• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Frog, bahno?

No, určitě mě poznáte, chodím je jednou týdně a to nic moc není, teď jsem si navíc dala zmrzlinu, takže to už zase porušuju.
7. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Ahojda při svátku pátku:slight_smile:

Frog, tak ať jsi ok a hlavně gastro ať má co nejrychlejší průběh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme si dnes přispali, byli jsme včera s Poppynkou na ohňostroji a moc se ji to líbilo, když byli velký dělbuchy, tak to teda moc ne, jednu chvilku měla slzičky a klepala se, ale dobrý, nakonec to završila tím svým chechtákem nahlas, takže paráda. Odpoledne jsme byli na mažoretkách a to byla nadšená a trsala celou dobu s nimi, ale za zábranou, lidi okolo spíš sledovali naší tanečnici, než samotné výstoupení :sweat_smile: :grinning: No, asi ji budem muset někam přihlásit :grinning:

Mažu, každé ráno dostává Multi tabs vitamíny a dnes dostala s novou příchutí a nějak ji zachutnali, tak se rozčiluje, že se do nich nemůže dostat, takže jdu zabránit předávkování, pááááá :grinning:
8. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Mer nesmíš to brát tak přísně,ale pravdou je,že sladkosti je dobré směřovat spíš na dopoledne.Já si je prostě večer zakážu i když to na mě třeba přijde :wink: :frowning2: ..Jinak tam mám fakt bahno,taky jsem na to čučela,když mi to dr. řekla,no ale v téhle době už je možný cokoli :grinning:
8. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
a jak se tam to bahno vezme?

Já odvezla ráno V. k babičce do Stárkova, protože mám na baráku 5 chlapů, takže jsem byla na nákupu, uvařila oběd, svačinu a guláš na večer, odvezla jim to tam, teď peču štrůdl, protože se ohlásila návštěva, že za chvíli přijede, ještě že mi pomáhá mamka, jinak bych asi nestíhala.

Zítra jdeme na oslavu 30 -tin, tak se těším, že si konečně dám do nosu, teď momentálně neberu prášky, tak by to šlo, ale zas to nechci moc přehánět.

Jo, a dneska jsem se dozvěděla, že v srpnu vystoupí v Praze moje nejoblíbenější zpěvačka Alanis Morissette, tak jdu hned hledat lístky :wink:
8. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky, tak jak pondělí? V kolik a kde a kam?
8. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak nepojedeme do Bonata na oběd a po obědě domů a spát? Polanský nás pak můžou třeba jet kousek vyprovodit :wink:
9. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojda holky, tak my se z výletu na kolách odhlašujem. Byli jsme na kolách v pátek a nějak mi to nesedlo, trochu mě popichuje v břiše a cítím to tam nějak divně, ale možná to nic není a jen si už nepamatuju jak to bylo s Bárou. Ale možná půjdu spíš zítra dopolko k doktorovi aby se koukl zda je vše jak má, pro klid :frowning2: :sweat_smile: .

Frog, tak to máte teda nepříjemnosti, tak ať už nic nebolí :wink:

Poppy, to si umím ten Poppynčin "chechták" představit :grinning: :grinning: :grinning: . Hlavně že se jí to líbilo :dizzy_face:

V pátek odpolko jsme byli se známýma v HK v kině, tak to byl příjemmný relax bez Barušky. Byli jsme na 3D hraném filmu, bylo to perfektní. Fakt zážitek :wink: . Ale jeden lístek 189,-, k tomu benzín, něco v MC´Donaldovi ... :confounded: :angry: ...
10. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky,

Bubbli, to uričtě nic nebude a vše je v pořádku :wink: A co ten horor? Bála jsi se?

Já teď vstávám, MM ještě spí, byli jsme včera pařit na třech narozkách, bylo to super, ale nějak mi to po tom porodu nejde se opít. Měla jsem asi 7 vinných stříků a 3 panáky a byla skoro střízlivá :grinning:
10. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
jak teda zítra?
10. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

Bubbli, tak to tě chápu, raději 100x k dr., než se nervíkovat :sweat_smile: :rolling_eyes: Jen si nech mimíska okouknout ať máš klídek no stress :wink:

Holky, my se též vzdáváme, budem mít konečně doma H.,tak se chtějí s Poppyškou užít:slight_smile: Přeci jen je pořád v práci, takže o volných dnech si můžem nechat jen zdát :rolling_eyes:

My, protože jsme opět sami samotinký, tak jedem na výlet s Poppyškou - do Jiráskova busem, tam zmrzka a zpátky vlakem :grinning: Tak jen čekám, kdy se princezna chechtalka vzbudí.
10. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak to asi zase odpískáme a nic nebude :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
a co takhle to Bonato ve čtvrtek, když je tam navíc i ta italská kuchyně? Bude to vyhovovat líp? A už snad bude i lepší počasí, i když tenhle víkend byl fajn :wink: a vyprovodit pojedeme rády :slight_smile: dnes jsme trénovali i s taťkou, 24 km :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
a na kola by se přidali i cvaldinky?
10. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
já ve čtvrtek můžu až tak od 11.00
10. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Je, Poppy, tak to jste mohli dát vědět a stavit se :wink:
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
No to bylo trochu z ruky:slight_smile: Ale bylo to bezva, ač to námko tam je teda masakr, to je po výbuchu, už aby to bylo hotový. Tak příště dáme echo dřív a stavíme se:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
a čtvrtek by šel :wink: klidně později, nebo až odpolko, až by se holky vyspali:slight_smile: No a asi by bylo lepší si zajednat stůl ne? Třeba tu samotku venku u houpačky:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
my odpolko nemůžeme, max. do 13.30 ale od 11 do 13.30 by to šlo :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Dobré pršavé ranko:slight_smile:

my uvidíme, jak se nám ještě něco vyvrbí a pak se vyjádříme. Jinak čas jak udávala Sršnička je pro Poppyšku total nej - čas oběda a spaní :rolling_eyes: Ale my se kdyžtak přizpůsobíme :wink: nám toto problém nečiní :grinning: (no mě určitě a Poppynce to prý neva :grinning: )
11. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno, no venku teda humus vážení :frowning2: Se sršničkou se doufám uvidíme na poolu v Polance ve středu, budeme chtít dortík na červen pro dvě malé slečny, přesně víme jaký, jen dohodneme termín, aby se to hodilo paní cukrářce :wink: Jukněte na new fotos, dávala jsem včera z víletování :wink: Mer dneska bych chtěla blejsknout a dát na střechu ty skříně, tak pak dám vědět :wink:
11. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
krásné ddeštivé ránko všem,tak my ve čtvrtek dopolko mužem i od těch 11 ,bychom to snad ustály,šla by spát jednou později,ale o víkendu jsme byli na kolách a dnes ho budu dávat na servis ,potřebuju vycentrovat atd.,chci využít ,že je šeredně,pokud toho nebudou mít hodně,tak myslím,že do čtvrtka to bude hotové určitě.
11. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
takmy už chrupkáme ,páč ji ráno pubertáci vzbudili už před sedmou a to je na nás fakt brzo :angry: ,takže to s beruškou seklo už před pul hodinou :grinning: koukala jsem na malou A.Macanetovou,jo hotová dáma :grinning: jak oni už to uměj potvurky :slight_smile: no ženský se holt nezapřou :wink: hezký fotečky,musím zas taky něco hodit,máme nový z kol a oslav ,jen to ztáhnout a zmenšit :unamused:
11. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
stáhnout.... :grinning: nějaká jsem přepracovaná či co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
jo vlastně minulý týden jsem dávala nějaký fotečky z čarodejnic,takže přeci něco ze součastnosti :grinning:
11. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
a ta velká dáma na kočárku vedle Vikči je Anička FROGÍSKOVIC,to už je taky velká ženská,Verču Srsničkovic jste určitě poznali :slight_smile: :wink: jo Srsni,děkuji moc za majlíka z fotečkama,rozešlu na patřičná místa :grinning: ,včera jsme se zrovna z holkama,Lendou a Vendou potkali :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky, tak jo, ve čtvrtek polankový můžou vyrazit dřív naproti nepolankovým :slight_smile: třeba k hranicím :slight_smile: a pak frr na obídek :slight_smile: takže zamluvím, jo? A chcete teda ven, nebo dovnitř?
11. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
a Frogískovic pojedou taky, že jo?
cvaldi, není zač:slight_smile: konečně jsem se donutila :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
tak jsem ráda, že jsem si rozmyslela procházku dopolko, a ono odpolko to bude ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
a myslíte, že ve čtvrtek bude líp? tak v kolik teda? Snad to stíháme. A nebo můžete přijet k nám a můžem si tu ugrilovat :wink:
11. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
SRSNI ,možná venku ne,Bublinky mužou dorazit autem,když už P.to kolo špatně snáší,nebo uvidí jak se bude cítit a Frogískovic mužou taky autem,nebo kočárkem,nebo jestli už jsou cyklo pojízdný,uvažovali o koupi sedačky,nevím jak to dopadlo,ted jsem je dlouho neviděla.
11. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.