• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Tak dneska je fakt super den :rolling_eyes: Před chvílí jsem se dozvěděla, že si kamarád sáhl na život, opět spolužák :pensive:
11. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda! Tak B. usnula až teď! ráno spala do devíti, tak nebyla vůbec ospalá :angry:

Poppy, to je mi líto, takovýhle zprávy ... :cry:

Ve čtvrtek bychom dorazily autem, to jo. a pokud bude za odměnu italský oběd, tak super :dizzy_face:

a jdu okouknout fotečky :wink:
11. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak my vstávaly před pul hodinkou,možná vyrazíme za tátou na trénink,at se aspon proběhne na hale :angry: Popy já měla takový tragédie kolem sebe loni,jedna za druhou děs,uplně mi běhá mráz po zádech :unamused:
11. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
:pensive: No, hlavně aby už byl konec takových tragedii, vůbec bych to do toho klučiny neřekla, manželka, dítko o rok starší než je Poppyška...spusty kamarádů.

Bubbli, jakpak jsi dopadla u dr.? Je vše tak jak má být? Koukala jsem, jakou rychlostí ti ty týdny těhu skáčou :confused: letí to letí :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
To je mi líto poppy, asi zkrat co? :frowning2: Táta měl 24hod, ale přijel ráno, nic neříkal. Tady počasí bléé, snad se to vyprší a zítra bude krásně. Mer fotos na střeše :wink: :grinning: Máš IP a ty nic :confused: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Jo a Poppynka má reakci na očko co jsme byli min týden. Dopo hlídal tatínek, byla jsem ve městě si něco pozařídit a když jsem přišla domů, tak celá hořela. Teď chrupe, BEZ PLÍNY, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, prej neci pínku, no tak je bez, ještě jsem pod ni nasoukala přebalovací podložku, kdyby náhodou :grinning: Už přes hodinu chrupe, tak uvidíme jak to dopadne. Přes den už dávám jen když někam fakt jedem a není tam možnost čůrání venku, nebo na wecku, třeba nakoupit, autobus, vlak :wink:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Dorot, tohle se stalo asi v sobotu. Jj, asi zkrat, H. mi říkal, že byli nějaký problémy a co to bylo ale takový řeší spousty lidí, ale jestli v tom byl i alkohol, tak to je pak kousek k takovýmu jednání.
Tady kolem oběda hřmělo jak sviň, až mi málem zaskočilo. No a leje a leje, aspoň mi to zaleje rajčata na balkoně :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Poppy, já jsem u dr.nebyla. Nechci plašit :sweat_smile: ... Jen je mi divný, že cítím pohyby úplně dole nad stydkou kostí??? Vůbec nevím, jak to bylo u Báry...
Dej vědět jestli N. vydržela nečurat během spaní. B. má už asi týden taky vždycky plínu suchou, když se vzbudí, tak ji dávám na nočník, ale bez plíny si si to ještě nelajsknu :wink:
11. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
tak jsem ji byla okouknout a sucho, už spí hodinu a třičtvrtě :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Bubbli, neplašila bys, ale jestli je ti líp, tak je to fajn. Ty pohyby nevím, ale třeba si ti brouček pootočil a kope tě pod sebe :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
JSME VZHŮRU A SUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: TADYDADYDÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
šikulká!!!!!!!!!!
11. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
To je hrůza, Poppy, já myslím, že všechno se dá řešit, já teda jsem hodně na dně, ale na tohle jsem ještě nepomyslela, i když ty lidi úplně chápu, když pak nevíš už kudy kam a znám i lidi, který si na život už sáhli nebo o tom přemýšleli. :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Bubbli, to je, ani nevíšš jakou mám radost:slight_smile:

Mer, jj, je to tak, vše se dá řešit, taky znám lidi, ale už jen ty, co byli, protože si na život sáhly. Já nevím, podle mě to musí být zkratový jednání, nikdy jsem nepřemýšlela, jestli sebevrazi přemýšlí o svým činu, nevím...
No a ani o tom nepřemýšlej :confounded: :wink:
Fakt je mi ale záhadou, takovej v poho člověk, víš, znala jsem ho 12let, sice jsme se teď už nescházeli, ale jen pokecali, když jsme se viděli a byl čas. No mě to prostě nějak nejde na mozek. V prosinci se jeden spolužák utopil tady v Metuji za zimákem, ve druháku mi zemřela po dlouhým boji po autonehodě spolusedící v lavici, no mazec.
ale zrovna nedávno jsme se bavili s MM, že už je takovej náš věk, co tohle bude častější, jako nemoci, umrtí, prostě začínáme střední proud a už nejsme nejmladší...Onehdá dostal kamarád angínu a vrazilo se mu to do mozku, takže mu to napadlo část mozku a aby ten zánět odstranili a odsáli, tak je jasný, že není 100% ok a má menší vadu řeči. Ještě že jen tohle. A to si stěžoval na bolesti hlavy, byl v Polance na vyšetření a prej dobrý, jste ok, můžete do práce, no a hop, za tři dny v práci skolaboval a jel rovnou do HK na Jipku, kde byl skoro dva týdny s otevřenou lebkou. No, stárneme....
11. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
No, to mě povídej, já si taky pořád myslím, že mám roztroušenou sklerózu nebo nějaký nádor, i když RS mě byla před 6 lety vyloučena, ale teď přemlouvám dr., aby mi udělali mag.rezonanci znovu, přece jenom za těch 6 let může cokoliv změnit, je mi pořád hodně blbě, ty dny jen tak přežívám, tak se fakt bojím co se mnou je.

A ty sebevraždy, to je chvilkovej zkrat, mý kamarádce se oběsila máma. Ty lidi to prostě udělaj v šoku a za 10 minut by to třeba ani neudělali. A může se to stát fakt každýmu, psychika je sviňa.

Mě umřeli před třemi lety během 1 roku 3 kamarádi, jeden 19 let, druhá 28 let a třetí 42 roků, ta holka měla rok starou holčičku. :frowning2:

A už dost. :wink:
11. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Mer bud v klidu RS by se už nějak navenek projevila,mám kamarádku která jí má.A v pohodě s ní maká ve zdravotnictví,denno denně vstává v 5.00 a dělá 8 hodin denně kromě víkendů a zvládá to v poho,ale ty nic takovýho nemáš,nesmíš myslet hnedka na nejhořší..Anča by udělala tytyty :wink: ..
S těma sebevraždama je to fakt síla.Pamatuju doby kdy u nás neustále chvili po sobě lehávali mladí kluci 18-25 let co ukončili svůj život a i když jsme my bojovali,tak oni už to vnitřně vzdali..ale fakt dost o těhlech tématech!!!!
11. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojda!

Tak jsme byly dnes na cvíču, potkaly jsme se se Sršničkama :wink: . Bára udělala scénu že nechce domů, ale opravdickou scénu :angry: :confounded: ... A dole jsem si v automatu chtěla koupit sušenku a naházela jsem tam peníze, zmáčkla čudlik a čekám kde co vypadne a nikde nic, tak se ptám paní na recepci, a ona mi řekla, že jsem to prošvihla, že se u tý sušenky otevře na 5sekund okýnko a já si ji musím rychle vylovit.... Tak jsem byla pěkně naštvaná... :rolling_eyes: :angry:
12. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jo a v Déčku bylo dneska stříhání dětí, tak jsem dala B. zastřihnout, no paní to přehnala a ušmikla jí všechny ty dlouhý krásný lokny a má to ted jak novorozeně, asi třícentimetrový :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahojda,tak my dnes cvíčkovat nemohli,byli jsme na očkování,usnula v 11 a ještě ted spí :confused:
12. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo a na čtvrtek nebudu mít kolo,protože ho na servis dávám až dnes včera tam ten náš známej nebyl,ale říkal,že do čtvrtka těžko stihne,ale to budu vědět fakt až ve středu :unamused: přehazovat to zas i se zámkem na druhý kolo se mi nechce,ale zkusím to popohnat :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojda Holky!
Tak se po dlouhý době zase hlásíme!Bubbli často na tebe myslím jak se ti asi daří už se to začíná krátit co :wink: Mer. hlavně klid a pohodu.Věřím že už ti bude brzo dobře.A jak jinak jak válčíte s těma vašema robátkama?
12. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahojky, tak stoleček v Bonatu je zamluven, pro 6-8 lidí s dvóuletýma capartama :slight_smile: tak koukejte dorazit, ať nemám ostudu, že si něco zamluvím a neseženu lidi :confused: :dizzy_face: na jedenáctou hodinu, italská kuchyně bude :wink:
12. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
dnes to bylo ve cvíčku fajn, ani jsme moc s bubbli nestihly pokecat, utekly jsme dřív na vláček. Tak to snad doženeme ve čtvrtek - dopolko nám mají dát nové dveře, tak snad to do 11 stihneme. Je to zamluvené na moje jméno, kdybyste dorazily dřív nebo tak :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj Iv!!! A jak se máte vy? Koukej občas napsat novinky i od vás :wink: . A mě už se to krátí, to máš pravdu, za 4 měsíce už bude po těhotenství :dizzy_face:

Sršni, my přijedem, sice autem, a jen do 13.hodiny, ale aspon něco :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,kdy že je ta akce??Tenhle čtvrtek v 11.00 v Bonatu?No to nevím jestli dorazíme,pro nás je to dost blbej čas když malá chodí v poledne spát,nejdyl jí udrzím tak do 12.45,ale to už je pak masakr..no uvidíme..
12. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
U nás nic nového ivča stále nechodí :frowning2: Jen za ruku nebo když se má čeho chytit tak si dojde kam potřebuje!Jinak zdatně na všechno leze křesla postel židle nejsou překáškou.a děsně jí to baví.Začíná z ní být opravdu beran ta nám ještě zatopí :grinning:
12. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ivčo, to nevadí, že nechodí, ona začne. A buď ráda že je na sebe opatrná a bojí se!

Frog, B. taky chodí v poledne spát, myslím, že asi všechny holky, tak tohle bude jen takovej rychlosraz na oběd :wink: .
A až bude líp, tak můžem přijmout pozvání k Mereditkovým a užít si celý dopoledne. Nebo můžeme udělat nějakej srazík i u nás, máme dokonce i "koubejs" - tak říká Bára klouzačce - sice malou, ale aspon se nic nestane když na ní dělá blbosti a spadne.
12. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
My snad taky dorazíme, když nestihneme na kole, tak autem.

Tak mám zařízenou MR, za 14 dní, tak jsem zvědavá, jestli něco najdou nebo ne :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Nenajdou neboj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Mer nenajdou tam nic neboj :wink: ..
Jj jasně,tak pokud to bude jen takový narychlo tak jdeme.Můžeme tam být třeba už před 11.00?Ať stihneme pokecat nebo maj až od 11,00??Jo a je tam kde zaparkovat??A ještě vařej tam i pro prcky??Jsem zvědavá co..
12. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.