• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, já myslím, že dorazit můžeme před jedenáctou, je to hotel, tak nás snad nevyženou, kdyžtak si sedneme na chvilku venku. Parkoviště tam mají vyhrazené pro sebe. Jestli vaří vyloženě pro prcky to nevím, ale dá se s nima domluvit - naše princezna stejně miluje hranolky, ty tam mají dobré - ne moc mastné, ne moc slané ale jak říkám - jsou to lidi, snaží se vyjít vstříc takže se určo na něčem domluvíte.
12. kvě 2009 ve 23:54  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

tak my se zítra přidáme, asi pojedeme na kole, nebo kočárkem a pak procházkou lesem zpět, ještě uvidíme, každopádně na 11tam budem.
Ivanky, pojedete taky? Že bysme mohly jít společně:slight_smile:

Jinak hlásím mega super čuper úspěch největší - JSME UPLNĚ BEZ PLÍNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to i na noc, vzala jsem to z jedný vody na čisto a když vydržela odpolední spaní a pak opět bez plín, tak večer ji už nechtěla a včera jsme byli celý den pryč - venku aj jeli autem a v pohodě a tak jsem ji už plínu nedala, nechce ji a říká mi, že není mimino, takže jsme i v noci bez, sice druhá noc a bez nehody, takže super super. Já moc nespím a osahávám zadek, ale v pohodě. 1.noc 2x čůrala, to jsem ji dala ve spánku, když se trochu vrtěla a na dnešek jsem to zkoušla taky a to si fňukla a nic, zato ráno bylo načůráno až až :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Teda Poppy, tak to gratulace!!!!!!!!!! Fakt jste šikulky!!! No copak ty, ale Poppynka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Bubbli, díky díky díky, Poppynka je fakt šikula, fakt z ní mám strašnou radost, ráno když se probudila suchá mě bylo skoro do breku dojetím, jaká je šikula.
No, mě to stojí zatím jen nervy v noci, jestli to pustí nebo vydrží.
Teď bude ještě pár dnů kritických a pak už to bude samozřejmost, že je bez. Teď už prostě nesmíme povolit a i já nesmím zpohodlnět a vydržet to :wink:
Je to teda mazec, když jdem někam mimo domov, opět taška věcí, včera jsme měli sbou 4x kalhotky, 3x kalhoty, boty, ponožky. Za celý den si jen trochu cvrkla do kaťat, ale kalhoty byli ok.
B. je taky šikula a když si taky tak hezky říká, tak to zkus :dizzy_face: :wink: uvidíš :wink:
Já si jen připadnu trochu jak cvok, pořád ji připomínám, že nemá plínku, jestli chce čůrat nebo kakat, fakt včera jsem si připadla jak blázen, H. už mi sám od sebe hlásil, ne maminko já čůrat nechci :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj maminky, teda poppynce gratulujeme, ať to vydrží, už je velká holka :wink: My přes den taky nemáme, jen když někam jedeme a na spinkání, takže doma bez. Ale ona se v noci i třeba celá pročůrá, tak zatím na spaní dáváme, přes den to jde na spinkání, plínka je ale ještě pořád mokrá. Mer neboj myslím, žeje to fakt nějaká únava, nevím, nic vážnýho to nebude :wink:
13. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Se sršničkama se snad uvidíme na bazénku a s ostatníma možná v Polance, zůstáváme do 16h , takže si projdeme obchůdky, možná dáme kávičku s kamarádkou :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojte Berunky :dizzy_face:

Poppy, s tím kamarádem to je fatk hrozný. Chudák manželka s mimčem, ty to budou mít teď nejhorší :pensive:
A hrozně moc moc gratuluju ke spinkání bez plínky, jste šikulky, my se to snad nikdy nenaučíme. Malá prostě si neřekne a hotovo, stojí vedle mě a tlačí do kalhot :rolling_eyes:

Hlásím že ve čtvrtek dorazit nemůžeme, museli bysme sedět na suchu, manžel dostane výplatu až v pátek a já mám už jen 60,- takže bída. Snad jindy to půjde, jinak bych vás ráda zase viděla.

Včera jsem byla u Kestřouška pro výsledky z krve :dizzy_face: no dle předpokladů.... Asi je to teda kapku horší než před Diankou, protože mi napsal 2denně a u Dianky jsem brala jen jeden, ale tvrdil mi, že jsem zdravá žena :grinning: 26. jedu na UTZ budeme sledovat jajca jak narostly :grinning: už se těším, snad už tento měsíc by se mohlo zadařit.
13. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Dorot, Poppyška taky neměla suchou plínu ani na spaní odpoledne, ale riskly jsme to a vyplatilo se:slight_smile: A moc moc díky za gratulky)

Mer, no jo, teď jsem to dočetla, hele, hlavně si nic nepřivolávej, buď v poho a doufej, že nic nenajdou. Každopádně jsi odvaha, že jdeš jen tak dobrovolně na takové vyšetření. Ač bezdůvodně by ti ho asi nikdo nenapsal :sweat_smile: Tak ať je vše v pořádku, ťuk ťuk ťuk.
13. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojda!Moc mě to mrzí ale zítra s váma nevyrazíme :frowning2: máme tatku doma tak si ho chceme užít.Tak snad to není naposled a příště určitě vyrazíme s váma.
Jo a malé Poppynce moooooc gratulujeme je šikovná holky jedna :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Včera mi kamarádka vyparávěla o jedný paní z Klíčku, vedla to tam ještě na podzim, ale nechtěně otěhotněla, má už dva kluky.
No měla termín 1.5., ale přišlo to na ní 3.5., byla sama doma, zavolala manžela, ten za 20minut přijel, naložil ji do auta a ona nedojela ani do porodnice, porodila u CDS na chodníku!!!!!!! V neděli v poledne!!!!!!!! Tatínek ji odrodil a to nechtěl jít ani k porodu!!!! Chápete to? Necelou hodinu od první bolesti!!!!!!!!! Zas jsem v noci kvůli tomu nespala....
13. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky, bubli, to je dobrý :slight_smile: a co mají? Holčičku? Neboj, ty máš ještě čas :wink:
13. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky nestíháme ,ale ve čtvrtek dorazíme na 11 k Bonatu,ještě nevím jestli kolmo,snad jo :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Poppy, já si to vyšetření vyloženě vyžadonila. Jinak gratulejeme, že už nemáte plínky, my asi budeme taky pořád s plínama :grinning:

Bubbli, neboj, tobě se to nestane, ty do porodnice dojedeš :wink:
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Bubli ,žádný katastrofický představy :angry: :slight_smile: My ještě taky plínkujem,když jsme doma,nebo na chalupě ,tak už se daří i bez plínek ,občas nehoda,ale taky ji pořád připomínám ,po obědě bývá taky suchá,ale s plínou,ještě to není stím jejím čuráním tak stopro,že bych si to riskla,ale je fakt,že už někdy plínu na spaní nechce a pujde klidně desetkrát na očník než by si ji vzala,tak přemýšlím,že bych to zkusila stou podložkou,když jsme v klidu tak to vdrží doma bez plín dá se říct,že stoprocentně,ale jak má rozruch činnost,tak nad tím nepřemýšlí,tak ještě čas ,snad to přes léto vyladíme. :wink:
13. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak jsme přežily spaní bez plínky :wink: a hlavně bez nehody :dizzy_face: . Nevím jak na tu noc, to ji jako Poppy, v noci vzbudíš a dáš čůrat, nebo jak to děláte??? Bára v noci čůrá jen jednou, má plínu polosuchou, ale nevím v kolik!!!!

Sršni, mají do třetice chlapečka :grinning:

Porod bych chtěla rychlejší než ten první, ale toto ne!!! No ale mě se to nestane, to mi Petr taky říkal. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Ahojda!

Holky, tak mám smolikovou zprávu, ale zítra se nám nedaří dorazit, prostě to nestíháme:(

Di, díky, tobě držím moc moc palečky ať to příští návštěvu u dr. dopadne co nejlépe:slight_smile: Ať jsou jajka ve správný velikosti a dostatečném počtu:slight_smile:

Bubbli, no supééér, fakt skvělýýýý, máš radost, co??? No, já první noc tak po třech hodinách spánku, jsem ji prostě stáhla kalhoty a posadila ji spící - polospící, protože mě vnímala, ale spala u toho. A pak jsem ji posadila po dalších 4hodinách, ale to bylo proto, že jsem byla vzhůru já a nervní z toho. Na dnešek jsem ji taky budila a posazovala, ale bez uspěchu a to si jen fňukla, takže čůrala až ráno. Podložku jsem taky soukala a dnes ji mám už připravenou pod prostěradlem, jakože tam není:slight_smile::slight_smile:
A protože spí na "balkoně" tak u sebe má froté podložku a u mě na kousku tu přebalovací jednorázovku. A nočník si dám na postel jsem ještě chtěla napísat:slight_smile: Dneska taky budu spát jak na trní, ale nebudu ji posazovat několikrát, ale zkusím to jen jednou tak v jednu ve dvě:slight_smile:

Bubbli, rychlej porod dobrej, ale toto je fakt moc moc rychlej, hi hi hi:slight_smile: Hlavně že jsou v pořádku:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Já si myslím, že týden bude taková krizovka, ale pak už nám to nepříjde:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj, zdravím poppy :grinning: jen jsem neviděla malou poppynku, ale spinkala,tak to chápu :wink: V bazéně jsme mluvily se sršničkou, malá sršnička jen proletěla kolem a už byla ve sprchách :grinning: Poppy botičky maj stejný jako u nás, on to vlatsní ten samej, říkají mu Martin :grinning: ale není to Martin :grinning: Na obléčo jsme nestíhali, spěchali jsme pak domů, jinak dnes opět zážitek s kavárnou vedle Beránku, děti měli na dně sklenice plesnivý kolečka citronů, bohužel jsme si toho všimli až po vypití půlky pití :angry: :angry: prasata!!!!!!!!!!!! Fakt kam jít v tý Polance už nevím, Beránek nám vyšel z průzkumu nejlíp společně s Hronem :wink:
13. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Poppy, to je škoda že zítra nedorazíte :frowning2: A díky za rady na noční bezplínkování, uvidím jestli to zkusím už teď, nebo až po víkendu, jedem zítra k našim na chatu, tak aby to tam nějak nepočurkala. :confounded:

Dorot, to je teda mega hnus, plesnivý citrony!!!!!!!!!!!
13. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky,tak mi na noční bezplínkování ještě raději ne :unamused: ,ale s Míšou jsem to dělala podobně jak to píše POPY jen jsem ji budila jednou a to kolem pulnoci a ona se mi ráno budila kolem 6,že ji čurání vzbudilo.To byla ve věku VIKČI,ale ta k tomu ještě není dozrálá :grinning: jinak jsem měla v postýlce vždy igelit na tom prostěradlo.Honzík byl taky lenoch jako VIKČA,ten to dal až ve 2,ale ráz na ráz den i noc,tak doufám,že to taky kolem toho 2 dáme :slight_smile: zítra dorazíme kolmo,pokud nebudou padat trakaře a budeme ready,jsme po očku,ale zatím dobrý. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
holky, jak to děláte? V. se do nočníku vyčůrá max. 1 x za měsíc, jinak nic.

Poppy, na balkoně? :sweat_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Mer, na balkoně se říká, když je sundaná bočnice u postýlky a přisunutá k posteli:slight_smile: takže to vypadá tak nějak jako přistýlka k posteli:slight_smile:

Jako oni si řeknou sami, kdy je ten nej nej čas, u nás to přišlo tak nějak samo a celkem rychle. Nejdříve měla svlíkací období a rezignaci na nočník a pak když to na ni přišlo, tak si na něj občas sedla a pak tak nějak zjistila, že to není zas až tak hrozný a naopak když viděla naše nadšení, tak ji to začalo bavit, takže jsme čůrali všude do všech nočníků... (dokonce i u Terky v krámě chtěla vyzkoušet nové seštosované nočníky a museli jsme kvůli tomu odtamtud odejít - s pláčem, že nemůže čůrat) a to že jsem ji nedala plínku na spaní po obědě, jsem měla v plánu už dýl, ale nenacházela jsem odvahu. Vyšlo to a na noc mě zas přišlo líto dát ji plínu, když to vydržela a pak tuplem, takže šup šup a je hotovo - tak říká N., u nás to bylo fakt najednou, možná lepší, něž se s tím crcat, jsem ráda a jsem pyšná na to jak je šikovná holka moje milovaná:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
aha, tak to jsem nikdy neslyšela :grinning: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Tak naše Dianka asi slyšela o věhlasných bezplínkových holčičkách v noci. Včera se nám zase svlíkla v noci z pyžama a i plínu :rolling_eyes: takže pročůráno, Než jsem šla spát, tak jsem jí dala čistou plínku a pyžamko, ráno byla zase nahá a už se dobejvala do plínky. A to měla večer pyžamko se zapínáním v zadu. Taťka se toho pyžamka bojí jako čert kříže kdyby jí ho měl oblíkat. Já ji asi fakt za to svlíkání zastřelím :rolling_eyes: :angry:
14. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Di, tak to jste měli veselo:slight_smile: Hele, to je to správný trénování na nočník, N. se taky svlékala a není to tak dlouho, ještě v únoru a to jsem sem psala, jak jsem na palici z toho, že to bude exhibicionistka, svlíkala se totiž, když koukala na Dádu a tančila :grinning: Hlavně je Di ještě malinká, přeci jen je o 3měsíce mladší :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojda,Di,u ns to bylo taky ve velkym :grinning: a už to přeslo a to jsme od vas je o mesic :slight_smile: ted to sam probih kvuli nocniku :grinning: ,je to asi otrava se furt oblikat :grinning: ,tak my budem před 11 u Bonata,doufam,že ne samy :confused:
14. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
hezky jsem to napsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
breberka už se stroji,jedeme tolo maminto ted jo? :confused:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Di,pevne nervy :grinning: :wink:
14. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Cvaldo, my tam budem taky!
A pořádně se ustrojte, je tam kosa!!!!! I když to tak nevypadá :confounded: :unamused: :frowning2:
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.