pensive: :cry:
13. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Bubbly, no moc jsme si se neužili, manža zlobí :confounded:
13. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
Chceme vědět proč, Poppy.
13. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
Proč zlobí??? Takovej hodnej muž, jéjé, ten snad ani zlobit neumí...
13. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jo a taky moc moc gratulujem Meredithce k polovičním narozeninkám a Cvaldíkovi k zubisku :grinning: :grinning: :grinning:

Posíláme pusinky :dizzy_face:

Cvaldo, kojení se neboj, já se taky nebála, ale poslední tři dny mě tak šíleně kouše, že se to nedá. Vždy když se zakousne a táhne, tak bych ji nejradší nějak plácla, ale to se zas bojím, takže mi tečou slzy a trpííím... :rolling_eyes:
13. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
Poppy už z toho nebuď smutná.Já vím že je to hrozný,zvláště když se to týká malých dětí a ty tu paní navíc znáš,ale ty buď ráda že jste zdravý a že je malá spokojená a už se tím netrap ju.. :wink:
Cvaldo dneska to bylo opět prííííma a bacha na uchylky :grinning:
13. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
Mě Poppy taky vždycky chytne takovej vztek - když se zakousne a táhne, že mám chuť jí dát facana. Ale chudinka by vůbec nevěděla co se děje a já bych ji pak musela upusinkovat aby mi to odpustila...
13. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
popy co se stalo?Že by H.zlobil H přece nezloběj,hele frog neobjednala bysi nás tam zítra,to je jedno na kdy ,my se přispusobíme ,nevadilo by ti to,jestli potřebuješ iniciály rodné č.tak ti písnu do ip,byla bys zlatíčko :slight_smile:
13. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Bubbly, manža zlobí a je to beran, takže to je vražedná kombinace... Podle něj zlobím já :sweat_smile: TAkže je to vzájemný :sweat_smile: :grinning:

No a ta paní, tak porodila (císařem) holčičku, zdravou. Sice byla trochu pomačkaná, že měla nožičku nějak zkroucenou, ale jinak zdravou.
No a tak jak jsme se dnes potkaly, tak ji říkám, jakpak vám roste Š...? No a ona mi povídá, že byly často nemocný, že od malinka trpí na rýmu a kašel a že ji ve 4 měsících ta rýma vrazila do uší a malá ohluchla...neslyší... Holky, nechtějte vědět, jak mě bylo a co jsem ji na to měla říct. Mě bylo do breku, ale před ní přece nebudu brečet.
Tak mi říkala, že jezdí na nějaké testy - co zjišťují z potu, jak je to možný, že je pořád marůdek. Teď v březnu ji bude 10 měsíců. Je mi fakt smutno.
No a než jsem se potkala s Frogi, tak jsem si říkala, že jsem určitě udělala dobře, že jsem nechala Poppynku oočkovat :pensive: Aspon mám dobrý pocit :pensive:
13. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
Poppy, to je hrozný, to je fakt člověk rád, že má miminko zdravý... Chudák paní, to je mi líto...
Berani jsou tvrdohlavci, to vidím na sobě,můj muž je býk, no a to je teda taky kombinace k pohledání!
13. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz
no to mě čekaj se zubiskama pěkný věci :grinning: :confused: teda popy to jsou osudy,to já bych byla taky mimo,no dnes jsem se dozvěděla,že mojí kolegyni bejvalý zemřel manžel,stejně starej jako já ,no děs,mají dvě menší děti no klukovi je 14 a holčičce 3 roky,jsem z toho špatná :frowning2:
13. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
Poppy, to je hrůza, a myslíš, že kdyby jí dala Prevenar, že by se to nestalo?
13. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Se pos..u, to je den, co bude do třetice? Že by na Koňoj zavládl smutek??? :cry:

Proboha, to je hrozný, co mu bylo? To je fakt děsný, chudinky dětičky :unamused:
13. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
fuj, holky, nechte toho, mě je úplně blbě :unamused:
13. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Mere, netuším, to fakt nejde takhle říct, ale ten Prevenar je prevencí na toto. Je to jak z reklamy, ten chlapeček v TV taky prý ohluchl. Nevím, fakt, ale můj názor je ten a nikomu ho nevnucuju, že asi kdyby ji ho dala, tak by to nemuselo tak dopadnout. Ale je to i věc osudu :pensive: :cry:
13. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
Mere, to je život, co? :confounded:
13. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
ani nevím mezi svátky byl v poho,prej asi nemoc,tak a už nebudeme smutnit,cvalík už většinou v sedm zařezává,dnes jsmne čekali na tatí,tak usnula před pul osmou,ale musel vidět ten zub :grinning: no jenže ta hned vytlemená ,prskání blbosti ,mosty,jak se před tatínkem předváděla a pak jí to chvíli dalo než usnula :grinning:
13. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
B. dnes usnula taky už v sedm, byla vzhůru od půl druhý, pak byla s tatínkem na prochajde a prý na sebe celou cestu dělali blbosti-B. se naučila prskat-že vystrčí jazyk a prská, tak to na sebe dělali místo spaní. Prý usnula na deset minut a pak se zas hned vzbudila. Takže už byla pěkně protivná, dala jsem ji do postýlky, dala jsem jí plyšovou ovci a odešla jsem a ona si sama usnula.
13. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.